پنجشنبه، تیر ۱۶، ۱۳۹۰

یکی از مهمترین خیانت های گروه تروریستی مجاهدین خلق به مردم ایران؛ به وجود آوردن امکان ادامه جنگ با عراق برای خمینی بود

شاید مهمترین اتفاق چند دهه اخیر ایران، جنگ ایران و عراق باشد، بانو سیمین بهبهانی ، شاعر بزرگ و آزاده معاصر، درباره این جنگ می گوید:

کجا تگرگ می بارد که تخم مرگ می بارد/
نصیب عالم از بالا بجز بلا نمی بینم/
در آتش دو دیوانه دو قطعه شد دو ویرانه/
روانه خون خلقی را چنین روا نمی بینم/
مگر بدان نظر دوزی که مرگشان شود روزی/
که من جز این دوپیروزی زماجرا نمی بینم/

بانو شهر و ادب ، سیمین  بهبهانی به درستی و زیبایی می گوید که در آتش دو دیوانه ، یکی خمینی و یکی صدام حسین، دو کشور ایران و عراق تبدیل به خرابه شده اند و صدها هزار انسان ، با مرگ و نیستی روبرو شدند. (پی نوشت یک)

می دانیم که صدام جنگ را آغاز کرد، اما بعد از بازپس گیری خرمشهر، و مقاومت قهرمانانه مردم ایران، صدام قبول کرد که آتش بس را بپذیرد، اما دیگر این خمینی بود که اندر پی کشور گشایی بود و می گفت راه قدس از کربلا می گذرد. جنگ لعنتی برای مدت هفت سال ادامه یافت و بیش از یک میلیون انسان ، کشته و معلول شدند.


زمانی که در سال 67، آتش بس شکننده ای بین عراق و ایران به وجود امده بود، این مجاهدین خلق بودند که نوکری صدام را به عرش اعلی رساندند و در عملیات مرصاد به ایران باز حمله کردند.

لطفا به یاد بیاورید، تنها زمانی خمینی حاضر به قبول آتش بس شد که مردم ایران دیگر حاضر به حضور در جبهه های جنگ نبودند. استدلال بسیاری از مردم این بود که وقتی امکان صلح است، چرا باید جنگ ادامه یابد ؟ وقتی که با صلح ، صدام به پشت مرزها عقب نشینی می کند ، چرا باید برای تسخیر کربلا و قدس کشته بدهیم ؟

حال با  وجود خطر مزدوران صدام و حمله آنها بعد از اعمال آتش بس ، اگر آتش جنگ شعله ور می شد ، باز این مردم ایران بودند می دیدند شرایط به مانند قبل از بازپس گیری خرمشهر است و باز احساس می کردند که کشور ایران در خطر است، لذا باز برای دفاع از خاک ایران ، به جبهه می رفتند (یعنی همان چیزی که خمینی جنایتکار می خواست!)مشکل خمینی برای ادامه جنگ، عدم وجود پول نبود، چه آنکه همیشه نفت ایران برای فروش وجود داشت، بلکه مشکل ، عدم وجود نیروی انسانی بود، ، رجوع شود به مصاحبه های محسن رضایی و یا کتاب هاشمی / مردم ایران، همان مردمی بودند که زمان تصرف خرمشهر ، تمام قد برای دفاع از خاک قد علم کردند  و مساله اینجاست که تمام مردم ، معتقد بودند این جنگ دیگر حالت تدافعی ندارد و حاضر به رفتن به جبهه نبودند ؛ اما اینکه بعد از آتش بس ، باز صدام  حمله کند، (حال چه خودش و چه مزدورانش !) ، بهترین دلیل برای حضور مجدد مردم در جبهه ها (خواسته خمینی ) و ادامه جنگ می شد.

به دیگر عبارت با این خوش خدمتی مجاهدین برای خمینی ، جنایتکار معاصر، خمینی می توانست به هدفش که ادامه جنگ بود ، برسد. 

براستی اگر باز آتش جنگ شعله ور می شد و چند سال دیگر مردم ایران کشته می دادند ، چه کسی جز مسعود رجوی ، مسول آن خون ها می بود ؟

پی نوشت :
دوبار این شعر در ایران چاپ شده بود و ممیز های وزارت ارشاد، منظور بانو سیمینی بهبهانی را نفهمیده بودند !


