دوشنبه، تیر ۰۶، ۱۳۹۰

چطور بنا بر دستورات اسلامی ، مانند سنگسار می توان نتیجه گرفت که محمد پیامبر، فاقد تعادل روانی بوده است؟


در اینکه کشتن یک انسان، عملی وحشیانه است، هیچ شکی نیست و البته وای به روزی که این عمل جنایت آمیز ، بخواهد از طرف یک دولت یا کسی که خودش را نماینده الله می داند، انجام شود.

ماجرا صد مرحله وحشتناک تر می شود، وقتی می بینیم که اسلام ، صرفا برای یک جرم احمقانه، یعنی رابطه جنسی خارج از ازدواج ، دستور سنگسار صادر می کند.

یعنی اگر زن و مردی همدیگر را دوست داشته باشند و با رضایت طرفین بین این دو  رابطه برقرار شود، آنها باید نه تنها کشته شوند، بلکه باید زجر کش شوند!

البته که محمد پیامبر نبوده است و تمام این داستان پیامبری او ، ناشی از علاقه او به قدرت و زن و پول بوده است، اگر او صرفا دستور به کشتن انسان ها داده بود، می شد او را در رده چنگیز و هیتلر به حساب آورد.

اما وقتی می بینیم او در قامت یک جنایتکار تمام عیار، دستور به زجر کش کردن انسان ها  می دهد ، آنهم  صرفا به دلیل اینکه رابطه جنسی داشته اند و مثلا قبلش یک جمله عربی را نخوانده اند، می شود نتیجه گرفت که او یک بیمار روانی خطرناک بوده است که از زجر کش کردن انسان ها ، لذت می برده است.

حکم سنگسار یعنی اینکه  آنقدر با سنگ های کوچک ، قربانیان را مورد آزار قرار دهند که زیر شکنجه بمیرند، براستی کدام انسان معمولی ، حاضر به چنین جنایتی است؟

 سوال من بسیار ساده است، کدام انسان سالم و غیر بیمار، حاضر است یک انسان دیگر را صرفا به جرم دوست داشتن، اینچنین زجر کش کند؟!

۳۹ نظر:

 1. ریدم به قرآن و کعبه و محمد و آلش.

  پاسخحذف
 2. این نظام، کلا تکلیف خیلی ها رو با اسلام مشخص کرد! یه عده رفتن تحقیق کردن و دیدن بابا تا حالا عجب گاگولایی بودیم که سنگ این دینو بسینه می زدبم! یه عده هم بدون تحقیق با دیدن آیات خدا (آخوندها=کل شیءآیت الله ولو کلب والخنزیر)(هر چیزی آیت خداست ولو سگ و خوک!!)کلا از دین اسلام برگشتند.

  پاسخحذف
 3. دوست محترم شما بسی بی سواد هستید واحساساتی بهتره بیشتر مطالعه وسپس ابراز نظر فرمایید محمد ودینش یک حقیقت است که میلیارد ها پیرو دارد اگر فکرمی کنید بیشتر ازچند میلیارد انسان بیشتر می فهمید باید به یک پزشک مراجعه کنید تا دریابید مشکلتان چیست؟

  پاسخحذف
 4. آزادی بیان یعنی شامل فحشهای رکیک یعنی من می تونم به خواهر مادر شما فحش بدم چون آزادم که هرچی دلم خواست بگم.آزادی بیان در کنار احترام به دیگران معنی میده.شماها از اونور بوم افتادید.نه به اسلامگراهای تندرو مثل خامنه ای و نه به شماها.مثلا الان تو وبلاگت مطلب مفیدی گذاشتی یا چیزی رو رو اصول نقد، بررسی کردی؟!!!مطلب شما خودش مثل یه کامنت احساسی می مونه.مشکل هیچ دین یا غیر دینی نیست.مشکل ما افراطه و امثال شما و خامنه ای است که می گویید ما درست می گوییم وبقیه نفهم هستند واعتقاد ما درسته پس اعتقاد و نظر دیگران اصلا مهم نیست و باید سرکوب بشه.
  ...ترسم از آن روز که بانگ آید ز کمین که ای بی خبران راه نه آن است و نه این (خیام)

