چهارشنبه، تیر ۲۹، ۱۳۹۰

هموطن مسلمانم، برای تو و آرزوی تو احترام قایلم، اما باور کن درود فرستادن به یک عرب بچه باز که صدها سال قبل زندگی کرده، هیچ کس را شفا نمی دهد!

گویا کودکی به نام متین ، بیمار است و جماعتی در اینترنت به دنبال این افتاده اند تا با ختم چند میلیون صلوات ، به او بهبودی ببخشند!

تصویر ایمیلی که در اینباره گرفته ام، در زیر می بینید.

هموطن مسلمانم ، برای دل پاک تو و برای اینکه آرزوی بهبودی این کودک را داری ،احترام قایلم، اما باور کن که یک میلیارد از این صلوات ها ، کسی را خوب نمی کند، باور کن یک عرب بچه باز که هزار و چهار صد سال قبل می زیسته است، توان هیچ کاری را ندارد.

باور کن اگر قرار است زندگی متین و امثال متین را خوب کنی ، باید از مغزت استفاده کنی و ببینی که همین فرد بچه باز و عقاید احمقانه او ، زندگی هفتاد میلیون ایران و میلیونها متین را نابود کرده اند.

باور کن اگر می خواهی تلاشی برای بهبودی حال متین کنی ، شایسته است که ابتدا از فکر و مغزت استفاده کنی و به این بیاندیشی که چرا کشور ما تبدیل به یک خرابه شده است ؟!

لینک این مطلب در (ارسال نشده) بالاترین---------آزادگی 

نوشته  های پیشین: 

۲ نظر:

 1. خامنه ای چون خواهر جنده اش ( بدری خامنه ای )( عمه جنده مجتبی پفیوز) عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق و ساکن پادگان نظامی تروریستی اشرف بوده نمی خواهد این پادگان تروریستی را که در نزدیک مرز ایران قرار دارد و خطر عمده برای امنیت ایران بشمار میرود بسته شود زیرا میترسد رجوی عکس های لختی و سکسی خواهرش را در حال سکس با او را منتشر کند.
  هر کشوری اگر پادگان تروریستی در نزدیک مرزهایش باشد با یک اخطار ده روزه برای تخلیه یا بدون اخطار آن را بمباران میکند.
  چرا ارتش ایران و نیروی هوایی ارتش این پادگان تروریستی را که سابقه حمله به مرزهای ایران وکشتن هزاران سرباز و صدها افسرارتش ایران را دارد را بمباران نمی کنند؟ آیا باز هم منتظر قدرت گرفتن و حمله مجدد آنان به مرزهای ایران و کشتن سربازان و افسران شجاع و مردم ایران هستید؟
  ارتش ایران باید با اخطار و اولتیماتوم ۱۰ روزه این پادگان تروریستی را تعطیل کند و افراد موجود در آنرا تحویل گیرد یا افراد موجود در آن همانطوری که رفته اند به دیگر کشورها فرار کنند٬ و در غیر این صورت این پادگان تروریستی را بمباران نماید.
  هیچ کشوری در جهان وجود یک پادگان تروریستی را در نزدیک مرزهایش را حتی برای یک لحظه تحمل نمیکند مگر اینکه دولت و حاکمان آن کشور با آن تروریستها روابط و منافع مشترک سری داشته باشد.

  پاسخحذف
 2. اگه واسه هم وطن مسلمانت ارزش قایلی پس دهنتو ببند. چون فقط ناراحتشون میکنی. واقعا خدا به راه راست هدایتت کنه که اسلام رو از جشم این آخوتدا نگاه میکنی

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.