سه‌شنبه، مرداد ۰۴، ۱۳۹۰

هموطن مسلمانم، چشم بگشا، این همه تجاوزی که هر روز خبرش را می شنوی ، ناشی از اجرای قوانین اسلام است...!


باز خبر یک تجاوز دسته جمعی دیگر در رسانه ها منتشر شده است (اینجا)،چیزی که مشخص است ، باید آمار واقعی تجاوز در ایران بسیار بیشتر از این چیزی باشد که ما در رسانه ها می خوانیم، چرا که در ایران ، متاسفانه به دلیل فرهنگ بسیار غلطی که وجود دارد، با قربانی تجاوز بسیار بد برخورد می کنند و حتی خانواده یا شوهر قربانی ، به بد رفتاری با او می پردازند. از آن بدتر برخورد بسیار زشت و غیر انسانی پلیس است، چه آنکه اگر قربانی تجاوز به پلیس مراجعه کند، ممکن است بازداشت شود و به دلیل رابطه جنسی نامشروع با شلاق مواجه شود.

سکس مبتنی بر دوست داشتن ، یک عمل انسانی است که به تلطیف جامعه می انجامد چه آنکه  زن و مردی بر اساس دوست داشتن به عشق بازی می پردازند،  اما وقتی  این تماس جنسی بر اساس زور شکل می گیرد، یکی از زشت ترین و غیر اخلاقی ترین صحنه های جامعه به نمایش گذاشته می شود.

چرا نتیجه اجرای قانون اسلام وجود تجاوز در اسلام است ؟

در اسلام ، بنا به فرهنگ غلط و بدوی و وحشیانه اعراب آن زمان، اصولا در هیچ رابطه جنسی، توافق زن لازم نیست و اصلا به شکل یک پارامتر دیده نمی شود، این خود سنگ بنا و پایه گذار تجاوز در جامعه است. 

در جوامع متمدن اگر حتی شوهری بخواهد با زنش به زور رابطه جنسی برقرار کند ، متجاوز محسوب شده و زندان طولانی مدت در انتظارش است، اما در اسلام چنین نیست.

در اسلام به شکلی بسیار وحشیانه و زننده به  زن به شکل یک کالا نگریسته می شود و شوهر اجازه دارد که با زنش به هر شکلی که می خواهد رابطه جنسی برقرار کند ، آیه زیر را ببیند :

سوره بقره آیه ۲۲۳:   نِسَآؤُكُمْ حَرْثٌ لَّكُمْ فَأْتُواْ حَرْثَكُمْ أَنَّى شِئْتُمْ وَقَدِّمُواْ لأَنفُسِكُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّكُم مُّلاَقُوهُ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ.
ترجمه : زنانتان کشتزار شما هستند. هرجا که خواهید به کشتزار خود درآیید. و برای خویش از پیش چیزی فرستید و از خدا بترسید و بدانید که به نزد او خواهید شد. و مومنات را بشارت ده

به دیگر عبارت، اسلام و قران به شکلی کاملا غیر اخلاقی ، اجازه تجاوز شوهر به زن را می دهند. مگر زن ، جاروبرقی خانه مرد است که هر موقع خواست هر غلطی با آن انجام دهد ؟!

حال کمی پا را فراتر بگذاریم، می بینم که در اسلام تجاوز مرد به کنیز خود (که به بردگی گرفته شده است) و یا تجاوز به زنان اسیر شوهر دار، وجود دارد.

