یکشنبه، تیر ۱۲، ۱۳۹۰

این هم از مرجع تفلید منسوب به اصلاح طلبان،آیت الله دستغیب که فتوا به آدم کشی می دهد و رسما یک تروریست است !/ آیا کشتن یک انسان کار یک آزادیخواه است؟

هموطن آزادی خواه من ، مطمین باش با آخوند جماعت، نمی توانیم به آزادی و دمکراسی دست یابیم.

چند وقت پیش بعد از دریافت یکی از ایمیل های تهدید به قتل آنچنانی ، که مدعی شده بود فتوای قتل مرا دارد و آدرسم را نیز می دادند (!) ، به این می اندیشیدم که آیا واقعا در قرن بیست و یکم ، ممکن است کسی به این راحتی  دستور به قتل یک انسان به دلیل اندیشه اش بدهد؟

می دانم که مجازات نوشتن علیه اسلام مرگ است و هیچ شکی در آن نداشتم و ندارم،  با خود اندیشدیم که آیا ممکن است روحانیون اصلاح طلب نیز چنین باشند ؟! چاره را در آزمایش کردن دیدم و از دفتر آیت الله دستغیب، مرجع تقلید اصلاح طلبان ، در اینباره استفتا کردم.

خودم را یک شخص ثالث معرفی کردم و در آن استفتا نوشتم که من گمنامیان را اتفاقی می شناسم و چون می دانم علیه پیامبر اسلام مطلب می نویسد و  به پیامبر اسلام در نوشته هایش توهین می کند، می خواهم او را بکشم، آیا مجاز هستم ؟!

و البته در کمال ناباوری ، آیت الله دستغیب در جواب من نوشته است:

بسمه تعالی
سلام علیکم
این یک حکم شرعی است و در آن اختلافی نیست که هر کس دشنام به پیامبر اکرم محمد بن عبدالله صلّی الله علیه و آله بدهد قتلش بر هر مسلمان واجب است مگر اینکه موجب ضرر و عسر و حرج باشد و اجازه شخصی لازم نیست.

عجیب این دستور مرا به فکر فرو برده است،

 چند نکته در این میان حاثز اهمیت است:

یک- این چگونه دین خشن و غیر انسانی است که در جواب چند کلام حرف یک انسان، دستور به کشتن او می دهد ؟!

دو- چرا در این دستور، هیچ دادگاه و هیچ روش مشخصی برای اثبات گناه کاری متهم نیست ؟! چرا به شیوه تروریست ها ، ایشان دستور به کشتن فرد بدون هیچ دادگاه و به شیوه قرون وسطایی می دهد ؟!

سه-  باید خطاب به اصلاح طلبان گفت : براستی چگونه می توان چنین آخوندی را به عنوان جزوی از جنبش آزادی خواهی ایران در نظر گرفت ؟! آیا کشتن یک انسان صرفا به دلیل اظهار نظرش ، کار یک آزادی خواه است ؟!

چهار- البته تنها کسانی که از خامنه ای و رژیم انتقاد می کنند، آزادی خواه هستند ، اما باور کنیم انتقاد از رژیم و خامنه ای به تنهایی ، به منزله آزادی خواه بودن نیست. 

فتوای این آخوند، مصادق بارز تروریسم است: 
این مصداق دستور ، بارز تروریسم است، چرا که به روشی کور و صرفا برای جا انداختن یک عقیده و دفاع از یک تفکر، دستور به کشتن انسان ها می دهد. 

لینک این مطلب در سایت بالاترین --------آزادگی مطلب مرتبط: 
و پیوند دیگر

۱۵ نظر:

 1. آفرین! ما با هیچ آخوندی به آزادی و دموکراسی نمی‌رسیم. به هیچ آخوندی نمی‌شه اعتماد کرد. آخوند مثل گرگ هستش. حتی کسانی‌ مثل آیت‌الله منتظری هم با کشتار منتقدین اسلام و محمد (ریدم به روحش) موافق بودند اگر نه بر خلاف قوانین اسلام عمل میکردند. همانطور که این آیت‌الله عقل غیب گفته در این عمل هیچ اختلافی (بین اسلام شناسان) نیست. حالا باز یه سری الاغ میان و میگن این اسلام جمهوری اسلامی اسلام واقعی‌ نیست!

  پاسخحذف
 2. سلام دوست عزیز ضمن احترام به مطلبتان بزای تایپ ئئ مثل کلمۀ مطمئن با caps lock حرف M را در مود تایپ فارسی بزنید .

