چهارشنبه، مرداد ۰۵، ۱۳۹۰

هموطن مسلمانم،نه به اسلام،بلکه به انسانیت خودت رجوع کن/این انسان بیخدا انسان مفیدتری برای جامعه است یاآن مسلمان روزه دار؟! باور کن این روزه گرفتن تو ، هیچ فایده ای برای جامعه انسانی ندارد، تنها به جسم خودت آسیب می رسانی و خرج دارو بر عهده جامعه می گذاری ، آیا بهتر نیست به جای روزه گرفتن ، همان هزنیه پزشکی را خرج گرسنگان کنی ؟!


بانویی میانسال را در نظر بگیرید، مجرد است و مشروب می خورد، گوشت خوک نیز میل می کند. آخر هفته به پارتی و جشن می پردازد و تا خود صبح ، می رقصد و شادی می کند. با آقایی همسن خودش دوست است و بدون اینکه با هم ازدواج کرده باشند و یک جمله عربی به عنوان صیغه ازدواج خوانده باشند، گاهگاهی سکس دارد. شغل او ،در یک مرکز تحقیقات پزشکی کار می کند و ثمره بیست سال فعالیت او ، تحقیقاتی با ارزش در زمینه مالاریا است.

سالهای جوانیش را در به عنوان پزشک در سازمان  پزشکان بدون مرز، در کشورهای آفریقایی به خدمت به جامعه انسانی پرداخته است.

از همه مهمتر ، او بیخدا است و به هیچ دینی اعتقاد ندارد. پیامبران را افرادی دروغگو و شیاد می داند که ثمره تلاش آنها ، ادیانی شده اند که جز تباهی برای بشریت هیچ به همراه نداشته اند.

او چون فرزندی ندارد، درصد عمده ای از حقوقش را (که رقم بالایی است) صرف امور نیکوکاری می کند، ارثیه ای که از پدر به ارث برده است را نیز صرف ساخت یک مدرسه در یک کشور آفریقایی کرده است.

از نظر دین اسلام و مسلمانان واقعی، او یک زن ناقص العقل است ، چون رابطه خارج از ازدواج دارد، مشروب و گوشت خوک می خورد، به خدا و محمد ایمان ندارد و آنها را مسخره می کند، لایق مجازات جهنم است.

حال یک انسان دیگر را در نظر بگیرد:

او مردی مسلمان است، یک کار معمولی دارد که درامد سرشاری را برای او به همراه می اورد. . او به خدا اعتقاد دارد، نماز می خواند ، اگر زنش نافرمانی کند، طبق دستور اسلام، کتک می زند. مشروب نمی خورد، اما در عوض تریاک مفصل می کشد(چون از نظر اسلام ممنوع نیست!). از نظر او نباید به مثلا کودکان آفریقا کمک کرد، چون آنها مسلمان نیستند.

او خارج از ازدواج خودش ، با زنان دیگری نیز رابطه جنسی دارد، چه در قالب صیغه و چه در قالبهای دیگر  و چون هر از گاهی احساس می کند گناه مرتکب شده است، سعی می کند در ماه رمضان انرا با روزه گرفتن ، جبران کند و گناهش را پاک کند .

او در ماه رمضان از صبح تا شب هیچ نمی خورد، اما صبح زود و  شب که می شود غذای مفصلی می خورد ، او ادعا می کند برای اینکه با افراد گرسنه همدردی کند، این کار را انجام می دهد و غذا نمی خورد.

هموطنم، کدام یک از این دو انسان ، برای جامعه مفیدتر هستند و اصول انسانی را بهتر رعایت می کنند ؟!

هموطن مسلمانم باور کن که روزه گرفتن تو ، در شرایطی که افراد گرسنه در دنیا بسیار هستند ، هیچ خدمتی به افراد گرسنه نیست.


