سه‌شنبه، مرداد ۰۴، ۱۳۹۰

چرا قرآن به تفسیر و تفسیر گر نیاز ندارد ؟! / این چگونه خدایی است که ناتوان از بیان حرفش بدون حضور مفسر است؟

هموطنم ، آخوند و ملا ، همان مفسر قران هستند و برای توجیه اینکه مسلمانان  به آنها نیاز دارند، همیشه می گویند قران نیاز به مفسر دارد. چرا که می دانند بدون وجود مفسر، هر انسان عاقلی با خواندن قران آنرا به گوشه ای پرت خواهد کرد، تنها مفسر است که می تواند اشتباهات و دستورات غیر اخلاقی و غیر انسانی قران را ماست مالی کند.


حال به یاد بیاوریم که این مفسرین قران ، از کشور ما یک خرابه ساخته اند و ایران را تبدیل به یک جهنم واقعی کرده اند. 


وقتی قرآن را می خوانیم و به آیات مضحک و احمقانه آن بر می خوریم ، مسلمانان عزیز فوری به ما می گویند که شما سواد خواندن قران را ندارید و باید یک مفسر قران را برای شما تفسیر کند !

سوال من این است، این چگونه خدایی است که نمی تواند حرفش را مثل بچه آدم بیان کند و یک مفسر باید بیاید و حرف او را برای ما توضیح دهد ؟!

مگر نمی گویید قران معجزه محمد است، چرا الله حتی در این معجزه نیز ناتوان از سخن گفتن بدون حضور یک مفسر است ؟!

آیا این توهین به الله نیست که بگویید این الله آنچنان ناتوان از سخن گفتن شفاف و بی ایراد است که یک نفر مفسر باید بغل دست او بنشیند و حرف های او را تصحیح و ماست مالی کند ؟! چرا الله شما ناتوان از حرف زدن مستقیم است ؟!


چرا الله عقلش نرسیده که به صورت مستقیم در خود قران بگوید این کتاب نیاز به مفسر دارد و مشخصات افراد مفسر را نیز تبیین و تصریح کند و به صورتی شفاف بیان کند ؟


چرا در سوره احزاب ، آیه پنجاه ، الله در مورد اتاق خواب محمد و اینکه محمد باید کدام شب با کدام یکی از زنانش تماس جنسی داشته باشد، صحبت شده است ،اما یک کلام در خود قران گفته نشده که این کتاب نیاز به مفسر دارد ؟ یعنی تصریح به نیاز کتاب قران به مفسر برای طول تاریخ از قضایای رابطه سکسی محمد بی ارزش تر است ؟


مگر در این کتاب گفته نشده است که :
ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِينَسوره بقره ، آیه دو)
ترجمه: اين كتاب با عظمتي است كه شك در آن راه ندارد ، و مايه هدايت پرهيزكاران است.


اگر در این کتاب شک نیست، اگر این کتابی واضح است، دیگر چه نیازی به مفسر دارد؟!

مگر در این آیه گفته نشده است اگر کافران می توانند چند  آیه مثل آیات قران بیاورند ؟! 
یعنی این کتاب آنقدر قدرتمند و پر محتوا است که کسی نمی تواند مشابه آن را خلق کند، سوال اینجاست، 
این چطور کتاب پر محتوایی است که باید همراه یک آدم ماله کش به نام مفسر بیاید تا سعی کند اشتباهات قران را ماست مالی کند ی ؟
خوب من هم می توانم چند کلمه مزخرف به هم بچسبانم و به همه بگویم شما نمی توانید معنای آنرا بفهمید ، نیاز به مفسر دارید!!


البته همه می دانیم که منظور از مفسر چیست، منظور از مفسر قران شخصی است که می آید و اشتباهات و سخنان بیهوده و احمقانه قران را ماست مالی می کند، مثلا وقتی در آیه 29 سوره توبه، الله می گوید کسانی را که ایمان نمی اورند ، به قتل برسانید، شخص مفسر ماله را بدست گرفته و می گوید منظور از کشتن در این آیه، آب دادن باغچه است ! یا وقتی در ایه 34 سوره نسا، قران می گوید مردان حق دارند زنان را کتک بزنند، مفسر ماله را باز بدست می گیرد و می گوید منظور نوازش کردن آرام زنان است.بماند که  زشتی برخی از آیات قران ، با هیچ ماله ای قابل پوشاندن نیست، مثلا آیه بیست و چهار سوره نسا، به صراحت و بی هیچ پرده پوشی اجازه تجاوز به زنان شوهر دار اسیر شده را می دهد : (توضحیات بیشتر)


آیه 24 سوره النسا:
وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا ﴿۲۴
و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است، و فراتر از اينان بر شما حلال گرديده است كه با صرف اموال خويش، پاكدامنانه و نه پليدكارانه، آن را به دست آوريد، و آنانكه [به صورت متعه‏] از آنان برخوردار شويد، بايد مهرهايشان را كه بر عهده شما مقرر است، بپردازيد، و در آنچه پس از تعيين [در مدت يا مهر تغيير دهيد يا] به توافق رسيد، گناهى بر شما نيست، كه خداوند داناى فرزانه است‏

یا به صراحت در قران دستور به برده داری می دهد ، یا آیه 29 توبه می گوید باید دیگران یا مسلمان شوند ، یا پول زور کلانی بدهند و یا کشته شوند ! یعنی به صرف اینکه کسی نظرش با مسلمین فرق می کند، باید کشته شود.

 یا آیه سی و چهار سوره نسا ، به صراحت و وقاحت هر چه تمام تر، دستور به کتک زدن زنان می دهد. 

الرِّجَالُ قَوَّامُونَ عَلَى النِّسَاء بِمَا فَضَّلَ اللّهُ بَعْضَهُمْ عَلَى بَعْضٍ وَبِمَا أَنفَقُواْ مِنْ أَمْوَالِهِمْ فَالصَّالِحَاتُ قَانِتَاتٌ حَافِظَاتٌ لِّلْغَيْبِ بِمَا حَفِظَ اللّهُ وَاللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّ سَبِيلًا إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا 
ترجمه: مردان بايد بر زنان مسلط باشند چرا كه خداوند بعضى از انسانها را بر بعضى ديگر برترى بخشيده است، و نيز از آن روى كه مردان از اموال خويش [براى زنان‏] خرج مى‏كنند، زنان شايسته آنانند كه مطيع و به حفظ الهى در نهان خويشتندار هستند، و زنانى كه از نافرمانيشان نگرانيد، بايد نصيحتشان كنيد و [سپس‏] در خوابگاهها از آنان دورى كنيد [و سپس اگر لازم افتاد] آنان را کتک بزنید آنگاه اگر از شما اطاعت كردند، ديگر بهانه جويى [و زياده‏روى‏] نكنيد، خداوند بلندمرتبه بزرگوار است‏ 

لینک این مطلب در بالاترین---------آزادگیمطلب قبلی:

o       نوشته  های پیشین: ۴۷ نظر:

 1. سلام

  من RETT هستم در بالاترین . شما دعوت نامه بالاترین اگه دارید برای من بفرستید. این مجاهدین حرامزاده اینقدر برام گزارش رد کردن که دو روز پیش اکانتم سوخت .
  maximos@mailinator.com

  پاسخحذف
 2. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 3. بسیار عالی‌ بود. باید رید و شاشید به این دین کثیف.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. محل مناسب برای نه فقط شاشیدن بلکه برای بیشتر از آن دهان کثیف تو احمق بی پدر مادر بی اصل و نسب است.

