یکشنبه، خرداد ۱۵، ۱۳۹۰

و اینگونه با ملاقه در ازا یادگیری چند جمله عربی بی محتوا، درجه دانشگاهی می دهند!

و اینگونه با ملاقه در ازا یادگیری چند جمله عربی بی محتوا، درجه دانشگاهی می دهند!

و اینگونه دانشگاه و مدرک لیسانس را بی حرمت می کنند، 

و اینگونه کشور اسلامی می شود.

لینک مطلب در بالاترین----آزادگی ------فرندفید

۲۶ نظر:

 1. از هموطنانم تقاضا می‌کنم که این چرندیات قرآن و احادیث را حتما به فارسی بخوانند. من کتابی‌ به این مزخرفی تا بحال نخوانده بودم.

  پاسخحذف
 2. بابا این ریچارد داوکینز بدبخت اولا زیست شناس نیست رشته ی اصلی اش روان شناسی هست دوما این تبلیغ ها را واسه شما داخل ایران می کنند من چند جا دیدم سوال پیچش بکنند نتوانه جواب بده این ویدئورا نگاه کن یا رو از ریچارد داوکینز می پرسه که شما می توانید مثال هایی از جهش را برای ما بیاورید که باعث افزایش اطلاعت درون سلول بشه بعد از 5 دقیقه سکوت شروع می کنه به مغلطه کردن و پاسخ های بی ربط دادن
  http://www.youtube.com/watch?v=zaKryi3605g
  تو ببین عقلت چی میگه اگه قطعات یک هواپیما را از 12 میلیارد سال قبل توی یک کره ای بگذاری در اثر باد این قطعات بتوانند به هم متصل بشوند و بعد میلیارد ها سال یک هواپیما را بوجود بیاورند سلول هم می تواند تصادفی بوجود بیایید بیشتر استادهای ما اصلا این تئوری را قبول ندارند ولی چون حرکی بخواهد در این مورد حرفی بزنه می اندازنش بیرون کمتر در موردش حرف می زنند.
  تناقضات تئوری داروین بخش اول

  http://mmosadegh.blogspot.com/2011/05/blog-post_28.html
  تناقضات تئوری داروین بخش دوم
  http://mmosadegh.blogspot.com/2010/10/blog-post_24.html
  این سایت هم جالبه
  http://creation.com

  پاسخحذف
 3. رامین: این صحبت‌ها بی‌معنی هستند. کسی‌ ادعا نکرده که ریچارد داوکینس همهٔ جواب‌ها رو داره (مگه ایشون امام صادق هستند؟). نداشتن توضیح دلیل بر وجود خدا نمی‌شه. چندین قرن پیش قبل از اینکه سلول و DNA کشف بشه کسی‌ برای بوجود آمدن بارون و رعد و برق توضیحی نداشت و این رو پاداش یا تنبیه از طرف خدا میدونستند. چون برای بعضی‌ اتفاقات هنوز توضیحی نداریم لطفا الکی‌ این اتفاقات رو به حساب خدا یا اون الله بیسواد و خون آشآم نزارین.

  پاسخحذف
 4. اگر هم قرآن رو حفظ نیستین میتونین برین از Oxford مدرک بخرین. اگر در این مورد سوالی داشتین لطفا با آقای رفسنجانی‌ (jr) تماس بگیرین.

  پاسخحذف
 5. همون dna که تو می گی یک dna درون یک سلول به اندازه ی یک کتابخانه ی که 9000 جلد کتاب داره تویش اطلاعات هست کار برد dna هم یا از اول باید سلول را رهبری می کرد یا در طی فرآیند تکامل به عنوان سلول سرطانی عمل می کد تو بگو ببینم چطوری میشه یک کتابخانه 9000 جلدی یک دفعه بطور تصادفی ظاهر بشه؟
  هر مورد داوکینز هم من ادعا نمی کنم ایشون خودشون چیزی می دانند ایشون ادعاشون زیاده به جای سخنرانی های 5 دقیقه ای که بقیه جاهایش بریده میشه سخنرانی های کاملش را دانلود کن خودت متوجه می شوی

  پاسخحذف
 6. اونا نوشتن توهم حفظ کردی مدرکم دادن بهت!!!!!!!!
  اونی که اون مطلب و نوشته رو پارچه خیلی بیشعور بوده.و تویی هم که اینجا مطرحش کردی بیشعورتر از اونی!!!!!
  خودت تو قانونه وبلاگت گذاشتی فحش و توهین باشه حذف میشه اونوقت با این چرت و پرتات باعث میشی هر بی سرو پایی به خدا و قران توهین کنه!!!

