سه‌شنبه، خرداد ۳۱، ۱۳۹۰

جنس تجمع طرفداران مجاهدین خلق در فرانسه ، از جنس گردهمایی طرفداران احمدی نژاد مبتنی بر ساندیس است و بس !
راهپیمایی سه و نیم میلیون نفری مردم را در خرداد دو سال پیش فراموش نمی کنیم ، راهپیمایی تاریخی که در آن بسیاری از مردم ، بر دهان خود چسب زدند تا نشان دهند که حتی نمی خواهند صدایی بلند هم سر دهند ، مبادا که طرفدار خشونت قلمداد شوند.

از روز بعد از تظاهرات بود که دنیا ، در مقابل مردم ایران کلاه از سر برداشت، چه آنکه بلوغ فکری و شعور سیاسی مردم ایران ، برایش ثابت شد.

سطح فکر و شعور سیاسی مردم ایران چنین است، حال گروه مجاهدین خلق ، با تشکیل تجمعی چند هزار نفره در پاریس، می خواهد خودش را به جنبش آزادی خواهی مردم ایران بچسباند. زهی خیال باطل.

می دانیم که مجاهدنی خلق، برای بدست آوردن پول، دست به هر جنایتی زده است و البته که این روش تمام گروه های مبتنی بر ایدولوژی است، مثلا طالبان به صدور رسمی هرویین روی می آورد. درباره منابع مالی مجاهدین خلق، سخن بسیار گفته شده است، اما چیزی که مشخص است از پول شویی گرفته تا متوسل شدن به حکام جنایتکار عربستان سعودی ، در تامین مالی این فرقه احمقانه ، دخیل هستند.

حال با این ثروت بادآورده ، افراد مجاهدین خلق به کمپ های پناهندگی کشورهای فقیر (مثلا آفریقایی)  در اروپا مراجعه می کنند ، با دادن مبلغی کم و تامین هزنیه مسافرت ، از آنها در تجمع خود سود جسته اند. اگر فیلم های این تجمع را نگاه کنید، می بیند که دوربین فیلم برداری مجاهدین با زیرکی همه جمعیت را از نزدیک نشان نمی دهد!

خطاب به مجاهدین خلق باید گفت، احمدی نژاد نیز چند ده هزار نفری طرفدار دارد، اما این این طرفداران اندک، باعث مشروعیت او می شوند ؟! البته که خیر! خانم رجوی ، شما اگر می خواهید با حضور مردم ، مشروعیت به خودت ببخشی، بهتر است اول اجازه دهید اعضا سازمان مجاهدین خلق ،از حداقل اصول انسانی چون حق دستری به تلفن و موبایل و اینترنت و تلوزیون بهره مند شوند.

  لینک این مطلب در بالاترین و آزادگی


۱۱ نظر:

 1. من این عکس مجاهدین رو که میبینم حالم بهم میخوره. من رو یاد خواهران بسیج میندازه. باز یه مشت گوساله عوض چادر لباس بنفش به رنگ روسری مریم رجوی پوشیدن! این مجاهدین باید اول از همه مریم پرستی‌ و مسعود پرستی‌ رو بزارن کنار.

  پاسخحذف
 2. تا موقعی که مجاهدین یا روسری یا سیبیل باید داشته باشن باید رید بهشون.

  پاسخحذف
 3. چه ربطی داره، مگه مشکل ما با مجاهدین روسری شون هست؟ همسر رئیس جمهور و نخست وزیر ترکیه هم روسری دارند! اما منش اون دو دموکراتیک و آزادی خواهانه هست که باعث شده ترکیه تبدیل به 16 امین اقتصاد دنیا بشه!

  پاسخحذف
 4. مژده به تمامی سکولارها و ملی گراها در ایران و خارج از کشور : مدت چند سالی است که یک نابغه سیاسی سکولار به منظور اثبات ناتوانی دین وتفکر مذهبی ( جه از نوع اسلام ناب وجه اسلام التقاطی ) در اداره حکومت و جامعه سلسله اقدامات نرم افزاری پیچیده ای را در جهت گمراه نمودن حاکمان جمهوری اسلامی و شخص ولی فقیه و مشروعیت زدایی هر جه بیشتر از حکومت دینی در پیش گرفته که تا کنون نتایج بسیار مهم و مثبتی نیز بدنبال داشته است به طوری که حتی جان خود حزب اللهی ها را هم به لبشان رسانده است و در اینده هم به این رسالت خطیر وتاریخی خود تا اضمحلال و فرو پاشی جمهوری اسلامی و تشکیل یک جمهوری سکولار و دموکراتیک ادامه خواهد داد روایت می شود که تنها کسانی که از این نابغه نشانی دارند برخی از هنرمندان هستند که البته به سبب پاره ای از اختلافات و حسادت چندان هم با او بر سر لطف نیستند

