پنجشنبه، خرداد ۱۹، ۱۳۹۰

آقای مکارم شیرازی، اگر برنامه نویس سایت پورنو باید اعدام شود، حکم همکار محترمت، مرجع تقلید دکان بغلی که طلب نصف درآمد آنرا کرده ، چیست؟!

جناب آقای مکارم شیرازی، به جای ابراز ناراحتی از اعدام نشدن سعید ملک پور، به دکان بغلی خودت اعتراض کن  که طلب نصف درآمد سایت پورنو می کند.
مرجع تقلید شیعه، آقای آیت الله مکارم شیرازی نسبت به شکسته شدن حکم اعدام سعید ملک پور، اعتراض کرده اند .
 از جهت اطلاع شما عرض می شود که سعید ملک پور، یک مهندس نرم افزار نوشته بوده و نرم افزار نوشته شده توسط او ، در یکی از سایت های پورنو استفاده شده است و به همین دلیل ، دادگاه ابتدا او را به اعدام محکوم کرده بود ، اما گویا دیوان عالی حکم او را نقض کرده است.
در این میان، آیت الله مکارم شیرازی، نسبت به کشته نشده این جوان ، اعتراض کرده است و گفته چرا او را اعدام نمی کنید!
خطاب به این مرجع تقلید ، باید گفت آقای مکارم شیرازی، اگر این جوان باید به دلیل نوشتن یک نرم افزار کشته شود، ممکن است بفرمایید حکم دکان بغلی شما، همکار محترمت، آخوند دیگر، آیت الله صادق روحانی که نصف درآمد ساخت سایت پورنو و قوادی را طلب می کند ، چیست!؟
اگر برنامه نویسی سایت پورنو بد است، حکم کسی که نصف پول آنرا می گیرد، چه می تواند باشد؟!
بی هیچ توضیح اضافه ای  ، استفتایی که از مرجع تقلید شیعه کرده بودم را اینجا می گذارم:
(در این استفتا، خودم را یک زن بیوه جا زده ام که پولی کلان به من ارث رسیده و شوهرم در کار ساخت فیلم پورنو و قوادی بوده است، و پرسیده ام حکم آن پول چیست؟!)
لینک این مطلب در بالاترین-----آزادگی--------فرندفید
مطلب مرتبط

۱۱ نظر:

 1. آخوند‌ها در مورد حکم اعدام یک آدم جوری صحبت میکنند که انگار نه انگار جون یک انسان اینجا مطرح هستش. این توحش آخوند و اسلام رو نشون میده. جان یک انسان در اسلام هیچ ارزشی ندارد. حالا اگر ایشون اصلا به قصد هم برای یک سایت پورنو نرم افزار درست کرده باشد و یا حتی هنرپیشه اصلی‌ یا کارگردان این فیلم هم بوده باشد دلیل بر اعدام یک انسان نیست. درضمن ایشون این کار رو در کانادا انجام داده نه در ایران. این کار در کانادا خلاف قانون نیست. باید واقعا شاشید به این مذهب کثیف و این قوانین قرون وسطایی و آخوند‌های عقب افتاده.

  پاسخحذف
 2. شما به خمس نگاه کنيد.
  خمس، اموالي بود که از غارت کشورهاي غير مسلمان به دست مي آمد و به امامان معصوم!!!!!!!!!!! مي رسيد

  پاسخحذف
 3. آقای گمنامیان.من از شما سوال میکنم. اگر واقعا" برای شخصی چنین اتفاقی بیافتد باید باآن مال که از حرام بدست آمده چه کند؟ به نظر شما نباید راه حلی وجود داشته باشد؟توجه کنید که کل مال حرام است و نمیتوان آنرا خرج کرد . همچنین نمیتوان آنرا به صاحبانش برگرداند چون یکنفر نیست که بتوان آنرا پیدا کرد. به نظر شما این ساده ترین راه نیست؟
  و به نظر شما آیا نباید هر کس دنبال کار خود برودو در اموری که کوچک ترین اطلاعاتی ندارد اظهار نظر کند؟ آیا شما حتی با الفبای فقه آشنایی دارید؟
  و به نظر شما نباید انسان حتی با دشمن خود نیز با ادب و نزاکت صحبت کند ؟ ادب بزرگترین سرمایه یک شخص است . استفاده کردن از کلماتی از قبیل "اغتشاشیدم " حتی از ادبیات لاله زاری نیز به دور است . چه رسد به جنابعالی که استفاده از کلمات رکیک را زشت میدانید. در واقع شما علاوه بر دین به اعتقادات اشخاص که حتما" باید از طرف همه مورد احترام باشد توهین میکنید.
  آیا تاکنون دیده اید که یک مرجع تقلید در مورد مثلا" متالورژی اظهار نظر کند ؟ نمیکند چون آنرا تحصیل نکرده است . در عجبم از شما !!! در مورد اموری که حتی الفبای آنرا نمیدانید براحتی اظهار نظر میکنید. شاید بگویید که در کشور ما چرا اکثرا" اینگونه میکنند . آنها هم اشتباه میکنند که اگر نمیکردند خیلی وضع بهتری داشتیم.

