جمعه، مرداد ۲۱، ۱۳۹۰

ای کاش به مهدی خزعلی دسترسی می داشتم، التماسش می کردم که اعتصاب غذایش را بشکند ...!


اکنون بیش از بیست روز است که مهدی خزعلی در اعتصاب غذا است، شاید یکی از بی پروا ترین منتقدیم مهدی خزعلی در وبلاگستان ، من هستم، تا آنجایی که قبلا نوشته بودم :


هنوز سر حرف خودم هستم و بسیاری از اعمال گذشته او را اشتباه می دانم، با او به هیچ وجه همفکر نیستم، چون من منتقد اساسی اسلام هستم و او طرفدار اسلام.

ولی یک طرفدار اسلام نیز دارای حقوقی است، شان و حرمت انسانی او باید حفظ شود و دستگیری او ، باعث ناراحتی امثال من می شود. خصوصا که جرم او تنها نوشته و انتقاد است. داستان وقتی دردآور می شود که می بینم او در بند است و اعتصاب غذا نیز کرده است. 

 ای کاش به او در زندان دسترسی می داشتم، آنگاه التماسش می کردم ، از او می خواستم که اعتصاب غذایش را بشکند

لینک این مطلب در بالاترین-----آزادگی----ریشه ها۱ نظر:

  1. کساني که از اسلام دفاع مي کنند بايد حتما از اسلام کشيده حسابي بخورند تا حالشان جا بيايد.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.