پنجشنبه، تیر ۰۹، ۱۳۹۰

آقای خاتمی! شرکت اصلاح طلبان در انتخابات، خیانتی از جنس خیانت مجاهدین خلق به مردم ایران است و مشروعیت بخشی به رژیم خامنه ای محسوب می شود

به نظر می رسد خیانت کاران اصلاح طلب ، باز برای انجام خیانتی دیگر به مردم ایران قد علم کرده اند، کواکبی (لیدر اصلاح طلبان مجلس)، گفته است که :

 "ما در انتخابات از نامزدهایی حمایت می‌کردیم و تا مادامی که انتخابات انجام نشده بود حمایتمان هم باقی بود اما بعد از آن که انتخابات تمام شد و آن حوادث رخ داد حمایت ما هم پایان یافت. در عین حال ما هیچ‌وقت مدعی نبودیم که آنها لیدر ما هستند آنها هم هیچ‌گاه مدعی این امر نبودند. مهم‌ترین شاخص ما برای اصلاحات، خط امام (ره) است. یعنی ما اصلاحات را در خط امام (ره) قبول داریم. / ما با هیچ‌کدام از آنهایی که در خیابان‌ها به آتش زدن و به‌هم زدن همه چیز پرداختند و با این اعمال در کشور اختلال و آشوب ایجاد کردند نسبتی نداریم بلکه مخالف هم هستیم /  ما از همان اول هم تاکید کردیم اینها در زیر هر نامی چه جنبش سبز و چه اصلاح‌طلب که دست به چنین اعمالی زده باشند یک مشت آدم برانداز هستند و ما با هر کسی که به‌دنبال براندازی باشد مخالفیم. "

و البته اخباری نیز از رییس اصلاح طلبان ، آقای خاتمی، به گوش می رسد:(مجموعه لینک های بالاتری)

سید محمد خاتمی در دیدار با «تنی چند از نخبگان و فعالان سیاسی-فرهنگی و جوانان استان گیلان» به موضوع انتخابات آینده در جمهوری اسلامی پرداخت و در مورد شرکت اصلاح‌طلبان در این انتخابات نکاتی را بیان کرد. سید محمد خاتمی راه حل باز شدن فضای کنونی را مبنا قرار دادن سخنان مقام معظم رهبری دانست. 

آقای خاتمی در سخنان اخیر خود نکاتی را ذکر کرده که در اینجا سر خط آنرا می آورم:

"....آنچه اصلاحات همواره بر آن تأکید کرده است این است که نظام باید تقویت شود و تقویت نظام از جمله با اصلاح روش ها و سیاست ها است و اینکه نگذاریم نارواییها و نارساییها به نام اسلام تمام شود..... نباید سلایق خاص عین جمهوری اسلامی تلقی شود و نباید انبوهی از نیروهای مؤمن و کارآمد خارج از نظام به حساب آیند و احیاناً سرکوب شوند.....بیانات رهبری در 14 خرداد می توانست و می تواند روزنه امیدی به آینده بگشاید. بیاناتی که مؤید سیاست درست جذب حداکثری و دفع حداقلی است. همین ها اگر به درستی مورد اهتمام عملی قرار گیرد و بسیاری از مسائل و مشکلات حل خواهد شد، منتهی ...."

باید از آقای خاتمی پرسید : به چه بهایی خون جوان ایران را می فروشی و به رژیم خامنه ای مشروعیت می دهی؟ حضور در چپاول ایران؟ تلاش شما و دیگر اصلاح طلبان برای شرکت در انتخابات، از جنس خیانت مجاهدین خلق است به مردم ایران.

با حضور خود به رژیم خامنه ای مشروعیت می بخشید و به مردم ایران و خون ندا و سهراب و جوانان ایران ، خیانت می کنید.

البته که نباید از اصلاح طلبان ، توقع مشارکت و تلاش برای رسیدن به آزادی و دمکراسی را داشت، چه آنکه آنها در پی دمکراسی نیستند.  اصلاح طلبان می دانند که در صورت حاکمیت مردم سالاری در ایران، آنها در ساختار قدرت جایی را نخواهد داشت، چه آنکه سابقه بسیار سیاهی برای مشارکت در جنایات رژیم دارند و ثانیا، حکومت مردم سالاری حکومت شایسته سالاری است و در آن جایی برای اصلاح طلبان نیست. از همه مهمتر ، اصلاح طلبان می دانند در صورت حاکمیت دمکراسی ، بسیاری از آنها باید بابت جنایت خود در زمان قدرت داشتن ، پاسخگو باشند.

بله ، از اصلاح طلبان توقع تلاش برای رسیدن به دمکراسی را نداریم، اما دیدن این نوع خیانت ، حتی از اصلاح طلبان نیز بعید است!

لینک این مطلب در بالاترین---------------آزادگی


۵ نظر:

 1. ”اینکه نگذاریم نارواییها و نارساییها به نام اسلام تمام شود.....“

  چون اگر به اسم اسلام تمام شود و اسلام تضعيف شود ديگر ما با چه ابزاري تو سر مردم بزنيم و اونها را خفه کنيم!!!

  پاسخحذف
 2. باید از آقای خاتمی پرسید : به چه بهایی خون جوان ایران را می فروشی
  ===============================================
  باید از شماها بپرسی که اونور نشستین میگید لنگش کن.شماها قاتل جوونای مایید نه امثال خاتمی ها شماها مدیونه جوونای ایرانید!!
  اونایی که تو شبکه های ماهواره ای نشستن پول میگیرن جوونای مارو اتیشی میکنن میندازن به جونه هم به ریشه من و تو میخندن اخرشم میدونی چی میشه؟؟؟؟
  اخوند و بسیجی و جنبش سبزو اینا همه بهونست شماها باعث میشید ایرانی ایرانیرو بکشه این مهمه!!

  پاسخحذف
 3. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 4. ببین عزیز من آخه مجاهدین چه خیانتی کردن؟شما تو این مطلب با این تیتر خواستی مجاهدین را خراب کنی نه خاتمی را ولی غافل از این که خودت خراب شدی می دونی چرا؟چون چه بخواهی و چه نخواهی مجاهدین طرف دار خودشون را در ایران و خارج دارندو خاتمی لعنتی هم کم و بیش ولی تو چی ؟!نه معلومه سر پیازی نه ته پیاز نه گروه داره نه سازمان نه هدف نه ایدئولوژی نه برنامه نه یار نه هوادار نه رهبر نه سابقه مبارزه و شکنجه و اعدام خلاصه هیچی نداری فقط برای خودشیرینی واز سر ناآگاهی مطلب و اراجیف می نویسی

  پاسخحذف
 5. اصلاح طلبان ادمهای بسیار دغل باز و دروغگویی هستند اگر موسوی یا خاتمی الان رئیس جمهور بودند مطمئنا الان عقایدشان 180 درجه اختلاف داشت .اقای واحدی شما یا موسوی لیدر مردم نیستسد بهتر است این را اویزه گوشتان کنید.شما نیستسد که برای مردم راه جنبش را مشخص میکنید.مردم بعد از سالها دیکتاتوری میدانند از کدام اشتباهشان به اینجا رسیدند پس اشتبهاتاشان را دوباره تکرار نمیکنند.
  خاتمی بعد از 8 سال گفت من تدارکاتچی بودم.پس تکلیف شما روشن است اومدین 8 سال دیگر تدارکاتچی باشین؟نه اقای عزیز مردم ایران احمق نیستند

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.