  پاسخحذف
 5. من همون ناشناسم که شعر خیام آخر کامنتش بود.من هم مثل شما با سنگسار و خیلی چیزای دیگه در اسلام آخوندی مخالفم ولی قرار نیست به پیامبر 1.5 میلیارد مسلمان توهین کنیم.در روشنفکری این مرد همین بس که زنده به گور کردن دختران رو در یک جامعه بدوی و وحشی ممنوع کرد و کاری کرد که جامه ای که همه بی سواد بودن تا قرنها مهد علم و فرهنگ وسلطه بر جهان باشه.شما زمان و مکان را هم باید در نظر بگیری.تو همین جامعه ایران تا قبل از خاتمی چقدر به آزادی،جنبش مدنی و دموکراسی تو قشر جوان و فرهیخته توجه میشد؟تقریبا هیچ.شما ببین در تاریخ همین ایران که من بهش افتخار میکنم چه جنگها و اتفاقاتی صورت گرفته اون وقت من باید نتیجه بگیرم که داریوش که به فلان جا حمله کرد یا فلان کس رو سر زد وحشی بوده!!!نه زمان و مکان و شرایط جامعه و جهان اون وقت و طرز فکر آدمهی اون عصر هم مهمه.مثلا شما با دیدن این امکانانت عصر جدید و طرز فکر مدنی میتونی در 1400سال پیش زندگی کنی؟مسلما نه.یادمون باشه که جد یا پدر جدهای ما نمیذاشتند زن از خونه بیرون بیاد و به اسم منزل عیال یا حتی به اسم پسر بزرگ صداشون می کردند!طرز فکر اونها غلط بود ولی بزای من و شمایی که الان فکر و مدنیتمون بالاتر رفته مشخصه نه برای نسل اونها.به قول نیچه انسان باید ابر انسان رو بسازه و ما در اون مسیر داریم حرکت می کنیم پس واضحه که انسان قدیم با انسان جدید تفاوتهایی داره.

  پاسخحذف
 6. چطور میشه که محمد حروم زاده آمنه بوده و بعد محمد همچین حکمی بده/بگو آخه حروم زاده یه نگاهی به مادرت بنداز بعدا این همچین زری رو بزن

  پاسخحذف
 7. در زمان پيامبر زنان تاجر بودند و در جامعه حضور داشتند و شعر مي سرودند ومردان کمي شرف و غيرت داشتند ولي بعد از اسلام آنها را در کنج خانه ها حبس و زنداني کردند و حرمت برايشان قايل نشدند. چند همسري را قانوني و شرعي کردند و حرمت زن را از بين بردند.
  علي بي غيرت زنش فاطمه را کشتند ولي اين بي ناموس بي شرف بي غيرت بخاطر منافع باند مافيايي اسلام از ناموس و شرف خود دفاع نکرد. فاطمه را کشتند ولي علي بي غيرت براي خاطر اسلام کثيف سکوت کرد. تا جهانيان بدانند که اسلام کثيف براي زن هيچ حرمت و ارزشي قايل نيست.

  پاسخحذف
 8. دینی که بنام اسلام میشناسیم با اون چیزی که حقیقت وجودانسانی است تفاوت داره اونم بدلیل دخالتهای انسانهای خودکامه وجاه طلب مثل بنی امیه-بنی عباس-صفویه-حکومت آخوندی وغیره است که برای منافع شخصی چنین کردند.اماماعقل داریم ومیتونیم درست ازنادرست و تشخیص بدیم.اسلام واقعی منادی کرامت وبرابری انسانهاست حتی زن و مرد .خیلی ازین حکمهاجعلی است که بنام اسلام صادرشده.

