دوشنبه، مرداد ۱۰، ۱۳۹۰

دین زورگیری و تجاوز/ هموطن مسلمانم، چشم بگشا؛ با اجرای این دو آیه قرانی ، مسلمانان می توانند به اکثر زنان عالم تجاوز کنند

ببینید چقدر قرآن به مسایل اخلاقی اهمیت می دهد، ببینید نگفته بروید جلوی شوهران این زنها به آنها تجاوز کنید!

این آیه بامزه قرآن را دیده اید ؟! به نظر من یکی از بامزه ترین آیات قرآن است، چرا که در آن الله اخلاق و شعور را یکسره به کناری می نهد و با بی شرمی تمام می گوید به زنان اسیری که در اختیار شما هستند، حتی اگر شوهر هم دارند، می توانید تجاوز کنید !

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ ﴿۲۴ النسا﴾
ترجمه:
و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است..... ﴿۲۴النسا﴾


روی این آیه با هیچ ماله ای نمی شود خاک ریخت و آنرا ماست مالی کرد، ترجمه اش مشخص است، آیه مستقیم قران هم هست.

می گوید بر شما مسلمانان شوهر دار، بر شما حرام است، شما نمی توانید بروید با زن شوهر دار بخوابید، مگر اینکه آن زن شوهردار، جزو اموال شما باشد.

خوب ، حال یکی از ماله کشان مسلمان ، به من توضیح بدهد که چطور یک زن شوهر دار می تواند کالای یک فرد مسلمان شود ؟! من برای شما به صورت مستند و با استفاده از آیه قران توضیح می دهم :

روش و استدلال اسلام بسیار ساده است ، اسلام می گوید همه مردم دنیا باید  یا باید مسلمان شوند یا باید کشته شوند ، این هم آیه مربوط به این دستور:

آیه 29 توبه :
قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ 
ترجمه:
با كساني از اهل كتاب كه به  خدا و قیامت ایمان نمی آورند و حلال و حرام را رعایت نمی کنند ، جنگ کنید  تا زماني كه با ذلت جزيه بپردازند.

خوب ، این آیه خیلی شفاف و مشخص است، می گوید اهل کتاب (مسیحی و یهود) باید مسلمان شوند، وگرنه با انها بجنگید تا کشته و اسیر شوند و زن آنها نیز برده شود، یا به دست خودشان با ذلت و خواری یک پول کلانی را به عنوان جزیه به مسلمانان بپردازند.

تصور بفرمایید طرف دارد با زن و بچه اش شام می خورد، مسلمانان عزیز می رسند و طبق آین 29 توبه ، به او می گویند باید مسلمان شوی یا یک پول کلان به ما هر سال بدهی ، اگر او حاضر به عوض کردن دینش نشود و یا توانایی پرداخت پول نداشته باشد و یا نخواهد پول زور بدهد ، خودش و زن و بچه اش به عنوان برده مسلمانان در خواهند امد.
حال طبق آیه 24 سوره نسا، مسلمین عزیز اجازه دارند که به این زن بیچاره، در حالی که شوهرش زنده است ، تجاوز کنند.

یعنی طبق دو آیه فوق ، در این دین رحمت و انسانیت (!) ، مسلمانان عزیز اجازه تجاوز به هر زن غیر مسلمانی  (در صورتی که پول زور ندهد) را پیدا می کنند، آین چگونه دین و آیینی است، کدام جنایتکاری چنین دینی را ساخته است؟

نفرمایید این ایه مربوط به زمان اعراب جاهلیت بوده است، این چطور الله ی است که عقلش نمی رسیده است این کار زشت و زننده است، یا حداقل یک کلام در قران نگفته این دستور فقط متعلق به اعراب آن زمان است و در سال 2010 آنرا اجرا نکنید! چطور الله می توانست درباره مسایل اتاق خواب محمد آیه نازل کند ، اما یک کلام نمی توانست بگوید این کار بدی اسـت ؟!لینک این مطلب در بالاترین--------آزادگی

