چهارشنبه، تیر ۰۸، ۱۳۹۰

رژیم و طرفداران اسلام می دانند وقتی زندگی محمد پیامبر، مورد مو شکافی قرار گیرد، دیگر تقدسی برای محمد باقی نمی ماند.

بی بی سی قدیمی ترین و بزرگترین شبکه خبری دنیا است، بر عکس بی بی سی فارسی که هزینه اش توسط وزارت امورخارجه بریتانیا پرداخت می شود و بعضا منافع بریتانیا را مقدم بر آزادی بیان می داند، شبکه بی بی سی ، شبکه ای منصف و مبتنی بر آزادی بیان است.

برنامه های مستند و علمی ساخته شده در این شبکه، در نوع خود بی نظیر است. اخیرا بی بی سی یک برنامه مستند و موشکافانه درباره زندگی محمد پیامبر ، تهیه کرده است، کارگردان این برنامه یک کارگردان سومالی الاصل است و در آن به زندگی محمد از بعد تاریخی می پردازند.

بعد از اعلام  پخش این مستند در هفته های آینده، روزنامه گاردین گزارش کرده است که رژیم ایران این اقدام بی بی سی را بشدت محکوم کرده است و علیه آن موضع گرفته است. نکته جالب اینجاست که مدیر گروه تاریخ و مذهب بی بی سی ،میگوید قطعا مسولان ایرانی هنوز این فیلم را ندیده اند!


وزیر ارشاد ایران می گوید کشورش اقدام جدی علیه فیلمی که مقدسات مسلمین را زیر سوال ببرد ، به عمل خواهد آورد. /عقیل احمد ریس گروه مذهب و باستان بی بی سی می گوید این برنامه درباره محمد و زمان او است. / وزیر ارشاد ایران می گوید دشمن در صدد نابودی مقدسات مسلمین است/این برنامه در اواسط جولادی عرضه خواهد شد و توسط یک کارگردان بریتانیایی و سومالی الاصل ، ارایه خواهد شد./ ایران و غرب، قبلا در زمینه مشابه تنش داشته اند، درباره رمان سلمان رشدی و آتش سوزی قران در آمریکا / ممکن است نگرانی ایران از این برنامه این باشد که فقط نظر سنی ها را لحاظ کرده باشند، اما مدیر برنامه بی بی سی می گوید نظر شیعه را نیز لحاظ کرده اند/ مدیر گروه مربوطه در بی بی سی می گوید هیچ کسی در ایران این مستند را هنوز ندیده است. / بی بی سی تصریم کرده است که در این فیلم ، صورت محمد را بر اساس سنت اسلامی ، نشان نخواهد داد/
نکته ای که بشدت در این میان جلب توجه می کند، این است که رژیم ایران بدون دیدن این برنامه درباره آن موضع گرفته است، کمی تعمق درباره این نکته ما را به دو نتیجه خیلی ساده می رساند:
 رژیم و طرفداران اسلام می دانند وقتی زندگی یک انسان جنایتکار مانند محمد توسط یک شبکه بی طرف ، مورد مو شکافی قرار گیرد، دیگر تقدسی برای محمد باقی نمی ماند. 

۴۱ نظر:

 1. امیدوارم بدون ملاحضه کاری زندگی اون کثافتو به تصویر بکشن

  سپاس جناب گمنامیان

  پاسخحذف
 2. بي صبرانه منتظر اين فيلم مستند مي نشينيم.
  تاريخ اسلام را براي ما پر از ابهام و وارونه نشان دادند اميدوارم در اين فيلم حقايق نشان داده شوند.

  پاسخحذف
 3. این حالا فعلا کارتونش :)

  http://www.youtube.com/watch?v=DQHUmtgTu3Q

  پاسخحذف
 4. چهره‌ محمد (قرمساق) را در فیلم نشون نمیدن چون هنرپیشهٔ به این زشتی پیدا نکردند :-)

  پاسخحذف
 5. شبکه بی بی سی شبکه بی طرفیه؟؟؟؟
  یا خودت احمقی که هستی یا مارو احمق فرض کردی!
  شبکه ای که مطعلق به فراماسونرها وشیطان پرستانه بی طرفه؟؟؟!!
  اینقد پست فطرت هستین که توهین به مقدسات میکنین.

  پاسخحذف
 6. بچه ها به مقدسات شيطان توهين نکنيد!!!

