شنبه، تیر ۱۱، ۱۳۹۰

چرا معتقدیم مجاهدین خلق همچنان یک گروه تروریستی است ؟

متاسفانه حتی تروریست های مجاهدین خلق نیز از اهمیت فضای مجازی مطلع شده اند و به صورت گروهی و ساختار یافته ، سعی در ترویج عقیده خود در محیط مجازی می کنند، از این رو وظیفه ما وبلاگ نویسان است که به روشنگری درباره این گروه تروریستی بپردازیم و اجازه ندهیم آنها با دروغ های مکرر، خود را منزه جلوه دهند.

تعریف عمومی تروریسم، توسل به اقدامات خشونت آمیزی است که به جهت ایجاد هراس و به منظور تبلیغ یا مستولی کردن یک عقیده خاص (چه ایدولوژی دینی یا سیاسی) در جامعه مرتکب می شوند،خصوصا زمانی که این اقدامات خشونت آمیز، امنیت غیر نظامیان را کلا در نظر نمی گیرد و به صورت کور به اقدام خشونت آمیز متوسل می شوند.

در بریتانیکا ، در باره تروریسم می خوانیم:

"توسل نظام یافته به اقدامات خشونت آمیز به منظور ایجاد جو رعب و وحشت در جامعه است تا بدینوسیله عقیده خاصی را جامعه گسترش دهند. تمام گروه های سیاسی چپ و راست و یا انقلابی و یا ارگان های دولتی مانند ارتش یا نهاد های امنیتی می توانند مرتکب اعمال تروریستی شوند ."

اگر فقط بخواهیم به لیست قربانیان  ترور های مجاهدین خلق نگاه کنیم، می بینم که در میان این لیست افراد غیر نظامی نیز حضور دارند. از آن مهمتر، در انتهای لیست می بینم که مجاهدین خلق حتی در گذشته نه چندان دور، یعنی سال هفتاد و نه شمسی، به خیابان ولیعصر تهران، حمله خمپاره ای کرده اند و دو نفر را کشته اند.

حمله به وسیله خمپاره، مصداق بارز عملیات تروریستی کور است، چه آنکه تا بعد از انفجار خمپاره ، نمی توان فهمید که قربانیان آن چه کسانی هستند و براحتی می تواند جان غیر نظامیان را به خطر بیایندازد.

مجاهدین خلق ، می گویند از سال 2001 (یعنی بعد از آن حمله) دست به اقدام خشونت آمیزی نزده اند ، لذا نباید آنها را گروه تروریستی دانست.

این ادعا کاملا مردود است، چرا که می دانیم عقیده و ایدولوژی حاکم بر این گروه به هیچ وجه عوض نشده است، از مجاهدین خلق باید پرسید، آیا شما قبول دارید کشتن غیر نظامیان توسط شما کاری اشتباه بوده است ؟! آیا حاضر هستید بابت این اقدامات خود عذرخواهی کنید؟

تا زمانی که حاضر به محکوم کردن اقدامات تروریستی گذشته خود نشده اید، از طرفی ، هیچ خبری نیز مبنی بر تحول در ایدولوژی شما و یا مدیریت فرقه شما به گوش نرسیده است، چگونه می توان باور کرد که شما دیگر به اعمال تروریستی دست نمی زنید ؟!

همه می دانیم  که مجاهدین خلق ، از زمان سرنگونی شریک گرامیشان، یعنی صدام حسین، بشدت منزوی شده و زیر فشار است، از طرفی اجازه فعالیت مسلحانه ندارند و از طرف دیگر می دانند اگر دست به خشونت و بمب گذاری بزنند، دولت عراق خیلی زود آنها را اخراج می کند، لذا فعالیت های تروریستی و بمب گذاری خود را فعلا متوقف کرده اند ، اما براستی وقتی که این گروه خشونت طلب و مروج جنایت، حاضر نیست اعمال تروریستی گذشته خود را محکوم کند، چگونه می تواند به تروریست نبودن آنها حتی برای یک لحظه شک کرد ؟!

اینکه اروپا شما را برای ترساندن و اعمال فشار بر رژیم اسلامی و آخوندی ، از لیست گروه های تروریستی خارج کرده است و شما موفق شده اید به کمک دلارهای عربستان سعودی و یا صدام، با صرف هزینه گزاف دادگاه ها را بفریبید،  اما  واقعیت تاریخی و قضاوت مردم ایران را در باره شما عوض نخواهد کرد. 


لیستی از کشته شده های غیر نظامی ، توسط مجاهدین خلق ، در انتهای این نوشته آورده شده است.

