سه‌شنبه، مرداد ۲۵، ۱۳۹۰

شادباش حکم زندان برای هیلا صدیقی/ دخترک پرورده شاعر بزرگی چون سیمین بهبهانی است، مباد که آزار ولایت نبیند!

بالاخره بعد از کشمکش ، دادگاه حکم زندانی شدن هیلا صدیقی را صادر کرد، پنج سال حبس تعلیقی و چهار ماه حبس تعزیری که البته  مجازات معقولی است برای هنرمند بودن در رژیم ولایت فقیه.

البته که هیلای هنرمند ، شایسته چنین حکمی است و مبادا که او از آزار سگان ولایت در امان باشد، هیلا شاگرد زن بزرگی چون سیمین بهبهانی است، البته که هیلا و دیگر زنان ایران زمین ، آموزگار شجاعت ما هستند، هیلا در جلوی دوربین و در داخل ایران، در حالی که همه او را می شناسند، چونان شیر می غرد و رژیم را به لرزه می اندازد.

زندان رفتن در ایران ، افتخار بزرگی است ، چه آنکه  زندان های ایران مفتخر هستند به جای دادن شیر زنانی چون نسرین ستوده و شیوا نظرآهاری و مردان بزرگی زیدآبادی  و منصور اسانلو و ده ها قهرمان و دلاور.

زندانی سیاسی شدن در ایران ، مساوی است با سرفراری ، سندی است مبنی بر شرافت و آزادگی محکوم.

هیلا جان، حکم زندان شایسته تو است، مبادا که شیوا نظرآهاری و احمد زیدآبادی و نسرین ستوده در زندان باشند، اما تو هیچ آزاری نبینی ، شان تو بالاتر از آنی است که در امان باشی از  آزار سگان!


هیلا دختری از نسلی که آنرا دهه شصتی می خوانند، همان نسلی که تا سه سال قبل، بسیاری از فعالین سیاسی می گفتند این نسل ، چیزی از آزادی و دمکراسی نمی داند ، و البته که این دو ساله ، دهه شصتی ها ،  نشان داده اند که افتخار جامعه ایرانی هستند، نسلی هستند که با اندیشه و عدم توسل به خشونت، در پی آزادی هستند .
  
لینک این مطلب در بالاترین-----------آزادگی -----------ریشه ها

نوشته پیشین: 
۴ نظر:

 1. دانشگاه اوین به بزرگانی چون هیلا نیاز دارد، مبا دا که او بیرون و در بین نامردمان و نا اهلان باشد

  پاسخحذف
 2. من به حیث یک افغان به شخصیت همچون خانم بزرگی احترام می گذارام

  پاسخحذف
 3. درودبرشما.و.درود.فراوان.بر.شیرزنان.ایرانی.چون.هیلا.صدیقی..در.دنیا.معمولا.رژیمهایی.ازادی.مطبوعات.و.احزاب.را.قبول.نمیکنند.که.مسولین.ان.رژیمه.دزدی.و.چپاول.و.ادم.کشی.و.فاد.را.بکارمیبرند.چون.یک.روزنامه.مردمی.کثافتکاریهای.ان.رژیم.را.باطلاع.مردم.میرساند.و.همه.چیز.روشن.میشود.درکشور.ما.یک.قلم.ناقابل.سه.هزارمیلیارد.تومانبوسیله.دوسه.نفر.از.مقامات.رژیم.که.حزب.الهی.دواتشه.هم.بودند.و.درتمام.نماز.جمعه.های.دشمن.شکن.هم.درصف.اول.میایستادند.و.جای.مهر.نماز.هم.روی.پیشانیشان.خالکوبی.شده.بود...چی.شد؟.رفتند..یا.18/5.میلیارد.دلار.بهمراه.20.تن.طلا.از.یک.تریلی.ایرانی.کشف.شد.و.دولت.ترکیه.رسما.خبر.را.تایید.کرد.دیگه.صداها.خاموش.شد.پس.عوامل.چنین.رژیمهایی.از.هیلا.صدیقی.و.دکتربادکوبه.ای.باید.وحشت.داشته.باشند.چون.الوده.به.فسادهستند.

  پاسخحذف
 4. من و چند تا از دوستانم قبلا از دوستداران هیلا صدیقی بودیم ولی از زمانی که خودشو دوست مهناز افشار معرفی کردو ازدواج نا مبارک این مایه ننگ تمامی اهلی سینما رو علنا تبریک گفت ازش متنفر شدیم..
  شرم اوره کسی که خودشو عاشق ایران میدونه به مهناز افشار که به خاطر پول بره عروس مشاور مطبوعاتی احمدی نژاد یکی از قهار ترین دزدان مملکت تبریک عروسی بگه..مهناز افشاری که حتی نذاشت اون بنده خدا زنشو طلاق بده و 3 ماه بعداز عروسی زایمان کرد.. این خانوم که یه ویلای 22 میلیاردی پشت قبالشه در حالی که بعضیا واسه خرج و مخارجشون کلیه شونو میفروشن...هیلا صدیقی خودشو خراب کرد با این کارش..قضیه همون باور کردن و نکردن دم خروس و قسم حضرت عباسه..واقعا مردم نمیدونن کدومو باور کنن..

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.