پنجشنبه، مرداد ۱۳، ۱۳۹۰

در پی ماچرای شوشول فرنود، حضرت امام نقی (ع) با صدور بیانیه سرگشاده، شیعیان خود را لعنت کردند و آنها را بدتر از بنی اسراییل دانستند.


همانطوری که مستحضر هستید، برای فرنود راستگو ، صفحه فیسبوکی را افتاده است، در اینجا می توانید انرا ببینید، گویا این صفحه فیس بوکی بشدت امام نقی را ناراحت کرده است. 

صبح امروز حضرت امام نقی (ع) ، با صدور بیاینه سرگشاده ، از استقبال گسترده مردم از فرنود راستگو ، انتقاد کردند و شیعیان را بدتر از قوم بنی اسراییل لقب دادند.

در این بیانیه می خوانیم:

بسم القاسم الجبارین
و شرم بر شما شیعیان من باد، همانان که شما بدتر از قوم بنی اسراییل هستید، یک بچه هفت ساله در تلوزیون گفته که خودش شوشولش را می شوید و شما زمین را به آسمان پیوند داده اید، 


اما چشم خود را باز نمی کنید ببیند که من ، امام نقی، امام شما ، امام دهم شما، وقتی هشت ساله بودم، نه تنها خودم شوشولم را می شستم، بلکه طهارت نیز می گرفتم، اینها به کنار ، من در آن زمان امام شده بودم و نماینده خدا بر روی زمین بودم.
کدام یک از شما شیعیان ، تا کنون برای من صفحه فیس بوک راه انداخته اید و به امام شدن من را در هشت سالگی ، اهمیت داده اید؟!
من شخصا شما را لعنت می کنم، شما بدتر از قوم بنی اسراییل هستید، شما ننگ من هستید، من روز قیامت آنچنان چغلی شما را بکنم که از طبقه هفتم جهنم سر در بیاورید.
براستی که شما شیعیان من ، بی چشم و رو تر از قوم بنی اسراییل هستید.
بارگاه عرش الهی ، ساختمان شماره ده
سنه هزار و سیصد و تق تق ،
امام نقی (ع)
                    

نوشته قبلی در اینباره :

نوشته های قبلی :
دوستانی که مایل به گذاشتن کامنت هستند، دقت فرمایند :

من بر بخش کامنت ها نظارتی ندارم و کامنتی را حذف نمی کنم، لذا خواهش می کنم روی هر لینکی کلیک نکنید، چون جاسوسان سایبری با گذاشتن لینک های آلوده به بد افزار ، سعی در جاسوسی شما دارند. خصوصا بر روی لینک هایی که از سایت صالحات salehat.ir می بینید کلیک نکنید. 

۸ نظر:

 1. گمنامیان عزیز
  چرا لینکش نکردی در بالاترین ؟ من لینکش کنم ؟

  پاسخحذف
 2. عزیز جان ،
  فکر کنم دیگر در بالاترین فعالیت نکنم، چون حوصله برخورد دوگانه مدیریت سایت و طرفداری مدیریت از جاسوس شناخته شده رژیم را ندارم.
  شما اگر خوشتان آمده از این شوخی، خوب لینکش کنید.
  سپاس از کامنت شما

  پاسخحذف
 3. man mazhabi nistam vali dar public state be eteghad tohin nemikonam,,,harchand az mazhab motenafferam

  پاسخحذف
 4. حکم جالبي در قران وجود دارد به نام حکم تکفير!
  کافر از نظر قران بر اساس سوره توبه آيه 29 به کساني گفته مي شود که عضو يکي از گروه زير باشند:
  يا به خدا ايمان نداشته باشند.
  يا پيرو راه خويش باشند حتي اگر کتاب داشته باشند.
  خوب تا اينجا مشکلي نيست ولي نحوه برخورد قران با اين افراد جالب است:
  1 – بايد کشته شوند (ايه 123 سوره توبه)
  2 – با حقارت و ذلت جزيه بپردازند (سوره توبه آيه 29)
  3 – گردنشان بريده شود يا اسير شوند (سوره محمد آيه 4)
  4 – با آنها نبرد کنيد تا ديگر فتنه اي نباشد و همه به دين خدا درآيند(سوره انفال آيه 39)
  5 – دستگير شوند و به سختي کشته شوند (سوره احزاب آيه 61)
  6 – دست و پايشان برخلاف يکديگر بريده شود (سوره مائده آيه 33)
  7 – نجس هستند (يعني با شاش و گوه برابر هستند) (سوره توبه آيه 28)
  8 – انگشتانشان را قطع کنيد و گردنهايشان را بزنيد (سوره انفال آيه 12)
  9 - ماه هاي حرام که به سر آمد مشرکان را هرجا که يافتيد به قتل برسانيد از هر سو در کمين آنها باشيد اگر توبه کردند و نماز بپا داشتند و زکات دادند از آنها دست بداريد(توبه آيه 5)
  اسلام اين است! مسلمانان به خود مي بالند بابت اين قران! قيافه و ژست عارفانه مي گيرند با اين اسلام! احساس پاکي مي کنند با اين اسلام! احساس باتقوايي مي کنند با اين اسلام! حس نزديکي به خدا مي کنند با اين قران! اين کتاب ترويج خشونت مي کند و به هيچ وجه قابل احترام نيست.

  پاسخحذف
 5. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 6. جناب ناشناس که این حرفا رو زدی

  ((( – بايد کشته شوند (ايه 123 سوره توبه)
  2 – با حقارت و ذلت جزيه بپردازند (سوره توبه آيه 29)
  3 – گردنشان بريده شود يا اسير شوند (سوره محمد آيه 4)
  4 – با آنها نبرد کنيد تا ديگر فتنه اي نباشد و همه به دين خدا درآيند(سوره انفال آيه 39)
  5 – دستگير شوند و به سختي کشته شوند (سوره احزاب آيه 61)
  6 – دست و پايشان برخلاف يکديگر بريده شود (سوره مائده آيه 33)
  7 – نجس هستند (يعني با شاش و گوه برابر هستند) (سوره توبه آيه 28)
  8 – انگشتانشان را قطع کنيد و گردنهايشان را بزنيد (سوره انفال آيه 12)
  9 - ماه هاي حرام که به سر آمد مشرکان را هرجا که يافتيد به قتل برسانيد از هر سو در کمين آنها باشيد اگر توبه کردند و نماز بپا داشتند و زکات دادند از آنها دست بداريد(توبه آيه 5)
  ))))

  بهتره با چشای باز این مطالب رو بنویسی و نه کور کورانه و با دید خودتون
  آخه آدم عاقل هر کسی که به اینترنت دسترسی داره اینو بدون خنگ و دیوانه نیست که به حرفهای ابلهانه جنابعالی گوش بده یا بخونه بهتره بری سفره حیوانی خودت رو جایی دیگه پهن کنی - تو نه دینی از خودت داری نه آیینی امثال شما بسیارند
  این آیه ها رو هم بهتره دوستان ببینند و قضاوت کنند چرا که یک جمله از حرفای ایشون درست نیست و کذب محضه !!!

  پاسخحذف
 7. "حقه باز مسلمان باخدا"!!
  اینترنت هست و همه اینها هم درست بود چشمهای ما هم باز است. بهتره خودت را درست کنی آدم عوضی...
  جای تعجب است اینقدرد "رو" مگر میشود!
  ولی شما دین و آئین از خودت داری! مردم بروید بخوانید ببینید اینها چه موجودات کثیف و جنایتکاری هستند!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.