چهارشنبه، مرداد ۱۲، ۱۳۹۰

از بغل خاله نرگس، شش تا عبدالعلی بازرگان بیرون می زند...! / زمانی که ... تبدیل به ماشین لباسشویی می شود.


نمی دانم این ویدیو بامزه را دیده اید یا نه، اما داستان از این قرار دست که در برنامه کودک که به صورت زنده از تلوزیون پخش می شده است، خاله نرگس (مجری محبوب کودکان) از کودکی می پرسد خودت چه کارهایی را می کنی ؟ و الباقی ماجرا را اینجا می توانید ببینید.


رفتار خاله نرگس، عجیب مرا به یاد مفسرین(تیپ روشنکفران دینی) می اندازد، به آنها می گوییم چرا این آیه قران دستور به برده داری داده است، می گویند آن زمان برده داری کار خوبی بوده است! می گوییم چرا اینجا به صورت صریح و مشخص دستور به تجاوز به زنان اسیر شوهردار داده است، می گویند این آیه منظورش این است که این زنان اول طلاق بگیرند، بعد بیایند و زن مسلمانان شوند!

می پرسیم چرا محمد این همه زن داشته است و به دختر بچه نه ساله نیز رحم نکرده است، می گویند قصدش پیوند اخوت بین مسلمین بوده است!

یعنی هر آیه مشخص را به شکلی عجیب  به چیز دیگری تعبیر می کنند. سوال اینجاست، چرا اگر الله واقعا قبول داشته برده داری کار بدی است، یکجا لااقل نگفته است ای پیامبر ، خبر مرگت به اصحابت بگو ، خبر مرگشان ، اگر برده داری هم می کنند، بدانند که کار بدی است!

یعنی الله ناتوان از حرف زدن است و یک خاله نرگس باید بیایید و حرف او را عوض کند ؟!


پی نوشت:
امیدوارم تمام مفسرین قربان، جمیعا فدای شوشول آقا فرنود بشوند، لااقل فرنود مثل یک انسان شریف ، حرفش را بدون بازی دراوردن و رک و صریح  می زند.

لینک این مطلب در بالاترین ------------آزدگی

ضمنا، این احتمالا اخرین لینک من در بالاترین است، کاربران بالاترین می توانند توضیحات بیشتر را در صفحه شخصی من بخوانند.

مطالب قبلی :
۲۲ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. آقاي سيد علي عزيز ، در زمان رهبري تو ، حجت ابن الحسن العسكري ظهور خواهد كرد

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=61:1389-06-02-18-16-45&catid=42:agha-va-mahdi

  امام :

  بعد از من كسي خواهد آمد كه پرچم را به دست حضرت مهدي خواهد داد

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=60:1389-06-01-14-26-04&catid=42:agha-va-mahdi

  حضرت مهدي فرمودند :

  ايشان (سيد علي خامنه اي) از ما هستند

  http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=62:1389-06-04-12-34-47&catid=42:agha-va-mahdi

  پاسخحذف
 3. گمنام جان حالا که روزه نمیگیری بیا اینو بخور تا از دهن نیافتاده

  پاسخحذف
 4. لطفا آیه ای که دستور به تجاوز به زنان اسیر شوهر دار داده است را بنویسید و سوره ان را بگویید.
  با تشکر

  پاسخحذف
 5. وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ ﴿۲۴ النسا﴾
  ترجمه:
  و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است..... ﴿۲۴النسا﴾

  به صراحت در این آیه قران می گوید بر شما مسلمانان شوهر دار، بر شما حرام است، شما نمی توانید بروید با زن شوهر دار بخوابید، مگر اینکه آنکه آن زن شوهردار، جزو اموال شما باشد.

  پاسخحذف
 6. با سلام
  بنده کاربر یونیت در بالاترین هستم که متاسفانه به دلیل نفوذ خط امامیها در مدیریت بالاترین حسابم بسته شد
  http://balatarin.com/users/unit
  اگر ممکنه یک دعوتنامه بالاترین به ایمیلم بفرستید

  با تشکر
  unit0005@gmail.com

  پاسخحذف
 7. سوره النساء (زنان) آیه 34 صفحه 85

  الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلاً إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا.

