یکشنبه، خرداد ۲۹، ۱۳۹۰

بی شک دنیا یک گروه تروریستی را که نهایت افتخارش چماق بدستی برای صدام است، به عنوان مقاومت مردم ایران به رسمیت نخواهد شناخت.

بی شک دنیا یک گروه تروریستی را که نهایت افتخارش چماق بدستی برای صدام است، به عنوان مقاومت مردم ایران به رسمیت نخواهد شناخت.

به نقل از سایت همبستگی ملی ، که سایت گروه مجاهدین خلق است، چند هزار نفر از طرفداران مجاهدین خلق در نزدیکی پاریس ، گرد هم آمده اند تا به ابراز وجود بپردازند و خانم رجوی بنا به حضور این چند هزار نفر ؛ از دنیا خواسته است که مقاومت را (همین مجاهدین خلق) به رسمیت بشناسند.

اعتماد به نفس به این می گویند، طرف با یک تجمع چند هزار نفره که بسیاری از اعضا آن با گرفتن پول در آن شرکت کرده اند، مدعی نمایندگی برای کشوری هفتاد میلیون نفری است.

البته که این درخواست ، درخواستی احمقانه است و اروپاییان خوب می دانند اگر گروه رجوی قدرت بگیرد، باعث روسفیدی رژیم آخوندی خواهد بود، چه آنکه این گروه، مستعد دست یازیدن به هر خشونتی است و از هیچ جنایتی نیز ابا ندارد.

کافیست به یاد بیاوریم در زمان صدام حسین ، این گروه تروریستی به طرز وحشیانه ای به سرکوب کردهای معترض پرداخته است و این جمله رجوی بسیار مشهور است که گفته است: گلوله های خود را برای پاسداران نگه دارید، از روی کردها با تانک رد شوید.

بی شک دنیا حاضر نخواهد بود یک گروه تروریستی که نهایت افتخارش ، چماق به دستی برای صدام حسین است، به عنوان نماینده های مردم ایران به رسمیت بشناسد. مطلب مشابه قبلی: 
چرا مجاهدین خلق و رجوی قابلیت تبدیل به بزرگترین جنایتکاران تاریخ را دارند؟! شباهت های رجوی و پول پوت(جنایتکاری که دو میلیون نفر را کشت)


توضیح برای خوانندگان وبلاگ:
متاسفانه کاربران بالاترینی که طرفدار گروه تروریستی مجاهدین خلق هستند، با ایجاد موضوع داغ ، در صدد گول زدن جوانان کاربر ایرانی از داخل ایران هستند، لذا من با ارسال چند لینک، سعی کردم انتقادات مطرح شده از مجاهدین را نیز مطرح کنم تا توازن و تعادلی در این مورد ایجاد شود.
از اینکه حال شما از دیدن اسم مجاهدین (به صورت متوالی) بد شده است، پوزش می طلبم. 

۱۰ نظر:

 1. اولن كه خانم محترم اين رژيم جنايتكار اسلامی آخوندها هستند كه بايد از برسميت شناخته شدن مجاهدين بايد نگران شوند شما چرا؟ دومن تا آنجايی كه به مجاهدين برميگردد همواره گفته‏اند كه حاضرند در يك دادگاه بين المللی به هر گونه اتهامی پاسخگو باشند و جالب است كه هيچكس جرئت اقامه دعوی را ندارد خصوصن آدمكشان اسلامی در ايران ، و حالا سوال از شما و امثال شما اينست كه چرا اقامه دعوی نميكنيد آيا صرف شنيدن اينكه مجاهدين چماق صدام بودند آنهم از طرف اسلاميون جنايتكار در ايران و يا مزدورانشان و اسهال طلب ها برای شما وحی منزل است يقينن اگر مجاهدين مرتكب جنايتی شده بودند سگان ولايت تاكنون با مدرك و شاهد جلوتر از شما كوس رسوائی مجاهدين را در سراسر دنيا نواخته بودند ولی ميبينی كه بجز عو عو كردن خفه خوان مطلق گرفته اند كه شامل حال نوری المالكی مزدور رژيم هم ميشود و به همين خاطر در ماندن در عراق كوتاه نميايند ، ديگر اينكه مجاهدين هم بمانند بسياری از سازمانهای انقلابی كلاسيك دهه چهل دچار تحول شده اند و به همين دليل سياستمداران وانديشمندان با نفوذ از كشور های مختلف آنها را حمايت ميكنند و اين بدين معنی است كه شما و امثال شما كه فقط بوق رژيم جنايتكار شده ايد از اين سياستمداران و اندشمندان خبره تر نيستيد كه مثلن مجاهدين سرشان كلاه بگذارند ، توصيه من بشما و امثال شمااينستكه اين مقاله http://www.pezhvakeiran.com/page1.php?id=33529 را بخوانيد تا كمتر تبديل به بوق رژيم جنايتكار اسلامی در ميهنمان شويد.

  پاسخحذف
 2. من نمیدونم این تروریست های چپی توی اون کشور آزاد چه کاری انجام میدند در حالیکه آزادی خواه های ما توی ایران اون وضع رو دارند.

  پاسخحذف
 3. ( کمونیست = مسلمان = ضد انتخابات آزاد = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند. « کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 4. اینا هم مثل همین جمهوری اسلامی دنبال ایدئولوژی مقام عظمی هستند که باز بیان یه خر دیگرو واسه ملت به تخت کنند بعد هم هر کی حرف زد همون شیوه ی آخوندا و حتی بدتر......