لینک این مطلب در بالاترین---------آزادگی


o       نوشته  های پیشین این وبلاگ: ۱۱ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساءله 1 - از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساءله 2 - حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  ( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و چینی ها و...یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود).
  ( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه گذاشته اند.)
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. خری بیش نیستی با این فهم ومنطقت

  پاسخحذف
 3. بهتر است دو نفر عینا با نمونه هایی که ذکر کردی بیاوری تا بعد قضاوت کنیم. در ضمن در یاد داشته باش که انسان اساسا آزاد است و اینکه بعد از ایمان به بیراهه میرود ناشی از آزادی اوست.اما چرا اسلام آن مشروبی و یا هرچیزی که شما میگویید را حرام کرده و جایز نمیشمارد؟ چون ضررهای آن از فوایدش بیشتر است. در ضمن این دو نفری که شما ذکر نمودید هر دو نمونه انسان ناقص هستند(هر کدام از بعدی ناقص هستند) و انسان کامل آن است که خوبی های هر دو نمونه را داشته باشد.{من نه آخوند باز هستم و نه هر کس خول دیگه ای که شما فکر میکنید نیستم، من آنم که ایمان دارم. شما را نیز سرزنش نمیکنم بالاخره شما هم عقاید خود را دارید ولی کاش در هنگام قضاوت همه جوانب را بسنجید چه بسا قضاوت از یک جنبه، صحیح نباشد} در هر حال برداشت شما از اسلام آن سخنانی است که از این بی شرفها فهمیده اید ولی به عقلت رجوع کن به آن اعماق وجودت، که اسلام و خدا را آنجا خواهی یافت و این عقل است که اسلام با آن هیچ منافاتی ندارد و از سخنهای بعضی آخوندهای بیشرف از اسلام برداشت نکن. مثلا بعضی آخوندهای بیشرف فریادشان را بلند کرده اند که مسلمانان را در فلسطین کشتند و فلان فلان کردند ولی یک حرف کوچک از کشته شدن مسلمانان قره باغ و یا چین سخن نمیگویند. پس اسلام این بیشرفها در منافعشان است و اگر منافعشان اقتضا کند همه چیز آنرا انکار کنند. با آرزوی موفقیت

  پاسخحذف
 4. بهتر است دو نفر عینا با نمونه هایی که ذکر کردی بیاوری تا بعد قضاوت کنیم. در ضمن در یاد داشته باش که انسان اساسا آزاد است و اینکه بعد از ایمان به بیراهه میرود ناشی از آزادی اوست.اما چرا اسلام آن مشروبی و یا هرچیزی که شما میگویید را حرام کرده و جایز نمیشمارد؟ چون ضررهای آن از فوایدش بیشتر است. در ضمن این دو نفری که شما ذکر نمودید هر دو نمونه انسان ناقص هستند(هر کدام از بعدی ناقص هستند) و انسان کامل آن است که خوبی های هر دو نمونه را داشته باشد.{من نه آخوند باز هستم و نه هر کس خول دیگه ای که شما فکر میکنید نیستم، من آنم که ایمان دارم. شما را نیز سرزنش نمیکنم بالاخره شما هم عقاید خود را دارید ولی کاش در هنگام قضاوت همه جوانب را بسنجید چه بسا قضاوت از یک جنبه، صحیح نباشد} در هر حال برداشت شما از اسلام آن سخنانی است که از این بی شرفها فهمیده اید ولی به عقلت رجوع کن به آن اعماق وجودت، که اسلام و خدا را آنجا خواهی یافت و این عقل است که اسلام با آن هیچ منافاتی ندارد و از سخنهای بعضی آخوندهای بیشرف از اسلام برداشت نکن. مثلا بعضی آخوندهای بیشرف فریادشان را بلند کرده اند که مسلمانان را در فلسطین کشتند و فلان فلان کردند ولی یک حرف کوچک از کشته شدن مسلمانان قره باغ و یا چین سخن نمیگویند. پس اسلام این بیشرفها در منافعشان است و اگر منافعشان اقتضا کند همه چیز آنرا انکار کنند. با آرزوی موفقیت

  پاسخحذف
 5. دوستای عزیز مهم نیست که چه دینی داشته باشی مهم اینه که به دیگران خدمت کنی ...این نتیجه دخالت دین در سیاست که باعث جدایی جونا از دین شده مثل خود من.

