دوشنبه، مرداد ۱۰، ۱۳۹۰

هموطن مسلمانم، لحظه ای به آن زن بیگناه قربانی تجاوز بیاندیش،حال یکبار هم که شده قران را بخوان، باور کن که تکریم و عمل به قران، زمینه چینی وقوع تجاوز ها استهموطن مسلمانم، آیا کتاب مقدست  را تا کنون خوانده ای ؟ قرآن را می گویم ، همان کتابی که اگر کسی به آن بی احترامی کند، او را سزاوار مرگ می دانی ، همان کتابی که بر اساس قوانین موجود در آن ، از ایران خرابه و جهنم ساخته اند و چشم کور می کنند و سنگسار می کنند و دست می برند و ...

هموطن مسلمانم، ای کاش لحظه ای قران را بدون تعصب بخوانی ؛ چشم بگشایی و ببینی که این کتاب بی ارزش ، چگونه پایه گذار و بستر ساز وقوع تجاوز در جامعه است.

برایت چند آیه این کتاب را اینجا می گذارم، التماست می کنم آنرا بخوانی، این کتاب مقدس تو است، چشم بر روی آن نبند.

هموطنم، وقتی کتاب مقدس تو ، دستور به تجاوز می دهد ، در واقع حرمت تجاوز کردن را می شکند و آنرا به امری عادی در جامعه تبدیل می کند.

هموطنم ، تکریم این کتاب وحشی گری ، چیدن زمینه مساعد برای وقوع تجاوز است ، این آیات را ببین :

سوره بقره آیه ۲۲۳:   نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
ترجمه : زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده

آیا معنای این آیه ، جز این است که مرد مجاز است بدون موافقت همسر خود ، به هر شکلی که می خواهد با او بخوابد ؟! آیا این معنای تجاوز را ندارد ؟!

سوره معارج آیات 29 و 30 :
وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ.
و کسانی که شرمگاه خويش نگه می دارند؛ مگر برای همسرانشان يا کنيزانشان ، که در اين حال ملامتی بر آنها نيست.
در این آیه و ده ها آیه مشابه دیگر ، به صراحت کنیز داشتن در اسلام قانونی عنوان شده است، صد البته می دانیم که پیامبر اسلام، صحابه او و امامان شیعه و خلفای راشدین، همه کنیز داشته اند.
حال لختی بیاندیش ، آیا این انسانی و اخلاقی است که آزادی یک زن را بگیریند، بعد به مانند گونی سیب زمینی آنرا بفروشند و بخرند و بعد با او رابطه جنسی برقرار کنند ؟! آیا اسم آن رابطه جنسی ، تجاوز نیست؟!
مگر تجاوز شاخ و دم دارد ؟! مگر آن زن کنیز بیچاره ، علاقه ای به صاحب خود دارد که بخواهد با او رابطه جنسی داشته باشد ؟!

حال این آیه را ببین :

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ ﴿۲۴ النسا﴾
ترجمه:
و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است..... ﴿۲۴النسا﴾

به صراحت در این آیه قران می گوید بر شما مسلمانان شوهر دار، بر شما حرام است، شما نمی توانید بروید با زن شوهر دار بخوابید، مگر اینکه آنکه آن زن شوهردار، جزو اموال شما باشد.

هموطن مسلمانم ، لحظه ای بیاندیش ، لحظه ای به بیچارگی و درماندگی آن زن مفلوک و قربانی تجاوز فکر کن، حال انصاف بده ، آیا تکریم قران، جز زمینه چینی برای آن تجاوز ها چیز دیگری اسـت ؟!

قبلا نیز نوشته بودم : 


لینک این مطلب در بالاترین--------آزادگی
مطالب قبلی : 
۳۰ نظر:

 1. آقا و حضرت مهدي

  http://salehat.ir/index.php?option=com_alphacontent&view=alphacontent&Itemid=72

  پاسخحذف
 2. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 3. سلامی دگر بار،نقدی که بر نوشته ات نگاشتم منتشر نشد،بد افزار هم نداشت و ناسزا هم در آن نبود و یک رای بود .البته امید دارم که بخونی وشاید تا الان نتونستی بخونی

  پاسخحذف
 4. عزیز جان ،
  باور کن هیچ کامنتی را نگرفتم که منتشر نکرده باشم !

