یکشنبه، مرداد ۳۰، ۱۳۹۰

این است اسلام: از نظر پلیس و بر اساس آموزه اسلامی ، حمل غذا در کیف ممنوع است، اما حمل مواد مخدر و چاقو آزاد است، بچه بازی نیز به هکذا...!

این حکومت اسلامی است ، بر اساس حکومت اسلامی ، حمل چاقو و حمل مواد مخدر آزاد است، اما حمل غذا در کیف ممنوع است. طبق دستور اسلام نمی توان در کیف خود غذا حمل کرد، اما می توان با دختر بچه ده ساله ازدواج کرد و با آن سکس داشت !

دلیلش نیز مشخص است، در فقه و شرع اسلامی ، استفاده از مواد مخدر ممنوع نیست ، حمل چاقو نیز ممنوع نیست، اما طبق دستور اسلام ، نباید روزه خواری کرد !

بر اساس اخبار منتشر شده ، پلیس ایران در درکه و دربند(ورودی کوه های شمال تهران) ، ایستگاه ایست و بازرسی تشکیل داده و کیف مردم را بازرسی می کنند که مبادا با خود غذا داشته باشند و بخواهند مثلا در قله کوه ، غذا بخورند و حرمت ماه رمضان را بشکنند !


اصولا اینکه گفته می شود کسی نباید در ماه رمضان غذا بخورد، دستوری است که نشان دهنده حماقت موجود در این دین است، چرا باید بقیه اعضا جامعه که روزه نیستند، به مانند برده ، از دین بقیه اعضا جامعه تبعیت کنند و غذا نخورند ؟!

مگر نمی گویند ماه رمضان برای این است که مسلمانان ، رنج افراد فقیر را حس کنند، آیا افراد فقیر در روزهای عادی سال ،  بقیه جامعه را مجبور می کنند که غذا نخورند که مسلمانان ، چنین توقعی از بقیه دارند ؟!

اسلام را باید تنها یک آیین وحشی گری احمقانه دانست که نتیجه اجرای آن ، کشور ایران را به یک جهنم تبدیل کرده است.لینک بالاترین --------آزادگی--------------ریشه ها 
۱۶ نظر:

 1. اسلام پناهگاه ساديستها است.
  انسانهاي مريض و ساديست پشت اسلام پنهان مي شوند و اين رفتارهاي ساديستي را با مردم مي کنند.

  پاسخحذف
 2. ساديستها به هيچ عنوان حاضر نيستند اسلام را از دست بدهند چون بهترين دين براي خالي کردن عقده هاي ساديستي، اسلام است.
  بيخود نيست اينقدر طرفدار دارد.

  پاسخحذف
 3. در جمله بالا
  بيخود نيست اينقدر طرفدار دارد
  به
  بيخود نيست طرفداران اسلام براي اسلام جان فدا مي کنند
  اصلاح مي شود
  چون اسلام طرفدار ندارد بلکه مردم از ترس اين ساديستها مسلمان هستند