  پاسخحذف
 7. ناشناس گفت...
  شبکه بی بی سی شبکه بی طرفیه؟؟؟؟
  یا خودت احمقی که هستی یا مارو احمق فرض کردی!
  شبکه ای که مطعلق به فراماسونرها وشیطان پرستانه بی طرفه؟؟؟!!......
  ===================================
  بلی دوست عزیز، از کامنتت باید شما رو واقعا احمق فرض کرد. شما فقط دارین چرندیات امام جمعتون رو اینجا بلغور می‌کنید! شما اصلا میدونین که فراماسون یعنی‌ چی‌؟ اگر میدونستید می‌فهمیدید که در فراماسون بودن هیچ اشکالی‌ نیست. فراماسون‌ها نه جذامی هستند نه جاسوس نه شیطان پرست. مثل اینه کلمهٔ صهیونیست دیگه قدیمی‌ شده و اثرش رو از دست داده حالا به مخالفین این رژیم کثافت اسلامی برچسب فراماسون میدین. هر چیزی از الله پرستی‌ بهتره. حتی گاو پرستی‌ هندی‌ها هم از این الله پرستی‌ و مرده پرستی‌ و گریه زاری شیعیان بهتره.

  پاسخحذف
 8. ناشناس گفت...
  ........
  اینقد پست فطرت هستین که توهین به مقدسات میکنین.
  ===============================================
  لطفا اون بالا رو بخون. در این وبلاگ هیچ چیزی مقدس نیست ..... درضمن اسم حماقت و جهل رو نمی‌شه مقدسات گذاشت. مبارزه با حماقت و خرافات وظیفه هر شخص است.

  پاسخحذف
 9. معمولا فقط با خنده از کنار مهملاتی که می گوویی می گذرم اما گاهی حرفهایت بیش از اندازه طنز می شود!
  قرماسونری بحث امروز و دیروز نیست
  من 20 سال است که درباره اینها تحقیق میکنم و هنوز ندیده بودم که فردی همچون تو! اینچنین از آنان هواداری کند!
  تو که میگویی:
  شما اصلا میدونین که فراماسون یعنی‌ چی‌؟ اگر میدونستید می‌فهمیدید که در فراماسون بودن هیچ اشکالی‌ نیست
  می شود در یکی از این نطق های زیبایت کمی به توصیف این گروه بپردازی؟
  درست است که جدیدا به اسم فرماسونر بودن جربانات سیاسی در ایران سعی در محکوم کردن همدیگر دارند و ..
  اما این نباید دلیلی برای منزه نمودن آنها باشد
  کتاب اسماعیل رایین را جهت آشنایی ابتدایی به شما پیشنهاد می کنم!

  کتابی که در جمهوری اسلامی ممنوع است!

  پاسخحذف
 10. فرماسونی بودن عیب نیست ولی مسلمانی عیب؟ مسلمان ها هم نه جذامین نهجاسوس نه شیطان پرست پس چرا توهین می کنی بهشون؟ حداقل همه می دونن 1.2 میایارد مسلمان داریم ولی هیچ کس نمی دونه چند تا فرماسونی داریم؟ یاد بگیر به همه احترام بزاری تا کسی حرفتو باور کنه! این طوری همه می فهمن اهل منطق نیستی یا می آیند تعریفت می کنن یا می آیند فحش بهت می دند یعنی کسی رو عقل و شعورت حساب نمکنه

  پاسخحذف
 11. آقای مسئول کامنت !
  این عمر چند روزه دنیا به پایان می رسه اون طرف منتظرم شرمندگیتو از این مطالبی که زدی ببینم
  به حق حضرت زهرا خدا داغی نشانت بده که کیف کنی و بدانی یک من ماست چقدر ... هر چند خدا یک عده رو به حال خودشون رها می کنه ...

  پاسخحذف
 12. راستش من سردرگمم اسلامی که ازبچگی شنیدم بااسلامی که الان دارم میبینم ! محمدواقعاکی بوده ؟

  پاسخحذف
 13. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 14. اسلام به ظاهر ندارد عیبی هرچه هست در مسلمانی ماست .


  زیان کسان از پی سود خویش بجویند و دین اندر آرند پیش .

  مادر تمام کسانی رو که باعث شدن ما به دین بدبین بشیم رو .....