  پاسخحذف
 3. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 4. ریدم به ریش پیامبر اکرم محمد بن عبدالله صلّی الله علیه و آله

  پاسخحذف
 5. اين موضوع ظرفيت بالاي اسلام در برخورد با مخالفين و منتقدان خودش را نشان مي دهد!!!
  اين موضوع نشان مي دهد که اسلام چقدر دين رحماني است!!!
  اين موضوع نشان مي دهد که اسلام چقدر منصفانه با مخالفانش برخورد مي کند!!!
  دين رحمت همين است!!!

  شما بين اين دو شباهت نمي بينيد:
  ”هاي هيتلر“ توسط نازيها
  ”السلام و عليک يا رسول لله“ توسط مسلمانان

  در زمان نازي ها هرکس به هيتلر توهين مي کرد سزايش مرگ بود.
  چرا بايد برخورد با دشمنان پيامبر خدا با دشمنان يک رهبر سياسي مستبد يکجور باشد.
  مگر اينکه خدا از پيامبرش حمايت نکند.
  يا اينکه محمد دروغگو بوده و قلدر و بي سواد.

  پاسخحذف
 6. ریدم به اسلام و سر و کلهٔ هر چی‌ آخونده. آخوند خوب وجود نداره. تًف به همشون. این آخوند‌هایی‌ که فرمان قتل این و اون رو میدن خودشون یک روزی توسط مردم به درختها آویزون خواهند شد.

  پاسخحذف
 7. نویسنده این سایت کونی است نه نه اش جنده است خواهرش کسه وجدوآبادش بده اندکیرم توکون نه نه اش فحش که بدنیست تازه اگه کسی به اوگفت بی پدرازش تشکرمی کنه که درجهت آزادی بیان قدم گذاشتهنویسنده این سایت کونی است نه نه اش جنده است خواهرش کسه وجدوآبادش بده اندکیرم توکون نه نه اش فحش که بدنیست تازه اگه کسی به اوگفت بی پدرازش تشکرمی کنه که درجهت آزادی بیان قدم گذاشته

  پاسخحذف
 8. ریدم به ریش پیامبر اکرم محمد بن عبدالله صلّی الله علیه و آله

  پاسخحذف
 9. ”ریدم به ریش پیامبر اکرم محمد بن عبدالله صلّی الله علیه و آله“

  لطفا (ص) بزار که بي احترامي نشه.

  پاسخحذف
 10. در مورد محمد و ائمه می‌شه بجای (ص) از (م.ج.) هم استفاده کرد

  پاسخحذف
 11. دوستان خوب دقت کنید :
  ماست سفید است ، سگ حیوانی است که چهار دست و پا راه می رود و پارس می کند ، مورچه حشره ای است کوچک که به صورت اجتماعی زندگی می کند ، . . .
  اسلام هم دینی است مربوط به 1400 سال پیش عربستان و پر از خشونت ، دستور به کشتار ، بی منطقی ، خرافات ، دروغ ، . . .
  اگر روزی سگی را دیدید که شیهه می کشد بدانید که آن موجود سگ نیست. اگر مورچه ای را دیدید به اندازه فیل ، بدانید که مورچه نیست . . .
  اگر مسلمانی را دیدید که دروغ نمی گوید ، فحش نمی دهد ، دزدی نمی کند ، زن و دختر خود را کتک نمی زند و برای آنها به اندازه خود ارزش قائل است ، . . . بدانید که این شخص یک مسلمان واقعی نیست. اسلام واقعی همان چیزی است که طالبان و القاعده در افغانستان و پاکستان به اجرا در می آورند. همان چیزی است که خمینی اجرا کرد و خامنه ای اجرا می کند و . . .
  بعضی ها می گویند مگر ترکیه و مالزی کشورهای اسلامی نیستند؟ در جاب باید گفت : نه نیستند. این کشورها فقط اسم و ظاهر اسلام را دارند ( که البته از نظر من همین مقدار هم بد است ) و در واقع اسلامی نیستند. اسلام در این کشورها مانند این است که شما هندوانه ای بخورید که مزه کشک و بادمجان بدهد. خوب معلوم است هندوانه ای که مزه کشک وبادمجان بدهد ، هندوانه نیست. مسلمانی هم که در رابطه با نظرات مخالف افراد دستور به کشتن ندهد مسلمان نیست. تنها یک راه وجود دارد و آن این است که خود را از شر این سرطان ( اسلام ) نجات دهیم.

  پاسخحذف
 12. تو به عقل ناقصت رجوع کن می بینی مغز تو متعفن شده تو بایک مشت مزخرفات گقتن میخواهی ارضای ذهنی شوی چقدر تو بدبختی.

  پاسخحذف
 13. ناشناس گفت گمنامیان مغز متعفنی دارد آی جوانها مواظب باشید تعفن این مرد به شماها نرسد.

  پاسخحذف
 14. خاک بر سر نجستون که به جنگ با خدا برخواستین

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.