  پاسخحذف
 5. این برای چندمین باره این ایه هارو نوشتی واقعا نمیفهمی الان میفهمم این ایات یعنی چی!!
  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره روم ایه 58-59
  ما براى مردم در اين قرآن از هر گونه مثال و مطلبى بيان كرديم‏؛ و اگر آيه‏اى براى آنان بياورى‏، كافران مى‏گويند: (شما اهل باطليد [و اينها سحر و جادو است‏]!)
  اینگونه خداوند بر دلهای انان (پس از اتمام حجت)مهر(شقاوت)نهد که هیچ سخن حق نپذیرند.
  سوره انعام ایه25
  پاره‏اى از آنها به [سخنان‏] تو، گوش فرامى‏دهند؛ ولى بر دلهاى آنان پرده‏ها افكنده‏ايم تا آن را نفهمند؛ و در گوش آنها، سنگينى قرار داده‏ايم‏. و [آنها بقدرى لجوجند كه‏] اگر تمام نشانه‏هاى حق را ببينند، ايمان نمى‏آورند؛ تا آنجا كه وقتى به سراغ تو مى‏آيند كه با تو پرخاشگرى كنند، كافران مى‏گويند: (اينها فقط افسانه‏هاى پيشينيان است‏!)

  پاسخحذف
 6. باز اين آقا گرگه اومده اينجا آيات شيطان مي ريزه و اعوذ اعوذ مي کنه!!!
  لطفا اول ثابت کن اينها پيام شيطان نيست بعد بيا صداي گرگ در بيار.

  پاسخحذف
 7. بد بخت وبیچاره باید بفهمی که فهم ات پیرامون قران ناقص اندر ناقص است.و خدا را شکر که دشمنان اسلام را از افراد احمق قرار داده است.

  پاسخحذف
 8. الهم لعن علي محمد و آل محمد

  پاسخحذف
 9. قرآن روشن بیان : در قرآن آیه های زیادی است که میگوید آیات قرآن روشن بیان شده برای فهم همه مردم عادی. نمونه ای از این آیات به قرار زیر است

  سوره بقره آیه ٢٦٦ : خداوند آیات خود را برای شما روشن بیان کند باشد که در مآل کارها و حقیقت احوال فکر کنید

  سوره زخرف ( ٤٣ ) آیه ٢ و ٣ :‌قسم به قرآن روشن بیان (٢) که ما قرآن را به لسان فصیح عربی مقرر داشتیم تا شما در فهم آن مگر عقل کار بندید (3)

  سوره نور (٢٤ ) آیه ٤٦ :‌ همانا ما آیات و ادلة بسیار روشن فرستادیم و خدا هر که خواهد به راه راست هدایت میکند (46)

  سوره حدید ( ٥٧ ) آیه ٩ : اوست خدائی که بر بنده خود آیات قرآن روشن بیان را نازل کرد و ............. (9)

  سوره نور ( ٢٤ ) آیه ١ : این سوره را فرستادیم و ( احکامش را ) فریضة بندگان کردیم و در آن آیات روشن نازل ساختیم باشد که بندگان متذکر آن حقایق شوند ( ١ )

  این چند آیه در جواب آن آخوند هایی است که میخواهند گند کاری های قرآن و اسلام را به نامهای تفسیر ماله کشی کنند . قرآن میگوید احتیاج به تفسیر ندارد

  پاسخحذف
 10. قرآن برای عربهاست من در اینکه چه کسی قرآن را نوشته و یا گفته بحث نمیکنم چون خیلی ها مانند عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و خیلی ها میگویند که قرآن نوشته و حرفهای محمد است ولی هرکه نوشته و یا گفته مهم نیست . قرآن برای عرب زبانها ست نه برای ما ایرانی ها و حتی نه برای آنهایی که بزور شمشیر عربی حرف میزنند . مانند آفریقایی ها مصری ها و سوری ها و ..... چند نمونه از این آیات را در زیر مشاهده نمایید
  .
  سوره ابراهیم ( ١٤ ) آیه ٤ : و ما هیچ رسولی در میان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تا بر آنها ( معارف و احکام الهی را) بیان کند آن گاه خدا هر که خوهد به ضلالت و هر که را خواهد به مقام هدایت میرساند و او خدای مقتدر داناست

  سوره رعد ( ١٣ ) آیه ٧ : و باز به طعنه گویند که چرا خدا بر او آیت و معجره ای نفرستاد تنها وظیفه تو اندرز و ترساندن است و هر قومی را از طرف خدا رهنمائیست

  سوره نحل ( 16 ) آیه 36 : و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم تا به خلق ابلاغ کند که خدای یکتا را پرستید و از بتان و فرعون دوری کنید. ..........

