یکشنبه، مرداد ۱۶، ۱۳۹۰

مریم لجنی ، هنگام صدور فرمان حمله به ایران در عملیات فروغ جاویدان

۳ نظر:

  1. گمنام مادر و پدر درست و حساب که نداشتی معلوم نیست بابا و ننه گمنامت کی بودند ولی بدجور عقده اسپرم داری .
    توله سگ گمنام اینقدر تعجب نکن بلاخره توهم از اسپرم سگ بدنیا امدی زیاد ناراحت نباش یه جورایی تو هم اسپرمزاده هستی حالا بابات شاه نبوده لابد حمال بازار بوده زیاد غصه نخور شاید بابات دلاک حمام شاه بوده
    تو کس ننه گمنامت تو شهر نو اسپرم سگ ریختند که اینقدر عقده اسپرم همایونی داری .

    پاسخحذف
  2. Pedare mohaghghegh sag va madarash jende ast. Albatte be ghadri espermhaye mokhtalef tooye kosse madare jendeash rikhte ke nemishe goft kodam sage arab pedareshe vali gooya sarbazane saddam shabi chand bar khedmate madare ishan arze adab va kir mikardand.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.