  پاسخحذف
 4. سلام هموطنم امیدوارم در هرکجای دنیا هستید شاد و سلامت باشید؛
  شما و امثال شما مثل بید هستید که با هر بادی و نسیمی تکان می خورید! آخه کجای کار این سران حکومتیان وحشی و دارای مرض جنسی که به جان ما افتادند اسلام است اینان واقعا مزدوران انگلیس و صهیونسم هستند و خیلی هم خوب نقشه کشیدن و طبق نقشه دارن پیش می رن! با 1 تیر یعنی اسلام به 2 نشان یعنی ایرانیت و اسلامیت زده اند و واقعا خوب به هدف زده اند! نمونه اش همین مشایی است که از ماسونر هاست و فعلا مردم ماهیتش را نمی داند و تعجب نکنید اگر مردم به مشایی به خاطر شعارهای ایرانی و وطنی اش رای دادند همانطور که پدران ما فریب اسلام ناب خمینی را خوردند! آنقدر مردم ایران ساده لوح و ساده نگر هستند که همه چیز را به اسلام ربط می دهند! به من بگو چرا عبدالله شهبازی که مورخ مشهور و شجاع است یا روحانی بروجردی در بند این دیوان بی شاخ و دم هستند؟! اگر تاریخ خوانده باشید چرا آیت الله بروجردی با حکوت دینی مخالف بود!
  کاری ندارم که شما چه دینی و آیینی را برگزیدید چون طبق گفته قرآن هیچ اجباری در دین نیست؛ فقط بدانید که خواست و اراده و قدرت خدا این بود که پرده از پس چهره اینان پس از انتخابات 88 افتاده اند و خیلی خدا را شاکرم بابت این! خوشبختانه من به عنوان یک انسان، یک آریایی، یک کرد، یک مسلمان و یک شیعه برای خودم مرجع تقلید ندارم چون قرآن تقلید کورکورانه را نهی کرد! 90 درصد احکامی که خدا نشناسان وضع کرده اند درست نیستند و نیز 90 درصد روایات و احادیث جعلی هستند که از این طریق برای خودشان بازار و کاسبی بکنند. این آخوندان آنقدر سطح سوادش پایین است که که از فهم قرآن عاجز است و آنچنان تفسیر از من درآوری به خورد مردم ساده دل داده اند!
  حضرت علی پس از ضربت خوردنش حتی به ضاربش شیری که می نوشید می داد و سفارش کرد که اگر من کشته شدم با او همان کاری بکنید که با من کرد! یا از دست یک مسلمانی که خلخالی از پای زن یهودی کنده اند آنقدر غمگین و دلخور می شود! یا سیره پیامبر که سراسر رحمت و الفت بود!
  امام حسین می گه اگر دین ندارید آزاد باشید!
  اگر قیام امام حسین نبود الان در دنیا آزادی معنا نداشت!
  دکتر شریعتی میگه افسوس روزی می رسد که بی دینی نماد روشن فکری می شود!
  به امید آزادی ایران و افزایش سطح آگاهی مردم!

  پاسخحذف
 5. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این موضوع شوخی نیست٬ این یعنی کشتن همه هندی ها٬ ژاپنی ها٬ کره ای ها٬ چینی ها و… ٬ این یعنی « کشتن » بیش از دو میلیارد نفرانسان و باجگیری از تمام مسیحیان٬ یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی حقوق بشر اسلامی !؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکارو دیدگاه وحشیگرانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته است و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.
  در مورد این حکم اسلام از خاتمی و بنی صدر و رجوی وسروش و عبدالعلی بازرگان و هر کسی که ادعای اسلام دارد سوال کنید تا جواب صریح بدهند.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  لطفاً این حکم اسلامی را در سایتهای مختلف کپی و پیست کنید تا به اطلاع همه ایرانیان برسد.

  پاسخحذف
 6. دوستان عزیزی که هی میگویید: "این اسلام نیست" ، " آن اسلام نیست"، شما که خیلی اسلام را میشناسید بیایید به من کم سواد نادان که هرچه از اسلام و قرآن و حدیث و فقه خوانده و دیده ام همین وحشی گری و زورگویی و بیماری جنسی و تبعیض و...بوده، نشان دهید اسلام واقعی چیست تا بنده با کمال میل قبول کنم و ایمان دوباره بیاورم.

  پاسخحذف
 7. آیا آن مسیحی که در اروپا در قلب تمدن آن همه انسان را به کام مرگ فرستاد پیرو آموزه های روح القدس بود یا برداشت و تعبیر غلطش از این آموزه ها این فاجعه را به بار آورد.
  من اینگونه می اندیشم که:
  دین را و مسیر حرکت انسان است به سوی خدا.برنامه ای برای زندگی کردن در این دنیا با هدف سعادت در دنیایی دیگر.و حتی شاید شبکه ای اجتماعی از پیروانش هماهنگی می طلبد.
  آنهایی که تمامی این تعابیر بد را به پای حقیقت و ذات اسلام می تویسند آیا از کارهای گروه دیوانگان مسیح یا حتی از اسلوب پذیرش دین یهودآگاهی دارند که به مراتب چندش آور تر از رفتار مسلمانیست.
  آنچه این انحرافات را برای ما کمرنگ می کند تسلط سکولاریزم بر جوامع دارای دین های ابراهیمی غیر اسلام است که مجال چنین تحرکاتی را به آنها نمی دهد که اگر به دورانی نظر بیندازیم که کنترل جوامع بر مبنای تفکرات مسیحیان و تعابیر آنها از دین عیسی بود(قرون وسطی)اوضاع فاجعه بار تر از دوران کنونی بود.
  صد البته زمانی که دین حکومتی حذف و حکومت سکولار و دین آزاد رخ بنمایاند این سوء تعبیر ها محلی از اعتنا ندارد.

