چهارشنبه، مرداد ۲۶، ۱۳۹۰

ویدیو با زیر نویس فارسی / از کمپ اشرف گرفته تا مراکز بسیچ ؛ تا مدارس بمب گذاری طالبان ، روش و منش دیکتاتورها یکی است

براستی چه می شود که یک انسان ، لباس زشت بسیج را بر تن می کند، چفیه بر گردن می بندند و به دیگران امر و نهی می کند، باطوم بدست می گیرد و دیگران را به جرم پوششی که او دوست ندارد، کتک می زند ؟! اگر کسی مطابق میل او فکر نکرد، لایق تنبیه می داند؟

مهمترین اشتراک فکری بسیجی ، طالبان و مجاهدین خلق این است که فکر می کنند تنها آنها درست می گویند و حاضر نیستند به عقیده خود حتی برای لحظه ای شک کنند، چون این کار را گناهی بزرگ می دانند.

اجازه بدهید در این نوشته ، از این سه گروه یاد شده ، به نام چماق بدستان چشم بسته یاد کنم.

طالبان اسلام سنی را درستی مطلق می دانند و تمام کسانی که عقیده آنها را غلط می دانند، دشمن و مزدور و کافر و لایق مرگ می دانند ، بسیجی ها نیز به همین شکل، آنها اسلام آمیخته به امامان شیعه و ولی فقیه را درست می دانند و اگر کسی به آن شک کند، لایق مرگ است، بی نیاز از ذکر است که رفتار گروه مجاهدین خلق نیز بسیار شبیه بسیجی و طالبان است ، آنها عقیده خود را صد در صد درست می دانند و اگر کسی ذره ای به این عقیده شک کند، از نظر آنها ، شخص مذکور حتما مزدور رژیم آخوندی است!

در حقیقت ، این سه گروه ، در یک چیز اشتراک دارند  و آن مقاومت در مقابل فهمیدن است !

آنها به شکلی عجیب حاضر نیستند حتی لحظه ای در باره درستی عقیده خود ، شک کنند ، حتی برای کسری از لحظه فکر نمی کنند که چرا اکثریت جامعه انسانی ، از آنها متنفر است.

دیکتاتورهایی که کنترل چماق بدستان چشم بسته را به دست دارند ، شیوه مشترکی برای تبدیل انسان های معمولی به چماق بدست را پیش می گیرند ، این روش در یک کلام ، شستشوی مغزی آنها است.

-         ابتدا ارتباط آنها را با بیرون قطع می کنند، اجازه نمی دهند که چماق بدستان به دیگر منابع اطلاعاتی (چون روزنامه و کتاب و ...) دسترسی داشته باشند. مثلا در کمپ اشرف ، دسترسی به اینترنت و یا تلوزیون یا کتاب ممنوع است.

-          سپس بشدت آنها را زیر هجوم فکری قرار می دهند و نکات ذیل را به آنها می آموزند:

-         به چماق بدستان می آموزند که آنها افراد برگزیده و درستکار جامعه هستند

-          به آنها می آموزند که دنیا جای بدی است، تنها این چماق بدستان آمده اند تا  وضع جامعه را بهبود بخشند ،

-         به انها می گویند شک کردن به عقیده ، گناه بزرگی است .

-         آنها را مجبور می کنند که شدیدا رهبر گروه (مثلا خمینی ، رجوی یا ملاعمر ) را دوست داشته باشد و برای او حاضر به فدا کردن جانش نیز باشد.

به همین راحتی ، یک انسان معمولی را تبدیل به بسیجی یا مجاهد می کنند و برای امیال پست و کثیف خود ، از آنها سو استفاده می کنند.

تنها روش نجات یک مجاهد یا یک بسیجی این است که اطلاعات مخالف عقیده خودشان را در دسترس آنها قرار دهیم ، به همین راحتی یک بسیجی می تواند بفهمد که خامنه ای نماینده خدا نیست، یا یک مجاهد خلق می تواند بفهمد که مسعود و مریم رجوی ، خدای روی زمین نیستند.