  پاسخحذف
 7. ناشناس بالایی‌، مثل اینکه همه بیشعور هستند بغیر از جناب عالی‌ :)

  پاسخحذف
 8. رامین خان، من دلیل بسیاری از پدیده‌ها رو نمیدونم ولی‌ مطمئن هستم که اون الله‌ای که از کعبه (خانه خودش) هم نمیتونسته در برابر سیل و فرسایش حفاظت کنه هیچ پخی ازش بر نمیاد چه برسه به خلق آدمیزاد و غیره.

  پاسخحذف
 9. این هم عکس کعبه در هنگام سیل:

  http://www.flickr.com/photos/essam/1401247982/

  پاسخحذف
 10. کعبه خانه خدا(خونه خودش) نیست ابله!!
  خونه وحدته. خونه اونهایی که با شیطان صفتان مقابله میکنه.
  کعبه محل عبور بیشترین تعداد خطوط انرژی روی زمینه(نمیفهمی یعنی چی که)
  خدای ما تاکید کرده فحش و توهین نکنیم واسه همین ارزششو ندارید.ولی اربابه لعینه شما(شیطان ذلیل)مکرر میگه که اینکارو بکنید!!!
  اینقد خوار و ذلیل هستید(نوکریه شیطان میکنید) که احتیاجی نیست کسی خوارتون کنه!!

  پاسخحذف
 11. در پاسخ به کسي که فحش مي ده (ابله) و مي گه کعبه خونه خودش نيست خونه وحدته

  ما هم همينو مي گيم مي گيم شما بگيد خونه وحدت نگيد خونه خدا!!!

  بگيد محل عبور انرژي نگيد خونه خدا.

  اصلا اونجا خونه خدا نيست. ولي 1400 سال دجالهاي حجرالاسودپرست گفتن اونجا خونه خداست.

  مشکل ماهم همينه ه اونجا خونه خدا نيست بلکه ما هم مي گيم اونجا يه سنگي هست به اسم حجرالاسود که باعث عبور خطوط انرژي روي زمين مي شه!!!

  جمع کنيد. جمع کنيد با اين افکار مسخره مردم را احمق فرض نکنيد.
  1400 سال گفتيد خونه خدا حالا که گندش داره در مياد مي گين خونه خودش نيست ابله!!
  ابله خودتي!!

  پاسخحذف
 12. ناشناس الله پرست: می‌شه اینجا به ما بگین خط انرژی چی‌ هستش که کعبه (ریدم بهش) محل عبور بیشترین خطوط انرژی هستش؟ این کس و شعر‌ها رو از کجا آوردی؟ نکنه این‌ها رو یکی‌ سر منبر بهت گفته؟

  پاسخحذف
 13. ناشناس گفت...
  ..............................
  خدای ما تاکید کرده فحش و توهین نکنیم واسه همین ارزششو ندارید......
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  چه جالب! این خدای شما میگه فحش ندید ولی‌ سر هر چی‌ کافر هستش رو ببرید و به زنها و دخترانشون تجاوز کنید و اموالشون رو غارت کنید !!!! این خدای شما چه پسر خوبی‌ هستش !!!! نازی !

  پاسخحذف
 14. جناب رامین نمیدونم خودت رو به ندونستن میزنی یا واقعا نمیدونی. اولیه نظریه تکامل چیزی است بسیار فراتر از داروینیسم. داروین هیج شناختی از ژن و دی ان ای نداشت و کشف این مفاهیم کمک کرد که بسیاری از پیچیدگیهایی که با نظریات داروین قابل توضیح نبودند با وضوح بسیار بیشتری رمزگشایی بشن. اینکه اطلاعات موجود در ساختار ژنی یک سلول کتابخانه ای عظیم است به جای خود درست اما ساختارهای ژنی بسیار ساده ای نیز داریم (از جمله در اشکال ابتدایی حیاتی مثل ویروس ها و ویریون ها) که از تعداد معدودی دی ان ای تشکیل شده اند. بدیهی است جهش در چنین ساختارهایی (که امروزه بسیارس از این جهش ها شناخته شده اند) باعث پیچیده تر شدن این ساختارهای ژنی و تولید محصولات پروتئینی پیچیده تر میشه. هیچ کس مدعی نشده که دی ان ای موجودات تکامل یافته خلق الساعه ظهور کردن.
  در ضمن ریچارد داوکینز یه زیست شناسه برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کن.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Dawkins