  پاسخحذف
 9. "اگر فکرمی کنید بیشتر ازچند میلیارد انسان بیشتر می فهمید باید به یک پزشک مراجعه کنید تا دریابید مشکلتان چیست؟"

  بله داریم میبینیم میلیونها مسیحی هست که از مسلمانان هم بیشترند، یا میلیونها هندوی بت پرست و غیره. ختما بت پرستی و گاو پرستی خیلی خوب است که میلیونها هوادار دارد!!

  پاسخحذف
 10. سوال من بسیار ساده است، کدام انسان سالم و غیر بیمار، حاضر است یک انسان دیگر را صرفا به جرم دوست داشتن، اینچنین زجر کش کند؟!===============================================
  یعنی اگر زن و مردی همدیگر را دوست داشته باشند و با رضایت طرفین بین این دو رابطه برقرار شود، آنها باید نه تنها کشته شوند، بلکه باید زجر کش شوند!================================================
  این اسمش زنا نیست گمنامیان!!!بازم از هیچی خبر نداری میای چرت مینویسی.یکم با عقل و شعور خودت مطلب بنویسی بد نیستا کمتر مطالب چرت ساتای این و اونو کپی پیست کنی!!
  زنای محصنه حکمش سنگساره یعنی زن و مردی که همسر دارن یعنی زنه خودشو بذاره بره با یکی دیگه... کنه یعنی خیانت به زوج خیانت به زندگیه مشترک نه دوست داشتن تازه اونم شرایط سختی داره که شاید هر 1000 تا یکی انجام بشه.
  زنا یعنی این. نه اینکه 2 نفر توافقی اونم مجرد باهم ... بکنن بعد بیان سنگسار کنن اونوقت خیلی از دختر پسرارو باید سنگسار کنن ولی هیچ وقت نمیکنن!!!!!
  به خدا اینقد ساده لوحی که خندم میگیره از نوشته هات.

  پاسخحذف
 11. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 12. ال سعود و مفتی وهابی رو قاطی مسلمونا نکن که ازشون عکس میذاری به نام مسلمونا!!

  پاسخحذف
 13. RE:دوست محترم شما بسی بی سواد هستید واحساساتی بهتره بیشتر مطالعه وسپس ابراز نظر فرمایید محمد ودینش یک حقیقت است که میلیارد ها پیرو دارد اگر فکرمی کنید بیشتر ازچند میلیارد انسان بیشتر می فهمید باید به یک پزشک مراجعه کنید تا دریابید مشکلتان چیست؟

  Kari ke chon ke 1 milliyard nafar mikonan ya eteghadati ke daran dalil nemishe dorost bashe.

  پاسخحذف
 14. محمد خودش بزرگترین زناکار تاریخه. ببینید چطور زنا رو فقط برای خودش مجاز میدونه:
  هر چند تکراریه ولی باز هم باید گفت
  آیه ی 50 سوره ی احزاب:
  «ای پیغمبر! ما زنانی را مهرشان ادا کردی بر تو حلال کردیم و نیز کنیزانی را که خدا ،به غنیمت، تو را نصیب کرد و ملک تو شد و نیز دختران عمو و دختران عمه ها و دختران خالو و دختران خاله هایت را،آنها که با تو از وطن خود هجرت کردند و زن مومنه ای که خود را به رسول ، ببخشد و رسول هم به نکاحش مایل باشد که این حکم ( اینکه زن ،خود را به پیامبر تقدیم کند) مخصوص توست، دون مومنان. که ما حکم زنان عقدی و کنیزان ملکی مومنان را میدانیم که چه مقرر کرده ایم. این بدین سبب است که بر وجود تو در امر نکاح هیچ زحمتی نباشد و خدا را مغفرت و رحمت بسیار است.
  توضیح: اگر بنا به مغلطه های آخوندها ،نکاح را در اینجا معادل ازدواج بدانیم و زنانی که خود را به رسول میبخشند همه مجرد باشند ، خب اینها که در اسلام، برای همه ی مردان مومن ،مجاز است . پس کجای این حکم ،مخصوص محمد است و برای مومنان ممنوع است؟!
  کاملا واضح است که این حکم در مورد زنا است که فقط برای محمد ،مباح شمرده شده.