   حذف
 4. دقیقا کار مفسرا فقط و فقط همین پوشش دادنه.
  چند بار با اساتید ! دینی درگیر شدم. هر بار تونستن از دستم فرار کنن

  پاسخحذف
 5. rett گرامی
  متاسفانه الان سر قضیه دعوای من با کاربر فاکس ، حساب من تا فردا در بالاترین بسته است و نمی دانم دعوتنماه دارم یا ندارم
  اگر داشته باشم ، فورا تقدیم می کنم

  پاسخحذف
 6. با سخنان آقای ناشناس موافق هستم باید با خرافات و این همه توهین به انسانیت و هوش انسانها باید با تمام ادیان مبارزه کرد و ایران و جهان را نجات داد برای خوب بودن و انسان مفیدی برای جامعه بودن احتیاج به دین و خرافات نیست ... اینها همه دروغ هست هیچ کسی از طرف خدا برگزیده نشده بلکه به همه ما هوش و شعور داده کی چی خوبه و چی بده . ایران بدون اسلام

  پاسخحذف
 7. کار درستو خودم کردم.تو کلاس دین و زندگی یارو تو اوج گفتن اراجیف مذهبی بود دستمو بردم بالا.گفت سوالی داشتید شما؟ گفتم بله.گفت چیه؟گفتم:دین و زندگی به چه درد می خوره؟یارو عین ماست وارفت و در اومد گفت این منحرفه نشینید کنارش.اون روز کلی حال کردم.

  پاسخحذف
 8. AGAR HAMEH HANJARHA SHEKASTEH MISHAVAD KIRAM TO KOSE MADARE JENDAT KHAHAR KOSE AMEH VA KHALATO GAEEDAAM KOS KESH LASHI TAMAME ZANHAYE FAMILETO JOLO CHESHMAT GAEEDAM

  پاسخحذف
 9. اعوذ بالله هو شیطان الرجیم
  بسم الله توهم
  نحن نزلنا قران کثیف. ..........

  پاسخحذف
 10. ای نادان نافهم
  این همه دانشجو در سرتاسر عالم در رشته های مختلف برای چی سر کلاس درس اساتید حاضر میشوند ?!!!
  چرا سر خود بدون شاگردی کردن و با پرت و پلا سرهم کردن در weblog
  سعی دریاد گرفتن نمیکنند ?!! چون نبوغ خارق العاده تو را ندارند !!

  چرا مولفین کتابهای درسی دانشگاهی ,کتاب هایشان را جوری نمینویسند که احتیاج به شاگردی کردن برای فهم مطالب کتابهایشان نباشد ?!! چون مثل تو عقل کل نیستند !!

  برو آدم شو بدبخت نخوانده ملا .
  بدبخت عقده ای.

  پاسخحذف
 11. با درود from Canada
  گمناامیان عزیز ممنون از ذکره این موضوع دوست دارم از طرف شخصی حرف بزنم که مبارزه بر علیه دین باوری را شروع کرده .
  من معتقدم بجای اینکه بگویم چرا قرآن به مفسر احتیاج دارد یا نه میتونیم به همون مطالبی که در متن اشاره کردی به پردازیم.
  روی سخنم با کسانی هاست که به دین باور دارن، به باور شماها خدا پاک منزه و مهربان است، سوال اینجاست این چگونه خدایی است که دستور به قتل میدهد
  حتا اگر بپذیریم که خدا دستور به مقابله با کافر یا دشمن داده است باز سوال پابرجاست . کسی که در مقام خدایی چطور میتواند به بنده خود دستور بدهد که در موقع نیاز یک انسان دیگر رو به قتل برسان چرا خوده خدا اینکارو نمیکند مگر خودش قدرته اینکارو ندارد.
  درست گفتند که به تعداد انسانها خدا وجود دارد. خدائی که من میپرستم خدای لطفه مطلقه هیچ گفتاری و کرداری نباید هماننده بشر در او دیده بشه اگر خدا بگوید بکش پس او به هم اندازه من بشر شده است و از مقام خدایی تنزل پیدا کرده

  در اینجا نمیخوام معالمه اخلاق بشم ولی دوستان با ناسزا گویی به دین به اعتبار اون اضافه نکنید بجای یک فحش یک آگاهی بدهید

  پاسخحذف
 12. چگونه در اسلام کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده؟

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساءله 1 - از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساءله 2 - حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  ( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و چینی ها و...یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً انجام خواهند داد)
  ( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه گذاشته اند.)
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 13. من به عنوان یک انسان ناا آگاه از دوستانی که فقط به افرادی مثل گمنام عزیز توهین میکنند، یک سؤال دارم،لطفا بدون فحش جواب بدین،ممنون

  در قرآن آمده که باید زن راا اگر تمکین نکرد،زد.

  این رو می‌پرسم چون اصولأ علمای اسلام در این مسائل تخصص داران،هروقت جواب دادین از بخش‌های دیگه هم می‌پرسم

  امروز علم روانشناسی‌ و البته تجربه نشون داد و بدیهی‌ است که حتی اگر مرد می‌خواهد از رابطه با همسرش لذت کافی‌ ببرد باید یک سری مقددمات مثل نوازش زن انجام دهد تااا او راا آماده کند،برای حتا نقش یک سرویس دهندهٔ خوب

  آیا خدا ۱۴۰۰ سال پیش از آنکه آفریده بود خبر نداشت و نمیدانست که فیسیولگی بدن زن چه گونه است؟