  سوره یونس (10 ) آیه 47 : و برای هر امتی رسولی است که هر گاه رسول آنها آمد و حجت تمام شد حکم به عدل شود و بر هیچکس ستم نخواهد شد.

  سوره شعراء آیه های 198 و 199 : و اگر ما این کتاب عربی را بر بعضی مردم عجم نازل میکردیم (198 ) و رسول به زبان تازی بر پارسیان قرائت میکرد آنان ایمان نمی آوردند ( 199 )

  سوره اسراء ( 17 ) آیه 15 : هر کس راه هدایت یافت تنها به نفع و سعادت خود راه یافته هر که به گمراهی شتافت آن هم ره زیان و شقاوت خود شتافته و هیچکس بار عمل دیگری را به دوش نگیرد و ما تا رسول نفرستیم هر گر کسی را عذاب نخواهیم کرد.

  پاسخحذف
 11. وقتی که عایشه, زن سوگولی محمد , از کاروان عقب میماند و شب را با صفوان بن المعطل سپری میکند این موضوع در بین اعراب پخش میشود محمد که عاشق عایشه بود و نمی خواست عایشه را طلاق دهد شروع به فکر و از خداوندی که همواره مواظب پائین تنه پیغمبر خود بود آیه ها نازل میشود.
  سوره نور(24) آیه 4 : و آنان که به زنان با عفت مؤمنه نسبت زنا دهند آنگاه که چهار شاهد (عادل) بر دعور خود نیاورند آنانرا به هشتاد تازیانه کیفر دهید و دیگر هر گز شهادت آنها را نپذیرید که مردمی فاسق و نادرستند (4)
  در این آیه محمد میخواهد که چهار شاهد بیاید و بگوید که بلی ما دیدیم که صفوان روی عایشه خوابیده بود و ما یک ریسمان رد کردیم و در پایین تنه عایشه گیر کرد. آخر کدام خری وقتی میخواهد به زن کسی فرو کند ,میرود و چهار نفر را شاهد می آورد که مردم بیایید و شاهد باشید که من میخواهم به زن محمد حال کنم؟ و اما آیه دیگر
  سوره نور(24) آیه 13 : چرا منافقان بر دعوی خود چهار شاهد اقامه نکردند پس حالی که شاهد نیاوردند البته نزد خدا مردمی دورغ زنند. (13)
  باید آدم مغز خر خورده باشد و این محمد هرامزاده را به پیغمبری قبول کند مگر آخوند باشد و کسب و کارش با پیغمبری محمد گره خورده باشد.