  پاسخحذف
 15. این بالایی انگار سر منقل بوده خیلی توپ زده به سیم آخر! داداش از پشت کامپوتر برو همین امروز کشورتو بگیر . تو که توپی عربستانم بگیر .نترس من با هانم.به خانوادت فش نمی دم چون تو فازی ولی حرچی فش دادی نثار خودت

  پاسخحذف
 16. یکی از کارهای مهم محمد تبدیل نظام زن سالاری به مرد سالاری بود چون قبل از او در نظام زن سالارانه عربستان زنها چند شوهره بودند محمد اومد جاشون عوض کرد

  پاسخحذف
 17. خوشم میاد که از یهودیها پول میگیری تا این سایت رو آپ نگه داری،اینو بدون که هرچی به ائمه بیشتر اهانت کنی ارادت ما به ائمه بیشتر میشه چون یک بچه حرام یا همون حرامزاده مثل تو هویت نداره اینتوری اجیر هیودیها میشه

  افتاااااااد !!

  پاسخحذف
 18. دنیای تاسف باری اهانت و تحریف زندگیه مسیح محمد ابراهیم سلیمان کار ارزشمندی تلقی میشه ولی اعتراض به برگزاری مراسم ازدواج همجنس گراها تو کلیسا نقض حقوق بشره اعتراض به کارهای آمریکا اسراییل و ... نقض حقوق بشره چه کسی مالکوم ایکس کشت؟ کی چگوارارو کشت؟ کی به ویتنام حمله کرد؟ بمب اتمی رو کی انداخت؟ کی صدام رو بر ضد ما تجهیز کرد؟ اولین فیلم های مبتزل محصول کدوم کشوره؟ من طرفدار هیچ دولتی نیستم ولی از کتمان حقایق و توهین به پیامبران بزرگواری مثل محمد عیسی و... واقعا متاسفم راستی ملی گراهای عزیزم یادتون نره مصدق کی از دور خارج کرد؟

  پاسخحذف
 19. ناشناس آخری ،
  بله درست است،
  من ماهی بیست هزار دلار از موساد می گیرم تا به محمد و اهل بیتش توهین کنم
  شما بیست و یک هزار دلار بدهید، من از این به بعد از محمد تعریف می کنم !!
  دی

  پاسخحذف
 20. محمد ، که اسم خود را به دروغ پیغمبر خدا نامید وقتی ٥٤ سال داشت با یک دختر بچه بنام عایشه ٧ ساله ازدواج کرد. شما مسلمانها ، اسم این را چی میگذارید؟ آیا اسم این بچه بازی نیست؟ این کار جنایت نیست؟ شما حاضری دختر ٧ ساله ات را به یک مرد ٥٤ ساله بدهی ؟ اگر آخوند ک... هستی که حسابت جداست چون اگر یک روزی مردم بفهمند که محمد چه دیوسی بوده ، دکان تو و امثال تو بسته میشود ولی اگر آخوند نیستی کمی فکر کن و جواب منطقی بده . دیگر اینکه این حرفها که به مقدسات مردم توهین نکنید دیگر از مد افتاده . محمد بچه باز دروغگوی بیشرف میگوید که کسی که مرا قبول نداشته باشد کافر است ، ملحد است ، مرتد است و اسمی از این قبیل و باید کشته شود مانند سوره توبه آیه ٥ و سوره توبه آیه ٢٩ وسوره محمد آیه ٤ و ...... به استناد به این آیه ها هم هزاران نفر قتل و عام و خیلی از موارد تکه تکه شده اند مانند احمد کسروی که بدست آخوند های کونی ، دروغگوی جارکش کشته شد. اینهمه جنایتی که به استناد به حرفهای احمقانه محمد قرمساخ انجام گرفته به نظر شما عیبی ندارد ولی من اگر چند جمله واقعیت در مورد این دیوس بنویسم به مقدسات شما توهین شده ؟ آی ریدم به این مقدسات . آی شاشیدم به این مقدسات. در آذربایجان به خصوص در تبریز یک زن که خیلی پنی یاره باشد میگویند که واه واه عایشدی . میدانید چرا ؟ برای اینکه عایشه فاحشه بود چون در زمانی که زن محمد بود با صفوان ابن معطل خوابید . به این خاطر به جای فاحشه عایشه بکار میبرند. برای اینکه مردم دنیا به حرفهای این محمد پلید بی ناموس آشنا شوند من صفحات قرآن را کپی میکنم و های لایت میکنم و به همه جا میفرستم . به اعتقاد من مردم دنیا باید بدانند که محمد چه دروغگوئی بود . چندین جای قرآن گفته که زمین صافه و خورشید و ماه به دور زمین میچرخند . چندین جای قرآن نوشته که کشتی به فرمان خدا در دریا در حرکت است . چندین جای قرآن نوشته که خدا سقف آسمان را نگهداشته که به زمین نافتد . چندین جای قرآن نوشته که کسی که مرا قبول نداشته باشد باید کشته شود . من با اجازه شما آخوند های ک... همه اینها را کپی میکنم و های لایت میکنم و به تمام جا که آ درس داشته باشم میفرستم تا مردم به خوانند و با چرندیات قرآن اشنا شوند هر کدام از شما هم آدرستان را بدهید برایتان میفرستم . درود به آقای گمنامیان ، دستت را میبوسم بنویس.