مطالب قبلی : ۱۶ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟

  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می باشد؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. این برای چندمین باره این ایه هارو نوشتی واقعا نمیفهمی الان میفهمم این ایات یعنی چی!!
  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  سوره روم ایه 58-59
  ما براى مردم در اين قرآن از هر گونه مثال و مطلبى بيان كرديم‏؛ و اگر آيه‏اى براى آنان بياورى‏، كافران مى‏گويند: (شما اهل باطليد [و اينها سحر و جادو است‏]!)
  اینگونه خداوند بر دلهای انان (پس از اتمام حجت)مهر(شقاوت)نهد که هیچ سخن حق نپذیرند.
  سوره انعام ایه25
  پاره‏اى از آنها به [سخنان‏] تو، گوش فرامى‏دهند؛ ولى بر دلهاى آنان پرده‏ها افكنده‏ايم تا آن را نفهمند؛ و در گوش آنها، سنگينى قرار داده‏ايم‏. و [آنها بقدرى لجوجند كه‏] اگر تمام نشانه‏هاى حق را ببينند، ايمان نمى‏آورند؛ تا آنجا كه وقتى به سراغ تو مى‏آيند كه با تو پرخاشگرى كنند، كافران مى‏گويند: (اينها فقط افسانه‏هاى پيشينيان است‏!)

  پاسخحذف
 3. جناب ناشناس گفتی ؟ "...ولى بر دلهاى آنان پرده‏ها افكنده‏ايم تا آن را نفهمند؛"

  خدا خودش بر دلهای انان پرده می افکند
  ولی بعد به جرم گوش ندادن به دستورات تو!(محمد) محاکمشون میکنه ؟
  چه خدایی که اجازه گوش دادن رو از بندش میگیره بعد به جرم گوش ندادن محاکمش مینکه!!!!!!

  پاسخحذف
 4. همیشه اینقدر چرت و پرت میگی؟؟
  باشه با همین تفکرات زندگی کن...

  پاسخحذف
 5. shoma ye javabe dorost bede ke dige nanevise,ba dado bidad ke hal nemishe,ye tozihe manteghi bede,ershaadesh kon lotfan

  پاسخحذف
 6. قرآن روشن بیان : در قرآن آیه های زیادی است که میگوید آیات قرآن روشن بیان شده برای فهم همه مردم عادی. نمونه ای از این آیات به قرار زیر است.
  سوره بقره آیه ٢٦٦ : خداوند آیات خود را برای شما روشن بیان کند باشد که در مآل کارها و حقیقت احوال فکر کنید .
  سوره زخرف ( ٤٣ ) آیه ٢ و ٣ :‌قسم به قرآن روشن بیان (٢) که ما قرآن را به لسان فصیح عربی مقرر داشتیم تا شما در فهم آن مگر عقل کار بندید (٣ )
  سوره نور (٢٤ ) آیه ٤٦ :‌ همانا ما آیات و ادلة بسیار روشن فرستادیم و خدا هر که خواهد به راه راست هدایت میکند ( ٤٦ )
  سوره حدید ( ٥٧ ) آیه ٩ : اوست خدائی که بر بنده خود آیات قرآن روشن بیان را نازل کرد و ................................. ( ٩ )
  سوره نور ( ٢٤ ) آیه ١ : این سوره را فرستادیم و ( احکامش را ) فریضة بندگان کردیم و در آن آیات روشن نازل ساختیم باشد که بندگان متذکر آن حقایق شوند ( ١ )

  این چند آیه در جواب آن آخوند هایی است که میخواهند گند کاری های قرآن و اسلام را به نامهای تفسیر ماله کشی کنند . قرآن میگوید احتیاج به تفسیر ندارد .

  پاسخحذف
 7. محمد برای تسلت به عربها یک حرفهایی گفته که مخصوص عربهاست . قرآن نمی تواند حرفهای خدا باشد چرا که در چند جای قرآن گفته که خورشید و ماه دور زمین میچرخد مانند آیه 5 سوره 55 و آیه 38 سوره 36 و آیه 5 سوره 39 .