  پاسخحذف
 15. قران پر از مغلطه و تناقض هست.
  اسلام دين شيطان هست.
  اين ک... کش هاي مسلمون همديگرو هم قبول ندارن يکي مي گه آل صعود کافرن يکي مي گه عمر کافره يکي مي گه علي قتال العرب کافره.
  از اين دين کثيف و شيطاني بيشتر از اين هم انتظار نمي شه داشت که از توش مجاهدين خلق هم بيرون بياد خوارج هم بيرون بياد شيعه و سني و هزار کوفت زهر مار ديگه هم بيرون بياد.
  چون روش پيشرفت و جهانگيري اين دين فقط با ارعاب و اغواگري و زور بوده خيلي هم تجزيه پذير و شکستني هست همينکه ساکن مي شه هزارتا فرقه از توش درمياد.
  يعني مي شه يک روزي مسلمونارو بخاطر تفکر فاشيستي و نژادپرستي مذهبي شون محاکمه بشن اي خدا!!!

  پاسخحذف
 16. "دینی که بنام اسلام میشناسیم با اون چیزی که حقیقت وجودانسانی است تفاوت داره اونم بدلیل دخالتهای انسانهای خودکامه وجاه طلب مثل بنی امیه-بنی عباس-صفویه-حکومت آخوندی وغیره است که برای منافع شخصی چنین کردند"....
  اين سفسطه نخ نما شده ديگه خريداري نداره عزيزم. حوصله جواب دادن ندارم ولي خودت مي توني تو نت سرچ كني و جوابشو بيابي:
  مثلا
  efsha.co.uk

  پاسخحذف
 17. نتیجهٔ اخلاقی‌ از تمام این صحبت ها: باید رید به قرآن و اسلام کثافت.

  پاسخحذف
 18. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 19. یک ناشناس گفته که چند ملیارد مسلمان . مردکه دروغگو کدام چند ملیارد مسلمان؟ آماری که خود مسلمانها داده اند ١.٢ ملیارد گفته اند در بین این ١.٢ ملیارد ، تمام آنهایی که اسمشان محمد و حسن و حسین و علی و ..... است را از دم مسلمان خوانده اند در حالیکه خیلی از حسن و حسین ها و .... مسلمان نیستند .
  یک بیشعور دیگر همه فحشهایی که لایق خودش و محمد پیغمبر دیوسش و علی قاتلش و خمینی بیشرفش و خامنه ای علیل دروغگویش و .... هستند به کمونیستها گفته . من یک ییدین هستم و افتخار میکنم که هیچ آخوندی و یا کشیشی و یا خاخامی و ... دروغگوی بیشرفی نتوانسته سوار من شود. ضمنن اگر این بیدینها نبودند شما مسلمانها باید کون برهنه راه میرفتید چون شلواری که شما مسلمانهای دروغگوی احمق به تن میکنید از سوزنی دوخته میشود که همان بیدینها اختراع کرده اند . بقول شما ملیاردها مسلمان میگفتید که خدا باران میفرستد . درست نبود . یک بیدین حقیقت باران را پیدا کرد و حتی باران مصنوعی ساخت . شما مسمانها یک مشت گوساله هستید وگر نه یک چیزی اختراع میکردید. دروغگویی در ذات یک مسلمانه ، میدانی چرا ؟ چون پیغمبر شما بزرگترین دروغگو بود . چرا ؟ برای اینکه در سوره آل عمران آیه ٨٤ میگوید مسلمان و مسیحی و یهودی مساوی هستند و در آیه ٨٥ همان سوره میگوید دین غیر از اسلام پذیرفته نیست. همه آیه های ضدو نقیظ . این مردکه احمق و اغده ای بود و الا این همه دروغ نمی بافت . محمد ، پیغمبر شما بی غیرت هم بود ، میدانید چرا ؟ برای اینکه با اینکه میدانست که صفوان ابن معطل به عایشه ، زن ١٣ ساله اش تا دسته چ ولی باز هم عایشه را طلاق نداد. گرمساغ هم بود میدانید چرا ؟ برای اینکه خودش میدانست که بچه دار نمیشود ولی با اینحال به خدیجه اعتراض نکرد که این شش تا بچه را از کی میگیری ؟ محمد بچه دار نمیشد چون اگر بچه دار میشد اینهمه زن گرفته ازشان بچه دار میشد. محمد میدانست که بچه های خدیجه از زید ، غلام اوست و لی به خاطر ثروت خدیجه خفه خون گرفته بود . اگر فکر میکنید کمک نوشته ام باز هم خیلی حقایق دارم که بنویسم. درود به آقای گمنامیان عزیز . تما دارم باز هم بنویسید.