  پاسخحذف
 21. به مازیار
  آره ما میدانیم که اولین مخالف سر رخت مصدق آیت الله کاشانی دیوس بود . آمریکا به کمک همین قرمساخها مصدق را برداشت . اگر بی ناموسهایی مثل کاشانی نبود آمریکا هیچ غلطی نمی توانست بکند.
  همین حالا در بالاترین به خوانید که ندرخانی را به خاطر ارتداد یعنی قبول نداشتن محمد جارکش دارند اعدام میکنند آی ، تو که میگی به مقدسات ما توهین نکن . اگر محمد زن ج .. این چرندیات را نمیگفت کسی به خاطر عقایدش کشته نمیشد. یه نظر شما نباید به این مقدسات شاشید ؟ به نظر شما زن این محمد دیوس را نباید به گردش برد؟

  پاسخحذف
 22. کي دستور نسل کشي قبيله هاي بني نظير و بني غريظه و بني قينقاع را فقط به جرم همکاري نکردن با مسلمانان صادر کرد؟ در واقع قصاص قبل از جنايت بود.شما بهتر است تاريخ بخواني ببيني از چه آدم وحشي اي پيامبر ساختيد.

  پاسخحذف
 23. اعتراض به برگزاری مراسم ازدواج همجنس گراها تو کلیسا نقض حقوق بشره بله نقض حقوق بشره براي اينکه آنها با اين کارشان مرتکب قتل نمي شن.
  اونا با اين کارشون به کسي آسيب نمي زنن.
  اونا با اين کارشون به کسي توهين نمي کنن.

  در حالي که مسلموناي احمق کارشون فضولي و دخالت در کارهاي ديگران هست گوه زيادي مي خورند همه مسلمونا چه خوب چه بد چون دينشون اونا رو فضول بار آورده و گوه مي خورن تو کار جامعه دخالت مي کنن حيوناي عوضي.

  پاسخحذف
 24. همجنس بازي هر چقدر کثيف باشه از قانون 4 همسري , و برده داري قران کثيف تر نيست
  دين اسلام دين کثيفي که مجوز برده داري مي دهد از گوه کمتر است.

  پاسخحذف
 25. مازیار خان، لطفا محمد کثافت را با مسیح قاطی‌ نکن. درضمن کسی‌ به محمد اهانت نکرده. اینی که ایشون بچه باز بودن و بسیاری آدم کشتند حقیقت داره و هر ملّا‌ای این حرفها رو برات تائید میکنه. اگر وقت کردی اصلا خودت بشین قرآن و احادیث رو به فارسی بخون. همین‌جوری چشمبسته اسلام رو قبول نکن. محمد نه پیامبر بوده نه الله خداست. محمد یک آدم مریض و شارلاتانی بیش نبوده.

  پاسخحذف
 26. ناشناس گفت...
  خوشم میاد که از یهودیها پول میگیری تا این سایت رو آپ نگه داری......
  ============================================
  باز از فراماسن رسیدیم به مزدور یهودیان! شما چرا هی‌ دنبال برچسب میگردین؟ نمی‌شه یکی‌ اینجا عقیده مخالفش رو مطرح کنه و نه مزدور کسی‌ باشه نه فراماسون نه صهیونیست؟ باید حتما همه با شما هم عقیده باشن؟

  پاسخحذف
 27. ناشناس گفت...
  ....،اینو بدون که هرچی به ائمه بیشتر اهانت کنی ارادت ما به ائمه بیشتر میشه...
  ===========================================
  یک: ریدم به تک تک ائمه و قرآن و اسلام