  پاسخحذف
 8. قرآن برای عربهاست من در اینکه چه کسی قرآن را نوشته و یا گفته بحث نمیکنم چون خیلی ها مانند عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و خیلی ها میگویند که قرآن نوشته حرفهای محمد است ولی هرکه نوشته و یا گفته مهم نیست . قرآن برای عرب زبانها ست نه برای ما ایرانی ها و حتی نه برای آنهایی که بزور شمشیر عربی حرف میزنند . مانند آفریقایی ها مصری ها و سوری ها و ..... چند نمونه از این آیات را در زیر مشاهده نمایید.
  سوره ابراهیم ( ١٤ ) آیه ٤ : و ما هیچ رسولی در میان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تا بر آنها ( معارف و احکام الهی را) بیان کند آن گاه خدا هر که خوهد به ضلالت و هر که را خواهد به مقام هدایت میرساند و او خدای مقتدر داناست
  سوره رعد ( ١٣ ) آیه ٧ : و باز به طعنه گویند که چرا خدا بر او آیت و معجره ای نفرستاد تنها وظیفه تو اندرز و ترساندن است و هر قومی را از طرف خدا رهنمائیست
  سوره نحل ( 16 ) آیه 36 : و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم تا به خلق ابلاغ کند که خدای یکتا را پرستید و از بتان و فرعون دوری کنید. ..........
  سوره یونس (10 ) آیه 47 : و برای هر امتی رسولی است که هر گاه رسول آنها آمد و حجت تمام شد حکم به عدل شود و بر هیچکس ستم نخواهد شد.
  سوره شعراء آیه های 198 و 199 : و اگر ما این کتاب عربی را بر بعضی مردم عجم نازل میکردیم (198 ) و رسول به زبان تازی بر پارسیان قرائت میکرد آنان ایمان نمی آوردند ( 199 )
  سوره اسراء ( 17 ) آیه 15 : هر کس راه هدایت یافت تنها به نفع و سعادت خود راه یافته هر که به گمراهی شتافت آن هم ره زیان و شقاوت خود شتافته و هیچکس بار عمل دیگری را به دوش نگیرد
  و ما تا رسول نفرستیم هر گز کسی را عذاب نخواهیم کرد ( 15 )

  پاسخحذف
 9. قرآن برای عربهاست من در اینکه چه کسی قرآن را نوشته و یا گفته بحث نمیکنم چون خیلی ها مانند عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و خیلی ها میگویند که قرآن نوشته حرفهای محمد است ولی هرکه نوشته و یا گفته مهم نیست . قرآن برای عرب زبانها ست نه برای ما ایرانی ها و حتی نه برای آنهایی که بزور شمشیر عربی حرف میزنند . مانند آفریقایی ها مصری ها و سوری ها و ..... چند نمونه از این آیات را در زیر مشاهده نمایید.
  سوره ابراهیم ( ١٤ ) آیه ٤ : و ما هیچ رسولی در میان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تا بر آنها ( معارف و احکام الهی را) بیان کند آن گاه خدا هر که خوهد به ضلالت و هر که را خواهد به مقام هدایت میرساند و او خدای مقتدر داناست

  سوره رعد ( ١٣ ) آیه ٧ : و باز به طعنه گویند که چرا خدا بر او آیت و معجره ای نفرستاد تنها وظیفه تو اندرز و ترساندن است و هر قومی را از طرف خدا رهنمائیست

  سوره نحل ( 16 ) آیه 36 : و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم تا به خلق ابلاغ کند که خدای یکتا را پرستید و از بتان و فرعون دوری کنید. ..........

  سوره یونس (10 ) آیه 47 : و برای هر امتی رسولی است که هر گاه رسول آنها آمد و حجت تمام شد حکم به عدل شود و بر هیچکس ستم نخواهد شد.

  سوره شعراء آیه های 198 و 199 : و اگر ما این کتاب عربی را بر بعضی مردم عجم نازل میکردیم (198 ) و رسول به زبان تازی بر پارسیان قرائت میکرد آنان ایمان نمی آوردند ( 199 )

  سوره اسراء ( 17 ) آیه 15 : هر کس راه هدایت یافت تنها به نفع و سعادت خود راه یافته هر که به گمراهی شتافت آن هم ره زیان و شقاوت خود شتافته و هیچکس بار عمل دیگری را به دوش نگیرد
  و ما تا رسول نفرستیم هر گز کسی را عذاب نخواهیم کرد ( 15 )

  پاسخحذف
 10. قرآن برای عربهاست من در اینکه چه کسی قرآن را نوشته و یا گفته بحث نمیکنم چون خیلی ها مانند عبدالکریم سروش و اکبر گنجی و خیلی ها میگویند که قرآن نوشته و حرفهای محمد است ولی هرکه نوشته و یا گفته مهم نیست . قرآن برای عرب زبانها ست نه برای ما ایرانی ها و حتی نه برای آنهایی که بزور شمشیر عربی حرف میزنند . مانند آفریقایی ها مصری ها و سوری ها و ..... چند نمونه از این آیات را در زیر مشاهده نمایید
  .
  سوره ابراهیم ( ١٤ ) آیه ٤ : و ما هیچ رسولی در میان قومی نفرستادیم مگر به زبان آن قوم تا بر آنها ( معارف و احکام الهی را) بیان کند آن گاه خدا هر که خوهد به ضلالت و هر که را خواهد به مقام هدایت میرساند و او خدای مقتدر داناست

  سوره رعد ( ١٣ ) آیه ٧ : و باز به طعنه گویند که چرا خدا بر او آیت و معجره ای نفرستاد تنها وظیفه تو اندرز و ترساندن است و هر قومی را از طرف خدا رهنمائیست

  سوره نحل ( 16 ) آیه 36 : و همانا ما در میان هر امتی پیغمبری فرستادیم تا به خلق ابلاغ کند که خدای یکتا را پرستید و از بتان و فرعون دوری کنید. ..........