  ممنون میشوم بدون توهین یک نفر جواب بدهد،

  پاسخحذف
 14. میخوام یکی از بهترین تفسیر های قرآن رو به مومنین عزیز معرفی کنم که در اون احکام قصاص ، دیه ، ازدواج ، ارث و مسائل جنگی و غیره رو به روشنی و مطابق با قرآن کریم توضیح داده و همون احکام پیشرفته ی اسلام که همه ی مسائل مربوط به سعادت بشریت رو در بر میگیره، در این کتاب هست .و این کتاب چیزی نیست جز یاسای چنگیز .
  چنان شباهتی بین این دو کتاب هست که آدم گمان میکنه که نسخه ای از قرآن بدست چنگیز هم رسیده بود . فقط مومنین دقت کنند که بجای کلمه ی مغول، کلمه ی مسلمان را بگذارند که یه وقت اشتباه نشه.
  نمونه هایی از این احکام :
  -مجازات قتل یک مغول مرگ است ولی قتل غیر مغول دیه دارد
  -حرام بودن گوشت حیوانی که به روش غیر مغولی ذبح شود
  - کودکان را میتوان در سنین خرد سالی به نامزدی کسی در آورد ( البته در اسلام که پیشرفته تره، کودک را حتی میتوان به همسری کسی در آورد)
  - مجازات زنا و لواط ، مرگ است
  - نوشیدن می، بیش از مقداری مشخص در ماه، حرام است و مجازات دارد . ( در اسلام بطور بسیار پیشرفته ای، نوشیدن می ، بکلی حرام است)
  - چند همسری برای مرد ، مجاز است.
  - رابطه ی جنسی با کنیز (برده ی مونث) مجاز است
  - سهم الارث فرزندی که مادرش یک کنیز است برابر سهم الارث فرزندیست که مادرش آزاد است.
  - رعد وبرق پدیده ی هراسناکی است و به هنگام وقوع آن باید ساکت و بیصدا ایستاد. (در اسلام باید به طور پیشرفته ای ترسید و نماز آیات خواند)

  پاسخحذف
 15. ای نادان
  قرآن مثل هر کتاب جدی وعمیق به معلم احتیاج دارد ومثلا تو که نخوانده ملا هستی, معنی آیه سوره نساء را اصلا نفهمیدی :
  برای این آیه عمدتا دو معنی ذکر کرده اند:

  اول اینکه مرد مسلم حق زدن زنش را دارد ولی با سازگاری با بقیه قوانین اسلام ,پس حتی زدنی که نتیجه اش تغییر رنگ پوست باشد و نه بیشتر مجاز نیست.یعنی لمس کردن بدن زن برای تفهیم ناخرسندی به او.
  من خودم زن فرانسوی دارم که گاهی اوقات دستش را در دستم میگیرم کمی و واقعا کمی فشار میدهم تا بفهمد که خبری هست.زن من که تحصیلات دانشگاهی خیلی خوب هم دارد به حق این طرز ابراز باخشنودی از جانب شوهرش را به مراتب بهتر از اظهار باخرسندی کلامی میداند حالا شما نادان ها خود را جر بدهید که اسلام زنی فرانسوی را بدبخت کرد !!


  معنی دوم برای آن آیه مبتنی بر ملاحظات زبانشناسی است که میگوید که کلمه "ضرب"
  که یکی از کلمات آن آیه از مشتقات آن است ,در زمان نزول قرآن به معنی ترک کردن هم بوده است و بنا بر این میگویند که آیه در کل میگوید مرد زن را در محل خوابش ترک کند تا زن از نا ضایتی او خبر دار شود.
  برای دلایل ومستندات این معنی مثلا به ترجمه انگلیسی قرآن توسط خانم "لاله بختیار" چاپ آمریکا مراجعه شود.
  شما نادان های عقده ای بیسواد نافهم بی منطق بروید از یک مسلم درس خوانده درباره اعتقاد اسلامیش سوال کنید
  بعد شروع کنید به اظهار فضل.
  بیسواد های عقده ای خیال میکند اسلام توهمات شما ست ?

  احمقها یک دانشجوی خیلی با استعداد هم به کلاس درس و راهنمائي اساتید احتیاج دارد تا چیزی یاد بگیرد.
  دلتان را خوش کنید به این که عقل کل هستید و به هیچ معلمی وسوال کردن از هیچ کس احتیاجی ندارید.

  پاسخحذف
 16. چه جالب

  دقت کرده‌اید که این مسلمون‌ها خشونت جزو ذاتشونه،

  داره جواب میده،توهین میکنه و معلومه که داد می‌کشه، .... توی اون مرامی که به آدمها وحشی بودن رو یاد میده

  در مورد زن فرانسوی هم،بدبخت عقده‌ی زن فرانسوی داری؟ من ۳ سال تو فرانسه بودم،هنوز هم دوستای دانش گاهم رو دارم،چرا chert میگی‌، البته شاید از دارو دهاتش و از این پناهنده‌های بیخانمانش گرفتی‌،

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آقای خیلی راست گو وباشرافت توکه زن خارجی داری چرا خودت را جر دادی فقط برای گفتن اینکه : سه سال فرانسه بودی هنوز دوست های دانشگاهی داری ?!


   در ضمن دروغگوی پشت کوهی و دهاتی کجای فرانسه بودی که نفهمیدی فرانسوی به فرانسوی دهاتی نمیگوید ,تا برسد به تو پشت کوهی و دهاتی که بخواهی به زن پاریسی من بگوئی دهاتی .
   احمق دروغگوی عقده ای مثل محمود الاغ منور بیشرمانه دروغ سرهم میکنی با توهم اینکه خودت نفهمی ,پس بقیه هم نمیفهند ?!!

   حذف
  2. چه جالب تمام طرفدارهای گمنامیان احمق روانی مثل خودش بیسواد لافزن پر مدعا هستند.
   و باید هم هین طور باشد : میل هر چیز سوی جنس وی است آنچه شد پخته سوی خام کی است.
   مثلا این بی پدر لافزن خر دروغگو مدعی است تمام مسلمانها را میشناسد و همگی عصبانی هستند !
   الاغ دهاتی پشت کوهی ,چون در ایران همیشه تحقیر شده است ,خیال میکند در فرانسه هم وضع همین است و دهاتی وشهری داریم !
   بی پدر بی اصل ونسب میگوید که در فرانسه ,فرانسوی پناهنده داریم !

   دست محمود الاغ را در دروغگوئی بی شرمانه احمقانه از پشت بسته است.وغیر این انتظاری نیست :دشمنان اسلام احمقند.

   حذف
  3. مشکل تو بدبخت عقده ای این است که به اسم اسلام به ماتحتت فرو کردند و عقده بد گفتن از اسلام ومسلمانها را داری ,همین.

   حذف
 17. گاو
  چون تو نفهم دوست دانشگاهی داری ,من نمی توانم زن فرانسوی داشته باشم ??!!
  منطقت همین است یابو ?!! فهم و شعور که نبود همین میشود.الاغ عقده ای برو بفهم از چی حرف زدم و از چی حرف میزنی .
  بدبخت آنجائي که تو دهاتی با شهری فرق داری ایران است و گرنه بدبخت فرانسه رفته توهمات تو دهاتی بی منطق مانع از آن است که عدم تفاوت شهر و ده در اروپای غربی را بفهمی.

  برو آدم شو بفهم از چی حرف میزنی.
  سخن را روی با صاحبدلان است !

  پاسخحذف
 18. برو با پدر و مادرت همخوابگی کن محض اینکه خوشبخت و سربلند باشی با عمل کردن بخلاف دستور اسلام که جز جهل و خرافات و توحش چیزی نیست !
  بافهم متمدن منصف دانا !!

