سه‌شنبه، تیر ۲۸، ۱۳۹۰

چه کسانی پول های کلان برای گروه تروریستی مجاهدین خلق را تامین می کنند؟


براستی ، پول های کلانی که این گروه تروریستی به اشخاص سیاسی بازنشسته می دهد تا انها حاضر به سخنرانی در میتینگ های مجاهدین شوند، از کجا تامین می شود ؟!
یک-هیچ آدم حسابی و حتی هیچ آدم غیر حسابی (!) ، حاضر به شرکت در جلسات مجاهدین خلق نیست.
دلیل آن نیز ساده است، چرا که همکاری و مشارکت با  مجاهدین خلق با پیشینه تروریستی و سیاهی که دارند، باعث ننگ و شرم برای هر گروه سیاسی و هر فعال اجتماعی هستند.

دو-تنها افراد ورشکسته سیاسی در قبال مبلغی پول ، حاضر به شرکت در جلسات مجاهدین خلق هستند.بر اساس گزارش وال استریت ژورنال ، مجاهدین خلق بین بست و پنج هزار تا سی و پنچ هزار دلار به افرادی که حاضر در سخنرانی در همایش  آنها هستند، پول پرداخت می کنند .

سه-مجاهدین خلق ، از چه منبعی چنین مبالغی را تامین می کنند ؟! آیا با کمک های ده دلاری یا بیست دلار در ماه طرفداران اندک خود در اروپا این مبلغ را تامین می کنند !؟

منبع تامین چنین مبالغی بسیار مشخص است، مجاهدین خلق در زمان صدام حسین ، از دیکتاتور عراق پول دریافت می کردند و اکنون که دیگر صدام وجود ندارد، به دیکتاتور های عربستان سعودی روی اورده اند.
چرا دیکتاتورهای عربستان به مجاهدین خلق کمک مالی می کنند؟!

دلیل آن بسیار ساده است. چون وجود یک حکومت دموکراتیک در ایران، به ضرر دیکتاتورهای عربستان است و منافع آنها را در دراز مدت به خطر می اندازد.

دیکتاتورهای عربستان، در پی ایجاد یک رقیبی برای جنبش سبز و جایگزینی خطرناک برای رژیم اسلامی هستند.
در اینجا بیشتر توضیح داده ام:


لینک این مطلب در بالاترین ارسال نشده-------آزادگی



o            نوشته  های پیشین: 





۴ نظر:

 1. چرا مردمفریبی میکنی گمنامیان
  آمریکا و همه ی غربیان واق و اق زن و حکومت تروریستی اسرائیل که با پادشاهی عربستان مشکل بزرگ و دقدقه ای ندارن اگر همون رژیم عربستان بر ایران حکومت میکرد هیچ کدوم از این ها دادی ازشون در نمیومد که حقوق بشر سیاسی! در خطر است!
  که گزارشگر ویژه بدن چرا زنان نمیتونن رانندگی بکنن و چرا پادشلاهی خودکامه و....
  این سازمان مجاهدین خلق هم که باید زیر پشتیبانی آمریکا و اروپا و شاید هم اسرائیل باشد این که تنها عربستان از آنها پشتیبانی میکند چیز خنده داری هست چون عربستان توان پولی دارد ولی سیاسی و حتی رزمیشون وابستگی سفت و سختی دارد به اروپا و آمریکا و همین اروپا و آکریکا به راستی از عربستان و اسرائیل پشتیبانی میکنند و همین طالبان پشتیبانی کردن و پژاک و از محمد رضا پهلوی پشتیبانی کردن و دولت ارزشمند محمد مصدق را با کمک انگلستان به گونه یک تظاهرات مردموار و تفنگ و تانک و... برانداختن، حتی آماده بودن که اگر کودتا نتونست به پیروزی برسد جنگ آغاز کنند و توی شیلی و جای دیگر هم این جور کار ها را میکنند
  ساواک را هم سیا را انداخت و موساد هم پس از سیا بهش کمک کرد تا شکنجه گری اعتراف گیری نوین و امروزی یاد بگیرن که هم اکنون جمهوری اسلامی داد راه همون ها را میرود بمب هسته را هم خود امریکا ساخت روی سر مردم ژاپن هم دوبار آزمایش کرد و پس از آن هم چند کشور دیه هم ساختند این جمهوری اسلامی هم راه آنها را میرود جمهوری اسلامی از حماس و حزب الله لبنان و ... و شورشیان عراق و افغانستان پشتیبانی میکند دیگران هم بودند در تاریخ که از گروه ها و کشور هایبه گونه رویاروی و تقابل برخورد کنند با هم، یک نمونه خوب جنگ سرد هست که رویارویی را میشود خوب دید در سیاست سود و بهر سخن نخست را میزند هر که برگ برنده ی بیشتری داشته باشد بازی را بهتر میتواند به سود خود پیچ دهد و برگرداند، برخی از اروپاهیان و آمریکا از گروه های مخالف جمهوری اسلامی پشتیبانی میکنند مانند مجاهدین خلق و پژاک و جندالله و ایران هم از مخالفان آمریکا و اروپا
  همه ی بازی حقوق بشر سیاسی بازی هست کشور های که کم و بیش مردمسالار هستند باز هم سیاست یک دستی را پشتیبانی مینند ده ها رئیس جمهور هم که بروند و بیایند با رای مردم باز هم میبینیم که سیاست بی پدر و مادر پشت پرده همان است که همان است تنها و تنها سیاسی بازی و لابی گری

  پاسخحذف
 2. گزارش:

  به: خواهر مریم رجوی

  بدینوسیله گزارش می شود اینجانب صبح امروز موقع بیدار شدن از خواب یک فقره نعوظ داشتم که با بیاد آوردن قیافه عنتر تو خوابید.

