سه‌شنبه، شهریور ۰۱، ۱۳۹۰

آقای خامنه ای،اسراییل در سال گذشته فقط هفتاد فلسطینی را کشته است، اما سگ هار تو ،اسد تا کنون 2700 نفر را سلاخی کرده است


 بر اساس آمار منابع متعدد، از آغاز سال 2000 تا کنون (قریب ده سال)، در نبرد بین اسراییل و فلسطینی ها تا کنون قریب شش هزار و چهار صد نفر فلسطینی و حدود هزار و شش صد نفر اسراییلی کشته شده است.


منبع 

به دیگر عبارت ، در ده سال ، اسراییلی ها ، بیش از شش هزار فلسطینی را کشته اند که بسیاری از آنها افراد مسلحی بوده اند که در صدد حمله به اسراییل بود اند یا بمب گذاران انتحاری بوده اند که در طی عملیات کشته شده اند. 


شکی نیست که کشته شدن حتی یک انسان هم ، امری مذموم است و آن دولت، یک جنایتکار محسوب می شود، خواه اسراییل باشد و خواه سوریه. 


براستی اگر مردم فلسطین تظاهرات مسالمت آمیز انجام دهند، اسراییلی ها بر روی آنها آتش خواهند گشود ؟! آیا ارتش اسراییل ، بر روی مردم فلسطین ، دست به جنایاتی مشابه جنایات اسد در سوریه یا خامنه ای در تهران خواهد زد ؟!

آمار نشان می دهد که اسراییل در طی سال 2010 ، تنها هفتاد فلسطینی را کشته است، آنهم افرادی که یا مسلح بوده اند یا به خود بمب بسته بوده اند تا دیگران را بکشند، اما دولت مورد حمایت رژیم ایران، در طی مدت کوتاهی ، از زمان آغاز جنبش آزادی خواهی در سوریه و در بازه زمانی چند ماه ، بیش از 2700 انسان بی دفاع و غیر مسلح را سلاخی کرده است.

آقای خامنه ای، کدام یک از این دو رژیم ، جنایت کار تر هستند؟

لینک این مطلب در بالاترین---------------آزادگی-------------ریشه هاچند نوشته دیگر از این وبلاگ :

۸ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 3. بله جناب نویسنده قبل از ارائه آمار کذب و دروغ در مورد فلسطین لطفاً کمی فکر کنید.

  پاسخحذف
 4. شیوا خانم،
  عزیز جان ،
  در یک مباحثه منطقی ، زمانی که می خواهی نشان دهی طرف شما اشتباه می کند و منبع او غلط است، شایسته است که خودت یک تحقیقی بکنی و بگویی طبق این منبع حرف من غلط است.
  می شود بفرمایید چه منبعی داری که نشان می دهد من حرفم غلط است !؟
  ضمنا،
  کیهان و فارس نیوز ، منبع معتبر محسوب نمی شوند!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما اگه تحقیق میکردی به آدمخواری که قلب یه انسان دیگه رو میخوره نمی گفتی آزادی خواه. در ضمن اگه اون ارتش آزادی که امثال شما میگن ماله سوریه هستش، پس چرا اکثرشون غیر سوری هستن از کشورهای دیگه اومدن تو سوریه دارن می جنگن؟ شما که اطلاعاتت زیاده اعتراف رئیس کارخونه ی تولید گاز کلر تو سوریه رو خوندی که گفته بود مخالفان دولت(همون تروریستای خارجی) به زور کارخونش رو ازش گرفته بودن.
   بد نیست شما هم یکم تحقیق کنی. مشکل امثال شما اینه که اسم خودتون رو میزارید روشن فکر و متفکر و... در صورتیکه از هیچ کدومش هیچ بویی نبردید.

   حذف
 5. اسراییل کارش فقط کشتن فلسطینی نیست که.اصلا صهیونیست ها ادمکشی رو یکجا کنترات ورداشتن.
  کشتار مردم لیبی کار کیه؟بحرین؟تونس؟مصر؟یمن؟
  کاره کیه اینا؟؟؟میدونی؟؟ مترسکای کشورهارو ول کن(قذافی.بن علی.مبارک)اینا مترسکن اصل کاریه خوده گور بگوریشونه.
  اصلا یه لیوان اب خورده نمیشه تو دنیا مگه صهیونیستها خبر داشته باشن.یه ذره عقل داشتی چرت و پرت نمینوشتی.

  پاسخحذف
 6. خطاب به ناشناس, کسی که با صهیونیست ها همکاری داره کسانی مثل تو هستند که قدرت آنها را چنان زیاد نشان می دهند تا سرحد جادویی که همه ی دنیا از آنها بترسند. کمی عقل داشته باش

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.