چهارشنبه، تیر ۲۹، ۱۳۹۰

این تصویر اجرای قانون شریعت اسلامی است ، هنوز هم حکومت اسلامی می خواهید ؟آیا قطع و بریدن آلت تناسلی زن و مرد (ختنه زنان و مردان) در اسلام وجود دارد یا نه ؟!
دستور مستقیم اسلامی برای بریدن و قطع عضو و ناقص کردن آلت تناسلی دختران داریم،که البته جنایت و وحشی گریش کمتر از این نیست. 
ضمنا، چنین اعمال وحشیانه ای ، صرفا از آنجا نشات می گیرد که زن در جامعه طبق دستور قران ، کالا و جنس دوم قلمداد می شود.

آیا در اسلام ختنه وجود داشته است ؟!  برخی برای من نوشته اند که در اسلام ختنه دختران وجود ندارد ! جهت اطلاع آن دسته از دوستان، این حدیث از محمد پیامبر ، تقدیم می گردد

محمد به زنی که در مدینه ختنه می کرده ، گفته است :
"ام‌عطیه هنگامی که زنی را ختنه می‌کنی از اندام وی بسیار مبر تا روی او روشن‌تر باشد و نزد شوی دوست‌تر باشد." (منبع : بلعمی)


و یا در لعمه می خوانیم:
ختنه کردن زنان، اگر چه به سن بلوغ رسند، مستحب است.(لمعه دمشقیه- شهید اول)

لطفا به من نگویید که قبل از اسلام ختنه وجود داشته و محمد فقط آنرا تایید کرده است، چطور این پیامبر احمق  ، عقلش نمی رسیده که این کار وحشیانه است ؟!

عکس از روزنامه تایمز ، داستان عایشه دختری که بنا به قانون اسلام و به دستور طالبان ، گوش و دماغش را بریدند ، چرا که از قانون اسلام، تخلف کرده بود.

 نوشته  های پیشین: 


۱۱ نظر:

 1. Paradox!!!!

  The Moslems aren't happy!

  They're not happy in Gaza. They're not happy in Egypt. They're not happy in Libya. They're not happy in Morocco. They're not happy in Iran. They're not happy in Iraq. They're not happy in Yemen. They're not happy in Afghanistan. They're not happy in Pakistan. They're not happy in Syria. They're not happy in Lebanon.

  And where are they happy?

  They're happy in England. They're happy in France. They're happy in Italy. They're happy in Germany. They're happy in Sweden. They're happy in the USA. They're happy in Norway. They're happy in every country that is not Moslem! And who do they blame? Not Islam. Not their leadership. Not themselves.

  THEY BLAME THE COUNTRIES THEY ARE HAPPY IN!!!!!

  پاسخحذف
 2. ما اسلام واقعی می خواهیم نه نوع طالبانی آن را ! ما اسلام مترقی می خواهیم. این کشورهای غربی که می بینی هیچکدام دین را بطور کامل به حاشیه نبرده اند. همین آقای اوباما جانتان موقع تحلیف به انجیل سوگند یاد کرد. یادتان که نرفته است. پروژه واتیکانیزه کردن اسلام در ایران صددرصد به شکست منجر خواهد شد. دین در خون مردم ایران جریان دارد. اصلا با DNA شان گره خورده است. زور بیخود نزنید!

  پاسخحذف
 3. مرتیکه عوضی الاغ ! کدوم گوری هستی زود بیا نظرا رو تایید کن. خر نباش. انسان هستی . بیشتر آدم باش. شهلو ملو ملونی دم تپری ملونی. شیم شمله شیم استکان. شیم استکان شیم شمله.

  پاسخحذف
 4. یره هم جان مو بگو چه کینه ای از ای ممد و اسلام بنده خدا دری ؟ ای بنده خداها که 1400 سال پیش مردن تموم رفتن. رفتن پی کارشا. یره تو رو چی حساب ای کاراته مکنی ؟ خیلی کینه ای تو یره.رو چی حساب کینه ی ای بیچاره ها ره وردشتی؟ برو به کارت بچسب حال دری توهم!

