چهارشنبه، مرداد ۱۹، ۱۳۹۰

شباهت مجاهدین خلق و رژیم اسلامی در خفه کردن منتقدین/ زمانی که بخشی از بدن مسعود رجوی ،متهم به مزدوری برای رژیم آخوندی می شود ... !


مجاهدین خلق ، روش کثیفی برای خفه کردن منتقدین دارند ، وقتی یک متقدی از مجاهدین خلق و جنایات آنها سوال می کند، فورا او را متهم به مزدوری رژیم آخوندی می کنند. البته این انگ آنقدر کثیف است که منتقدین بعضا ترجیح می دهند با این مجاهدین دهن به دهن نشوند. 


چنین روشی ، شبیه روشی است که طرفداران رژیم اسلامی برای خفه کردن مخالفین پیشه می کنند و به مخالفین انگ جاسوسی اسراییل را می چسبانند. در کثیف بودن این شیوه ، هیچ جای شکی نیست. 


تنها یک ملاک در فرقه آدم کشی مجاهدین خلق ، برای سنجش اینکه کسی مزدور رژیم آخوندی هست یا نه ، وجود دارد. آن نیز خواسته های مسعود رجوی است!

از نظر مجاهدین خلق ، همه انسان های روی زمین ، قابلیت بسیار بالایی برای مزدور رژیم آخوندی بودن، را دارا می باشند.

در واقع از نظر مجاهدین ، تنها مسعود رجوی است که نمی تواند مزدور رژیم آخوندی باشد، اما بقیه انسان ها ، به احتمال نود و نه درصد، مزدور رژیم آخوندی هستند.

گفته می شود از نظر مسعود رجوی ، حتی صدام حسین نیز مزدور رژیم آخوندی بوده  است، چرا که به تمام خواسته های مسعود تن در نداده است.

اگر یکی از اعضا مجاهدین ،  دوست نداشته باشد زنش را طلاق دهد و ببیند جلوی چشم خودش ، زنش به عقد مسعود لجنی در می آید، حتما او مزدور رژیم آخوندی است. 

مثلا اگر سازمان بین المللی دیده بان حقوق بشر، در یک گزارشی بگوید در سازمان مجاهدین خلق ،شکنجه وجود دارد و اجازه نمی دهند کسی از اعضا، از این فرقه جدا شوند، طبق استدلال مجاهدین ، حتما سازمان فوق ، مزدور رژیم آخوندی است!

حتی یکبار، مسعود رجوی در اتاق خواب، علی رغم خوردن شش وایاگرا ، ناتوان از سکس بوده است، و در آن هنگام ، آلت شریف خود را به مزدور رژیم آخوندی بودن ، متهم کرده است !

لینک این مطلب در بالاترین-------------آزادگی------ریشه ها

مطالب قبلی :

۲ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.