  مردان، از آن جهت که خدا بعضی را بر بعضی برتری داده است. و از آن جهت که از مال خود نفقه میدهند، بر زنان تسلط دارند. پس زنان شایسته، فرمانبردارند و در غیبت شوی عفیفند و فرمان خدای را نگاه میدارند. و آن زنان را که از نافرمانیشان بیم دارید، اندرز دهید و از خوابگاهشان دوری کنید و بزنیدشان. اگر فرمانبرداری کردند، از آن پس دیگر راه بیداد پیش مگیرید. و خدا بلند پایه و بزرگ است.

  پاسخحذف
 8. شما هم شونه به شونه جمهوری اسلامی میزنید در پیوند دادن دو تا چیز که اصلا به هم ربطی نداره

  پاسخحذف
 9. انصافا اسم مناسبی برای خودت برگزیده ای : گمنامیان ,چون معلوم نیست مادرت به کی زنا داد تو را پس اندخت !

  پاسخحذف
 10. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 11. از ترس و وحشت وبی دانشی به علم و قضیه مرگ وپیامدهای ان ادمی مذهب را خلق کرد واز ترس و وحشت مذهبیون ادمهای نادان تر به خرافات کشیده شدند وحاصل چیزی نشد جز جنگ وخشونت وتجاوز وکشتار...خدا هست اما نه انگونه که مذاهب می گویند و زندگی واقغیتی حقیقی اما نه انگونه که قران عربی بر بریت تشریح کرده است.

  پاسخحذف
 12. یکی لطفا بگوید اقای خامنه ای چطور چو چولش را می شویند

  پاسخحذف
 13. اقاچو چول ندارند فقط دول دارند...اخییییه..حالا یکی بگه اقا جطور دولشون می شویند...

  پاسخحذف
 14. دول نه دو دول احمدی نزاد دو دول شوی حرفه ای اقا

  پاسخحذف
 15. ای اون شوشولت تو دهن خامنه ای فرو بره و توی قر خمینی ملعون

  پاسخحذف
 16. بهتر بودگوینده می گفتنند ..با پوزش از بنینندگان
  عزیز از سوه تفا هم احتمالی منظورفرموداین بود........واز بچهای.. عزیز هم می خوام بعد از شسثن چوچول دستهاشون با صابون هم بشوینند....اما دروغ وکید از بالا ست تا پایین ..برای لاپوشنی حقیقت به علت عدم توانایی پاسخ مناسب به ابرازحقایق از طرف مردم از ناحیه خلاف انذیشان و حکومت حاکم...

  پاسخحذف
 17. برادر هوچیگریان خیلی برام جالبه که می بینم وقتی از عشوه شتری ات برای مهدی شوشول نژاد انتقاد کردم کامنت ام رو حذف کردی اما نسبت به فحش زنازادگی این قدر حساسیت نداری. این دریوزگی ات برای صاحاب بالاترین فقط نشون می ده چقدر به دیده شدن توی بالاترین احتیاج داری بدبخت.

  پاسخحذف
 18. کاربر فاکس ،
  برو رد کارت
  فعلا که به دلیل اعتراض من، حسابت در بالاترین بسته شد و من هم بازگشتم به بالاترین !

  پاسخحذف
 19. آقا دستت درد نکنه این مسلمونا رو آتئیست میکنی چون داری آبروی اسلام برمیگردونی.آخه اینا آبروی اسلام بردن.زرتشتی مسیحی یا آتئیست یا هر چیز دیگه که بشن آبروی اونم می برن...

  پاسخحذف
 20. آبروي اسلام را محمد برد با گرفتن 11 زن رسمي.
  آبروي اسلام را قران برد با آن آيات خشن و ضد انساني
  آبروي اسلام را علي برد که در يک روز به همراه زبيربن عوام 700 نفر از يهوديان مدينه را سر بريد.

  پاسخحذف
 21. تو یه کس کشی بیش نیستی ، کیرم تو دماغت

  پاسخحذف
 22. ((ناشناس گفت...
  تو یه کس کشی بیش نیستی ، کیرم تو دماغت))
  ==============================
  مرسی از فحش شما!
  و صد آفرین به این تخیل قوی...!!
  اولین بار است که این فحش را می شنوم!  ملت بی کار هستند،حاضر هست راجع به فحش اینقدر فکر کند و چنین فحشی بسازد، اما حاضر نیست در رابطه با عقیده پوچ خودش کمی فکر کند...!!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.