یعنی اسلام به شکلی بسیار عجیب ، اجازه می دهد مسلمانان به  زنانی که به اسارت مسلمین درآمده اند، تجاوز کنند!
 آیه زیر را ببیند:

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ ﴿
۲۴ النسا﴾
ترجمه:  و [همچنين‏ بر شما حرام شده است] زنان شوهردار، مگر ملك يمين [كنيز]تان، اين فريضه الهى است كه بر شما مقرر گرديده است..... ﴿۲۴ النسا﴾

آیا این دو آیه یاد شده ، مجوز تجاوز نیست ؟! وقتی در یک جامعه ، کتاب قران مقدس شمرده شود، البته که حرمت تجاوز نیز شکسته می شود

قبلا نیز نوشته بودم : 


لینک این مطلب در بالاترین --------آزادگیo       نوشته  های پیشین: 

۱۴ نظر:

 1. من دقیقا ربطشو به اسلام نفهمیدم. خصوصأ اینکه در خود جمهوری اسلامی هم تجاوز به عنف جرم محسوب می‌شه و تا مجازاتش تا حد اعدام هست.

  پاسخحذف
 2. عزیز در بالا نوشته ام :
  چرا نتیجه اجرای قانون اسلام وجود تجاوز در اسلام است ؟

  در اسلام ، بنا به فرهنگ غلط و بدوی و وحشیانه اعراب آن زمان، اصولا در هیچ رابطه جنسی، توافق زن لازم نیست و اصلا به شکل یک پارامتر دیده نمی شود، این خود سنگ بنا و پایه گذار تجاوز در جامعه است.
  -------------------------
  آیه های مربوطه را نیز گذاشته ام !

  پاسخحذف
 3. چگونه در اسلام کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده؟

  ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

  تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
  (گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
  مساءله 1 - از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
  مساءله 2 - حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

  ( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و چینی ها و...یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً انجام خواهند داد)
  ( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه گذاشته اند.)
  .«کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 4. نظر شما راجع به تجاوز به زنان در دیگر کشورها مانند آمریکا یا غیر مسلمانان چیست؟ یا اون فرد مسیحی آلمانی که به دخترش تجاوز کرده بود و چند تا بچه هم ازش داشت؟ یعنی اونا هم تحت تاثیر اسلام و مسلمونا بودن؟!
  با بی انصافی، جشم را بر روی حقایق نبندیم و چون از چیزی خوشمون نمیاد، هر بدی رو بهش بچسبونیم.

  پاسخحذف
 5. تو در ارائه نظريه ات تناقض داري. مگر اينها كه تجاوز انجام ميدهند قرآن خوان هستند كه اين موارد بر آنها اثر بگذارد. در صورتي كه طبق نظريه كاملا منحط تو افرادي كه با قرآن سر وكار داشته باشند بايد بيشترين تعداد متجاوزين را تشكيل بدهند. خواهش مي كنم از اين نظريه هاي آبكي نده چون اين آيات متعلق به زن و شوهرها و در موارد جنگي و تسلط بر كفار است.

  پاسخحذف
 6. یعنی چی هیچ رابطه جنسی ای؟
  این چجور دلیلیه؟تجاوز که تجاوزه و حرام و ممنوع و اصولاً غیر اخلاقی و جنایت و شرط رضایت احمقانه است واگرنه تجاوز نبود.چه ربطی به اسلام داره اصلاً،بفرمایید یه قانون بزارید که موقع تجاوز زن باید رضایت داشته باشه !
  پس تجاوزاتی که در همه دنیا هر لحظه در دین و فرهنگهای مختلف اتفاق می افته گردن اسلامه؟
  ضمناً تنها رابطه جنسی مجاز در اسلام با همسر هستش اگر هم زنی به صورت ممتد تمایل به سکس با شوهرش نداره خوب این مشکل اون زن هستش چون یکی از ارکان زندگی مشترک رابطه جنسی هست و این مطلب در اکثر فرهنگهاو کشورهاپذیرفته شدست و تضاضای مرد برای داشتن رابطه جنسی با همسرش و بالعکس تجاور محسوب نمیشه

  پاسخحذف
 7. صدور جواز زنا و تجاوز جنسی به زنان
  شوهردار در قرآن
  بر گرفته از:
  http://nabard.wordpress.com/2011/06/23/tajaavoz/#wpl-likebox