  پاسخحذف
 8. من نمیدونم تو از خود مامورهای جمهوری اسلامی هستی و یا نادانی بیش نیستی که به جمهوری اسلامی کمک میکنی. ای کاش کمی خرد و شعور داشتی و به دین یک میلیارد و نیم مسلمان توهین نمی کردی و دین اکثریت مردم ایران رو محترم میشماردی. اسلامی برداشتهای متفاوت دارد و تبعاً کسی که در راس حکومت دیکتاتوری بر مسلمانان است، برداشت خود رو به عنوان اسلامی معرفی می کنه که با واقعیت تفاوت داره. البته اگر فکر کنی و اهل حقیقت باشی این واقعیت رو در خواهی یافت و یا برای عدم درک این واقعیت داری پول میگیری که بحث دیگریست!

  پاسخحذف
 9. ناشناس آخر،
  این نوشته مرا بخوان:
  احترام به عقاید : آیا به عقیده هیتلر هم باید احترام گذاشت ؟!/چرا من به عقاید مسلمانان توهین می کنم؟!
  http://gomnamian.blogspot.com/2011/03/blog-post_6079.html

  پاسخحذف
 10. دوست ناشناس" شما و امثال شما مثل بید هستید که با هر بادی و نسیمی تکان می خورید!"

  متاسفانه، کل نوشتار شما حکم "مشت نمونه خروار" است و در ایران مرتب تکرار میشود. از آنجائیکه ما را تا به حال به "ناکجا آباد" برده است و چنانچه جدا مورد نقد قرار نگیرد، همچنان ما را به این بیراه خواهد برد، لازم دیدم چند نکته را با شما و دیگر خوانندگان این سایت در میان بگذارم.

  ۱- مرض مزمن و تمام نشدنی تفکر " طوطئه اجنبی علیه ایران"
  ۲- اسلام واقعی این نیست

  دوست عزیز، از زمان حمله مغول به ایران و پیدایش عرفان، ایرانیان دچار این مرض مزمن دفاعی شده اند که "خطا از ما نیست و مسئول تمام ناگواریها، قضا و قدر، قسمت وطوطئه اجنبی است و نتیجتا، ما در اینگونه موارد از آنجائیکه هیچ کاره بوده و هستیم، پس مسول و جوابگو نیز نمیباشیم!". این حکایت ان طفلی استکه وقتی کارنامه اش را میگیرد میگوید که: "ورزش ۲۰ گرفتم و در مثلا جبر به من (معلم) صفر داد". نه عزیز من، در هر دو مورد خودت این نمرات را گرفتی! در سال ۱۳۵۷، میلیونها نفر به خیابان ها ریختند و با شعار مرگ بر این و آن خواستار "جمهوری" گردیدند که کمترین شناختی از آن نداشتند و حالا شانه بالا میاندازند و میگویند " وا به ما چه؟ ما که نکردیم!!! تماما کار امپریالیست وصهیونیسم بوده است و بس". عواقب این طرز فکر:

  ۱- من و تو هیچ کاره ایم ( پس برای تغیر کیفیت زنده گی ات هیچ کاری نکن و فقط تماشا گرباش)
  ۲- استعمار حرف آخر را میزند ( به این میگویند نوکر بی جیره و مواجب استعمار، چرا که دقیقا به نفع استعمارگر است)
  ۳- قربون ساسی مانکن! بشکن و بالا بنداز، بزن بر طبل بی عاری که آنهم عالمی دارد