  پاسخحذف
 20. وقتی محمد ، پیغمبر دروغگوی مسلمانها در شکم مادرش بود پدرش عبدالله میمیرد . یعنی از داشتن پدر محروم میشود . چند ماه بعد از تولدش آمنه ، مادرش او را دست سلیمه ، زن فقیری که خودش ٥ بچه داشت میسپارد . در ٥ سالگی مادرش عهده دار نگهداری او میشود ولی در شش سالگی مادرش هم میمیرد . ناچار محمد را به پدر بزرگش عبدوالمطلب میسپارند که پدر بزرگ نیز دو سال بعد میمیرد . از ٨ سالگی عموی محمد ابوطالب ، پدر علی نگهداری او را به عهده میگیرد که در تمام این سالها کارش شتر چرانی در عربستان بود . این بیمهری و در بدری باعث شد که محمد اغده ای بار بیاید . به این خاطر است که میگوید آنهایی را که مرا به عنوان پیغمبر قبول ندارند باید کشته شوند .
  سوره توبه آیه ٥ و سوره توبه آیه ٢٩ و سوره محمد آیه ٤ . محمد چون مادر و محبت مادری ندید میگوید زن را بزن سوره نساء آیه ٣٤ و الا اگر یکی محبت مادر را دیده باشد چطور میتواند بگوید که زن را کتک بزن. همان زن یک روز مادر خودش بوده که این اغده ای را زاییده. یک مطلب دیگر اینکه ابوطالب عموی محمد که محمد از ٨ سالگی تا ٢٥ نزد او بود تا زمان مرگ میگفت که محمد دروغ میگوید . این کسی بود که او را از ٨ سالگی بزرگ کرده بود و عمویش بود و دلیلی هم نداشت که دروغ بگوید . محمد را به خاطر دروغگویی در مکه خواستند بکشنش که به مدینه فرار کرد. آقای گمنامیان باز هم گل کاشتی دمت گرم.

  پاسخحذف
 21. "دینی که بنام اسلام میشناسیم با اون چیزی که حقیقت وجودانسانی است تفاوت داره اونم بدلیل دخالتهای انسانهای خودکامه وجاه طلب مثل بنی امیه-بنی عباس-صفویه-حکومت آخوندی وغیره است که برای منافع شخصی چنین کردند.اماماعقل داریم ومیتونیم درست ازنادرست و تشخیص بدیم.اسلام واقعی منادی کرامت وبرابری انسانهاست حتی زن و مرد .خیلی ازین حکمهاجعلی است که بنام اسلام صادرشده. "
  ------------
  Baran57:

  Kheyli jaleb kofin , daghighan bekhatere in estedlali ke shoma inja darin man bi din shodam. Be khoda shak kardam, va be in natije residam ke na peyghambari voojoode elahi dashte na khodash. Chera? zira agar din va sokhanan e peyghambare shoma oon ghadr elahi bood nemishod toosh dast bord. Chera ke oon chizi ke shoma be onvan khoda ghaboolesh darin va migooyid ma ra afarid bayad midoonest ke ensanhayi ke afaride tavanayie dast zadan be Ghoran e majidesh ra darand va in payamhash ra tori be peyghambarhash midad ke badha kasi natoone dast karish kone. Natije, khodaye PERFECT voojood nadare. Va agar bayad be ghole shoma az aghlemoon estefade konim be rahati mifahmim ke din va khoda dookoon dastgahi boode ke hamishe baraye ghodrat parvari estefade shode. Dovoman. vaghti adyan baese in jenayatha ke khodetoon inja migin mishan, va man mitoonam yek HUMANIST basham chera bayad baraye khodam yek khoda ya yek peyghambar ra alam konam? Man tamame karha va raviyeye zendegim ra ba ehteram be ensanhaye digar, va tabiat va heyvanat tanzim mikonam. Aghle khodam mirese ke che tor bayad yek ensane nik kar basham. yani HUMANISM dar shakhsiyatam ast. Pas na ehtiyaj be in khorafatha daram, na yek ketabi ke tarikhe masarfesh hadde aghal 1000 sal gozashte daram.Pas shayad shoma bayad in ra ghabool koni ke dini ke toosh mishe dast kari kard nemitoone moghadas bashe.tanha chizi ke dar donya baraye man moghadase ensaniyat ast..

  پاسخحذف
 22. کارتن جالب از محمد (قرمساق)

  http://www.youtube.com/watch?v=DQHUmtgTu3Q

  پاسخحذف
 23. اون بي شعوري که ميگه حقيقت اسلام اون چيزي نيست که توسط حاکمان فعلي اجرا مي شه بهتره يکم تاريخ صدر اسلام رو بخونه:

  ابن هشام و حلبي در کتاب هاي سيره ي خود آورده اند که هنگامي که ابوطالب در بستر مرگ افتاد، عده اي از مردم قريش نزد او آمدند و از محمد نزد او شکايت بردند و از او خواستند تا از محمد بخواهد آنها و خدايانشان را رها سازد و آن ها نيز او را رها خواهند ساخت.
  ابوطالب نيز محمد را خواست و اين مسئله را با وي در ميان گذاشت محمد پاسخ داد: اگر آن چه را که مي خواهيد انجام دهم آيا مي توانيد جوابي به من بدهيد که با آن بتوانيد بر اعراب فرمان روايي کنيد و عجم را به اطاعت و فرمانبرداري خويش در آوريد؟

  هدف غايي دين فاشيستي اسلام در اين جا از زبان پيامبر کثيفش بيان شد و آن چيزي نيست جز سلطه آخوندها بر جهان.
  اسلام فاشيست چهره کثيفش را پشت نقابي از وعده هاي سعادت مند کردن مردم در دنيا و آخرت پنهان مي کند و مردم ساده لوح مشتري هاي دائمي اين دين کثيف هستند و اين باعث مي شود آخوندها به هدفشان و همان سلطه بر عالم است دست يابند.
  هدف سلطه آخوندهاي جنايت کار بر عالم است.
  خدا بي نياز است و نيازي ندارد يک عده آدم حيوان صفت کاري براي او انجام دهند و منافع او را تامين کنند.

  پاسخحذف
 24. به هیچ دین و اعتقادی نباید توهین کرد

  پاسخحذف
 25. به هیچ دین و اعتقادی نباید توهین کرد بغیر از اسلام و فاشیسم.

  پاسخحذف
 26. از بي شعوري که مي گه به هيچ ديني و اعتقادي نبايد توهين کرد بايد پرسيد که آيا دين اسلام با نجس دونستن کساني که به اسلام اعتقاد ندارند به شرافت اونها توهين نمي کنه؟
  هر وقت دين کثيف اسلام دست از توهين مخالفان خودش با الفاظ (کافر و ملحد و نجس) برداشت که نمي تونه! چون اين متن اين دين کثيفه! اونوقت ما هم دست از قصاص اسلام با روش خودش (توهين) بر مي داريم.

  ولي تازماني که دين کثيف اسلام بخواهد کساني که مخالف اسلام و محمد (لعنت ا... عليه) هستند را نجس بداند انتظار عکس العمل بهتري از انسانهاي ديگر نداشته باشد. ماهم لعنت مي فرستيم و هيچ حرمتي براي اين دين کثيف قائل نمي شويم.

