شنبه، مرداد ۲۲، ۱۳۹۰

رقابت آیت الله حسنی و صدیقی / بعد از کشف ارتباط ممه و زمین لرزه، اینبار آشوب بریتانیا را به همجنسگرایان ربط دادند !


 
این حجت السلام صدیقی ، گلوله نمک است، فکر می کنم او تنها امام جمعه این رژیم باشد که به خودش جرات داده و سعی می کند گوی و میدان را از امام جمعه ارومیه ، حجت السلام حسنی برباید !


دفعه قبل زمین لرزه را به ممه بانوان ربط دادند و بانوان کمپین بین المللی ممه لرزه را در اروپا و آمریکا راه انداختند تا ثابت کنند پوشش سینه ها، هیچ ربطی به زلزله ندارد، اینبار این آدم بامزه ، اتفاقات اخیر بریتانیا  را به همجنس گرایان و قوم لوط ، ربط داده اند.(منبع) صدیقی گفته است :

" آنها دچار فقر اطلاعاتی هستند و مطلقا زمین گیر هستند و دسترسی به اخبار جهان ندارند . دچار فقر فرهنگی هستند و کارهای قوم لوط را افتخار محسوب می کنند و می خواستند آن را قانونی کنند. اینها اشغالگری می کنند، توطئه می کند، برای برهم زدن کشورها پول خرج می کنند و هزینه جنگ و توطئه هایشان از جیب مردمشان است و نیتجه اش این می شود ."

فکر کنم از فردا شاهد کمپین همجنس گرایان باشیم و مثلا در استرالیا میلیونها همجنس گرا ، با هم به خیابان بیایند تا نشان دهند بین حضور و زندگی آنها در جامعه و اغتشاشات جمعی آشوب گر و دزد، هیچ ربطی وجود ندارد.

جمله معروفی است از انشتاین که می گوید:

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

ترجمه : "دو چیز انتها ندارد، یکی حماقت انسان ها و دیگری  کهکشان ، البته در مورد کهکشان  مطمین نیستم ! "

آقای حجت السلام صدیقی، مصداق زیبایی از این جمله انشتین است ! او ثابت می کند که حماقت انتهایی ندارد ... 

لینک این مطلب در بالاترین------آزادگی ------ ریشه ها

۵ نظر:

 1. از کی ورقه ابن نوفل استاد پیامبر شده؟ تو رو خدا اگه یهودی زاده نیستید مدرک بدید. فقط یک مدرک معتبر بدید. (لینک فیلم فولادوند ندیدها)

  پاسخحذف
 2. در مبنعی که برای سخنان این شیخ بامزه گذاشتید هیچ اثری از سخنانی که مربوط به همجنس گرایی باشد پیدا نشد !!! یا منبع رو عوض کردند یا شما دروغ میگید ! :)

  پاسخحذف
 3. صدیقی گفته است :
  " آنها دچار فقر اطلاعاتی هستند و مطلقا زمین گیر هستند و دسترسی به اخبار جهان ندارند . دچار فقر فرهنگی هستند و کارهای قوم لوط را افتخار محسوب می کنند و می خواستند آن را قانونی کنند. اینها اشغالگری می کنند، توطئه می کند، برای برهم زدن کشورها پول خرج می کنند و هزینه جنگ و توطئه هایشان از جیب مردمشان است و نیتجه اش این می شود ."

  پاسخحذف
 4. خیلی میخام بدونم اسم کسی که محمد رو ابتر خطاب کرده چی بوده،چون پیشگویی اینکه محمد فرزند پسری از خودش بجا نمیذاره خیلی سخت تر از پیشگویی پیروز شدن روم در جنگ با ایران بوده اونم وقتی که زمان این پیروزی رو اعلام نکرده باشه.

  به فرض اینکه قاسم و فاطمه و ام کلثوم و زینب، فرزند محمد باشن دلیل نمیشد که طرف ، محمد رو ابتر بنامه. چون حداقل یه فرزند پسر توسط این زوج بوجود اومده و احتمال داشت محمد دوباره با خدیجه یا زن دیگری ،صاحب یه پسر بشه.
  اگر بنا به مغلطه های آخوندی فرض کنیم که در فرهنگ اون موقع عربستان کسی که فرزند اولش دختر بود رو ابتر می خواندند پس نصف انسانها در طول تاریخ ابتر بودند.
  البته پیشگویی ابتر بودن محمد کار سختی نبوده .طرف حتما زمان سفرهای محمد به شام و زمان زایمانهای خدیجه رو در نظر رفته و فهمیده که محمد بچه دار نمیشه و بچه های خدیجه از ورقه ابن نوفل بودند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.