پنجشنبه، مرداد ۲۰، ۱۳۹۰

آقای بسیجی در لندن نمی توانید مانند عباس کارگر جاوید، ندا را بکشید، فیلمش هم منتشر شود و کسی با شما کاری نداشته باشد !

فرمانده بسیج، سردار نقدی گفته برای اعزام بسیجی ها به لندن  ، اعلام آمادگی کرده است، باور کنید خبر واقعی است، من وقتی خبر را خواندم ، فکر کردم باز دوست طنازم  شایگان ،  ملت را سرکار گذاشته است، اما باور کنید این خبر جدی است و این هم منبع آن در خبرگزاری رسمی ایران !

اولین چیزی که با خواندن این خبر به ذهن من رسید، تصویر سعید الصحاف وزار اطلاع رسانی دولت صدام است، در حالی که بغداد به تصرف آمریکا درآمده بود ، او کنفرانس مطبوعاتی گذاشته بود و جلوی خبرنگاران بین المللی می گفت که آمریکا شکست خورده است و سربازان آمریکایی اسیر شده اند، در حالی که در میدان اصلی بغداد که تصویرش از پنجره سالن کنفرانس مشخص بود، نیروهای آمریکایی داشتند مجسمه صدام را پایین می آورند و عراقی ها مشغول جیش کردن (!) بر آن بودند.

برای سعید الصحاف، دروغ گفتن کار زشتی محسوب نمی شد و از آن مهمتر، او آنقدر بی چشم و رو بود که در چشم همه نگاه می کرد و دروغ می گفت.

حال حکایت سردار نقدی است، او می داند که دروغ می گوید، ما می دانیم، حتی بسیجی های گوسفندی که مشغول گوش دادن به سخنان او هستند نیز می دانند او دروغ می گوید، اما او از گفتن این همه دروغ اصلا خجالت نمی کشد.

باید به این جنایتکار که  فرمانده بسیج است، گفت بین لندن و تهران ، فرق بسیار است، در لندن پلیس نمی تواند به کسی تجاوز کند، با ماشین از روی مردم رد شود، افراد بی دفاع را بکشد، باتوم به دست بگیرد، به مردم چاقو بزند و یا گاز اشک آور حاوی مواد شیمیایی بین جمعیت پرتاب کند.

در لندن اگر یکی از این آشوبگران در حین دزدی هم دستگیر شود و  در بازداشتگاه از پلیس فقط یک سیلی بخورد،  مطبوعات و پارلمان ،  رییس پلیس لندن و کابینه دولت را به صلابه خواهند کشید.

مانند ایران نیست که عباس کارگر جاوید، ندای ما را در خیابان بکشد، حتی فیلم آن نیز به عنوان سند روی اینترنت پخش شود، بعد قاتل بی شرف در دادگاه به مادر ندا بگوید دخترت در خیابان ول بود و بعد هم هیچ مجازاتی شامل حال این قاتل نشود.

در خاتمه به سردار نقدی باید گفت ، عاقبتی مانند سعید الصحاف در انتظار تو است، دیر و زود دارد، سوخت و سوز ندارد!لینک این مطلب در بالاترین -----آزادگی----ریشه هامطالب قبلی :

۵ نظر:

 1. تو کککککککووووونننننننننننننن ننت بل این وبلاگ تخمیت دیوس برو کوومتو بده به اربابات تئ رو چه به این حرفا

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 3. مسلمان اگر دروغ نگوید مسلمان نیست چون پیغمبر جارکش , محمد بچه باز دروغ میگفت . قرآن را نگاه کنید. سر تا پای قرآن پر از دروغ است . شما چه انتظاری از خمینی و نقدی و خامنه ای کونی و تمام آخوند ها کونی انتظار داری که دروغ نگویند؟

  پاسخحذف
 4. آقای گمنامیان شما و ما همه اش ایراد میگیریم که فلان آخوند دروغ میگوید و یا فلان وزیر جمهوری اسلامی دروغ میگوید. مگر محمد که سر دسته اینهاست دروغ نمیگوید؟ کدام پیغمبری را سراغ دارید که دروغ نگفته؟ اگر حتی یک نفر را هم میشناسید لطفن بنویسید. پیشاپیش از لطف و محبت شما سپاسگذارم.

  پاسخحذف
 5. یکی از واجبات دروغ اینست که روی شخص باید از پایین باز شده باشد . محمد وقتی بچه بود در خانه سلیمه که چند تا پسر بزرگتر داشت زندگی میکرد من که نمیدانم در آنجا چه به روزگار محمد گذشته شما چطور؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.