  پاسخحذف
 5. خانم گمناميان (از گم بودنت معلومه كه يه جای كارت ميلنگه برای همين با هر چيزی برخورد هيستريك ميكني) تو و امثال تو بدون جامعه شناسی عميق تاريخی ايرانيان بزعم خودت برای آگاهی دادن (برگرداندن مردم از اسلام) تمام تلاشتو كوك كردی روی اسلام و نه كلن تمام اديان ، بدون اينكه بدانی كه تا زمانی كه اعتقادات مردم به مذهب از بابت مجازات اخروی است هيچگون تلاشی نه تنها از طرف تو ،حتی از سوی محققين هم ميخ به به سنگ كوبيدن است برای اينكار نياز به كار فرهنگی عميق از درون جامعه احتياج است به وبلاگت نگاهی بينداز تا بفهمی منظور چيست در اين چند ساله مبارزه كامپيوتری بر عليه مذهب چند نفر بيننده و نظر دهنده داری از انگشتان يكدست فرا تر نميشود، ضمنن تو كه ادعای درك عميق از دمكراسی داری چرا بزدلانه كامنتی را كه هيچگونه توهينی در آن نيست را سانسور ميكني، چون سخن منطقی در آن است؟؟

  پاسخحذف
 6. ناشناس آخری
  سپاس از کامنت شما
  یک-
  هیچ کامنتی سانسور نشده ، مگر آلوده به لینک بد افزار بوده است ، اگر ممکن است بفرمایید کی و کجا کامنت گذاشته اید؟!
  دو-
  قضاوت درباره اثرگذاری این وبلاگ را به دیگر خواننده ها واگذار می کنم ، چه انکه تعداد بازدید کننده های این وبلاگ هم که بین یکصد تادویست هزار نفر در ماه است،
  سه-
  درباره اینکه نیاز به کار فرهنگی عمیق است، هیچ شکی نیست والبته که من نیز مشغول به همین کار فرهنگی هستم.

  پاسخحذف
 7. جناب گمنامیان

  فرموده اید که :
  "راهپیمایی سه و نیم میلیون نفری مردم را در خرداد دو سال پیش فراموش نمی کنیم ، راهپیمایی تاریخی که در آن بسیاری از مردم ، بر دهان خود چسب زدند تا نشان دهند که حتی نمی خواهند صدایی بلند هم سر دهند ، مبادا که طرفدار خشونت قلمداد شوند."

  این هم از عیب است که ملتی دهان خود را ببندد تا مطالبه آزادی کند. چنین چیزی هم مسخره است و هم با هدف "مطالبه حقوق " در تناقض است.
  سپس اضافه کرده اید که:
  "از روز بعد از تظاهرات بود که دنیا ، در مقابل مردم ایران کلاه از سر برداشت، چه آنکه بلوغ فکری و شعور سیاسی مردم ایران ، برایش ثابت شد. "

  تنها کسانی که که این تظاهرات را برپا کردند و به ستایش از ان برخاست، همان اصلاح طلبان بودند. تظاهرات سکوت نه تنها احترام بر انگیز نیست بلکه نشاندهنده تسلیم تظاهر کنندگان به خط قرمزهای محدود کننده رژیمی سرکوبگر است که تنها به کار سوء استفاده مافیای اصلاح طلب میاید.
  ملتی که به بلوغ فکری رسیده باشد، حق و حقوقش را، درست مثل مردم تونس و مصر و لیبی و سوریه فریاد میکند، نه آنکه تسلیم خط قرمز مافیاهای رژیم شده و خود را تبدیل به سیاهی لشکر رژیم کند و دست به تظاهرات خنده دار "سکوت" بزند. از ان خنده دارتر اینست که عده ای مثل شما برای چنین تظاهراتی کف هم بزنند.
  سپس اضافه کرده اید که :
  "سطح فکر و شعور سیاسی مردم ایران چنین است، حال گروه مجاهدین خلق ، با تشکیل تجمعی چند هزار نفره در پاریس، می خواهد خودش را به جنبش آزادی خواهی مردم ایران بچسباند. زهی خیال باطل. "

  به شما اطمینان میدهم که تظاهرات مجاهدین خلق از جنس تظاهرات سکوت نیست و مجاهدین خلق هم نمیخواهند خودشان را به متوهمینی بچسبانند که با "سکوت" میخواهند به خیال خود، حق ستانی کنند، کاری که در هیچ جای دنیا و در هیچ نقطه ای از تاریخ سابقه نداشته است و نتیجه اش هم چیزی جز سرکوب و کشتار و ادامه جمهوری اسلامی و فجایع و نکبتهای حاصل از جمهوری اسلامی نبوده است.