  پاسخحذف
 19. اولا از این جهت گفتم دهاتی یاآ پناهندهٔ بیخانمان،که هیچ آدم عاقلی که نیاز نداشته باشه زن توی احمق دریده نمیشه،احمق تویی که نمی‌فهمی من تو اون جامعه زندگی‌ کردم و میدونم تو نمیتونی‌ از روی ناراحتی‌ دست زنتو تااا حد سرخ شدن فشار بدی و اون خوشش بیاد،

  آره فهم من اینقدر است که خشونت رو نمی‌فهمم،و ندیدم آدمی‌ رو که تو میگی‌،

  چه قدر ترسناکی تو! تو کدوم محل تو تهرانی ،به بچها بگم از اونجا رد نشان

  از همین جملهٔ دهاتی با شهری فرق نمیکنه معلومه که اصلا پاتو اون جا هم نذاشتی.در حقوق شهروندی و انسانی‌ فرق نمیکنن ولی‌ در رفتار و فرهنگ خیلی‌ فرق داران،خصوصأ یه مناطقی از فرانسه
  چه قدر ترسناکی تو! تو کدوم محل تو تهرانی ،به بچها بگم از اونجا رد نشان

  پاسخحذف
 20. "برو با پدر و مادرت همخوابگی کن محض اینکه خوشبخت و سربلند باشی با عمل کردن بخلاف دستور اسلام که جز جهل و خرافات و توحش چیزی نیست !
  بافهم متمدن منصف دانا !!"

  راست میگی‌ من تو ۲ تااا کشور غیر ایران زندگی‌ کردم به جاهای زیادی هم سفر کردم،همش هم غیر اسلامی،همهٔ بچه‌ها با پدر مادرشون میخوابیدن!!!!!!!!!

  جمع کنید،این قدر میگید که خودتون هم باورتون شده،

  از جوامع اسلامی توحش بیشتر؟ از شیعه خرافات بیشتر؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو گاو از خود راضی دروغگو از کجا میدانی که من شیعه هستم ?!
   من شیعه نیستم گرچه محب اهل بیت هستم به کوری چشم تو عقده ای دروغگوی پفیوز.

   حذف
  2. بله خرافات ازین بیشتر که زن باید از شوهرش بچه دار شود ولا غیر ?!!
   بایدمثل قحبه ها نتواند تشخیص دهد در همخوابگی با کی حامله شده است چرا که حق انسانی زن در همخوابگی بی قید شرط است بدون ازدواج.گور پدر اسلام سرتاپا جهل و خرافات !!
   انسانیت زن به قحبگی اوست و سقط جنین و بی بچگی نه مثل آنکه اسلام سرتا خرافات میگوید :همسر خوب و مادر خوب !!

   حذف
 21. گاو تمام
  منطقت در این حد است که چون پس از سه سال فرانسه بودن هنوز دوست فرانسوی داری ,در نتیجه من زن فرانسوی ندارم !! یابو بین دلیلت و نتیجه گیریت چه ربطی هست ?!! گوسفند حتی یک جمله ساده را بلد نیستی بخوانی ,فهم آن پیشکش :
  "اول اینکه مرد مسلم حق زدن زنش را دارد ولی با سازگاری با بقیه قوانین اسلام ,پس حتی زدنی که نتیجه اش تغییر رنگ پوست باشد و نه بیشتر مجاز نیست.یعنی لمس کردن بدن زن برای تفهیم ناخرسندی به او."
  الاغ از این عبارت ساده نفهمیدی که حتی تغییر رنگ پوست بدن زن با لمس کردن مجاز نیست !!

  گوسفند آن جایی که هر کس مثل تو پشت کوهی خودش را بچه تهران معرفی میکند ایران خراب شده است !
  آنجایی که هیچ کس خودش را اهل غیر پایتخت معرفی نمکند ایران خراب شده است.
  آنجایی که روستا خرابه ای بیش نیست و از اقل امکانات محروم است ایران خراب شده است .آنجا که دهاتی و بلکه شهرستانی فحش به حساب میآیند ایران خراب شده است.
  گوسفند آنجا که مثل تو پشت کوهی ,شخصی از شهر و دیار که هیچ از محله دیگران سوال میکندایران خراب شده است نه فرانسه !
  گاوی که در فرانسه هم مشغول چریدن بودی و هیچی نفهمیدی ,در فرانسه وقتی کسی گفت مثلا اهل فرانسه است ازو نمیپرسند اهل کدام شهر است, چرا ? چون فرانسوی فرانسوی است ,نه کمتر نه بیشتر ,پایتخت و شهرستان و ده و مشرق و مغرب و شمال و جنوب همه فرانسه است و لا غیر,نه کمتر نه بیشتر.ایران نیست که تعصبات قومی قبیله ای تو گاو پشت کوهی بی تمدن را کور و کر کرده باشد !

  از شهر و محله حرف میزنی چون افق دیدت بیشتر نیست گاو بی تمدن من حرفی از اینکه اهل تهران هستم یا نیستم نزدم هیچ اهمیتی هم ندارد!!

  گوسفند آنجا که همه چیز ظاهر و پرستیژ و اسم و رسم ظاهریست و محتوا و ذات و جوهره اهمیت ندارد ایران خراب شده است نه فرانسه !آنجایی که مثل تو احمق کوته فکر ,اشخاص خود را جر میدهند محض رفتن به دانشگاه ,نه برای
  یاد گرفتن وفهمیدن بلکه پز دادن و افاده ,نه در رشته مورد علاقه بلکه در رشته مورد توجه دیگران به خاطر اسم ورسم نه بخاطر محتوی ,ایران خراب شده است نه فرانسه !
  آنجایی که تقریبا همه میخواهند یا مهندسی یا پزشکی یا حقوق یا مدیریت ,بخوانند چون پول و شهرت و اسم و رسم به همراه دارد
  و تقریبا کسی به فکر تاریخ و جغرافی کشور خودش نیست تا برسد به تاریخ و جغرافی کشور های دیگر ایران خراب شده است نه فرانسه !
  حالا گاو تمام برو بفهم چرا موزه های فرانسه پر از شاهکارهای هنر ایران است و تو تو دهاتی ,به مفهوم ایرانی این کلمه ,دلت به شهر و محله خوش است.
  گام تمام چشمهای کورت را باز کن تا ببینی ,هر چند که فهم نداری در فرانسه و همه اروپای غربی زنان سفید مثل برف چطور برای مردان سبزه مثل من وحتی سیاهان آفریقایی خودشان را جر میدهند چون تنوع جاذبه ایجاد میکند و عوامل دیگر هم دخیلند,حالا تو بدبخت غافل از اینکه اسلام دومین و تنها دین رو به رشد فرانسه است ,پرت و پلا سرهم کن محض اینکه به خیال خودت منکر زن فرانسوی من شده باشی محض تسکین روان بیمارت که آلوده به جهل و نفهمی و تعصب و بخل و حسادت است.
  بدبخت از خود راضی ,خودت را کانون ومرکز و زبده و نخبه و معیار این عالم میدانی و با قطعیت از از زندگی شخصی من که برای تو شناخته شده نیستم حرف میزنی که :بله تو زن فرانسوی نداری !! لابد چون نافهمی و بی تشخیصی تو دائر مدار امور این عالم است !!
  و بدون اجازه و رضایت و تایید و تصویب تو پشت کوهی ,به مفهوم ایرانی کلمه , ذره ای در این عالم جابجا نمیشود !!