  پاسخحذف
 15. «خدای ما تاکید کرده فحش و توهین نکنیم»

  الله گه خورده که این را گفته، وقتی کتاب خودش پر از فحش و توهینه. عزیز جان، یک بار هم که شده قرآنت را بخوان. در اینجا آیات فحش و توهین آمده است:

  http://mamnoe.wordpress.com/%d9%81%d8%ad%d8%a7%d8%b4%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d8%b1%d8%a2%d9%86/

  پاسخحذف
 16. آنهايي كه فقط ريدن بلديدوآنقدر ريديدكه دور وبر خودتان را بوي گند برداشته است مثل اين كتاب مزخرف(كه ادعايش را داريد)شما هم چند آيه اي نازل كنيد تا بطلان ادعاهاي قرآن در مورد معجزه بودن ثابت شود انگار لينكهاي گمناميان را wcميدانيد كه هي توش ميرينيد

  پاسخحذف
 17. آقای ناشناسی که در مورد خطوط انرژی محل کعبه ( که گفتی ریدی بهش ) سوال کردی. واقعا برات متاسفم. برای ان خودت هم ارزش قائل نیستی؟ آخه آدم عاقل!!! آدم ان خودش رو حروم میکنه بریزه پای کعبه؟ واقعا که

  پاسخحذف
 18. آقا ما آیه میاریم. کی می خواد بگه که مثل قرآن هست یا نیست؟ اصولا این مزخرفات مگه چه پخی هست که کسی بخواد مثلشو بیاره یا نه؟ یک متن مسجع به زبان عربیه که هرچی اطلاعات داده غلطه (چرخیدن همه کائنات به دور زمین، یا این که کوهها میخ هایی هستن که زمین رو نگه داشتن!!! و خیل مزخرفات دیگه) و خیلی بدیهیه که هیچ فارسی زبونی نتونه مثل اونو بگه. کدوم عرب فرهیخته ای پیدا می کنید که مثل حافظ یا فردوسی شعر پارسی بگه؟ من نمی دونم تو مخ این اطلاعاتی ها و بسیجی ها جای مغز چی پر کردن؟ خداییش آخوند جماعت یک کار اگه بلد باشه شستشوی مغزیه. البته شرطش اینه که مغز مربوطه از جنس پهن باشه.

  پاسخحذف
 19. یک عده نادان عقده ای بیسواد نافهم خودشان را پشت یک بیسواد لافزن مثل داوکینز قایم میکند.طرف آنقدر بیسواد بی منطق است که نمیفهمد " صحت مدعا کلی تر از صحت دلیل است " !یعنی نمیفهمد که برای حرفی درست میشود دلیل نادرست آورد وخیال میکند اگر دلایل اثبات وجود خدا ارائه شده از طرف معتقدین را به زعم خودش باطل کند ,ثابت کرده است که خدا موجود نیست !
  پس احمق ظاهرا استاد آکسفورد ,اگر از یکی از دانشجویانت سوال کنی و او غلط به سوالت جواب دهد ,نتیجه میگیری که سوالت غلط بوده ?!!

  همه چیزیکه در توجیه این جهان با انکار خدا میگوید حماقتی است به اسم "انتخاب طبیعی "
  میگوید :" ذرات عالم هوشمندانه و به انتخاب طبیعی در جائی هستند که هستند .در نتیجه خدای خالق هوشمند لازم نیست" !
  نادان بی عقل نمیفهمد که ذره بی جان وبی شعورفاقد حیات و شعور و اراده و اختیار است !!


  مثلا ا ستاد دانشگاه است !

  احمق ساده ترین ابزار را که میبینی , پیدایش آنرا به موجودی زنده و صاحب آگاهی و اراده نسبت میدهی نه به ذرات آن ابزار.چرا خطی زیبا روی صفحه کاغذ تذهیب شده را به خطاط و تذهیب گر نسبت میدهی ?!! بگو ذرات مرکب به انتخاب طبیعی روی صفحه کاغذ مستقر شد و خطاط خوشنویس در کار نیست !!
  این است حماقت داوکینز نادان پرت وپلاگو که بنظر عده ای نادان بیسواد عقده ای نبوغ جلوه میکند .