  بقیه حرفهای شما هم چیزی جز ادامه و بازگویی تهمتها و افتراهای رژیم نیست و تا زمانی که شما دلیلی برای ان نتوانید اقامه کنید پاسخی جز بی اعتنایی ندارد.

  پاسخحذف
 8. جناب گمناميان
  آب رو بريز اونجايي كه ميسوزه

  پاسخحذف
 9. به ناشناسی که به آقای گمنامیان ایراد گرفته که کار فرهنگی نمی کند.
  زمان خمینی سلمان رشدی کتابی نوشته بنام آیه های شیطانی که زیاد هم مهم نبود. خمینی چه الم شنگه ای به راه انداخت که مردم در جریان است . ولی حالا به کمک دلاوران و وطن پرستانی مانند گمنامیان روزانه هزاران نفر مردم ایران عایشه زن محمد ، پیغمبر دروغگو و قاتل و جانی را به گردش میبرند. آقای ناشناس افرادی مانند گمنامیان باعث شده اند که صورت کریه اسلام نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا باز شود. بطور مثال یوسف ، پسر رهبر حماس در تلویزیون میگوید که خدای اسلام گانگستر ، رهبر جانیان و قاتلان است. و شما آخوند های پاچه دریده تمامن دروغگویان سوراخ سوراخ تشریف دارید . مطمئن باشید به زودی زود تغاص کارهایتان را پس خواهید داد. قرآن شما که مرتب تبلیغ میکنید سراپا دروغ و سخنان یک عرب نفهم است چون یک جا نوشته مسلمان و مسیحی با هم برابر هستند مانند سوره آل عمران آیه ٨٤ و جای دیگر که محمد دجال به قدرت رسیده گفته که همه را بکشید مانند سوره توبه (٩) آیه ٥ و سوره توبه آیه ٢٩ . در نتیجه شما تبدیل شدید به یک جانور کثافتی که جز مال مفت خوردن و ماتحت همدیگر را تر کردن کاری نداشتید تا اینکه ٣٣ سال پیش مردم به حرفهای شما و حرفهای آدمهایی مانند بازرگان و سنجابی اعتماد کردند و به شما قدرت دادند و الحق که شما خوب نشان دادید که چه کثافتی هستید و خدای شما چه آدم کشی است و پیغمبر شما چه کثافت بچه بازه دروغگویی است . این است کار افرادی مانند آقای گمنامیان. درود فراوان به آقای گمنامیان.
  بنویس دستتان درد نکند.

  پاسخحذف
 10. محمد که خود را پیغمبر نامید یک دروغگویی بیش نبود . حتی عموی خود او ابوطالب ( پدر علی) که او را از هشت سالگی بزرگ کرده بود میگفت که محمد دروغ میگوید و تا دم مرگ هم گفت که محمد دروغگوست و از مردم خواست که او را باور نکنند و مردم مکه او را باور نکردند و حتی خواستند بکشنند که شبانه با ابوبکر پدر عایشه از مکه به مدینه فرار کرد. از هموطنان عزیزی که این کامت را میخوانند تمنا دارم قرآن ترجمه مهدی الهی قمشه ای را به خوانند . سوره حج آیه ٦٥ : ای بشر ندیدی که هر در زمین است خدا مسخرشما گردانید و کشتی به فرمان او در دربا سیر میکند و آسمان را او نگهداشته که بر زمین نافتد که همانا خدا در باره بندگان بسیار رئوف و مهربان است.
  ١ . در مورد این آیه اولن کشتی به فرمان ناخدای کشتی حرکت میکند نه به فرمان خدای محمد .
  ٢. آسمان سقف خانه محمد نیست که خدا آنرا نگهداشته باشد . آسمان نمی افتد، کره زمین همواره در حال حرکت است و سقفی در آن نیست که بافتد.

  محمد میگوید که هر چه در دنیا هست خدا خلق کرده و عجیب است که این خدا که زمین را خلق کرده نمیدانسته که زمین گرد است و سقف ندارد که به زمین بافتد.

  آیا به نظر شما این سخن میتواند حرف خدا باشد؟ به نظر شما این صحبت حرف یک عرب نادان نیست؟ خودتان قضاوت کنید.

  پاسخحذف
 11. محمد دجال بود و 1400 سال پيش ظهور کرد و با دينش در طول 1400 سال انسانها را گمراه کرد دروغگويي را گسترش داد و نفرت و کينه و جنگ را بين انسانها نهادينه کرد.
  دين اسلام دين دروغگويان است و
  دجال= دروغگو

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.