  برو آدم شو از موضوع کلام و بحث چیزی نفهمیده ,خودت را قاطی نکن !


  ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست عرض خود میبری و زحمت ما میداری

  پاسخحذف
 22. گوسفند
  در آن کشورهای غیر اسلامی مردم غیر مسلم از اسلام لزوما بد گویی نمیکنند .نه مثل تو جاهل متعصب از خود راضی که اسلام را جهل و خرافات و مضر و مخرب وصف میکنی.و تا جایی که مطابق دستور اسلام ,هر چند بدون آشنایی با اسلام و بدون مسلمان بودن,عمل میکنند نتیجه مثبت میگیرند.مثل جدی بودن و صداقت داشتن.

  هر وقت قول دادی , خلافش عمل کن تا مطابق دستور اسلام مخرب و مضر عمل نکرده باشی !!
  تا بلدی دروغ بگو و کم فروشی و گرانفروشی کن و اموال دیگران را غصب کن تا با خلاف اسلام جهل و تعصب و خرابی و ویرانی ,عمل کردن خوشبخت و فهمیده ومنصف و دانا زندگی کرده باشی !!

  یک جمله ساده را هم نمیتوانی درست بخوانی تا برسد که بفهمی !!

  پاسخحذف
 23. ۱)من گاوم،اشکال نداره،مهم نیست چی‌ باشی‌،مهم اینه که چه سود و یا زیانی داشته باشی‌،من هم یک موجود تو این اکوسیستم هستم،فرقی‌ بین آدم و گاو نیست

  ۲)من اصلا بچهٔ تهرون نیستم،من اصالتا اهوازیم،بزرگ شدهٔ شیراز، که تو تهران فقط درس خوندم

  ۳) بیشتر از این نشون نده که خارج از ایران نبودی. هرجا من بودم،همون فرانسه،همه هویت قومی داران،اتفاقا همه میگن که مال کجا هستن ،جایی که آدم‌ها هویت قومیشونو قایم می‌کنن ایران.همون فرانسه،حتا غذا و پوشش محللی همه‌جا حفظ شده،نه مثل ایران که پاا میشی‌ یه شهری منتظری غذای‌ همون شهرو بخوری،پیتزا لسنیا میارن برات

  ۴) برای همسرم نوشتت رو ترجمه کردم، گفت واقعا شما با وجود اینا امیدوارید ایران درست شه؟

  راست میگه تازه تو متمدنی ،میتونی‌ با کامپیوتر کار کنی‌

  ۵)دیگه جوابتو نمیدم،همسرم شدیدا تاکید کرد که این اخریش باشه،ولی‌ حیف که نمیتونی‌ گریه هامو پشت این کامپیوتر ببینی‌ که از ذوق بمیری،برای کشورم گریه می‌کنم که نابوده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو زن خارجی داشتی و خودت را جر دادی که بگوئی سه سال فرانسه بودی و دوست دانشگاهی داری و نه بیشتر ?!!!

   حالا میفهمی دروغگو کم حافظه است یعنی چی ?!! بدبخت عقده ای .
   من موقعی که میخواستم از ایران خارج شوم ,گذرگاه مرزی ماتحتت نبود و راحت خارج شدم بدون فرو کردن به ماتحت که موجب علم و اطلاع تو مفعولاز خروجم از ایران باشد . خیلی بخشید نامسلمان علام الغیوب !


   بی شخصیت عقده ای دروگوی احمق.
   من سه سال فرانسه بودم پس تو زن خارجی نداری ,عقده ای بی پدر مادر !

   حذف
  2. حالا میفهمی بی پدر مادر دروغگوی بی شخصیت که چرا خدای حکیم عادل ,که تو کور ظاهر وباطن منکرش هستی ,محمود الاغ دروغگوی بی شخصیت را بر ایران گرفتار دروغگو های بی شخصیت مثل تو مسلط کرد ?

   حذف
  3. بله بله
   سرکار راستگوی درستکاربه قدری تحفه هستی که در فرانسه قانون تصویب کردند فقط با اجازه تو ایرانی اجازه ازدواج با فرانسوی دارد و در خود ایران هم که قانون صریحا شرط خروج از کشور را اجازه سرکار میداند !
   و اما زن خارجیت ,البته تو مفعول تنها گزینه ازدواج دختر خارجی هستی !
   و ترجمه کردنت برای زنت ,تو اول زبان مادریت را یاد بگیر بعد دروغ سرهم کن .احمق بیشرف زنازاده.

   حذف
 24. آخرش هم اینکه فکر نکن یه بچه پول داری چیزی بودم،پدر و مادرم معلم بودن،من سخت درس خوندم،کار کردم،یادم نیست آخرین بار کی‌ از بابام پول گرفتم،گفتم بدونی که یک هوو فکر نکنی‌ این وسط کسی‌ پول شماهارو خورده،عقد‌هات بزنه بالا بری تو خیابون یقهٔ جوون مردمو بگیری

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ازکی فاحشگی که شغل مادرت بودچون بسیار خوشفکر بود و خوشبختی را در خلاف تعالیم اسلام جستجو میکرد مثلا با قحبگی و کار پدرت که مشتری زن های قحبه بود به دلیل روشنفکری توام با تعهد که در جنده پسند بودنش خونمائی میکرد ,معلمی به حساب میآید ?!!!
   از پدرت پولی نگرفتی چون مشتری زنهای قحبه ,کاری به زنا زده اش ندارد.بی پدر بی اصل ونسب.

   حذف
  2. بی پدر احمق دروغگو وسط دعوا نرخ تعیین میکنی ?

   بیشرف دروغگوی احمق دست محمود الاغ را در دروغ بیشرمانه سرهم کردن از پشت بستی !
   "من سه سال فرانسه بودم و دوست دانشگاهی دارم پس تو زن فرانسوی نداری" !!

   شما دشمنان اسلام همگی بسیار خرید .

   حذف
 25. برو آدم شو همین !
  من کمترین مشکلی شخصی با تو که نمیشناسمت ندارم ولی منطق و طرز دلیل آوردنت حقا شایسته عبارت گوسفند وار و گاو مسلک است و بس ! و این عبارت ها در توافق با اصل بسیار مترقی و متین "آزادی توهین " در سایت این گنامیان مادیان هم هست !!

  برای من اهوازی بودن تو اصلا نقطه ضعفی به حساب نمی آید .کافر هم که باشی حرف بزن و انتقاد کن مثل آدم :متین ومنطقی.
  نه اینکه با قطعیت و یقین و اطمینان بدون شناخت من میگویی که من زن فرانسوی ندارم چون سرکار سه سال فرانسه بودی !!