  پاسخحذف
 12. اکثر مردم ایران دین اسلام را مطالعه نکرده بودند . دین اسلام را پدران ما از زبان آخوند های ک... شنیده بودند و البته آخوند, که زندگی اش از همین اسلام و دروغهایی که می گفت اداره میشد، نمی آمد حقایق اسلام را با مردم در میان بگذارد. وقتی خمینی, دروغگوی جانی, در ایران قدرت گرفت کمی از مردم قرآن را از طاقچه خانه بیرون آورده و شروع به خواندن کردند و به اراجیف آن آشنا شدند. در قرآن جز یک مشت اراجیف چیز دیگری نیست برای اثبات عرایضم چند تا آیه از قرآن می آورم . آیه هایی که در مورد آدم کشی مردم میگوید . سوره توبه آیه ٥ و سوره توبه 29 و سوره محمد آیه ٤ و ..... . این ٣ آیه فرمان میدهد که هر کس محمد را قبول ندارد بکشید. در چند آیه مانند سوره ٥٥ آیه ٥ و سوره ٣٩ آیه ٥ و سوره ٣٦ آیه ٣٨ میگوید خورشید و ماه دور زمین می چرخد . آخر کدام خدایی بوده که نمی دانسته این زمین است که دور خورشید میچرخد. ترجمه سوره ٢٢ آیه ٦٥ را برایتان مینویسم : ندیدی که هر چه در زمین است خدا مسخر شما گردانید و کشتی به فرمان او در دریا سیر میکند و اسمان را او نگهداشته که به زمین نیفتد که همانا خدا در باره بندگان بسیار رئوف است
  آخر توی آخوند ک... که میگویی در قرآن همه چی هست ، چرا نمیگویی کدام آیه در قرآن است که مردم بخوانند و بدانند که در قرآن همه چیز است
  هزاران طفل ناقص در ایران است که علت آنها ازدواج پسر عمو و دختر عمو ست که در قرآن و اسلام آنرا حلال دانسته و گناه همه آنها به گردن همین اسلام کثافت است . برای اینکه علم ثابت کرده که ازدواج پسر عمو و دختر عمو درست نیست. به نظر من اگر یک آدم مثل هیتلر پیدا شود و هر چه مسلمانه در کوره ها بسوزاند، من ازش بشدت پشتیبانی میکنم . آخوند ها که همه دروغگو هستند باید نابود شوند

  من شش تا قرآن را نه یک بار بلکه چندین بار زیر و رو کردم ، کاملن واضح است که این کتاب را یک آدم احمقی که خود را منتصب به خدا کرده نوشته و سر تا پا هم ایراد است . محمد برای اینکه به مقصود خود برسد حتی از کس کشی و جارکشی هم ابا ندارد اگر باور ندارید به این آیه ها توجه داشته باشید
  سوره واقعه آیه های ١٥ تا آیه های ٣٦ : آنان در بهشت بر سریر های زربفت تکیه زنند (١٥ ) همه روبروی یکدیگر بر آن نشینند (١٦ ) و پسرانی که حسن و جوانیشان ابدی است گرد آنها به خدمت می گردند (١٧ ) با کوزه ها و مشربه ها و جامهای پر از شراب ناب (18)
  نه هر گز دردسری یابند و نه مستی عقل و رنج خمار کشند (١٩) و میوه خوش هر چه برگزینند(٢٠) و گوشت مرغان هر غذا مایل باشند(21)
  و زنان سیاه چشم زیبا (٢٢) که در لطافت چون در و لؤ لؤ مکنونند بر آنها مهیاست (٢٢) و ..... و فرشهای پر بها با فراش و زنان زیبا (٣٤) که آنها را ما بیافریدیم (٣٥) و آنها را باکره گردانیدیم (٣٦) و....
  این محمد برای اینکه به قدرت برسد خدا را خانم بیار کرده و پسر بیار هم کرده. آخر ایراد یکی دو تا نیست که ، لطفن به این آیه هم توجه کنید . سوره احزاب آیه ٦٥ : خدا و فرشتگانش بر روان پاک این پیغمبر درود می فرستند شما هم ای اهل ایمان بر او صلوات و درود بفرستید و با تعظیم و اجلال بر او سلام گوئید و تسلیم فرمان او شوید
  در این آیه معلوم نیست که آیا چه کسی این آیه را گفته؟ اگر خدا گفته که باید میگفت که من و فرشتگانم به پیغمبر سلام میفرستم . ولی بصورت شخص سوم آمده . کی گفته معلوم نیست .مگر محمد ادعا نمی کند که این قرآن حرفهای خداست ؟ لابد در اینجا یادش رفته که قبلن چه گفته . همه آیه ها ضد و نقیظ . هموطنان اگر آخوند ک... هستی که باید با افرادی که دست شما را و دست محمد را خوانده اند مخالف باشی چون این افرادی دارند دکان آخوند ها را می بندد ولی اگر آخوند نیستی همین قرآن که اساس و پایه اسلام است را مطا لعه کنید. اگر وقتش را ندارید فقط سه تا سوره توبه و احزاب و واقعه را بخوانید مطمئنن حقیقت را در خواهی یافت و میتوانید قضاوت کنید که آخوند های ک... راست گفتند و یا افرادی مانند همین وبسایت . درود فراوان بر شما که این مطالب را مینویسید.

