شنبه، مرداد ۰۱، ۱۳۹۰

هموطن مسلمانم ، طالبان بر اساس آموزه اسلام و محمد پیامبری که تولدش را جشن می گیری ، کودک هشت ساله ای را به دار کشیده است.


بی بی سی گزارش کرده است که طالبان در افغانستان ، یک کودک هشت ساله را به دار آویخته اند. براستی ، شرارت و خوی وحشی گری یک انسان را به چه مرحله ای از شقاوت می رساند که یک کودک هشت ساله را به دار بیاویزد و بکشد ؟!

به یاد بیاوریم که به دار آویختن آن کودک ، مانند زدن یک تیر نیست، بلکه آنها برای مدت قریب بیست دقیقه شاهد دست و پا زدن این طفل بی گناه بوده اند.

داستان از این قرار بوده که آنها کودک را می ربایند و از پدر کودک که پلیس بوده ، می خواهند خودش را به همراه ماشین پلیس، تسلیم انها کند و چون پدر آن کودک از این خواسته سر باز می زند، آنها کودک بی دفاع را به دار می کشند. حتی فکر کردن به این جنایت نیز ،لرزه بر اندام آدمی می اندازد.

حال اگر ما به انتقاد از این عمل کثیف و پست بپردازیم، فورا طرفداران اسلام در پی ماله کشی بر می آیند و می گویند این رفتار ربطی به اسلام ندارد، طالبان یک گروه انحرافی است و در اسلام ، بی دلیل هیچ کسی ، علی الخصوص یک کودک کشته نمی شود.

به این اشخاص باید جواب داد که آیا قبول دارید در ماجرای محاصره قبیله یهودی بنی قریظه ، پیامبر اسلام دستور داد تمام مردان کشته شوند و زنان و کودکان نیز به عنوان برده فروخته شوند و در اختیار مسلمین باشند. این واقعیتی است که مسلمانان نمی توانند آنرا منکر شوند، چه آنکه در تمامی منابع معتبر اسلامی ، این فاجعه به صراحت ذکر شده است وشیعه و سنی ، هر دو آنرا تایید می کنند.

سوال اینجاست، در آن موقعیت یپامبر اسلام برای رسیده به هدفش (که همان پول بود!) ، تمام کودکان را به عنوان برده فروخت و آنها را مورد آزار قرار داد و ساده ترین حقوق انسانی آنها را نقض کرد. آیا آن کودکان گناهی مرتکب شده بودند ؟! آیا کودکان شیرخواره و یا سه-چهار ساله قبیله فوق ، علیه اسلام و پیامبرش کاری کرده بودند که پیامبر آنها را به عنوان برده فروخت ؟!

زمانی که پیامبر اسلام شخصا دست به چنین جنایتی می زند، صد البته که به اعمال اینچنینی در اسلام مشروعیت می بخشد.

به دار کشیدن یک کودک ، فرق زیادی با به بردگی فروختن آنها ندارد. بی شک طالبان ادامه دهنده راه پیامبر اسلام هستند، لطفا چشم خود را بر واقیت نبندید.

لینک این مطلب در بالاترین---------آزادگیمطالب مرتبط در اینباره :o            نوشته  های پیشین: 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.