  من دوازده سال آنجا بودم و برایت یک خاطره از اقامتم در آنجا تعریف میکنم تا بفهمی تعصب و جهل چیست و مبتلا به آن کیست :
  راست گو ترین آدمی که در همه عمرم دیده ام یک زن فرانسوی کافر بود که از صداقت و شجاعت او حرف زدن طول و تفصیل میخواهد.پس از هشت سال آشنایی با وجود اینکه از اول میدانست مسلمان و نماز خوانم گفت :تو به خدا عقیده داری ? پس از جواب من که مسلمانم و تو هم میدانی, فقط به آرامی و محکم گفت :Je suis pas d'accord avec toi
  همین شخص مکرر در مکرر ترجمه فرانسوی قرآن را میخواند و میگفت مطالب زیادی از قرآن را قبول دارد ولی نه همه آنرا.
  چون مثل تو عقده ای نبود که آخوندها به ماتحتش فرو کرده باشند ! وشروع به پرت و پلا گفتن کند مثل تو .
  ارتباطش هم با من قطع نشد .حالا فهمیدی جهل وتعصب و بی تمدنی یعنی چی ?
  حالا دلیل بیار :که خیر سه سال فرانسه بودی و دوست فرانسوی دانشگاهی داری محال که من دوست فرانسوی داشته باشم !
  و اینکه محال است فرانسوی کافر ترجمه قرآن را بخواند و بعضی مطالب آنرا بپذیرد!!
  چون سرکار قطب عالم امکان هستید و محال است چیزی خلاف پسند سرکار اتفاق بیفتد !!


  آقای خیلی بافهم متاهل به همسر داناتر از خودت بگو :میخواهی بروی زنا کنی تا خوشبختی را در خلاف دستور اسلام سرتاسر جهل و تعصب خرافات پیدا کنی !!
  بعد بگو به بچه هایتان پسر یا دختر حتما تجاوز میکنی با منطق و مرام ضد اسلامیت تا هم خودت وهم بچه ها و هم زنت به خوشبختی برسید .بعد اضافه کن که او =زنت باید با هر مردی همخوابگی کند تا از اسلام دوری کرده باشد و در نتیجه خوشبخت شود !

  آقای چیز فهم که ایران فقط با افکار تو درست و آباد خواهد شد برو و از فکر عمیق زن غیر ایرانی و عالمه وفاضله خودت کمک بگیر تا نتایج درخشان حرفهای خودت را بفهمی.

  من ایران نیستم و یکی از دلایل ایران بر نگشتنم عدم تمایل به تن دردادن به سلطه نظام آخوندی است
  و سرو کار داشتن با اشخاص بی تربیت و عقده ای پرورش یافته این نظام .

  آقای علام الغیوب که هیچ عقده ای هم نداری باز هم اصل و منشا خودت را نشان دادی ,آنجا که اظهار فضل فرمودید :من ایران هستم و در صف سگهای هار نظام آخوندی مردم آزاری میکنم.
  من ایران نیستم و به نظام آخوندی هم اعتقادی ندارم .ونداشتم!!
  حالا میفهمی که چرا دهاتی پشت کوهی ,به مفهوم بد کلمه در ایران,هستی با وجود رفتن به خارج و زن خارجی داشتن ,هنوز دهاتی وار و با اطمینان درباره کسی که نمیشناسی قضاوت قطعی میکنی ,حال آنکه کاملا در اشتباهی !!
  با وجود اقامت در فرانسه و زن خارجی داشتن ,ضرورت پرهیز از قضاوت مطللق کردن درباره دیگران بدن شناخت آنها = تهمت زدن را نمیفهمی و رعایت نمیکنی .
  نبنید نظر گرچه بیناست مرد.


  سرکار اجل علم مطلق بی اشتباهت را از کجا آورده ای ?!!

  ضعف فکر و منطق گوسفند وار و گاو مسلکت با گفتن مطالب بیربط به بحث مثل اهوازی بودن وپول دار نبودن پدرت جبران شدنی نیست
  .بفهم از چی حرف میزنیم.بفهم نتیجه فوری حرف خودت چیست.همین.


  در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

  چشم باز و گوش باز این عمی حیرتم از چشم بندی خدا

  پاسخحذف
 26. برو آدم شو همین !
  من کمترین مشکلی شخصی با تو که نمیشناسمت ندارم ولی منطق و طرز دلیل آوردنت حقا شایسته عبارت گوسفند وار و گاو مسلک است و بس ! و این عبارت ها در توافق با اصل بسیار مترقی و متین "آزادی توهین " در سایت این گنامیان مادیان هم هست !!

  برای من اهوازی بودن تو اصلا نقطه ضعفی به حساب نمی آید .کافر هم که باشی حرف بزن و انتقاد کن مثل آدم :متین ومنطقی.
  نه اینکه با قطعیت و یقین و اطمینان بدون شناخت من میگویی که من زن فرانسوی ندارم چون سرکار سه سال فرانسه بودی !!


  من دوازده سال آنجا بودم و برایت یک خاطره از اقامتم در آنجا تعریف میکنم تا بفهمی تعصب و جهل چیست و مبتلا به آن کیست :
  راست گو ترین آدمی که در همه عمرم دیده ام یک زن فرانسوی کافر بود که از صداقت و شجاعت او حرف زدن طول و تفصیل میخواهد.پس از هشت سال آشنایی با وجود اینکه از اول میدانست مسلمان و نماز خوانم گفت :تو به خدا عقیده داری ? پس از جواب من که مسلمانم و تو هم میدانی, فقط به آرامی و محکم گفت :Je suis pas d'accord avec toi
  همین شخص مکرر در مکرر ترجمه فرانسوی قرآن را میخواند و میگفت مطالب زیادی از قرآن را قبول دارد ولی نه همه آنرا.
  چون مثل تو عقده ای نبود که آخوندها به ماتحتش فرو کرده باشند ! وشروع به پرت و پلا گفتن کند مثل تو .
  ارتباطش هم با من قطع نشد .حالا فهمیدی جهل وتعصب و بی تمدنی یعنی چی ?
  حالا دلیل بیار :که خیر سه سال فرانسه بودی و دوست فرانسوی دانشگاهی داری محال است که من دوست فرانسوی داشته باشم !
  و اینکه محال است فرانسوی کافر ترجمه قرآن را بخواند و بعضی مطالب آنرا بپذیرد!!
  چون سرکار قطب عالم امکان هستید و محال است چیزی خلاف پسند سرکار اتفاق بیفتد !!