  پاسخحذف
 13. آقای گمنامیان عزیز اولن دستتان درد نکند دوم یک تقاضا دارم و آن اینکه اگر ممکن است این آیه ها را هر روز بنویسید . این آخوند ها هر روز و هر سال از این خانه به آن خانه و از این منبر به آن میبر میروند و این دورغ و چرندیات را شاید ملیونها بار تکرار میکنند و تحویل مردم میدهند و برای آخوند مهم نیست ، ولی تا شما یک آیه را ٤ دفعه به منظور های مختلف مینویسید فورن اعتراضشان بلند میشود. این قرآن و این مزخرفات که در قرآن است بیش از هزار ساله که با زندگی ما بازی میکند و همواره تکرار شده پس وظیفه ماست که این مزخرفات قرآن را هزار بار تکرار کنیم و ار مردم خواهش کنیم که بخوانند و مطمئن باشید که اثر خواهد کرد.

  پاسخحذف
 14. به ناشناس که گفته این چندمین باره که این آیه ها را مینویسی . عزیز تا حالا چند دفعه شنیدی که یزید امام حسین را سر برید و آب را به روی آنها بست ؟ من که حد اقل صد بار شنیده ام شما چطور؟

  پاسخحذف
 15. آخوند ها کاری کردند که فیروز نادری هم آمد در تلویزیون اعلام کرد که هیچ مذهبی را قبول ندارد. دست آخوند ها درد نکند که باالاخره اسلام ناب محمدی را دارند به همه نشان میدهند.

  پاسخحذف
 16. مسلمان ها احمق هستند یا بی دینها؟ تمام مخترعین و دانشمندان دنیا لامذهب یا کاملن بی دین هستند حالا شما خودتان قضاوت کنید که مسلمان احمق است یا بیدین و لامذهب.

  پاسخحذف
 17. به این احمقی که گفته دشمنان اسلام احمق هستند باید گفت بیشعور همین دشمنان اسلام نبودند باید کون برهنه راه میرفتی چون همین سوزن را بیدین ها اختراع کرده اند. محمد با این قرآنش مغز مسلمان را با پهن پر کرده و گر نه یک ملیارد به قول خودشان مسلمان یک پخی میشد . مسلمان فقط بلده سرش را زمین بگذاره و کونش را برای آخوند هوا کند که سوارش شوند و فشار دهند و بس.

  پاسخحذف
 18. در خانواده بیش 60 نفری ما فقط مادر پیر من نماز میخواند که آنهم به لطف آخوند ها نماز را کنار گذاشت و هر روز به این محمد و آل محمد ناسزا میگوید. دم آخوند ها گرم.

  پاسخحذف
 19. محمد یادش رفته که گفته قرآن کلام خداوند است . در این آیه ها میگوید قرآن کلام من است . لطفن توجه فرمایید.
  سوره تکویر (81) آیه های 15 تا 19 : قسم یاد میکنم به ستارگان باز گردنده (15) که به گردش آیند و پنهان شوند (16) قسم به شب هنگامیکه روی تاریکی گرداند (17) و قسم به صبح وقتی که دم زند (18) که همانا قرآن کلام رسول بزرگوار است (19)

  پاسخحذف
 20. به این آیه هم توجه فرمایید که خداوند چقدر دانشمند است .
  سوره بقره آیه 189 : ای پیغمبر ار تو سؤال کنند که سبب بدر و هلال ماه چیست جواب ده که در آن تعیین اوقات عبادت حج و معاملات مردم است .....
  آی آخوند ک... خر خودتی . این احمق نمیتواند پیغمبر باشد و از طرف خدا بوده باشد اگر هم خدایی باشد.

  پاسخحذف
 21. تو نهجالبلاغه خطبه 147 تو قسمتهایی از خطبه می فرماید:
  بدانيد كه شمايان رشد و رستگاري را نشناسيد مگر كسي را بشناسيد كه آن را از دست داده، و به كتاب الهي وفادار نباشيد مگر آن كس را بشناسيد كه پيمان الهي را شكسته، و چنگ به دامن قرآن نزنيد مگر كسي را بشناسيد كه آن را رها كرده.
  اصلا واسه شناختن خدا و احکام خدا اول باید تو و امثال تو رو شناخت.ادب از که اموختی از بی ادبان
  خدارو از کی شناختی از بیخدایان.ممنونم که باعث میشید احکام خدا و قران رو بیشتر بشناسیم.