  پاسخحذف
 5. خامنه ای چون خواهر جنده اش ( بدری خامنه ای ) عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق و ساکن پادگان نظامی تروریستی اشرف بوده نمی خواهد این پادگان تروریستی را که در نزدیک مرز ایران قرار دارد و خطر عمده برای امنیت ایران بشمار میرود بسته شود زیرا میترسد رجوی عکس های لختی و سکسی خواهرش را در حال سکس با او را منتشر کند.
  هر کشوری اگر پادگان تروریستی در نزدیک مرزهایش باشد با یک اخطار ده روزه برای تخلیه یا بدون اخطار آن را بمباران میکند.
  چرا ارتش ایران و نیروی هوایی ارتش این پادگان تروریستی را که سابقه حمله به مرزهای ایران وکشتن هزاران سرباز و صدها افسرارتش ایران را دارد را بمباران نمی کنند؟ آیا باز هم منتظر قدرت گرفتن و حمله مجدد آنان به مرزهای ایران و کشتن سربازان و افسران شجاع و مردم ایران هستید؟
  ارتش ایران باید با اخطار و اولتیماتوم ۱۰ روزه این پادگان تروریستی را تعطیل کند و افراد موجود در آنرا تحویل گیرد یا افراد موجود در آن همانطوری که رفته اند به دیگر کشورها فرار کنند٬ و در غیر این صورت این پادگان تروریستی را بمباران نماید.
  هیچ کشوری در جهان وجود یک پادگان تروریستی را در نزدیک مرزهایش را حتی برای یک لحظه تحمل نمیکند مگر اینکه دولت و حاکمان آن کشور با آن تروریستها روابط و منافع مشترک سری داشته باشد.

  پاسخحذف
 6. خوب است منبعی که در ان صرحتا اعلام شده که این دستور اسلامی است را هم قید میکردید.
  من خودم شخصا مخالف اسلام هستم به همین دلیل که حقوق زنان در آن رعایت نشده
  ولی در هیچ کجای منابع اسلامی این مسئله قید نشده.
  تا جایی که من مطالعه کرده ام این یک سنت بومی و قبیله ای است و نه اسلامی
  همانطور که در بعضی از قبایل آفریقایی غیر مسلمان نیز این کار انجام میشود

  پاسخحذف
 7. الدنگ این کارها کار طالبان است که نه مسلمانند و نه خدا پرست.ریشه طالبان نیز یهودی هست.

  پاسخحذف
 8. اولا ختنه چه ربطی به گوش و دماغ بریدن داره؟ ثانیا کارهایی که طالبان می‌کنه رو خامنه‌ای هم قبول نداره چه برسه رسول خدا(ص)

  پاسخحذف
 9. این آخوند های کونی باز هم بسیج شده اند . آیه قرآن است سوره ٥ آیه ٣٨ : دست زن و مرد دزد را قطع کنید . خود محمد جارکش مردها را میکشت و اموال و زن و فرزندانشان را تصاحب میکرد عیبی نداشت ولی اگر یک نفر از گرسنگی یک قرص نان دزدیده باید دستش قطع میشد. تا کی به عوامفریبی تان ادامه خواهید داد ؟ از رو نمی روید چون خیلی سوراخ سوراخ شده اید.

  پاسخحذف
 10. لابد سنگسار هم فقط کار طالبانه نه . آی تف به آن روی کثافت هر چه آخونده .

  پاسخحذف
 11. چندی پیش بود که در مورد سلمان فارسی مطلبی نوشته بودم آن را خواندم به سبب آنکه استدلال های خودتان را بیان فرموده بودید به نظرم جالب آمد و شکی در من ایجاد کردید که کاری بس محترم بود چرا که مرحوم شریعتی گفته اند :(( خدایا آتش مقدس شک را آن چنان در من بیفروز تا همه ی یقین هایی را که در من نقش کرده اند بسوزد و آنگاه از پس توده ی این خاکستر لبخند مهراوه بر لب های صبح یقینی شسته از هر غبار طلوع کند.))
  اما امروز که این مطلب را خواندم جز افسوس به حال شما که بی حرمتی را جایگزین منطق و استدلال کردید , نخوردم.
  آیا درست است که به محمد که میلیون ها نفر در سر تا سر جهان آن را به عنوان خاتم پیامبران قبول دارند و مسلمانند لقب احمق بدهیم . من یک ایرانی , آزادی خواه و مسلمان هستم آیا به راستی شما طالبان را که همان خوارج زمان ما بوده جمهوری اسلامی را که برای حکومت حراج به دین مردم میزنند را مجریان اسلام مدانید . نه دوست عزیز این طرز فکر نادرست و ناجوانمردانه است.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.