  دو: کله شقی رو بذار کنار و سعی‌ کن یه چیزی یاد بگیری. تو که دسترسی‌ به اینترنت داری نباید پیرو یک فقه یا مذهب یا خرافاتی باشی‌ که افکار یک آدم مریض و جنایتکار در ۱۴۰۰ سال پیش بوده. از اون مغزت لطفا یکم استفاده کن! تا کی‌ می‌خوای گردنتو مثل گوسفند‌ها به مقبرهٔ امامزاده‌ها ببندی و تقاضای شفا کنی‌؟

  پاسخحذف
 28. دين اسلام دين کثيفي که مجوز برده داري مي دهد از گوه کمتر است
  ==============================================
  کی دین اسلام از تو کمتر بوده ؟؟؟یه نگا به خودت بنداز بعد بگو این چیزارو.
  بابا تو چرا ناراحتی توکه راحتی. پدر با دختر برادر با مادر باهم راحتین باکلاسید! با فرهنگید.
  اصلا غربیا باکلاسن تو هتلاشون منوی زن دارن همرده ماست و ترشی قیمت روشونه.تمدن دارن!!
  4همسر داری مثل ادمیزاد خیلی بهتر از نفس حیوونیه(البته بلا نسبت حیوونا چون اونا نرو ماده هستن)
  خطاب به اونی که میگه فراماسون چیه!!
  یه لیوان اب تو دنیا خورده نمیشه مگه این فراماسونها اطلاع داشته باشن!!البته بستگی به رتبشون داره که اخریش 33

  پاسخحذف
 29. بابا تو چرا ناراحتی توکه راحتی. پدر با دختر برادر با مادر باهم راحتین باکلاسید! با فرهنگید.
  اصلا غربیا باکلاسن تو هتلاشون منوی زن دارن همرده ماست و ترشی قیمت روشونه.تمدن دارن!!
  4همسر داری مثل ادمیزاد خیلی بهتر از نفس حیوونیه(البته بلا نسبت حیوونا چون اونا نرو ماده هستن)
  ^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  بي ادب بي شعور مسلمونا همشون مثل تو بي ادب و بي شعور هستند اسلام درکش از تمدن در همين حده چون پيامبرش هم بي سواد بوده

  پاسخحذف
 30. 4همسر داری مثل ادمیزاد خیلی بهتر از نفس حیوونیه(البته بلا نسبت حیوونا چون اونا نرو ماده هستن)
  ^^^^^^^^^^^
  نفس کثيف را که اسلام پياده مي کنه چون حيوانات هم بيش از يک جفت براي خود شان ندارند اين دين کثيف اسلام هست که چنين مجوزي را مي دهد.
  اسلام= مجوز زناکاري.
  اسلام= تحقير زن
  اسلام= کثيف

  پاسخحذف
 31. شما مومنین که نباید با فراماسونها مشکلی داشته باشین . همینها بودند که دین کثیفتونو به وجود آوردند و حفظ کردند.. این تشکیلات فراماسونری بود که ادیان ابراهیمی رو به دنیا تحمیل کرد.اینها بنّایان آزاد بودند .اصلا بنّای آزاد یعنی چی؟
  در زمانهای دور کارهای ساختمانی تماما بدست برده ها انجام میشد و این برده ها برای انسانهای آزاد ،خانه میساختند.بنیانگذاران و اعضای این تشکیلات هم بنّا بودند و خانه میساختند ولی نه برای انسان ،چون آنها آزاد بودند و این کار در شان آنها نبود. اینها برای خدا ،خانه میساختند و هنوز هم میسازند.مساجد و کلیساهایی که روز به روز تعدادشون در اروپا وآمریکا بیشتر میشه بدست همینها ساخته میشه. هدف اصلی این تشکیلات جلوگیری از نابودی ادیان ابراهیمی است.
  شما یک نگاه به تاریخ معاصر خودمون بندازین . رضاخان مقدمات و مبانی یک جامعه ی سکولار را فراهم کرد ولی غربیها بنا به دلایل سیاسی تصمیم به برکناری او گرفتند و قرار شد در ایران جمهوری برپا شود. مطمئناً اگر جمهوری بوجود میآمد ،از نوع سکولار می بود و میشود گفت که اکثر رجال سیاسی آن دوران ، تفکر سکولار داشتند. .ولی محمد علی فروغی که یک ماسون بود با بهانه هایی نظیر خطر کمونیست ،غربیها را از این کار منصرف کرد و محمد رضا پهلوی را به قدرت نشاند.و دیدیم که در دوران پهلوی دوم چطور تمامی دستاوردهای مشروطه و جریانهای روشنفکری به باد رفت و جامعه دچار چنان ارتجاعی شد که امثال شریعتی ،روشنفکرهای ما شدند.
  به نظر من همینها بودند که دردوران رنسانس ، مسیحیت را نجات دادند. باور کنید جامعه ی اروپا که تازه از زیر استبداد کلیسا بیرون آمده بود، پتانسیل این را داشت که دین را به زباله دان تاریخ بسپرد. ولی جریانهایی که این ماسونها حول محور عدالت بوجود آوردند . اذهان را برای سالها منحرف کرد وکلیسا در حاشیه ی این جنبش به حیات خود ادامه داد.