  اسلام واقعی این نیست:

  پس کدام است؟ یک نمونه تاریخی را مثال بزنید که "اسلام واقعی" در آن وجود داشته است! شما کدام یک از کشورها و جوامع اسلامی را میتوانید به عنوان نمونه نام ببرید که در مورد حقوق بشر، دموکراسی، در این ۱۴۰۰ سال سر آمد جهان بوده است؟ حتی صدر اسلام آقای خمینی هم سرشار از راهزنی، غارت، باجگیری از دیگر پیروان خدا پرست ادیان ابراهیمی (ماجرای فدک)، ثروت اندوزی، زنباره گی، غلام و کنیز (برده داری) بوده است.

  میفرمائید که قران میگوید که "هیچ اجباری در دین نیست". خوب بود که اضافه میفرمودید که: "چنانچه اموال، ناموس خود را در اختیار مسلمین بگذارند" (رجوع بفرمائید به سوره نسا و مجددا به قضیه فدک)

  از ائمه فرقه مندرآوردی شیعه (خود شیعه زاده میباشم) نام آوردید. خوب بود که اضافه میفرمودید که امام حسین در لشکر کشی معاویه به قبرس شرکت داشته است. خوب بود میفرمودید که امام حسن «المِطلاق» (طلاق دهنده، تعداد زنان او را نود نفر و تعداد متعه های او را سیصد تا چهار صد نفر نوشته‌اند) امام دوم فرقه شیعه، سالی ۲ میلیون درهم از معاویه دریافت میکرده است. خوب بود اضافه میفرمودید که در زمان امامت برادر ایشان، امام حسین، این مبلغ به ۴ میلیون درهم در سال ارتقاء پیدا کرد! (آقا زاده گی سابقه ای بس طولانی در این دین مبین دارد) و چنانچه دعوت کوفه و وسوسه خلافت و ریاست به سر ایشان نمی افتاد، جریان مبالغه آمیز و سوال برانگیز کربلا و بقول شما "قیام آزاده گی" ایشان هم هرگز به وقوع نمی پیوست.

  آقای دکتر شریعتی و دیگر "روشنفکران دینی" ( تضاد کلمه) دانسته و یا ندانسته، با دادن یک تصویر غیر واقعی و اتوپیایی از اسلام به مردم و با بیراه کشیدن حرکت آزادی خواهی ایرانیان، از مشروطه تا به امروز، ضربه ای هولناک به احقاق اهداف مدنی ما زده اند.

  نه دوست عزیز، اسلام واقعی همین است که ما در ایران، عربستان و افغانستان طالبان شاهد آن هستیم و بس.

  سلامت باشید
  مهران

  پاسخحذف
 11. یک مشت بچه اطلاعتی حرام زاده به زور خامنه ای بیسواد را رهبری و مرجع تقلید چرت و پرت اعلام کردند این آخوندهای بیسواد ملت ایران را به گمرایی کشاندند کینه و غرور مانع درست اندیشیدن ظالم میشود.همه اهل زمین ناگزیر باید روزی به عالم باقی کوچ کنند مهمترین دانش عالم و بهترین اندوخته عمر این است که انسان حقیقت خویش را بشناسد که نفس و روحش چه خوصوصیاتی دارند هر کس نفس خود را شناخت خدارا شناخته.احتیاج به مقلد آخوند ندارد انها رهروان شیاطین هستند ملت ایران بیدار شوید

  پاسخحذف
 12. جناب ناشناس " من نمیدونم تو از خود مامورهای جمهوری اسلامی هستی و یا...."،

  ۱- زمانیکه دین شما، سر از آستین حکومت در میآورد و در کوچکترین تصمیمات شخصی مردم فضولی میکند، بسیار طبیعی استکه مسیر نقد "حکومت دینی" سرانجام به نقد همان دین بیانجامد. یک دولت سکولار، بزرگترین حامی احترام به اعتقادات مذهبی است، چنانچه در حیطه خصوصی افراد باقی بماند ( که نماند ).