عملیات مرصاد، نابودی تجهیزات گروه تروریستی مجاهدین خلق 


۱۶ نظر:

 1. ۱- شما گویا حقایق را یا نمی بینید یا اگر هم میبینید، عوضی میبینید. اولا که اولین بار امکان آتش بس در سال ۶۱ و پس از تخلیه خرمشهر بدست آمد که صدام حاضر به قبول آتش بس بود و عربستان هم حاضر به دادن غرامت. این خمینی بود که ان موقع از قبول آتش بس طفره رفت. ان موقع مجاهدین کجا بودند؟

  ۲- امتناع مردم از حضور در جبهه ها از خیلی وقت پیش شروع شد. از جمله به عنوان مثال طرح استفاده از دانشجویان در جبهه ها را رژیم از سال ۶۵ شروع کرد، منتهی به علت آنکه دانشجویان دارای معافیت تحصیلی بودند و از ترس مخالفتهای گسترده، صرفا به اعزام دانشجویان بسیجی و داوطلب بسنده میکردند و انواع و اقسام مزایا را هم در اختیارشان میگذاشتند، از امتحانات مجزا گرفته تا انواع و اقسام ارفاقات تحصیلی و آکادمیک. حداقل از یکسال مانده به آخر جنگ به علت شدت یابی مخالفت مردم با جنگ و امتناع از حضور در جبهه،رژیم طرحی به نام طرح شش ماهه دانشجویی براه انداخت. دیگر حتی معافیت تحصیلی هم مانع از اعزام به جبهه ها نمیشد. هر دانشجویی میبایست اقلا یکبار در طول مدت تحصیلش به جبهه برود. با اینهمه حتی این هم نتوانست مانع از اتمام جنگ شود.
  البته این درست است که عدم استقبال مردم از جنگ و جبهه عوامل مهم و موثری در ختم جنگ بودند، اما به تنهایی کاری از پیش نمیبرد که اگر غیر از این بود باید جنگ از سال ۶۵ تمام میشد. این خطر سرنگونی بود که آخوندها را به فکر قبول آتش بس انداخت. حتی خمینی خودش هم گفت که برای حفظ جمهوری اسلامی مجبور به نوشیدن جام زهر آتش بس شد، که اشاره ای است به خطر سقوط رژیم توسط اپوزیسیون مسلح.
  ضمنا عملیات فروغ جاویدان مجاهدین پس از قبول آتش بس انجام شد و ارتش عراق و صدام حسین اصلا نفعی در ادامه جنگ نداشتند و اگر مجاهدین نوکر صدام بودند قاعدتا باید پس از قبول آتش بس توسط دو طرف دست از حمله به رژیم میکشیدند.

  پاسخحذف
 2. اين که خميني جنگ طلب بود شکي نيست.
  ولي اين موضوع باعث نمي شود که ما بگوييم مجاهدين با براه انداختن جنگ برعليه حکومت ايران، خميني را سرجايش نشاندند!!!
  اينکه مجاهدين در جنگ برعليه ايران به عراقي ها و صدام کمک مي کرده اند پرونده آنها را آنقدر سياه کرده که جايي براي دفاع برايشان باقي نمي گذارد.

  پاسخحذف
 3. با سلام خدمت گمنام عزیز. ببین این روزا مثل این که خیلی گوشه گیر شدی. آخه لینکتو توی بالاترین دیدم خیلی عده ی کمی از اون کاسه لیسان خارج نشینت به لینکت رای دادن که در میان اونا هم کسایی مثل فکس عزیز که وجدان بیدار ماست بهت رای منفی داده.ها ها!
  کجاست اون اقتداری که یه زمانی یه لینک میدادی و همه می شستن پاش و بهش رای میدادن؟ ببین عزیز الان به حدی تو شکست خوردی که حتی توی بالاترینتون هم کسی گه توی دستت نمیده. :دی