  پاسخحذف
 32. کشور متمدن=زن رو در ویترین قرار دادن
  کشور متمدن=تاسیس کلینیک بارداری در مدارس
  کشور متمدن=فرزند حرامزاده
  کشور متمدن=استفاده از بدن زن برای فروش کالا
  کشور متمدن=زن سنش بره بالا ارزشش کمتر میشه
  کشور متمدن=زن هر چقدر زیباتر و خوش اندامتر ارزشش بیشتر
  اگه سنش بره بالا نه تو ویترین میزارنش نه واسه فروش کالا نه واسه کار.
  حالا یه زن سنش رفت بالا چیکارش میکنن؟؟؟هم رده ماست و ترشی هم قیمت نمیذارن روش!!!!!

  پاسخحذف
 33. کشور متمدن=زن رو در ویترین قرار دادن
  کشور متمدن=تاسیس کلینیک بارداری ...
  ...
  ^^^^^^^^^^^^^^^^^
  اينها درک اسلام و مسلموناي احمق از تمدن است.

  پاسخحذف
 34. کشور اسلامي=زن رو در کيسه سياه رنگ قرار دادن
  کشور اسلامي=روابط پنهاني جنسي و نبود قانون درست براي اين روابط
  کشور اسلامي=فرزند سرخورده و تحقير شده
  کشور اسلامي=استفاده از بدن مرد برای فروش کالا (رضازاده) يکي نيست به اين احمق بگه استفاده از بدن زن چه اشکالي داره مهم اينه که بهش تجاوز نشه که الا ماشالا ما در کشورهاي اسلامي تجاوز به زن داريم.
  کشور متمدن=زن سنش بره بالا ارزشش کمتر میشه (مثل آنجلا مرکر که صدر اعظم آلمان هست؟... احمق چي مي گي)
  کشور متمدن=زن هر چقدر زیباتر و خوش اندامتر ارزشش بیشتر ... گوه اضافه خوردي بازم؟ خوب مگه بده که زيباتر ارزشمند تر باشه؟ خر گوساله!!!

  اگه سنش بره بالا نه تو ویترین میزارنش نه واسه فروش کالا نه واسه کار.
  گوساله برو يک نگاه به زنايي که تو غرب سياستمدار هستن بنداز بعد بيا اينجا چرند بگو.
  حالا یه زن سنش رفت بالا چیکارش میکنن؟؟؟هم رده ماست و ترشی هم قیمت نمیذارن روش!!!!!
  گوساله پس آنجلا مرکر چيکارست؟
  انقدر احمقي که من نمي تونم بدون فحش باهات حرف بزنم

  پاسخحذف
 35. ناشناس گفت...
  کشور متمدن=زن رو در ویترین قرار دادن
  کشور متمدن=تاسیس کلینیک بارداری در مدارس
  ................
  ********************************************
  الاغ جان، تو که تاحالا غرب نبودی از این چرندیات نگو. زن در کشوت‌های غربی برابر مرد هستش. زن در اسلام به اندازهٔ تخم چپ مرد هم ارزش نداره. بله آقا، ننه شما به اندازهٔ تخم چپ یک مرد یا ۵۰ تا شتر هم ارزش نداره!