  رونوشت ها: الله عرب٬ محمد تازی ٬ مسعود رجوی مفقوده٬ خمینی در جهندم (جهنم)٬ بدری خامنه ای

  پاسخحذف
 3. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 4. ارثیه مارکسیسم مانع توسعه سیاسی لیبرال در ایران
  iran-emrooz.net | Mon, 25.07.2011, 10:42

  سخنی به گزاف نرفته اگر گفته شود همانطور که حزب توده به عنوان واردکننده مارکسیسم بانی و معمار فضای گفتمان سیاسی مدرن در ایران است، از نظر شیوه و نحوه پاسخگویی سیاسی به مخالفان و منتقدان هم مارکسیست‌ها همان نقش را برعهده دارد. در شیوه‌ای که آن‌ها پایه‌گذاری کردند، به جای پرداختن و محاجه با اندیشه، صاحب اندیشه بود که هدف قرار می‌گرفت.

  روزنامه «روزگار» / صادق زیباکلام

  سخنی به گزاف نرفته اگر گفته شود همانطور که حزب توده به عنوان واردکننده مارکسیسم بانی و معمار فضای گفتمان سیاسی مدرن در ایران است، از نظر شیوه و نحوه پاسخگویی سیاسی به مخالفان و منتقدان هم مارکسیست‌ها همان نقش را برعهده دارد. حزب توده در دهه ۱۳۲۰ نه‌تنها یک امکان جدید در اندیشه و نگاه سیاسی و تاریخی در ایران به وجود آورد (نگاهی که همچنان مبنا و اساس نگرش اصولگرایان به عرصه بین‌المللی را تشکیل می‌دهد)، بلکه در عرصه پاسخگویی و مقابله با مخالفان سیاسی هم یک تحول جدید و یک راه و روش و دنیای جدید به وجود آورد.

  تا قبل از مارکسیسم، یا به هر حال مارکسیسم با روایت و قرائتی که حزب توده در ایران از آن به وجود آورد، پاسخ و جواب دادن به مخالفان و منتقدان سیاسی، خلاصه می‌شد در پرداختن به موضوعات و مطالب مطرح شده. فی‌المثل اگر صاحبنظری معتقد بود حکومت بر اساس تفکر مشروطه، اندیشه و نظری درست نیست، و یک مشروطه‌خواه می‌خواست به وی پاسخ دهد، به تعبیر امروزه دیالوگشان عمدتاً محدود می‌شد به موضوع حکومت و جایگاه آن از نظر مشروطه‌خواهان و مسائلی از این دست. یا اگر یک فعال سیاسی عمل و اندیشه سیاسی رقیبش را می‌خواست مورد مخالفت یا انتقاد قرار دهد به عملکرد وی و ویژگیهای اندیشهاش می‌پرداخت. به بیان دیگر، محل نزاع کنش و اندیشه سیاسی مخالف، منتقد، معترض یا رقیب بود. اما حزب توده این قاعده کلی را برهم زد. مارکسیست‌ها سنت و روش جدیدی ابداع کردند.

  در شیوه‌ای که آن‌ها پایه‌گذاری کردند، به جای پرداختن و محاجه با اندیشه، صاحب اندیشه بود که هدف قرار می‌گرفت. اگر کسی با حزب توده، با مارکسیسم، با اتحاد شوروی و در یک کلام با آرا و اندیشه‌های چپ به مخالفت می‌پرداخت یا انتقادی می‌کرد، مارکسیست‌ها به جای پرداختن به انتقاد و دیدگاه‌های فرد معترض، منتقد یا مخالف، به خود وی می‌پرداختند. بدون اینکه اشارهای به مطالب و موضوعات فکری و نظری داشته باشند، یکراست می‌رفتند به سروقت گوینده یا نویسنده و به زعم خودشان نشان می‌دادند گوینده فردی «وابسته»، «مرتجع»، «خائن»، «مزدور»، «عامل بیگانه»، «پادوی سفارت انگلستان»، «حقوق‌بگیر شرکت نفت»، «مامور سازمان سیا»، «فراماسون»، «امریکایی» و «غربزده» است.

  به جای پاسخ به انتقادات و دلایل مخالفت فرد معترض، توده‌ای‌ها به خود فرد می‌پرداختند و سعی می‌کردند با بی‌اعتبار کردن شخصیت وی، تکلیف حرف‌هایش را هم روشن کنند. کمترین و محترمانه‌ترین واکنش و پاسخ حزب توده به مخالفش، آن هم مخالفتی که تا حدودی برای وی احترام قائل بود، آن بود که وی تحت تاثیر تبلیغات امپریالیست‌ها، استعمارگران، مرتجعان و دشمنان زحمتکشان و رنجبران قرار گرفته. به بیان دیگر، او حقوق‌بگیر سفارت انگلستان یا «عامل سازمان سیا و پادوی سفارت امریکا» نیست اما در عین حال تحت‌تاثیر القائات و تبلیغات دشمن یا غربی‌ها و مدافعان سرمایه‌داری قرار گرفته است.

  http://www.iran-emrooz.net/index.php?/news1/30049/

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.