  پاسخحذف
 5. اخطار به تمامی اعضای مجاهدین :
  اگر به همین رویه به این ... خوریاتون ادمه بدین مخصوصا تو فضای اینترنت بخواین شارلاتان بازی در بیارین به جان خودم قسم میشینم یک هفته هم که شده یه بات نت مینویسم کاری میکنم در طول سال 10 وقیقه هم سایتتون بالا نباشه که مزخرفاتتون تو اینترنت پخش شه.به مدیر سایتتون بگین 2000 تا irc channel و 1500 تا سرور آماده داس خودش حالیش میشه چی میگم.اون روی سگم رو بالا نیارین که یه هفته الافتون شم.تو بالاترین هم کمک کرم بریزین وقتی گمنامیان پست میده.مریم رجوی == پفیوز.

  گمنامیان همچنان خیلی مخلصیم.

  پاسخحذف
 6. گمنامیان عزیر اقدام به موقع شما باعث شد تا باند تا نقشه های باند رجوی برای فریب افکار عمومی نقش برآب گردد.. این عمل شما ستودنی است.. اینها فکر می کنند که با تبلیغات می شود اپوزسیون تقلبی ساخت وبه جامعه حقنه نمود....من معتقدم اپوزسیون این رژیم سرکوبگر درداخل ایران است وطبعا کسانی که سالهاست بااین رژیم جنایتکار مبارزه می کنند اجازه نخواهند داد حتی جنازه این تروریست های ورشکسته مزدور صدام به ایران باز شود... مبارزه با رژیم ولی فقیه به جای خود ولی نباید از این گروه منفور ومزدور نیز غافل شد اینها پررو وبی شرم هستند واگر مبارزان مستقل جلوی این باند نایستند به زودی با جعل آی دی وگسیل چماقداران اینترنتی بالاترین را اشغال خواهند نمود. مبارزه بارژیم درکنار مبارزه بااین فرقه منفور باید همزمان باشد تا جلوی این دروغ گویان گرفته شود

  پاسخحذف
 7. حالم از بالاترين به هم مي خوره سايت آزادگي هرچند از نظر تکنيکي ضعف هايي داره ولي مقالات اون بهتره
  و البته سايت گمناميان هم خيلي خوبه

  پاسخحذف
 8. مثال زنده ی به حکومت رسیدن رژیم رجوی، کره ی شمالی.

  پاسخحذف
 9. جناب گمنامیان،
  من از سوی خود و از سوی همه ایرانیان از شما که چنین با تلاش فراوان وبینهایت و با خلاقیت فکری و ادبی سعی در حفظ ایران و ایرانیان از گزند افراد و گروههای خائن وتروریست و نادان و عقب مانده دارید تشکر و قدردانی می کنم.
  بی شک دوران حساس کنونی بمانند سال ۱۳۵۸ است که گروهها و احزاب جمهوریخواه نا معتقد به جمهوری٬ آزادی و جمهوری را پس ازتولد کشتند و نابود کردند.
  درست هر زمانی که مردم می خواهند فکری بحال خودشان کنند ٬ گروههای و احزاب افراطی و غیر افراطی سابقه دار تروریست اسلامی٬ کمونیست و تجزیه طلب جو را تیره کرده و مردم را وادار به پذیرش وضع موجود یا عقب نشینی از خواسته های خود می نمایند.
  اما الان با سال ۱۳۵۸ و ۱۳۳۲ فرق دارد. همه دنیا اسلام و کمونیسم تروریستی را شناخته اند و میدانند که اینها نه به انتخابات آزاد اعتقاد دارند نه به آزادی و حقوق بشر٬ و نیز الان با وجود اینترنت هر فردی می تواند حرف خود را بزند و صدای خود را به گوش همه برساند.
  من از همه ایرانیان می خواهم همچون دو سال گذشته بر این تابو های ذهنی و سیاسی بتازیم٬ ما در این دو ساله به اندازه ۱۰۰ سال کار فکری کرده ایم. بسیاری از تابوهای فکری و سیاسی بعضاٌ روشنفکرانه را که بر فکر و زندگی مردم سایه انداخته بودند را شکسته ایم . شاید اگر در دو سال قبل رای مقطعی مردم پیروز می شد اینقدر از لحاظ فکری پیشرفت نمی کردیم. با سپاس دوباره . ما ایرانیان پیروزیم.

  پاسخحذف
 10. به نظر من این رجوی خیلی از آخوند خطر ناکتر است. چرا ؟ برای اینکه یک پسر بچه ای که پدرش و یا مادرش میخواهد آخوند شود، او را معمولن از سن ١١ تا ١٣ سالگی به حوزه ها میفرستند. در حوزه به محض ورود روی این بچه را باز میکنند تا بتواند وارد گروه شود و بتواند هر دروغی را بگوید . این پسر بچه در همان حوزه چند سالی را سپری میکند و سفسطه و دروغگویی را بخوبی یاد میگیرد و در ضمن با خواندن قرآن به دروغ بودن ادعای پیغمبری محمد برایش به خوبی آشکار میشود. حالا این بچه را در نظر بگیرید که نه کاری بلده و نه در آمدی غیر از آخوندی میتواند داشته باشد. اگر هم دلش نخواهد ، ناچاره که عمامه و قبا را به تن کند و دروغ بگوید تا امرار معاش کند ولی این رجوی لباس آدم معمولی را بر تن کرده و کون لیس عربها یی را میکند که حدود هزار و چهار صد ساله ما مردم ایران را به عناوین مختلف کشتند و تجاوز کردند . بنا بر این ، رجوی ، رهبر مادام العمر مجاهدین، از آخوند بیشتر خرترناکتر هست و ما باید با تمام قوا با این گروه تروریستی مانند آخوند های تروریست مبارزه کنیم . درود فراوان به گمنامیان عزیز.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.