  در آیه‌یِ ۲۴ از سوره‌یِ النساء، قرآن تجاوز جنسی و زنا با دسته‌ای خاصّ از زنانِ شوهردار را برای مسلمانان مجاز شمرده است:

  از میان زنان، آنان که شوهردار هستند [بر شما حرام شده‌اند]، مگر کسی از آنان که دستِ-راست‌ِتان مالک شده است. (وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ)

  در کتابِ أسباب نزول آیاتِ قرآن کریم (ترجمه‌یِ کتابِ لباب النقول قی أسباب النزول)، تألیفِ جلال الدین سیوطی، تحقیق عبدالرزاق المهدی، ترجمه‌یِ عبدالکریم ارشد، ذیل آیه‌یِ ۲۴ از سوره‌یِ النساء، چنین آمده است:

  مسلم، ابوداود، ترمذي و نسائي از ابو سعيد خدري روايت کرده اند: در جنگ اوطاس عده اي از زنان شوهرداربه اسارت ما در آمدند و چون شوهر داشتند از همبستر شدن با آنها خودداري کرديم، و در اين باره از پيامبر پرسيديم. آنگاه خداي بزرگ (والمحصنت من النساء الا ماملکت ايمنکم) را نازل کرد.
  کلام رباني گوياي اين نکته است: ازدواج و آميزش جنسي با زنان شوهردار حرام است، مگر زناني که خدا غنيمت مسلمانان ساخته است. پس به اين ترتيب آميزش جنسي با آنها را حلال شمرديم.
  ----
  صحيح است، مسلم 1456، ابوداود 2155، ترمذي 1132، نسائي6/110 و در «تفسير» 116 و 117، عبدالرزاق در تفسير قران 549، احمد 3/84، طيالسي 2239، ابويعلي 1318 و بيهقي 7 / 167 از چندين طريق از ابوسعيد روايت کرده اند و اين حديث داراي شاهد حسن است که نسائي در »تفسير« 118 از ابن عباس روايت کرده به «احکام القرآن»ابن عبري 441 به تخريج محقق نگاه کنيد

  پاسخحذف
 8. این حرف که درست نیست البته. چون بر خلاف زمان جاهلیت، اسلام ازدواج را منوط به رضایت زن نمود. جلوی فروش دختران به وسیله پدران را گرفت و مانع به ارث بردن زن شخص مردهٔ شد.

  پاسخحذف
 9. نادان عقده ای عوام

  تو بقدری احمق و بی منطقی که در همه نوشته هایت فقط جنون و عقده گشائی به چشم می آید.

  پاسخحذف
 10. هر کسي که تجاوز مي کند لزوما مسلمان نيست ولي کسي که مسلمان باشد با توجه به آيه فوق بالقوه مي تواند تجاوز کند و قران هم آنرا تاييد مي کند.

  پاسخحذف
 11. در زمان باصطلاح جاهليت عربستان، خديجه خود از محمد خواستگاري کرد اين نشان مي دهد که آزادي زنان براي انتخاب همسر در قبل از اسلام بيشتر بوده.
  کدام زن را مي شناسيد که بعد از اسلام از همسرش خواستگاري کرده باشد؟
  جاهليت اين است که عربستان اکنون در قرن 21 که 1400 سال از ظهور اسلام در اين کشور مي گذرد زنان حق راي ندارند.
  زنان، امروز، در تمام کشورهاي دنيا از حق راي برخوردارند بجز کشوري که مهد ظهور اسلام است.

  جاهليت عربستان پس از اسلام شروع شد. قبل از آن زنان شاعر و صنعتگر بودند و در همه عرصه هاي اجتماعي حضور داشتند.
  زنده بگور کردن دخترهايک دروغ کثيف بيش نيست چون اگر واقعا زنان را زنده بگور مي کردند نسلشان منقرض مي شد.
  ولي بعد از اسلام زنان شدند عورت، براي لذت جنسي مردان.