  پاسخحذف
 27. شماها کاری جز توهین ندارید چون منطق و شعورتون به توهینه چیزی ندارید که هیچی نیستید که شاخ بشید!
  بمبم باشید بترکید هیچی نیستید.
  تویی که میای فحش و توهین میکنی ارزش توهینم نداری اخه!!خیلی بی ارزش تر از اونی که من وقتمو صرف توهین به تو صرف کنم!!!تازه توهین کنم میشم یکی مثل تو!!!بالاخره باید فرقی بین ما و شما باشه دیگه!

  پاسخحذف
 28. ”تازه توهین کنم میشم یکی مثل تو“

  عزيزم تونيازي نداري توهين کني چون دين کثيفت به اندازه کافي به انسانها و شرافت آنها توهين مي کنه (هر کس به الله (شيطان)و رسول (نماينده شيطان)ايمان نياورد کافر و نجس است)

  جمع کن خودتو! مردم را چي فرض کردين شما؟!

  پاسخحذف
 29. اولا اهانت و فحاشی به هیچ بنی بشری حتی اگر اون شخص گبر هم باشه؛ جایز نیست چه برسه که پیشوای عده ای از انسانها باشه که براشون محترمه و بهش ایمان دارن.
  ثانیا میشه بگید از چه منبع موثقی و درکجا شنیدید یا خوندید که این حکم از زبان شخص پیامبر یا حتی از جانب خدا بر پیامبر نازل شده ؟!
  منم مثل شما با حکم سنگسار مخالفم و اینها رو دکان بازاری میدونم که آخوند جماعت براساس منافع و مصالح خودشون باب میکنن نه حکم شریعت اسلامی.
  پس شمایی که این مقاله رو نوشتین؛ بهتر نیست به جای اظهار نظر بچه گانه و غیر منطقی؛ اول کمی مطالعه کنید و بعد دست به انتقاد و توهین بزنید؟!

  پاسخحذف
 30. درسيره ميخوانيم كه پس ازآنكه پيامبر اكرم و مؤمنين به مدينه هجرت كردند، اتفاق افتاد كه يك زن و مرد از يهودان مدينه مرتكب زنا شدند. يهودان به نزد پيامبر رفتند و گفتند تو كه ادعا ميكني آمده‌اي تا احكام تورات را اجرا كني، اكنون بيان كن كه حكم تورات درباره‌ي زن و مرد زناكار چيست؟ پيامبر اكرم به «بيت المدراس» (مدرسه‌ي ديني يهودان) رفت و از خاخامها خواست كه تورات را بياورند و حكم زناكار را برايش بخوانند. ولي هركدام از خاخامها گفت حكم تورات آنست كه زن و مرد زناكار را بايد وارونه بر خري سوار كنند و با روي سياه در شهر بگردانند تا عبرت ديگران شوند. وقتي پيامبر به آنها سوگند داد كه تورات را بياورند و حكم زناكار را بخوانند، خاخام جواني به نام عبدالله ابن صوريا تورات را آورد و خواند و گفت: حكم زناكار در تورات آنست كه سنگسار شود. پيامبر اكرم گفت: من شايسته‌ترين كس به اجراي حكم تورات هستم كه حكم خدا است؛ و دستور داد آن زن و مرد زناكار را سنگسار كردند. [سيره ابن هشام: 2 / 206- 207. تفسير طبري: 4 / 572- 575]

  پاسخحذف
 31. آخه اين گاگول هاي عرب چه مي فهميدن که ما اونا رو الگوي خودمون قرار داديم.
  داستان زير نشان مي دهد که اينها يکي از يکي گاگول تر بودن