لینک این مطلب در بالاترین--------آزادگی
لیست  کشته شدگان غیر سرشناس سازمان مجاهدین خلق (به نقل از ویکی) :
محمود گل‌نبی ۱۳۶۰ در خیابان پالیزی تهران.[۴۴]
محمد سالم هوسی - ۲۳ اسفند ۱۳۶۰ [۴۵]
فاطمه عشریه، علی‌اکبر خدادادی، عشرت اسکندری - ۴ شهریور ۱۳۶۱ [۴۶][۴۷][۴۸]
محمد علی اکبری - ۲۵ شهریور ۱۳۶۱ [۴۹]
محمود افتخاری - ۲۵ مهر ۱۳۶۱ [۵۰]
موسی الرضا مقیسه - ۲۷ فروردین ۱۳۶۳ [۵۱]
۱۴ نمازگزار در انفجار نمازجمعه تهران ۱۳۶۳ (۲۴ اسفند[۵۲]
حمله‌های خمپاره‌ای سال‌های ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹حمله با خمپاره به قصد ساختمان ریاست جمهوری در دوره سید محمد خاتمی در بهمن ۱۳۷۸[۵۳]، حمله خمپاره‌ای خیابان ولیعصر تهران در سال ۱۳۷۹ که موجب مرگ ۲ نفر و مجروح شدن ۷ نفر شد، حمله خمپاره‌ای به دانشگاه شهید چمران اهواز، حمله خمپاره‌ای به ساختمان مسکونی در ایلام و حمله خمپاره‌ای به مجموعه مسکونی در تهران.[۵۴]

۵ نظر:

 1. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 2. مجاهدين با انجام اين کارهاي شنيع موجب ماندگاري اين نظام فاشيستي شده اند چون اين نظام ديني براي ماندگاري احتياج به دشمن مسلح داشت.

  سازمان مجاهدين خلق پس از اين وقايع، در 30 خرداد 1360، اعلام كرد كه فعاليت هاي اين سازمان وارد فاز نظامي شده است و اعضاي اين گروه كه مسلح به انواع اسلحه هاي سرد و گرم بودند به خيابان ها ريخته و به قتل و جرح مردم و پاسداران كميته و نيروهاي انتظامي و تخريب اموال عمومي پرداختند. ترورهاي كور يكي ديگر از استراتژي هاي سازمان در اين زمان بود. موج اين ترورها به قدري گسترده بود كه از مردم عادي در كوچه و خيابان تا مسئولين مملكتي را در بر گرفت. در ششم تير ماه سال 1360 جواد قديري يكي از عوامل سازمان مجاهدين در مسجد اباذر تهران با بمب گذاري به حضرت آيت الله خامنه اي سوء قصد نمود كه البته اين ترور نافرجام ماند. روز بعد يعني هفتم تيرماه، سازمان توسط عامل نفوذي خود محمد رضا كلاهي در حزب جمهوري اسلامي، دفتر مركزي حزب واقع در سرچشمه تهران را منفجر كردند كه به شهادت آيت الله بهشتي و 72 تن از پيروان خط امام منجر شد.

  پاسخحذف
 3. سران خائن ومنفورفرقه تروریستی رجوی بخشیدنی نیستند حتی اگر صدبار هم بگویند گه خوردیم وغلط کردیم ... اینها جایشان دردادگاه های رسیدگی به جنایات سازمان یافته است ... 70 نفرهستند وتحت تعقیب پلیس بین المللی قراردارند وبه زودی سرکرده خائن فرقه رجوی را امریکا مجبور است از مخفی گاهش همانند صدام بیرون بکشد.... امریکا مسعود رجوی خائن مزدور صدام را درابتدا به اردن فرستاد واز اواخرسال 2010 اورا به جزیره ایسلند فرستاده است واین خائن درزیززمین سفارت اسرائیل به زندگی گیاهی خود باترس ولرز ادامه می دهد... مسعود التکرینی تو را به دادگاه خواهیم کشید تردید نکن

  پاسخحذف
 4. از قدیم گفته اند به مرده که رو بدهی به کفنش میریند.
  ما از روی انسانیت با حمله به اشرف مخالفت کردیم، حالا این تروریستها مثل مارهایی که نور آفتاب بهشان خورده از خواب بیدار شده اند و شروع به انتشار آیین تروریستی خودشان کرده اند. اگر کسانی میخواسته اند از این آیین تروریستی جدا شوند تا حالا جدا شده اند و بقیه تروریستهایی هستند که باید در جایی مثل گوانتانامو زندانی شوند تا بمیرند.

  پاسخحذف
 5. تروریسم غیر قانونی است و گروه های تروریستی غیرقانونی اند و حق تبلیغ ندارند. سازمان تروریستی مجاهدین خلق بهمراه سازمان القاعده و حزب الله و ... در لیست سازمانهای تروریستی دولتهای امریکا و کانادا قرار دارد و کلیه افرادی و شرکتها و سایتهایی که به آنها کمک مالی (تحت نام انساندوستانه یا هر عنوان دیگری ) و یا تبلیغی و یا عملی نمایند٬ نامشان در لیست افراد مظنون به همکاری با تروریسم قرار می گیرد و در زمان مناسب دستگیر٬ محاکمه و مجازات خواهند شد.
  http://www.state.gov/documents/organization/45323.pdf

  مدیریت محترم سایت بالاترین٬
  لطفا سیستمی بگذارید که هر لینکی که تبلیغ کننده این سازمان تروریستی است بدلیل غیرقانونی بودن بلافاصله حذف شده و با متخلف برخورد شود.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.