  پاسخحذف
 4. این مسعود بقول آقای گمنامیان لجنی برای رسیدن به قدرت معلوم نیست چند صد بار شلوارش را پایین کشیده. این لجن آدمهای اغده ای نادان را پیدا میکنه که دنبال کون خودش میکشد. مربم لجنی هم معلوم نیست که در خانه های تیمی هر شب چند نفر را سیراب میکرد. معمولن در خانه های تیمی این لجن ها چندین نفر مرد و یکی دو تا دختر بود و این یکی دو تا دختر تمام جوانانها را باید سیراب میکردند . دلیل هم این بود که این جوانها نمی توانند از بیرون به خانه تیمی دختری و یا زنی بیاورند پس من و یا ما باید نیاز این جوانها را بر طرف کنیم.

  پاسخحذف
 5. به نظر من مجاهدين در داخل ايران پرونده شون بسته است در خارج ممکنه يه عده باهاشون همراه باشن که اونهم بخاطر نبود يک اپوزيسيون قوي دولت هاي آمريکا و اروپايي از اينها براي فشار به ايران حمايت مي کنند.
  کاربرد مجاهدين فقط براي تهديد ايران به حملات تروريستي هست.
  اگر مردم ايران بتونن به شيوه دموکراتيک حکومت خودشون را تغيير بدهند که بنظر من چنين چيزي ميسر هست نيازي به حملات تروريستي نيست و اينها بايد برن دنبال کار و زندگيشون.

  پاسخحذف
 6. یعنی شما بی عقل های بی مسئولیت میگوئید که خمینی بیاید وهشت سال مردم رابگذارد سرکار هزارتا شعار بدهد وبچه های مردم رابکشتن دهد بعد به هیچ جائی نرسد بعدهم آتش بس کند وهیچ کسی هم هیچی نگوید وراحت به کارش ادامه دهد این حرف شما یا ازسر بیشعوریتان است یا عضووزارت اطلاعات هستید نه بلکه اگر خمینی مجبورشد جام زهرراسربکشد بخاطر وجود مجاهدین بود که داشتند کاراین پیرسگ وحشی رایکسره میکردند ومزدورهائی مثل شما نگذاشتند

  پاسخحذف
 7. یعنی شما بی عقل های بی مسئولیت میگوئید که خمینی بیاید وهشت سال مردم رابگذارد سرکار هزارتا شعار بدهد وبچه های مردم رابکشتن دهد بعد به هیچ جائی نرسد بعدهم آتش بس کند وهیچ کسی هم هیچی نگوید وراحت به کارش ادامه دهد این حرف شما یا ازسر بیشعوریتان است یا عضووزارت اطلاعات هستید نه بلکه اگر خمینی مجبورشد جام زهرراسربکشد بخاطر وجود مجاهدین بود که داشتند کاراین پیرسگ وحشی رایکسره میکردند ومزدورهائی مثل شما نگذاشتند

  پاسخحذف
 8. تروریسم غیر قانونی است و گروه های تروریستی غیرقانونی اند و حق تبلیغ ندارند. سازمان تروریستی مجاهدین خلق بهمراه سازمان القاعده و حزب الله و ... در لیست سازمانهای تروریستی دولتهای امریکا و کانادا قرار دارد و کلیه افرادی و شرکتها و سایتهایی که به آنها کمک مالی (تحت نام انساندوستانه یا هر عنوان دیگری ) و یا تبلیغی و یا عملی نمایند٬ نامشان در لیست افراد مظنون به همکاری با تروریسم قرار می گیرد و در زمان مناسب دستگیر٬ محاکمه و مجازات خواهند شد.
  http://www.state.gov/documents/organization/45323.pdf

  مدیریت محترم سایت بالاترین٬
  لطفا سیستمی بگذارید که هر لینکی که تبلیغ کننده این سازمان تروریستی است بدلیل غیرقانونی بودن بلافاصله حذف شده و با متخلف برخورد شود.

  پاسخحذف
 9. از قدیم گفته اند به مرده که رو بدهی به کفنش میریند.
  ما از روی انسانیت با حمله به اشرف مخالفت کردیم، حالا این تروریستها مثل مارهایی که نور آفتاب بهشان خورده از خواب بیدار شده اند و شروع به انتشار آیین تروریستی خودشان کرده اند. اگر کسانی میخواسته اند از این آیین تروریستی جدا شوند تا حالا جدا شده اند و بقیه تروریستهایی هستند که باید در جایی مثل گوانتانامو زندانی شوند تا بمیرند.