  پاسخحذف
 22. محمد یادش رفته که گفته قرآن کلام خداوند است . در این آیه ها میگوید قرآن کلام من است . لطفن توجه فرمایید.
  سوره تکویر (81) آیه های 15 تا 19 : قسم یاد میکنم به ستارگان باز گردنده (15) که به گردش آیند و پنهان شوند (16) قسم به شب هنگامیکه روی تاریکی گرداند (17) و قسم به صبح وقتی که دم زند (18) که همانا قرآن کلام رسول بزرگوار است (19)
  ===============================================
  دوستمون میگه دشمنان اسلام رو از انسانهای احمق قرار داده خب راست میگه دیگه.به خیالش اومده ایراد بگیره!!!یه 2ایه بعدشم بخون ببین چی میگه بعد بیا اینجا خودتو مضحکه کن واسه مردم!

  كه اين [قرآن‏] كلام فرستاده بزرگوارى است [= جبرئيل امين‏] «19» كه صاحب قدرت است و نزد [خداوند] صاحب عرش‏، مقام والائى دارد! «20» در آسمانها مورد اطاعت [فرشتگان‏] و امين است‏. و مصاحب شما [= پيامبر] ديوانه نيست‏! «22» او [جبرئيل‏] را در اُفق روشن ديده است‏! «23» و او نسبت به آنچه از طريق وحى دريافت داشته بخل ندارد! «24» اين [قرآن‏] گفته شيطان رجيم نيست‏! «25» پس به كجا مى‏رويد؟!

  پاسخحذف
 23. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره اعراف ایه 179
  به يقين‏، گروه بسيارى از جن و انس را براى دوزخ آفريديم‏؛ آنها دلها [= عقلها ]يى دارند كه با آن [انديشه نمى‏كنند، و] نمى‏فهمند؛ و چشمانى كه با آن نمى‏بينند؛ و گوشهايى كه با آن نمى‏شنوند؛ آنها همچون چهارپايانند؛ بلكه گمراهتر! اينان همان غافلانند [چرا كه با داشتن همه‏گونه امكانات هدايت‏، باز هم گمراهند]!

  پاسخحذف
 24. آقاي اعوذي!
  به روباه گفتن شاهدت کيه گفت دمم!

  پاسخحذف
 25. همین که همه این آیه ها در قرآن است دلیل واضحی است به ضد و نقیض بودن سخنانی که در قرآن گفته شده. یک جا انسان از خاک بوجود آمده یک جا گفته از آب و یک جا گفته از آدم و هوا با همدیگر خوابیدند و فرزندان آنها با هم خوابیدند و انسانها بوجود آمده اند خود همین آیه هایی که در این نظریه ها است ثابت میکند که در قرآن حرفها ضد و نقیض است. به نظر شا اینطور نیست؟

  پاسخحذف
 26. ریدم تو دهن خودتو اون کسای که این کس شرا قبول دارن

  پاسخحذف
 27. اون دنیا که جای چوب سنگ داغ کردن تو ماتت خودتون پدرتون می فهمید

  پاسخحذف
 28. باسه سگای چون شما خیلی که بخاید پیامبر بشناسید

  پاسخحذف
 29. سلام..اقای.ناشناس.چراعصبانی.میشی.فحش.دادن.چه.فایده.داره.شما.ببین.میلیاردهاودلار.ما.ایرانیها.را..دولت.چین.کمویست.داره.ازش.استفاده.میکنه.ایا.بیت.المال.ما.مسمانها.باید.توی.جیب.چین.کمونیست.کافر.و.بیخدا.و.دشمن.دینهای.خدا.ریخته.بشه.؟.حتما.شما.از.بعضی.معاملات.اسلحه.با.کره.شمالی.کمونیست.خدانشناس.میکنیم.ایا.اسلام.ما.به.این.روز.افتاده.که.کافرها.از.ان.حمایت.کنند؟.اینها.ناراختی.دارد.حالا.دو.نفر.هم.یک.چیزی.نوشتند.ولشون.کن.وعصبانی.نشو.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.