یکشنبه، خرداد ۲۹، ۱۳۹۰

خانم رجوی، زندگی آزاد، بی آنکه مجبور به پاسخگویی برای اندیشه ات باشی ، بسیار لذت بخش است، چرا این آزادی را از اعضا اشرف دریغ می کنید؟!

خانم رجوی، زندگی آزاد، بی آنکه مجبور به پاسخگویی برای اندیشه ات باشی ، بسیار لذت بخش است، چرا این آزادی را از اعضا اشرف دریغ می کنید؟!

خانم رجوی، اگر تشکیل تجمعات، اعتراض و آزادی بیان در فرانسه برای شما خوب است، چرا این حق را از اعضا کمپ اشرف دریغ می کنید؟!

خانم رجوی ، شما در یک کشور آزاد و بنا بر حقوق بشر که حق تشکل ها را محفوظ می داند، موفق شده اید چند هزار نفر را جمع کنید وبه ابراز عقیده بپردازید، ابراز وجود کنید و بگویید شما نیز به عنوان یک انسان وجود دارید.

می بینید که حق تشکیل آزادانه تجمع  و آزادی بیان ، دو ارزش ستودنی است. احترام گذاشتن به آن ، احترام گذاشتن به کرامت انسانی است.

خانم رجوی ، چرا سران مجاهدین خلق ، این حق را از اعضا کمپ اشرف ، سلب کرده اند ؟! چرا اعضا این کمپ اجازه ندارند علیه شما حرفی بزنند ؟! چرا اجازه ندارند آزادانه اظهار نظر کنند و یا اجازه ندارند به اینترنت ، تلفن و ماهوراه دسترسی داشته باشند؟

آیا منصفانه است که این حق را از آنها سلب کنید ؟!

البته که ما می دانیم چرا شما دوست ندارید مجاهدین خلق ، آزادانه حق تشکیل تجمع یا اظهار نظر یا آزادی اندیشه داشته باشند، چون شما می دانید در صورت آگاه شدن آنها، دیگر شما نمی توانید از انها به عنوان گوشت قربانی استفاده کنید و انها را به مانند سد انسانی ، در مقابل ماشین جنگی عراقی ها قرار دهید. 


لینک این مطلب بالاترین


مطلب مشابه قبلی: 
چرا مجاهدین خلق و رجوی قابلیت تبدیل به بزرگترین جنایتکاران تاریخ را دارند؟! شباهت های رجوی و پول پوت(جنایتکاری که دو میلیون نفر را کشت)


توضیح برای خوانندگان وبلاگ:
متاسفانه کاربران بالاترینی که طرفدار گروه تروریستی مجاهدین خلق هستند، با ایجاد موضوع داغ ، در صدد گول زدن جوانان کاربر ایرانی از داخل ایران هستند، لذا من با ارسال چند لینک، سعی کردم انتقادات مطرح شده از مجاهدین را نیز مطرح کنم تا توازن و تعادلی در این مورد ایجاد شود.
از اینکه حال شما از دیدن اسم مجاهدین (به صورت متوالی) بد شده است، پوزش می طلبم. 

۳ نظر:

 1. ( کمونیست = مسلمان = ضد انتخابات آزاد = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند. « کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 2. با سلام
  متاسفانه شاهد از بین رفتن جان و اعتبار جوانان ایرانی هستیم که جرمشان مخالفت با رژیم ایران است. آنچه ضروری است مردم ایران بدانند این است که افراد کمپ ازاعضای سازمان جدا هستند.نباید به جهت اشتباهات سازمان ، عقیده و آرمان و حقوق این افراد را نادیده گرفت. تبلیغات گسترده رژیم در ۳۰ سال برای هیولا جلوه دادن این افراد کم نبوده است. .اینان از جوانی، زندگی ، خانواده خود گذشتند برای مبارزه با استبداد دینی ۳۰ ساله . باید برای نجات آنان از دست هر دیکتاتوری از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، چرا که آنان نیز از هیچ تلاشی دریغ نکردند . مسلم است که سازمان مسوول جان این افراد است و باید پاسخگو باشد. تا این رویه غلط را در پیش گرفته جایگاه مردمی نخواهد داشت.

  پاسخحذف
 3. رجوی جنایتکاری است مانندهیتلر مانند خمینی و مانند خامنه ای و حتی بد تر . هزاران هزار جوانان کم سن و سال ایرانی را با عوامفریبی به کشتن داده . تف به روی رجوی عوامفریب و مریم ف .... که یک روز با این بود و یک روز با آن و روز دیگر با ابریشمچی و روز بعد با رجوی .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.