  پاسخحذف
 10. ( کمونیست = مسلمان = ضد انتخابات آزاد = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند. « کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 11. ....مــهــم..... حتی وضــعیــت بد جـســمانــی میرحسین باعث نشد یادی از او بکنیم
  مجاهدین ارزش فکر کردن هم ندارند
  لطفا کمی هم از میـرحسیــن و کروبی در بالاترین یادی کنید حتی خبر بد وضعیت جسمی میرحسین برای شما عادی بود شما بالاترینی ها چرا از 2 مردی که در مسـیــر مردم حرکت کردند و اولین کسانی مشــت محکمی بر دهان ولایـت دیـکتـاتوری زدند یادی نمی کنید چرا از 2 مردی که جنبش سبز را به وجود آوردند یادی نمی کنید. حالا که بعد از 30 سال 2 نفر واقعا در کنار مردم ایستاد باید در حصر خانگی اش فراموش شود تــــا دیـــگر هیــچ کس هوس میرحسین یا کروبی شدن نکــنـد . میـــرحسین و کروبی هم فرامــوش شدند حتی ســـایــت کلمه هم بعد از مدتها یادش افتاد کسی به نام میرحسین بر دهان دیکتاتورهای جمهوری اسلامی مشــت محکمی زد و مردم را به امتیازات دولتی ترجیح داد.
  حالا دیگه همه می دانند کوبیدن مشت بر دهان دیــکــتــاتــو ر عاقبتی جز حصر خانگی و فراموشی مردم ندارد پس در انتظار حمایتی نباشیم

  پاسخحذف
 12. سایت بالاترین در کشور آمریکا ثبت شده و مشمول قوانین و مقررات آمریکا است و مدیران آن نیز در آمریکا زندگی میکنند و ملزم میباشند قوانین آمریکا را رعایت کنند. از سوی دیگر سازمان تروریستی مجاهدین خلق در لیست رسمی سازمانهای تروریستی که توسط دولت آمریکا تهیه شده قرار دارد. دراین لیست نام سازمانهای تروریستی القاعده وحزب الله نیز قرار دارد و از جهت قانونی فرقی بین سازمان القاعده و سازمان مجاهدین خلق وجود ندارد و تا زمانی که در این لیست وجود دارند مشمول قوانین ضد تروریستی می باشد. همانگونه که همکاری و تبلیغ اطلاعیه های سازمان القاعده جرم می باشد انعکاس منظم و تبلیغ اطلاعیه های مجاهدین خلق نیز جرم محسوب می شود. از سوی دیگر اف بی آی و دادستانی آمریکا مسئول رسیدگی به این امور می باشند.
  https://tips.fbi.gov/

  پاسخحذف
 13. اگر دولت امریکا پس از ۳۰ سال نام جمهوری اسلامی را از لیست کشورهای تروریست در آورد٬ نام سازمان تروریستی مجاهدین را که سگ تر از جمهوری اسلامی است را از لیست در خواهد آورد!!!!!

  پاسخحذف
 14. بابا لیست تروریستها رو بی خیال شیم.

  حالا این ایدئولوژی کیری من در آوردی مسعود لجنی (مارکسیستی - اسلامی) رو که هر کس خل عقب مونده رو مثل آهن رباجذب می کنه٬ می خواهید شاف ما بکنید یا اماله ( تنقیه) ما بکنید تا زودتر کونمون رو چرب کنیم. چون هنوز اسلام خمینی پس از ۳۰ سال تو کونمون نرفته. حتما پشم های محمد و مارکس روی هم خیلی خشکتر است ممکنه ایندفعه کونمون جر بخوره. آره بابا جون!!!

