پنجشنبه، مرداد ۲۰، ۱۳۹۰

یکی از پیامبران در جامعه گربه ها، برای به معراج رفتن تلاش می کند ...!

البته این پیامبر، از خر برای فضا نوردی استفاده نمی کند و به تکنولوژی جدید روی آورده است!  / پیشاپیش شباهت این گربه با اشخاص خاص تاریخی ، تکذیب می گردد !۲ نظر:

 1. گمنامیان چرا ساده بازی در می آری آخه با اون مردک دهن به دهن شدی تا اطلاعات و مشخصاتت راحت تر به دست بیاد اصلا با این جماعت چرا بحث می کنی خیلی ناراحتم کردی چرا قرار گذاشتی پسر دوست داشتم این جور موقع ها در کنارت ازت دفاع کنم با اینکه حتی از بالاترین هم اخراج شدم
  پسر جان اصلا حتی آدرس محدوده ات رو هم نده با همه بحث نکن
  رفیق سابق بالاترینی هویت طلبت که همیشه هم بهش منفی دادی:)
  دوست خوبم دیگه آدرس مشخصات نده دادی هم اشتباه بده خدا کنه اشتباه داده باشی حوصلمو بردی اه

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.