  سوره یونس (10 ) آیه 47 : و برای هر امتی رسولی است که هر گاه رسول آنها آمد و حجت تمام شد حکم به عدل شود و بر هیچکس ستم نخواهد شد.

  سوره شعراء آیه های 198 و 199 : و اگر ما این کتاب عربی را بر بعضی مردم عجم نازل میکردیم (198 ) و رسول به زبان تازی بر پارسیان قرائت میکرد آنان ایمان نمی آوردند ( 199 )

  سوره اسراء ( 17 ) آیه 15 : هر کس راه هدایت یافت تنها به نفع و سعادت خود راه یافته هر که به گمراهی شتافت آن هم ره زیان و شقاوت خود شتافته و هیچکس بار عمل دیگری را به دوش نگیرد
  و ما تا رسول نفرستیم هر گز کسی را عذاب نخواهیم کرد ( 15 )

  پاسخحذف
 11. وقتی که عایشه, زن سوگولی محمد , از کاروان عقب میماند و شب را با صفوان بن المعطل سپری میکند این موضوع در بین اعراب پخش میشود محمد که عاشق عایشه بود و نمی خواست عایشه را طلاق دهد شروع به فکر و از خداوندی که همواره مواظب پائین تنه پیغمبر خود بود آیه ها نازل میشود.
  سوره نور(24) آیه 4 : و آنان که به زنان با عفت مؤمنه نسبت زنا دهند آنگاه که چهار شاهد (عادل) بر دعور خود نیاورند آنانرا به هشتاد تازیانه کیفر دهید و دیگر هر گز شهادت آنها را نپذیرید که مردمی فاسق و نادرستند (4)
  در این آیه محمد میخواهد که چهار شاهد بیاید و بگوید که بلی ما دیدیم که صفوان روی عایشه خوابیده بود و ما یک ریسمان رد کردیم و در پایین تنه عایشه گیر کرد. آخر کدام خری وقتی میخواهد به زن کسی فرو کند ,میرود و چهار نفر را شاهد می آورد که مردم بیایید و شاهد باشید که من میخواهم به زن محمد حال کنم؟ و اما آیه دیگر
  سوره نور(24) آیه 13 : چرا منافقان بر دعوی خود چهار شاهد اقامه نکردند پس حالی که شاهد نیاوردند البته نزد خدا مردمی دورغ زنند. (13)
  باید آدم مغز خر خورده باشد و این محمد هرامزاده را به پیغمبری قبول کند مگر آخوند باشد و کسب و کارش با پیغمبری محمد گره خورده باشد.

  پاسخحذف
 12. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟
  How Islam has issued orders to kill more than two billion people?
  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری لطفاً این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ این یعنی دوران طلائی خمینی !؟ این یعنی مدینه فاضله اشرف !؟ این یعنی اسلام توحیدی !؟ این یعنی اساس فلسفه اسلامی !؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می شود؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟ از سوی دیگر این افکار وحشیگرایانه بیگانه که قرنها به زبان دیگری در کنج تاریک حجره ها ادامه داشته باعث نابودی چهره صلحدوستی و نجابت ایرانیان شده و صلح و ثبات جهانی را نیز به خطر انداخته و بطور مسلم باعث جنگهای منطقه ای و بین المللی خواهد شد.

  به پندار نیک٬ گفتار نیک و کردار نیک خویش بازگردیم.
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 13. همه اهل زمین ناگزیر باید روزی به عالم باقی کوچ کنند مهمترین دانش عالم و بهترین اندوخته عمر این است که انسان حقیقت خویش را بشناسد و بفهمد که نفس و روحش چه خصوصیاتی دارند هر کس نفس خود را شناخت خود راشناخت خداراشناخته

  پاسخحذف
 14. اقای گمنامیان تو به عقل ناقص خودت رجوع کن مغز تو متعفن شده تو با یک مشت مزخرفات گفتن میخواهی ارضای ذهنی شوی چقدر تو بدبختی

  پاسخحذف
 15. ناشناس آخری ،
  من چند آیه را با ترجمه اینجا گذاشته ام، اگر ایرادی دارد، به من بگویید.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.