  پاسخحذف
 6. اکثر مردم ایران دین اسلام را مطالعه نکرده بودند . دین اسلام را پدران ما از زبان آخوند های ک... شنیده بودند و البته آخوند که زندگی اش از همین اسلام و دروغهایی که می گفت اداره میشد، نمی آمد حقایق اسلام را با مردم در میان بگذارد. وقتی خمینی دروغگوی جانی در ایران قدرت گرفت کمی از مردم قرآن را از طاقچه خانه بیرون آورده و شروع به خواندن کردند و به اراجیف آن آشنا شدند. در قرآن جز یک مشت اراجیف چیز دیگری نیست برای اثبات عرایضم چند تا آیه از قرآن می آورم . آیه هایی که در مورد آدم کشی مردم میگوید . سوره توبه آیه ٥ و سوره توبه ٣٩ و سوره محمد آیه ٤ و ..... . این ٣ آیه فرمان میدهد که هر کس محمد را قبول ندارد بکشید. در چند آیه مانند سوره ٥٥ آیه ٥ و سوره ٣٩ آیه ٥ و سوره ٣٦ آیه ٣٨ میگوید خورشید و ماه دور زمین می چرخد . آخر کدام خدایی بوده که نمی دانسته این زمین است که دور خورشید میچرخد. ترجمه سوره ٢٢ آیه ٦٥ را برایتان مینویسم : ندیدی که هر چه در زمین است خدا مسخر شما گردانید و کشتی به فرمان او در دریا سیر میکند و اسمان را او نگهداشته که به زمین نیفتد که همانا خدا در باره بندگان بسیار رئوف است .
  آخر توی آخوند ک... که میگویی در قرآن همه چی هست ، چرا نمیگویی کدام آیه در قرآن است که مردم بخوانند و بدانند که در قرآن همه چیز است .
  هزاران طفل ناقص در ایران است که علت آنها ازدواج پسر عمو و دختر عمو ست که در قرآن و اسلام آنرا حلال دانسته و گناه همه آنها به گردن همین اسلام کثافت است . برای اینکه علم ثابت کرده که ازدواج پسر عمو و دختر عمو درست نیست. به نظر من اگر یک آدم مثل هیتلر پیدا شود و هر چه مسلمانه در کوره ها بسوزاند، من ازش بشدت پشتیبانی میکنم . آخوند ها که همه دروغگو هستند باید نابود شوند.

  آقای گمنامیان دستتان درد نکند که همیشه به هدف میزنید. من شش تا قرآن را نه یک بار بلکه چندین بار زیر و رو کردم ، کاملن واضح است که این کتاب را یک آدم احمقی که خود را منتصب به خدا کرده نوشته و سر تا پا هم ایراد است . محمد برای اینکه به مقصود خود برسد حتی از کس کشی و جارکشی هم ابا ندارد اگر باور ندارید به این آیه ها توجه داشته باشید.
  سوره واقعه آیه های ١٥ تا آیه های ٣٦ : آنان در بهشت بر سریر های زربفت تکیه زنند (١٥ ) همه روبروی یکدیگر بر آن نشینند (١٦ ) و پسرانی که حسن و جوانیشان ابدی است گرد آنها به خدمت می گردند (١٧ ) با کوزه ها و مشربه ها و جامهای پر از شراب ناب (١٨ )
  نه هر گز دردسری یابند و نه مستی عقل و رنج خمار کشند (١٩) و میوه خوش هر چه برگزینند(٢٠) و گوشت مرغان هر غذا مایل باشند(٢١)
  و زنان سیاه چشم زیبا (٢٢) که در لطافت چون در و لؤ لؤ مکنونند بر آنها مهیاست (٢٢) و ..... و فرشهای پر بها با فراش و زنان زیبا (٣٤) که آنها را ما بیافریدیم (٣٥) و آنها را باکره گردانیدیم (٣٦) و....
  این محمد برای اینکه به قدرت برسد خدا را خانم بیار کرده و پسر بیار هم کرده.
  آخر ایراد یکی دو تا نیست که ، لطفن به این آیه هم توجه کنید . سوره احزاب آیه ٦٥ : خدا و فرشتگانش بر روان پاک این پیغمبر درود می فرستند شما هم ای اهل ایمان بر او صلوات و درود بفرستید و با تعظیم و اجلال بر او سلام گوئید و تسلیم فرمان او شوید.
  در این آیه معلوم نیست که آیا چه کسی این آیه را گفته؟ اگر خدا گفته که باید میگفت که من و فرشتگانم به پیغمبر سلام میفرستم . ولی بصورت شخص سوم آمده . کی گفته معلوم نیست .مگر محمد ادعا نمی کند که این قرآن حرفهای خداست ؟ لابد در اینجا یادش رفته که قبلن چه گفته . همه آیه ها ضد و نقیظ . هموطنان اگر آخوند ک... هستی که باید با گمنامیان مخالف باشی چون افرادی مانند گمنامیان دارد دکان آخوند ها را می بندد ولی اگر آخوند نیستی همین قرآن که اساس و پایه اسلام است را مطا لعه کنید. اگر وقتش را ندارید فقط سه تا سوره توبه و احزاب و واقعه را بخوانید مطمئنن حقیقت را در خواهی یافت و میتوانید قضاوت کنید که آخوند های ک... راست گفتند و یا افرادی مانند گمنامیان. آقای گمنامیان مجددن دستتان درد نکند .