صد البته که دیکتاتورهایی که مغز این چماق بدستان را تصاحب کرده اند ، با این روش بشدت مخالفت می کنند، مثلا مریم رجوی بشدت مخالف بسته شدن کمپ اشرف است، چون می داند اگر این کمپ بسته شود ،دیگر یک شهرک بسته مانند کمپ اشرف در اختیار او قرار نمی گیرد تا کارخانه مجاهد سازی راه بیاندازد، ساکنین اشرف نیز زمانی که در خارج از اشرف قرار گیرند ، براحتی خواهند فهمید که مریم و مسعود رجوی چطور از آنها یک برده ساخته اند.

در این ویدیو که من برای سایت معتبر تد ترجمه کرده ام و اکنون زیر نویس فارسی دارد ، می توانید ببیند که چطور یک انسان معمولی در مدارس مذهبی طالبان ، تبدیل به یک بمب گذار انتحاری می شود. 

لینک این مطلب در بالاترین--------------آزادگی ------------ریشه ها 


نوشته های قبلی

۵ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این موضوع شوخی نیست٬ این یعنی کشتن همه هندی ها٬ ژاپنی ها٬ کره ای ها٬ چینی ها و… ٬ این یعنی « کشتن » بیش از دو میلیارد نفرانسان و باجگیری از تمام مسیحیان٬ یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی حقوق بشر اسلامی !؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکارو دیدگاه وحشیگرانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته است و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.
  در مورد این حکم اسلام از خاتمی و بنی صدر و رجوی وسروش و عبدالعلی بازرگان و هر کسی که ادعای اسلام دارد سوال کنید تا جواب صریح بدهند.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  لطفاً این حکم اسلامی را در سایتهای مختلف کپی و پیست کنید تا به اطلاع همه ایرانیان برسد.

  پاسخحذف
 2. سلام دوست من

  در مورد تشابه این 3 گروه به عقیده من به خاطر اینه که همه شون ایدئولوژیک هستن و مزدور ها شون رو از طریق تحریکات ایدئولوژیک جمع میکنن . تو این دور و زمونه دیگه این نوع تفکرات واقعاً مسخره به نظر میرسن .

  اما در مورد منشأ شون کمی تفاوت دارن . تو ایران هر کسی که عرضه انجام کاری رو نداشته باشه و دانشگاه هم قبول نشده باشه و هیچ صنعت و هنری نداشته باشه میره استخدام نیروهای نظامی و انتظامی میشه . زمان شاه ارتشی ها یه ابهتی داشتن . من بابابزرگم سرهنگ بود وقتی راه میرفت زمین زیر پاش میلرزید . اما بعد از انقلاب هر چی بی عرضه عقده ای دهاتی اومدن شدن نیروهای مسلح .
  باز نسبت بی عرضگی شون فرق میکنه . اونهایی که دیگه تو پایین ترین سطح هستن بدون جیره و مواجب میشن بسیجی . صرف اینکه یه اسم داشته باشن و یه قدرت برای اذیت هم وطنان شون .بحث خیلی مفصله . نوشته خیلی مفیدی بود .

  پاسخحذف
 3. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 4. آقای شهرام بیطار حرف شما کاملا درسته.در مورد اقوام خودم مثل پسرخاله های من ویا دایی من هر کدام از اینها یکی در لاهیجان قاضی است و بقیه سرهنگ و.....متاسفانه نمیتونم بگم چکاره هستند ولی تا انجای که من میدونم دایی من در زمان شاه به علت تجاوز به دختر بچه ها در زندان بود خدا بیامرزه پدرم را اسمش را سگ ملعون نامید برای اینکه رازش فاش نشود پدرم با یک صحنه تصادفی کشت و پسر خاله های بیسواد من هم پست های بسیار مهمی دارند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.