  درحديثي نيز در الكافي آمده كه «زني به نزد عمر [ابن خطاب] آمد و گفت: من زنا كرده‌ام مرا تطهير كن. عمر دستور داد كه سنگسارش كنند. علي اين‌را شنيد و از زن پرسيد: چگونه زنا كرده‌اي؟ زن گفت: از بياباني ميگذشتم، شديدا تشنه شده بودم، از يك عرب بيابانگرد آب خواستم، او از دادن آب به من خودداري كرد مگر آنكه خودم را به او تسليم كنم، و چون تشنگي برمن زورآور شد و ترسيدم بميرم او به من آب داد و من تنم را به او سپردم. علي گفت: سوگند به خداي كعبه كه اين ازدواج است. [الكافي، باب النوادر، حديث 8]

  پاسخحذف
 32. ”اولا اهانت و فحاشی به هیچ بنی بشری حتی اگر اون شخص گبر هم باشه؛ جایز نیست “

  پس چرا اسلام کساني که به خدا و محمد اعتقاد ندارند را کافر و نجس مي داند؟

  پاسخحذف
 33. پس چرا اسلام کساني که به خدا و محمد اعتقاد ندارند را کافر و نجس مي داند؟
  ================================================
  اولا به خدا و پیامبرانش نه فقط محمد(ص)
  ثانیا گفته کافر و نجس هستند به مسجدالحرام را ندید تو سوره توبه گفته خدا.
  نجس به اعمالشون گفته نه خودشون و ظاهرشون(اعمال پلید و نجس)که گفته راه ندید به مسجدالحرام اونم واسه وارد نشدن به مسجد گفته!

  پاسخحذف
 34. اولا به خدا و پیامبرانش نه فقط محمد(ص)
  ثانیا گفته کافر و نجس هستند به مسجدالحرام را ندید تو سوره توبه گفته خدا.
  نجس به اعمالشون گفته نه خودشون و ظاهرشون(اعمال پلید و نجس)که گفته راه ندید به مسجدالحرام اونم واسه وارد نشدن به مسجد گفته!
  ##################
  لطفا کس شر کمتر بگوييد. در همان سوره توبه تکليف کافران چه است؟ بچه مسلمون احمق؟
  با احترام

  پاسخحذف
 35. لطفا کس شر کمتر بگوييد. در همان سوره توبه تکليف کافران چه است؟ بچه مسلمون احمق؟
  ================================================
  تو کافری؟؟؟تو نجسی؟؟؟؟؟خودت به خودت شک داری!!!
  تو به من میگی احمق اگه من احمق باشم بهم بر میخوره دیگه. نباشم که خیالی نیست 10 بار بگو.
  تو خودت با خودت مشکل داری.
  میگن فحشو بنداز زمین صاحبش ور میداره!!تو چرا به خودت میگیری

  پاسخحذف
 36. میگن فحشو بنداز زمین صاحبش ور میداره...
  ----------
  قران پر از کس شره

  پاسخحذف
 37. آخه مرد حسابی که ادعای باسوادی میکنی اون میلیاردها نفر مسلمانی که داری ازش حرف میزنی و پز میدی که آیا اونا همه دیوانه ان؟!!نصف بیشترشون به اجبار مسلمونن از وقتی به دنیا اومدن تو گوششون اذان خوندن مثل خود ما! دوما کسی که با اسلام بزرگ شده و شستسوی مغزی داده شده مگه میتونه به این راحتی اسلامو بزاره کنار؟ و واقعیت رو ببینه که چه کلاه بزرگی سرش رفته یک عمر واسه چه آدم بی رحم و زنباز و بیماری صلوات فرستاده تازه کلی هم حال کرده که چقدر ثواب کردم.... جوابت هم اینه.. آره همشون احمقن همشون با دروغ بزرگ شدن و تو هم اگه فکر میکنی بیشتر از میلیارها میلیارد آدم غیر مسلمان کره ی زمین بیشتر میفهمی به پزشک مراجعه نکن به عقلت مراجعه کن ثواب داره یه بار تو عمرت مغزت رو به کار بگیری

  پاسخحذف
 38. بنا به درخواست نویسنده مطلب باید بگم کس ننت با این مطلب نوشتنت

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.