  پاسخحذف
 36. ناشناس گفت...
  کشور متمدن=زن رو در ویترین قرار دادن
  .............
  =======================================
  بی‌ انصافی نکن. ننهٔ خودت چند سالش بوده که دادنش دست بابات؟ ۷؟ ۱۳؟ ۹ ؟ ایشون خودش بابات رو انتخاب کرده؟ پرده خواهرت مال کیه؟ مال جناب عالیه؟ یا باباتون؟ یا عموتون؟ ریدم و شاشیدم به این دین کثیف اسلام.

  پاسخحذف
 37. کشور اسلامي=روابط پنهاني جنسي و نبود قانون درست براي اين روابط
  ================================================
  رابطه درستش زناشویی حالا تو نفست حیوونیه جلوشو نمیتونی بگیری اون دیگه از بی عرضگیه تو هستش!!
  (((کشور اسلامي=فرزند سرخورده و تحقير شده)))
  ==============================================
  خودتو با بقیه مقایسه نکن تو سر خورده تحقیر شده هستی ما نیستیم!!بازم شرف داره به حروم زادگی!!
  کشور متمدن جلوی دانش اموزان رو نمیتونه بگیره میاد کلینیک بارداری میزنه تو مدارس این یعنی تمدن غربی!!!
  زن خیلی با ارزش تر از اونیه که بذاری ویترین بعد روش اتیکت قیمت بزنی واسه استفاده کردن ازش!!!
  زن با ارزش تر از اونیه که فقط به اندام و زیباییش اهمیت داده بشه(مسابقه ملکه زیبایی)یعنی زنی که زیبایی نداشته باشه تحقیر میشه شخصیتی واسش می مونه؟

  پاسخحذف
 38. ایشون خودش بابات رو انتخاب کرده؟ پرده خواهرت مال کیه؟ مال جناب عالیه؟ یا باباتون؟ یا عموتون؟
  ===============================================
  عزیز ما دینمون ازدواج با محارم رو منع کرده.
  کشورهای متمدن ضربالمثل خوبی دارن:
  یه باغبون اول خودش باید از میوه باغ خودش بخوره!
  یعنی یه پدر نسبت به دخترش ارجعیت داره میوه باغ خودشه.با کلاسن دیگه!!!

  پاسخحذف
 39. خودتو با بقیه مقایسه نکن تو سر خورده تحقیر شده هستی ما نیستیم!!بازم شرف داره به حروم زادگی!!
  ---------------
  من سرخورده و تحقير شده نيستم احمق!
  حرومزاده محمد زنبازه که 11 تا زن مي گيره!!!
  حرومزاده علي بي ناموس بي شرف و بي غيرته که فاطمه رو کشتن ککش نگزيد کس کش رفت 7 تا زن ديگه گرفت قانوني و شرعي زناکاري مي کرد!!!
  &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
  کشور متمدن جلوی دانش اموزان رو نمیتونه بگیره میاد کلینیک بارداری میزنه تو مدارس این یعنی تمدن غربی!!!
  ----------------
  کشور اسلامي هم جلوي اخوند رو نمي تونه بگيره هيچ گوهي هم نمي خوره
  فیلم کامل حجه السلام والمسلمین حسن گلستانی رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان تویسرکان

  http://golestanimovie.blogspot.com/2009/11/blog-post.html
  اين يکي رو کشف کردن بقيه آخوندهاي حرومزاده معلوم نيست چيکاره اند.
  &&&&&&&&&&&&&&&&&
  زن خیلی با ارزش تر از اونیه که بذاری ویترین بعد روش اتیکت قیمت بزنی واسه استفاده کردن ازش!!!
  زن با ارزش تر از اونیه که فقط به اندام و زیباییش اهمیت داده بشه(مسابقه ملکه زیبایی)یعنی زنی که زیبایی نداشته باشه تحقیر میشه شخصیتی واسش می مونه؟
  ---------------
  ارزش زن را بايد از محمد زنباز(ص) بياموزيم که 11 زن داشت و مثل حيون اونا رو تو طويله (حرمسرا) نگهداري مي کرد.

  پاسخحذف
 40. عزیز ما دینمون ازدواج با محارم رو منع کرده.
  -------------
  عوض دين شما حرومزادگي و کثافت را با صيغه و مجوز چند همسري رواج داده.

  پاسخحذف
 41. چقدر نحش رد و بدل شد
  آقایانی که ظرفیت ندارند لطفا مطالعه نکنند فکر و اندیشه آزاده آزاده

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.