دوشنبه، تیر ۲۰، ۱۳۹۰

اصلاح طلبان عزیز،باور کنید وجدان های بیدار، متنفر از سپاه و خط امام است/مشکل ما خود سپاه است، نه دخالت سپاه در سیاست!


آقایان اصلاح طلب ، تصور می کنند مردم ایران جمعی هویج هستند که هر دروغی را به بی شرمی تمام ، مطرح می کنند. در سایت کلمه (متعلق به اصلاح طلبان) به قلم آل طاها ، مقاله ای منشتر شده و احمدی نژاد و فرمانده سپاه و محمد رضا خاتمی را با یکدیگر مقایسه کرده اند و به تجلیل از عمل خاتمی در ارسال نامه به فرمانده سپاه و یادآوری فرمان خمینی پرداخته اند.

به نکات مطرح شده در این مقاله ، به تفضیل پاسخ می دهم:
"کلمه- آل طاها: ...براستی چه کسی به سپاه پاسداران توهین کرده است ؟ محمود احمدی نژاد ؟ محمد علی جعفری یا سید محمد رضا خاتمی ؟... آیا محمد رضا خاتمی که به صراحت خطاهای فرمانده ی سپاه را یادآوری کرده است ، دلسوز نظام و نیروهای مسلح و سپاه پاسداران است یا محمود احمدی نژاد که با ایما و اشاره سپاه پاسدران را برادران قاچاقچی نامیده است تا از اسکله های غیر مجاز برای گروکشی بهره بردای کند ؟ شاید هم محمد علی جعفری که سپاه را ابزار ی برای مبارزه با رقیب می خواهد و از توان نظامی و امنیتی آن برای سرکوب جناح مقابل می خواهد استفاده کند ؟!"

گرامی ، باور کنید مشکل سپاه و یا توهین به سپاه نیست، اصولا دیدگاه آزادی خواهان ایران ، با دیدگاه شما زمین تا آسمان فرق دارد، از نظر آزادی خواهان ، سپاه لای جان مردم ایران و سد مقابل دمکراسی است، اما از نظر شما اصلاح طلبان ، سپاه یکی از ارگان نظام است که تنها عیب سپاه، مخالفت با اصلاح طلبان است. یعنی اگر سپاه برای قلع و قمع نیروهای سیاسی غیر اصلاح طلب، پا به میدان بگذارد، از نظر شما هیچ اشکالی ندارد(چه آنکه در این سی ساله دیده ایم که اصلاح طلبان مخالفتی نکرده اند!)

آقایان اصلاح طلب، مشکل آزادیخواهان ایران توهین به سپاه  و احمدی نژاد نیست، مشکل آزادیخواهان ، وجود سپاه و  اصلاح طلبان است!
نوشته اند :
" محمد رضا خاتمی که به فرمانده ی سپاه ، « راهی را که امام برای برای نیروهای مسلح بیان فرمودند » یادآوری کرده است و به او توصیه کرده است که « اگر شما واقعا به امام معتقد هستید باید بدون درنگ از این موضع گیری ها دوری کنید » ....آیا وجدان های بیدار می توانند در این باره قضاوت کنند ؟ براستی کدامیک از این سه نفر مصداق شجاعت و ایمان و قانون مداری او پیروی از خط امام و انقلاب اند ؟"

باور کنید همان خط امام شما است که بلای جان ما است ، باور کنید سپاه جنایتکار ، در همان زمان خمینی نیز به فرمان او در سیاست دخالت می کرده است.  فقط چون در آن زمان ، این قلع و قمع شامل حال شما نمی شده، شما مخالفتی با این دخالت نداشته اید.

باور کنید وجدان های بیدار، متنفر از سپاه و خط امام هستند.
در حقیقت حضور سپاه و اصلاح طلبان ، یک سد بسیار محکم برای حفظ نظام ایجاد کرده است و هر موقع سپاه ناتوان از سرکوب مردم می شود، این اصلاح طلبان هستند که قدم به میدان می گذارند.

نوشته پیشین:

لینک این مطلب در بالاترین--------------آزادگی 


۴ نظر:

 1. ( کمونیست = مسلمان = ضد انتخابات آزاد = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند. « کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. ایول! ریدم به امام و خطش. خمینی (م.ج.) یکی‌ از بزرگترین جنایت کاران قرن به حساب میاد.

  پاسخحذف
 3. نه عزیزم شمااول از همه ریدی به قیافه خودت با این طرز صحبت کردنت ....

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.