  پاسخحذف
 15. به دوست عزیز .... مهم ........
  گفته اید که چرا مردم موسوی و کروبی را فراموش کرده اند ؟
  من دلائلی که به عقل ناقسم می آید برایتان مینویسم
  ١. موسوی بار ها از خمینی به نیکی یاد کرده و حتی میخواهد به زمان طلایی امامش بر گردد. خمینی یک کثافت دروغگویی بود که مردم را قول زد و باعث مرگ و آوارگی ملیونها ایرانی شد. من و افرادی مثل من خمینی را یک جنایتکار می دانیم و با جمهوری اسلامی مخالف هستیم .

  ٢ . در زمانی که موسوی نخست وزیر بود جمهوری اسلامی هزاران هزار مردم را کشت و او ( موسوی ) خم به ابرو نیاورد . میتواتست اعتراض کند ، نکرد . میتوانست استعفا دهد ، نکرد . اگر یک حکومت مردمی و ملی در ایران ما روی کار بیاید ، افرادی مانند موسوی باید محاکمه شوند. افرادی مانند موسوی و کروبی دسته تبر بودند که خمینی کثافت دورغگوی نادان به وسیله این ها مردم را کشت و آواره کرد.
  ٣. زمانی که موسوی نخست وزیر بود ، در زندانهای جمهوری اسلامی به دختران ١٦ و ١٧ ساله تجاوز میکردند و میکشتند و بعد به خانواده شان یک کمی ( حدود ٥ هزار تومان ) پول میدادند و میگفتند که دختر شما را دیشب یکی صیغه کرد و این پول بابت صیغه دختر شماست و اینهم لباسهای اوست .

  ٤. زمانی که آقای موسوی نخست وزیر بود به صورت زنها اسید می پاشیدند که رویشان را بپوشانند و مجبور کنند که چادر سر کنند. در آن زمان موسوی نخست وزیر بود.
  موسوی شریک جرم جنایاتی است که خمینی کثافت مرتکب شده.  ٥ . دعوای موسوی و کروبی و خاتمی و رفسنجانی سر تقسیم ثروت مردم است . آنها دغدغه مردم را ندارند. به حرفهای حالای اینها توجه نکنید . این افراد وقتی که در قدرت بودند امتحان خود را داده اند.

  ٦ . همین افراد که بعضی هایشان حالا در زندان هستند ، پایه های جمهوری اسلامی را استوار کردند و خیلی هاشان مانند رفسنجانی و کروبی ثروت کلان به جیب زندند. به نظر این ها زمانی که خودشان ( همین آقای موسوی و کروبی و خاتمی و رفسنجانی ) در قدرت بودند جمهوری اسلامی خوب بود و حالا که از قدرت کنار گذاشته شده اند ، با سران جمهوری اسلامی بد شده اند. یادمان باشد که اینها با جمهوری اسلامی بد نیستند فقط با سران جمهوری اسلامی بد هستند.

  دوست عزیز ، دو نفر دزد خری دزدیدند و حالا سر تقسیم دارند دعوا میکنند. هموطن ارجمند ، منهم مانند ملیونها مردم ایران شب و روز ناراحت مملکتم هستم و خواب راحت از دست این رژیم جنایتکار ندارم ولی متاسفانه از افرادی مانند موسوی و کروبی و خاتمی بیناموس که حالا به وسط افتاده تا جمهوری اسلامی را نجات دهد برای مردم نان و آب نخواهد شد. ما باید فکر نان کنیم که خربزه آب است . درود بر شما . به امید آزادی ایرانمان از دست جانیانی مانند خامنه ای و رفسنجانی و خاتمی و کروبی و موسوی و تمام آخوند های ک...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آدم هر چرندی رو که به عقل ناقصش رسید برای این و اوون لیست نمی کنه که ؟
   در کمتر از 24 ساعت که شما این نتیجه گیری رو در وکردی در همون بالاترین موضوع داغ در باره وضعیت موسوی و کروبی با کلی لینک زده شده و همینطور هم موضوع داغی از خیانت مجدد مزاحمین خلق برای ملت نجیب ایران آن هم با خوشخدمتی برای کسانی که با رو شدن این کارشان دیگر حالا حالاها نمی توانند نامشان را از لیست تروریستها خارج کنند !!!
   این فلاکت مجاهدین از بابت ذات نوکر صفتی و مزدوری شون سرچشمه می گیره .

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.