یکشنبه، مرداد ۰۹، ۱۳۹۰

آقایان مجاهدین، صدام که به درک واصل شده ، این مبالغ میلیون دلاری را از کجا تامین می کنید؟! / اینبار سراغ کدام دشمن مردم ایران رفته اید    روزنامه فایننشال تایمز در گزارشی نوشت: سازمان مجاهدین خلق با صرف میلیون‌ها دلار تلاش کرده است که نام این سازمان را از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا خارج کند./این نشریه بریتانیایی نوشت: سازمان مجاهدین خلق، به ده‌ها تن از مقام‌های سابق آمریکایی از هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات، ده‌ها هزار دلار پول داده است تا در تجمعات هواداران سازمان مجاهدین خلق در آمریکا سخنرانی کنند./این روزنامه افزود: سازمان مجاهدین خلق هزاران دلار صرف چاپ آگهی در روزنامه‌ها کرده است

سوال اینجاست ، این گروه تروریستی ، این مبالغ کلان را از کجا تامین می کند ؟!

صدام حسین که مدتها است به درک واصل شده و دیگر  نیست که به آنها پول بدهد! دیگر صدامی نیست که اینها به او کمک کنند و کردها و یا شیعان عراق را سرکوب کننند و پول بگیرند، پس محل تامین این مبالغ افسانه ای ، از چه منبعی است ؟!

مجاهدین خلق نیز نمی توانند مدعی شوند چند هزار هوادار آنها ، این مبالغ کلان و میلیونی را با کمک ماهیانه از قرار ماهی ده دلار تامین می کنند(!) ، جز این است که مجاهدین خلق این بار نیز برای خیانت سراغ یک دشمن دیگر مردم ایران رفته اند ؟! 

می دانیم گروه تروریستی مجاهدین خلق، همیشه منابع عدیده مالی داشته اند و به عنوان مثال برای گردهمایی اخیر خود در پاریس، رقمی نجومی خرج کرده اند. همانطوری که تلوزیون فرانسه گزارش کرده است، قریب پانزده هزار نفر که عموما لهستانی و یا پناهنده های افغان و یا آفریقایی بوده اند، برای این گردهمایی از تمام اروپا به فرانسه آورده شده اند. اگر رقم هزار دلار هزینه برای هر یک را در نظر بگیریم، هزینه حضور شرکت کننده گان برای سخنرانی خانم رجوی ، به بیش از پانزده میلیون دلار می رسد. ( که البته چند برابر آن نیز مخارج دیگر داشته اند!) یا هزینه های میلیون دلاری لابی در آمریکا!

قطعا با تعداد طرفداران اندک این گروه تروریستی ، از روش های اخلاقی و صحیح و سالم، نمی توانند چنین مبالغ هنگفتی را تامین کنند، سوالی که پیش می آید این است که این گروه تروریستی ، اینبار دست به دامان کدام یک از دشمنان ملت ایران شده است و باز خیانت به ایران را پیشه کرده است !؟

تا وقتی صدام زنده بود ، پول مزدوری برای صدام به راه بوده است، سوال اینجاست که اکنون کدام دیکتاتور به این گروه تروریستی کمک مالی می کند ؟!


قبلا نوشته بودم: 


لینک این مطلب در بالاترین ------آزادگیمطالب قبلی : 
۵ نظر:

 1. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساءله 1 – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساءله 2 – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  ( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و چینی ها و…یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود).
  ( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه گذاشته اند.)
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. پس فعلا نتوانسته ايد منبع راپيداكنيد صدام كه نيست پس چه كسي دارد كمك ميكند بجز هواداران حالا درتئوري هاي خوددچارگيجي شده ايد كه چگونه اينها گردش مالي دارند كه مخفي ترين سازمانهاي اطلاعاتي جهان هم نميتوانند پيداكنند ونفس شان راببرند تاشما حيوانات پليد نفس راحتي بكشيد

  پاسخحذف
 3. دلیل اصلی وجودی جمهوری اسلامی خامنه ای نیست٬ زیرا خامنه ای و جمهوری تروریستی اسلامی با تلنگری نابود می شود.دلیل اصلی وجودی جمهوری اسلامی گروهها و افرادی مثل مجاهدین تروریست٬ ملی-مذهبی ها٬ بنی صدر٬ سروش٬ عبدالعلی بازرگان ٬ یزدی و... هستند که با ایجاد یک جو روشنفکری کاذب اسلامی مردم و جوانها را می فریبند و مشروعیت عقیدتی این رژیم را بطور غیر مستقیم تائید می کنند. اگر این گروهها و افراد ذره ای بخاطر ایران دلشان بتپد٬ اعلام می کنند که بخاطر اعتراض به اعمال جمهوری اسلامی از این پس کلیه فعالیت های خود را متوقف می کنند تا مردم با آرامش و آسودگی خیال در مورد آینده و سرنوشت خود تصمیم بگیرند. آنوفت خواهید دید این رژیم ظرف یک هفته آب شده و محو می شود.

  پاسخحذف
 4. این سوال از همون تلویزیون سیمای آزادی مطرح بود، این تیوی خیلی‌ خرج داره،از کجا میاد؟

  پاسخحذف
 5. چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟

  * هموطنی که نماز می خوانی و روزه می گیری این را حتماً بخوان!
  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساله۱ – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساله ۲ – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  *( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و کره ای ها و چینی ها و… یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً این کار را انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود). *( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه دوباره گذاشته اند).
  * هموطن اگر نماز می خوانی و روزه می گیری احکام آن در کتاب تحریر الوسیله در کنار احکام بالا است٬ آیا وجدان تو راضی به کشتن بیش از دو میلیارد انسان٬ مرد٬ زن و کودک تنها به دلیل مسلمان نبودن می باشد؟ آیا می توانی مسئولیت این جنایت بزرگ ضد بشری را که با نام و پشتیبانی معنوی و مادی تو انجام شود را بپذیری؟
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.