  به جای موجود صاحب حیات و آگاهی و اراده و توانائي (خدا ),ذرات بیجان وبی فهم و بی اراده

  را جایگزین میکند
  و حال آنکه همین نادان ساده ترین ابزار را به سازنده زنده صاحب آگاهی و توانائي و اراده و اختیار نسبت میدهد نه به ذرات آن ابزار !!
  یعنی خودش هم حماقت " انتخاب طبیعی ذرات " را برای توجیه وجود ساده ترین وسیله به کار نمیبرد.

  پاسخحذف
 20. جالبه اینهمه نظر وتوهین رو بخاطر نوشته من دادید!!
  (کعبه خونه خدا نیست)برداشت کودکانتون از این حرف من دلیل بر عقله ناچیزتونه!
  اصلا یکی از معجزات خدا و قرن اینه که کافران با شنیدن نام خدا و ایاتش خشمگین میشن و این معجزه بار دیگه اشکار شد.

  پاسخحذف
 21. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم.
  بسم الله الرحمن الرحيم
  سوره انعم ایه 108
  [به معبود] كسانى كه غير خدا را مى‏خوانند دشنام ندهيد، مبادا آنها [نيز] از روى [ظلم و] جهل‏، خدا را دشنام دهند! اينچنين براى هر امّتى عملشان را زينت داديم سپس بازگشت همه آنان به سوى پروردگارشان است‏؛ و آنها را از آنچه عمل مى‏كردند، آگاه مى‏سازد [و پاداش و كيفر مى‏دهد].

  پاسخحذف
 22. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم.
  بسم الله الرحمن الرحيم
  سوره انعام ایه 25-26
  پاره‏اى از آنها به [سخنان‏] تو، گوش فرامى‏دهند؛ ولى بر دلهاى آنان پرده‏ها افكنده‏ايم تا آن را نفهمند؛ و در گوش آنها، سنگينى قرار داده‏ايم‏. و [آنها بقدرى لجوجند كه‏] اگر تمام نشانه‏هاى حق را ببينند، ايمان نمى‏آورند؛ تا آنجا كه وقتى به سراغ تو مى‏آيند كه با تو پرخاشگرى كنند، كافران مى‏گويند: (اينها فقط افسانه‏هاى پيشينيان است‏!)
  آنها ديگران را از آن بازمى‏دارند؛ و خود نيز از آن دورى مى‏كنند؛ آنها جز خود را هلاك نمى‏كنند، ولى نمى‏فهمند

  پاسخحذف
 23. اعوذ بالله من الشیطان العین الرجیم.
  بسم الله الرحمن الرحيم
  سوره انعام ایه 27-28
  كاش [حال آنها را] هنگامى كه در برابر آتش [دوزخ‏] ايستاده‏اند، ببينى‏! مى‏گويند: اى كاش [بار ديگر، به دنيا] بازگردانده مى‏شديم‏، و آيات پروردگارمان را تكذيب نمى‏كرديم‏، و از مؤمنان مى‏بوديم‏
  [آنها در واقع پشيمان نيستند،] بلكه اعمال و نيّاتى را كه قبلاً پنهان مى‏كردند، در برابر آنها آشكار شده [و به وحشت افتاده‏اند]. و اگر بازگردند، به همان اعمالى كه از آن نهى شده بودند بازمى‏گردند؛ آنها دروغگويانند

  پاسخحذف
 24. جناب ناشناس بالایی،
  کجا داوکینز گفته که "ذرات عالم هوشمندانه و به انتخاب طبیعی در جائی هستند که هستند" ؟

  در انتخاب طبیعی و جهش ژنتیکی، ذرات هوشمندی وجود ندارند که برای خود تصمیم بگیرند.

  پاسخحذف
 25. "[به معبود] كسانى كه غير خدا را مى‏خوانند دشنام ندهيد، مبادا آنها [نيز] از روى [ظلم و] جهل‏، خدا را دشنام دهند!"

  در آیه بالا دشنام دادن وقتی برای محمد بد است که باعث دشنام به الله شود!! یعنی بطور اخلاقی آنرا بد نمیداند، بلکه برای این بد میداند که مبادا کسی برای تلافی به الله فحش بدهد. در ضمن لینک آیات فراوانی که الله (در واقع محمد) به دیگران فحش کاری کرده در بالا آمد و این آیه‌ها یا حدیثهای اخلاقی مشکل را حل نمیکند، بلکه فقط میتواند حاکی از تناقض باشد. یعنی یک جا گفته فحش بد است، جای دیگر خودش فحش داده!!! حواسش نبوده که پیش از اون چی گفته!!!

  پاسخحذف
 26. در توصیف شما همین بس(سوره انعام ایه25-26-27-28)

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.