  ۲- حکومت غاصب دینی در ایران و "دینداران"، هیچ طرز فکر دگر اندیشی را تحمل و محترم نمیدارند ( نگاه کنید به تعطيلی علوم انسانی دانشگاه ها و قتلهای زنجیره ای ) ولی خواستار تحمل و احترام به عقایدشان میباشند. چرا؟ بهائيان و دیگران که جای خود دارند، اما چگونه استکه حتی مسلمانان سنی هم در تهران حق ساخت مسجد ندارند؟ پس احترام به عقاید دینی ایشان چه شد؟

  ۳- در شرایطی که حکومت جهل و دروغ حاکم، با اتکاء به خرافات و دروغ های مندرآوردی ۱۴۰۰ ساله دینی، خصوصا فرقه شيعه ( بخوانيد روایات و حدیث) و تفسیر قرآن ( بخوانيد ماله کشی و توجیه تناقصات قرآن )، مردم ما را دچار خفقان کرده اند، پرواضح استکه در چنین شرایطی روشنفکران ما میبایستی به رسالت و مسئوليت افشاگر خود وفا کنند و اینکاری استکه وبلاگ نویس این سایت انجام میدهد.


  مهران

  پاسخحذف
 13. قابل توجه کساني که دنبال اسلام واقعي هستند
  حکم قران در مورد کافران را بخوانند تا بفهمند چطور مسلمانان 1400 سال مرتکب اينهمه جنايت شده اند و همچنان هم ادامه مي دهند.
  کافر از نظر قران بر اساس سوره توبه آيه 29 به کساني گفته مي شود که عضو يکي از دو گروه زير باشند:
  يا به خدا ايمان نداشته باشند.
  يا پيرو راه خويش باشند حتي اگر کتاب داشته باشند.
  خوب تا اينجا مشکلي نيست ولي نحوه برخورد قران با اين افراد:
  1 – بايد کشته شوند (ايه 123 سوره توبه)
  2 – با حقارت و ذلت جزيه بپردازند (سوره توبه آيه 29)
  3 – گردنشان بريده شود يا اسير شوند (سوره محمد آيه 4)
  4 – با آنها نبرد کنيد تا ديگر فتنه اي نباشد و همه به دين خدا درآيند(سوره انفال آيه 39)
  5 – دستگير شوند و به سختي کشته شوند (سوره احزاب آيه 61)
  6 – دست و پايشان برخلاف يکديگر بريده شود (سوره مائده آيه 33)
  7 – نجس هستند (يعني با شاش و گوه برابر هستند) (سوره توبه آيه 28)
  8 – انگشتانشان را قطع کنيد و گردنهايشان را بزنيد (سوره انفال آيه 12)
  9 - ماه هاي حرام که به سر آمد مشرکان را هرجا که يافتيد به قتل برسانيد از هر سو در کمين آنها باشيد اگر توبه کردند و نماز بپا داشتند و زکات دادند از آنها دست بداريد(توبه آيه 5)

  اسلام واقعي اين است! هنوز هم دنبال اسلام واقعي هستيد آنرا در قران بيابيد.
  1400 سال است که دارند به اين کلمات قراني عمل مي کنند.
  بعضي ها مي گويند پيامبر اين کارها را نمي کرده. اولا تاريخ شهادت مي دهد که خود پيامبر با يهوديان بني قريظه و بني نظير و بني قينقاع مرتکب جنايت جنگي شد و آنها را قصاص قبل از جنايت کرد يعني به جرم اينکه ممکن است با پيامبر به جنگ بپردازند آنها را کشت.
  دوما اگر پيامبر اين کارها را نمي کرد پس اين دم خروس چيست که از قران بيرون زده؟

  پاسخحذف
 14. تو برو پدرت را شناسایي کن از گمنامی در بیایی لازم نیست از اسلام که نمیشناسی حرف بزنی.

  در حماقت و حرف زدن از چیزی که نمیشناسی و نمیفهمی محمود الاغ شاگردت هم نمیشود .عقد ه ای لافزن !

  پاسخحذف
 15. ریدم به ماه رمضون و قرآن و اسلام و اون رسول بچه بازش.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.