  آقای خیلی بافهم متاهل به همسر داناتر از خودت بگو :میخواهی بروی زنا کنی تا خوشبختی را در خلاف دستور اسلام سرتاسر جهل و تعصب خرافات پیدا کنی !!
  بعد بگو به بچه هایتان پسر یا دختر حتما تجاوز میکنی با منطق و مرام ضد اسلامیت تا هم خودت وهم بچه ها و هم زنت به خوشبختی برسید .بعد اضافه کن که او =زنت باید با هر مردی همخوابگی کند تا از اسلام دوری کرده باشد و در نتیجه خوشبخت شود !

  آقای چیز فهم که ایران فقط با افکار تو درست و آباد خواهد شد برو و از فکر عمیق زن غیر ایرانی و عالمه وفاضله خودت کمک بگیر تا نتایج درخشان حرفهای خودت را بفهمی.

  من ایران نیستم و یکی از دلایل ایران بر نگشتنم عدم تمایل به تن دردادن به سلطه نظام آخوندی است
  و سرو کار داشتن با اشخاص بی تربیت و عقده ای پرورش یافته این نظام .

  آقای علام الغیوب که هیچ عقده ای هم نداری باز هم اصل و منشا خودت را نشان دادی ,آنجا که اظهار فضل فرمودید :من ایران هستم و در صف سگهای هار نظام آخوندی مردم آزاری میکنم.
  من ایران نیستم و به نظام آخوندی هم اعتقادی ندارم .ونداشتم!! سگهای هار ولایت کاری به وضع مالی مخالفین ندارند ,مخالف فقیر و غنی برایشان یکیست.


  حالا میفهمی که چرا دهاتی پشت کوهی ,به مفهوم بد کلمه در ایران,هستی با وجود رفتن به خارج و زن خارجی داشتن ,هنوز دهاتی وار و با اطمینان درباره کسی که نمیشناسی قضاوت قطعی میکنی ,حال آنکه کاملا در اشتباهی !!
  با وجود اقامت در فرانسه و زن خارجی داشتن ,ضرورت پرهیز از قضاوت مطللق کردن درباره دیگران بدن شناخت آنها = تهمت زدن را نمیفهمی و رعایت نمیکنی .

  من نگفتم اشخاص در فرانسه هویت ندارند , گفتم مثل تو دهاتی جاهل تعصب قوی قبیله ای ندارند که از شهر ومحله دیگران سوال کنند.یک جمله ساده را نمیتوانی درست بخوانی فمیدن پیشکش.

  در ضمن به زنت بگو :با وجود شوهر نابغه اش که خیال میکند به خاطر اقامت سه ساله اش در فرانسه
  هیچ ایرانی نمیتواند بدون اطلاع و اجازه او با زن فرانسوی ازدواج کند !,کجا افکار من ,هر چه که هست ,در این عالم منشا اثری تواند بود ?!!مهم در این عالم رای و نظر سرکار شوهر ایشان است و تایید و تصویب ایشان که بدون آن هیچ چیزی امکان وقوع ندارد ,مثلا ازدواج من با زن فرانسوی !!

  نبنید نظر گرچه بیناست مرد.


  سرکار اجل علم مطلق بی اشتباهت را از کجا آورده ای ?!!

  ضعف فکر و منطق گوسفند وار و گاو مسلکت و خر گونه ات با گفتن مطالب بیربط به بحث مثل اهوازی بودن وپول دار نبودن پدرت جبران شدنی نیست
  ایران با اشک تو جاهل متعصب تنگ نظر کوته فکر عقده ای بخیل تنگ چشم از خود راضی درست نمیشود .ایران اراده واقعی وجمعی عده ای کافی آدم فهمیده بلند نظر بی تعصب مسوول متعهد را لازم دارد.


  بفهم از چی حرف میزنیم.بفهم نتیجه فوری حرف خودت چیست.همین.


  در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

  چشم باز و گوش باز این عمی حیرتم از چشم بندی خدا

  پاسخحذف
 27. ای گمنامیان از اسمت معلومه گمراه هستی تو برای جلب توجه اظهار به بی خدایی میکنی وقصد توبیشتر جلب توجه است تا خرد گرایی

  پاسخحذف
 28. هر که خواهم به نور خد هدایتش میکنم هر که را نخواهم به راه ضلالت وا میگذارم

  پاسخحذف
 29. لعنت خدا بر هر جه اخوند که تمام جوانهای ما را از خدا به دور کردند

  پاسخحذف
 30. 1-مفسرین بزرگ قرآن کریم هیچگاه آخوند و روحانی نبوده اند مثل فخر رازی و ...
  2-علم تفسیر یک متد است مثل تفسیر مسابقات ورزشی توسط کارشناس ورزش
  3-برخلاف نوشته شما در خود قرآن متدولوژی تفسیر و تقسیم آیات به متشابه و محکم موجود است.
  4-قرآن از جنس سخن است و سخن لاجرم ذهنا و زبانی مفسر می طلبد. در این زمینه شما را به آرا و عقاید اصحاب حلقه وین که خود از مهم ترین خداناباوران هستند دعوت میکنم.
  5-اتفاقا آیاتی که از نظر شما مضحک است مثل معجزات کم تر محل اختلاف بوده و بیشتر آیات فلسفی قرآن در طول تاریخ تفسیرخیز و محل اختلاف بوده. کافیست به اختلافات فرق اسلامی توجه کنید تا این مطلب به وضوح برایتان مشخص گردد.
  6-حتی اگر قرآن معجزه هم نباشد حداقل از لحاظ ادبی نیاز به تفسیر دارد. با آرایه های ادبی که آشنایی دارید؟
  7-آرای سیاسی و اظهار نظر های حزبی در تفسیر وحی یا به قول شما ماستمالی چه ربطی به علم تفسیر دارد؟ فراموش نکنید بعضی مفسرین قرآن خود مخالف قرآن بوده اند. آیا جدا کتب معتبر و قدیمی تفسیر را از نزدیک دیده اید؟

  پاسخحذف
 31. هيچ کلام آشکاري نياز به تفسير ندارد بلکه فقط براي کلمه هاي مغالطه آميز نياز به تفسير و سفسطه است.
  به عنوان مثال 2+2=4 احتياجي به تفسير ندارد ولي اگر بگوييم 2+2=44 آنوقت است که بايد با مغلطه و سفسطه به مخاطب بگوييم که ذهن او قادر به درک اين موضوع نيست و فقط مومنان مي توانند درک کنند!!!

  پاسخحذف
 32. آقای خیلی بافهم ودانا چشمهای بینایت را باز کن تا ببینی ,هر چند که نمفهمی ,صدها کتاب و مقاله در تفسیر و تشریح شکسپیر نوشته شده است ,همین طور درباره حافظ !!
  چرا ?
  چون شکسپیر وحافظ نبوغ تورا نداشتند که واضح حرف بزنند بدون احتاج به شرح وتفسیر ! اصولا نبوغ اگر دروصف تو درست باشد ,البته که حافظ و مولوی وسعدی وفردوسی خنگ وبی استعداد و بی هنر بودند وبس !!
  چراکه بلد نبودند سر راست وبی احتیاج به شرح حرف بزنند !