  پیامبر میفرمایند :

  زنان عورتند و عورت را با خانه ها بپوشانید .

  (9) مستدرك‏الوسائل 14 182 21- باب استحباب حبس المرأة في بيتها

  پاسخحذف
 12. Kazemita درجواب
  باید چند نقطه را متذکر شد. اول اینکه در قرآن سوره 24 آیه 1 مینویسد: این سوره را فرستادیم و فریضه بندگان کردیم و در آن آیات روشن نازل ساختیم باشد که بندگان متذکر آن حقایق شوند. و همچنین در سوره 24 آیه 46 میگوید : همانا ما آیات و ادلة بسیار روشن فرستادیم و خدا هر که را خواهد به راه راست هدایت میکند .
  این آیه ها دو چیز را روشن میکند, اول اینکه تفسیر ها را باید اخوند ها لوله کنند و بکنند تو ک.. زنشان چون خود قرآن در چندین جا نوشته که آیات قران روشن بیان است که برای عموم مردم
  دوم اینکه خدا هر که خواهد به راه راست هدایت میکند . سؤال من از این خدای محمد بچه باز این است که چرا همه را یکباره هدایت نمی کند تا مردم را به جون هم نیندازد؟
  سؤال دیگر اینکه در هیچ کتاب تاریخ سندی پیدا نمی شود که عربها دخترانشان را زنده بگور می کردند. اگر سندی به غیر از نوشته آخوندهای کونی داری بگو تا ما هم بخوانیم . اگر دختر ها را عربها زنده بگور میکردند آیا این محمد دروغگوی کثافت از کون آقایان افتاده؟ این دروغها مانند هزاران دروغ دیگر آخوند های کونی برای فریب مردم و خوردن مال مفت ساخته اند . محمد برای فریب مردم خدا را خانم بیار و بچه بیار هم کرده اگر باور نداری سوره واقعه ایه های 15 تا 36 را بخوانید . تمام بد بختی های مردم ایران از شما آخوند های کونی میباشد و بدانید که کارتان نزدیک به آخر رسیده و در آینده خیلی نزدیک از درختها آویزان خواهید شد آنهم اگر شانس بیارید و گر نه جرتان خواهند داد. محمد جارکش تمام مردان قبیله بنی قریظه را میکشد و صفیه زن رییس قبیله را همان شب به رختخواب خود میبرد و هانا در بازگشت عایشه از عصبانیت خود را در اختیار صفوان بن المعطل میگذارد.
  محمد نه تنها پیغمبر نبود بلکه یک بچه باز دیوسی بود که با ثروت خدیجه و با دروغهای ساخته شده توسط سلمان فارسی بیشرف به قدرت رسید و شروع به کشتن مردم و تجاوز به زنان و دخترانشان کرد. لعنت و تف به دهن و قبر این کثافت که این همه مردم را با دروغهای خود به جان هم انداخته . البته قبل از مرگ و گور بگور شدن کاغذ و قلم خواست که بنویسد که دروغ گفته و لی ابوبکر و علی و عمر که بعد از محمد به قدرت میرسیدند نگذاشتند و گفتند که محمد تب کرده و هذیان میگوید . درود به جناب گمنامیان عزیز

  پاسخحذف
 13. آقای گمنامیان دختران خاتمی در خارج از ایران در دانشگاهی مشغول هستند اگر بشود که آدرس آنها را گیر آورد میتوانند ایرانی ها به سراغش بروند چون این خاتمی بیناموس کونی دست از سر مردم بر نمیدارد.

  پاسخحذف
 14. مگر خمینی کثافت قرآن خوان نبود؟ مگر خمینی دیوس دستور نداد که تمام زندانی ها را بکشند؟ هزاران کشته در خاوران بدستور قرآن خوانان نبود؟ تف به روی هر چه آخوند کثافت و ریدم به دهن محمد کثافت با این دروغهای کثافتش

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.