  پاسخحذف
 7. به نظر من این آخوند ها بیشتر از هیتلر آدم کشتند. بطور مثال در جنگی که خمینی کثیف بین ایران و عراق راه انداخت حدود یک ملیون کشته و بد تر از آن حدود یک ملیون هم معلول شدند.
  مضافن بر اینکه این ک... ها سالهای ساله که مردم را که به دروغگویی اینها و پوچ بودن دین پی میبرند بنامهای ملحد و مرتد و محارب و کافر از بین میبرند . جالب اینجاست که اکثر آنهایی که هزار هزار ایرانی ها را کشتند تقریبن همه مسلمان دو آتشه بودند مانند آقا محمد خان قاجار که نمازش هیچوقت دیر نشده بود ، در یک فقره جنایت تمام مردان مردم کرمان را کور کرد و یا تیمور لنگ جنایتکار که با خودش مسجد حمل میکرد، صد ها جنایت از این قبیل کرد. به نظر میاد که این دین کثافت فقط جانی و آدم کش تربیت میکند.

  پاسخحذف
 8. قرآن ، سوره محمد و آیه ٢٩ : بکشید کسانی را که خدا و یا پیغمبر را قبول ندارند و چیز هایی را که خدا و یا پیغمبر حرام کرده ، حرام نمیدانند. طبق این آیه قرآن و ده ها آیه دیگر در همین زمینه بایستی بیش از ٦ ملیارد مردم دنیا کشته شوند بطور مثال کسانی را که گوشت خوک بخورند باید کشته شوند و کسانی که مشروبات الکلی را میخورند و یا حرام نمیدانند باید کشته شوند و کسانی که محمد را به پیغمبری قبول ندارند باید کشته شوند و الی آخر .
  به نظر من باید تمام مردم دنیا بر علیه این دین کثافت و جانی و قاتل پرور باید بلند شوند و محمد بچه باز دزد را برای همیشه رسوا کنند .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کثافت تو اون ننه بابا حرومزادتن که تو کونی بی مادر و ریدن

   حذف
 9. این آخوندی که گفته دو تا نمونه بیار. من دو تا نمونه می آورم . یک نمونه خمینی جانی که با حیله و نیرنگ مانند آب و برق مجانی و اینها به قدرت رسید و به محض ورود شروع به کشتن مردم کرد و دومی ببرک کارمل کمونیست که داشت زنان و مردان افغانستان را باسواد میکرد که مسلمانهایی مانند بن لادن باش فرست ندادند و در همان افغانستان او را کشتند . نمونه دیگر همان بن لادن است . باز هم نمونه میخواهید؟ دیگری خود خامنه ای کونی است که چون خودش را در حوزه زیاد فشار داده اند حالا دستور داده که در زندانها به زندانی ها تجاوز کنند . باز هم نمونه میخواهید؟ این آخوند های کونی که سینه زندانی را میسوزانند و به زندانی ها تجاوز میکنند و میکشنند باز هم نمونه میخواهید. وه که این آخوند ها چقدر پر رو هستند. هنوز هم از رو نمیروند . حقا که خوب رویتان را رد حوزه ها باز کرده اند.

  پاسخحذف
 10. کورش فردوسی عزیز, اگر قرآن ترجمه مهدی الهی قمشه ای را بخوانید مشاهده خواهید کرد که در قرآن دستور کشتن بیش از 6 ملیارد مردم را داده است موفق باشید.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.