  گوساله پر مدعا برو بفهم ,گرچه نافهمی ,که فقط در دوره لیسانس ادبیات سه درس حافظ 1 و 2 و 3 میخوانند تا شناختی مقدماتی از حافظ پیداکنند ,الاغ نفهم طرف رساله دکترایش را اختصاص میدهد به تشریح جزئی از هنر حافظ ,و تو بیسواد پرمدعا خیال میکنی عالم فقط 2+2=4
  است و نه بیشتر !!


  بیسواد نفهم ,دو کلمه حرف زدن تو از قبیل : "حالشو ببری " نشان از بی فرهنگی و لات وجاهل بودن
  تواست بی احتیاج به شرح و تفسیر !

  یا همین گمنامیان زنا زاده عقد ه ای که واژن کثیفش محل مناسبی برای شاشیدن است !

  الاغ نفهم از کلمه کلمه نوشته اش پیداست که زنی جنده بیش نیست و از اسلام بد میگوید چون شغلش را ممنوع میداند.

  بیسواد عقد ه ای دروغگوی بیشرافت پای کامپیوتر متصل به اینتر نت علامه دهر ومتخصص همه چیز است !!

  پاسخحذف
 33. چرا قرآن به تفسیر و تفسیر گر نیاز ندارد ؟! / این چگونه خدایی است که ناتوان از بیان حرفش بدون حضور مفسر است؟
  هموطنم ، آخوند و ملا ، همان مفسر قران هستند و برای توجیه اینکه مسلمانان به آنها نیاز دارند، همیشه می گویند قران نیاز به مفسر دارد. چرا که می دانند بدون وجود مفسر، هر انسان عاقلی با خواندن قران آنرا به گوشه ای پرت خواهد کرد، تنها مفسر است که می تواند اشتباهات و دستورات غیر اخلاقی و غیر انسانی قران را ماست مالی کند.


  حال به یاد بیاوریم که این مفسرین قران ، از کشور ما یک خرابه ساخته اند و ایران را تبدیل به یک جهنم واقعی کرده اند.


  وقتی قرآن را می خوانیم و به آیات مضحک و احمقانه آن بر می خوریم ، مسلمانان عزیز فوری به ما می گویند که شما سواد خواندن قران را ندارید و باید یک مفسر قران را برای شما تفسیر کند !

  سوال من این است، این چگونه خدایی است که نمی تواند حرفش را مثل بچه آدم بیان کند و یک مفسر باید بیاید و حرف او را برای ما توضیح دهد ؟!

  مگر نمی گویید قران معجزه محمد است، چرا الله حتی در این معجزه نیز ناتوان از سخن گفتن بدون حضور یک مفسر است ؟!

  آیا این توهین به الله نیست که بگویید این الله آنچنان ناتوان از سخن گفتن شفاف و بی ایراد است که یک نفر مفسر باید بغل دست او بنشیند و حرف های او را تصحیح و ماست مالی کند ؟! چرا الله شما ناتوان از حرف زدن مستقیم است ؟!


  چرا الله عقلش نرسیده که به صورت مستقیم در خود قران بگوید این کتاب نیاز به مفسر دارد و مشخصات افراد مفسر را نیز تبیین و تصریح کند و به صورتی شفاف بیان کند ؟


  چرا در سوره احزاب ، آیه پنجاه ، الله در مورد اتاق خواب محمد و اینکه محمد باید کدام شب با کدام یکی از زنانش تماس جنسی داشته باشد، صحبت شده است ،اما یک کلام در خود قران گفته نشده که این کتاب نیاز به مفسر دارد ؟ یعنی تصریح به نیاز کتاب قران به مفسر برای طول تاریخ از قضایای رابطه سکسی محمد بی ارزش تر است ؟


  مگر در این کتاب گفته نشده است که :
  ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِينَسوره بقره ، آیه دو)
  ترجمه: اين كتاب با عظمتي است كه شك در آن راه ندارد ، و مايه هدايت پرهيزكاران است.


  اگر در این کتاب شک نیست، اگر این کتابی واضح است، دیگر چه نیازی به مفسر دارد؟!

  مگر در این آیه گفته نشده است اگر کافران می توانند چند آیه مثل آیات قران بیاورند ؟!
  یعنی این کتاب آنقدر قدرتمند و پر محتوا است که کسی نمی تواند مشابه آن را خلق کند، سوال اینجاست،
  این چطور کتاب پر محتوایی است که باید همراه یک آدم ماله کش به نام مفسر بیاید تا سعی کند اشتباهات قران را ماست مالی کند ی ؟
  خوب من هم می توانم چند کلمه مزخرف به هم بچسبانم و به همه بگویم شما نمی توانید معنای آنرا بفهمید ، نیاز به مفسر دارید!!


  البته همه می دانیم که منظور از مفسر چیست، منظور از مفسر قران شخصی است که می آید و اشتباهات و سخنان بیهوده و احمقانه قران را ماست مالی می کند، مثلا وقتی در آیه 29 سوره توبه، الله می گوید کسانی را که ایمان نمی اورند ، به قتل برسانید، شخص مفسر ماله را بدست گرفته و می گوید منظور از کشتن در این آیه، آب دادن باغچه است ! یا وقتی در ایه 34 سوره نسا، قران می گوید مردان حق دارند زنان را کتک بزنند، مفسر ماله را باز بدست می گیرد و می گوید منظور نوازش کردن آرام زنان است.  بماند که زشتی برخی از آیات قران ، با هیچ ماله ای قابل پوشاندن نیست، مثلا آیه بیست و چهار سوره نسا، به صراحت و بی هیچ پرده پوشی اجازه تجاوز به زنان شوهر دار اسیر شده را می دهد : توضحیات بیشتر
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/10/blog-post_28.html

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گمنامیان زنا زاده که پدرت را نمی شناسی چون مادرت هم او را نمی شناخت ,از کی اسلام توهمات ذهن تو فاحشه است ?
   کی تو پیامبر اسلام شدی و اسلام حرف ونظر و تعالیم توست ?!

   زنا زاده فاحشه فاحشه زاده کی پیامبر زنش را زد یا دستور به زدن زن داد ?!!
   توهمات ذهن علیلت باشد برای هر کس که پیامبرش تو هستی.
   از زنی قحبه و مردی مشتری زنهای قحبه بهتر از تو عمل نمیآید.
   L'enfant d'une putte et un homme courreur de putte n'est mieux que toi
   !!

   حذف
  2. اسلام شغل جندگی را برای تو نمپسندد ,خوب به جای فحش دادن شغل دیگری غیر از فاحشگی انتخاب کن !

   حذف
 34. ‎_____یکی از کافران: یا نقی، شما که می گویید دین شما دین کاملی است، چرا در این اسلام شما، دستور به کتک زدن زنان داده شده است!؟

  ++++امام نقی: اگر کتک زدن زنان بد بود، چرا خدا آنرا در قران آورده است؟!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.