  پاسخحذف
 4. من این نظر رو توی وب خوندم.
  آناتول فرانس نویسنده فرانسوی و برنده جایزه نوبل ادبیات می گوید : << کاملترین انقلاب , انقلابی است که در آن آخرین پادشاه با روده های آخرین کشیش بدار آویخته شود >> هر چند اين جمله در خود طنزي قوي نهفته دارد اما او آگاهانه و يا ناآگاهانه به مهمترين واقعيت موجود مقابل سعادت بشر اشاره كرده بود .البته فعلا در کشور ما شاه و کشیش یکی هستند . کاش این جمله آناتول فرانس در سال 57 برای ایران ما اتفاق می افتاد و ما دچار این بدبختی نمی شدیم !

  پاسخحذف
 5. این گرامی در بالا فرموده‌اند:

  "آقای گمنامیان.من از شما سوال میکنم. اگر واقعا" برای شخصی چنین اتفاقی بیافتد باید باآن مال که از حرام بدست آمده چه کند؟ به نظر شما نباید راه حلی وجود داشته باشد؟توجه کنید که کل مال حرام است و نمیتوان آنرا خرج کرد . همچنین نمیتوان آنرا به صاحبانش برگرداند چون یکنفر نیست که بتوان آنرا پیدا کرد. به نظر شما این ساده ترین راه نیست؟
  و به نظر شما آیا نباید هر کس دنبال کار خود برودو در اموری که کوچک ترین اطلاعاتی ندارد اظهار نظر کند؟ آیا شما حتی با الفبای فقه آشنایی دارید؟
  و به نظر شما نباید انسان حتی با دشمن خود نیز با ادب و نزاکت صحبت کند ؟ ادب بزرگترین سرمایه یک شخص است . استفاده کردن از کلماتی از قبیل "اغتشاشیدم " حتی از ادبیات لاله زاری نیز به دور است . چه رسد به جنابعالی که استفاده از کلمات رکیک را زشت میدانید. در واقع شما علاوه بر دین به اعتقادات اشخاص که حتما" باید از طرف همه مورد احترام باشد توهین میکنید.
  آیا تاکنون دیده اید که یک مرجع تقلید در مورد مثلا" متالورژی اظهار نظر کند ؟ نمیکند چون آنرا تحصیل نکرده است . در عجبم از شما !!! در مورد اموری که حتی الفبای آنرا نمیدانید براحتی اظهار نظر میکنید. شاید بگویید که در کشور ما چرا اکثرا" اینگونه میکنند . آنها هم اشتباه میکنند که اگر نمیکردند خیلی وضع بهتری داشتیم. "

  بله! واقعا نظر جالبی است. یعنی این دکان مال آخوندهاست و کسی نباید چشم طمع بر آن داشته باشد. ای کاش تعصب اندکی (فقط اندکی) تعقل برای انسان باقی می‌گذاشت. شاید آنطور وضع بهتری داشتیم.

  پاسخحذف
 6. بر خودم لازم ديدم حالا که صحبت از فقه شد قطره اي از فقه اسلامي را که اين دجالان بر سر ما مي زنند را در اينجا بياورم تا همگان بدانند که فقه اسلام چه سخناني در پرده دارد:

  امام صادق فرمود : چهارچیز از اخلاق پیامبران است : عطر زدن وتراشیدن موی سر٬ و ازاله موی بدن با نوره (واجبی کشی) و کثرت آمیزش جنسی(الفقیه ۱۳۱/۱ ٬ مکارم الاخلاق ۶۳ ٬ و تحف العقول ۴۴۲)
  سنن النبی صفحه 98

  پاسخحذف
 7. ناشناس گفت...
  ............
  آیا تاکنون دیده اید که یک مرجع تقلید در مورد مثلا" متالورژی اظهار نظر کند ؟
  -------------------------------------------
  بله دیدیم. آخوند در هر موردی اظهار نظر میکنه. از متالورژی تا اینکه بنده باید کیرم را در شورتم بذارم دست چپ، یا راست، یا به طرف قبله!!!!

  پاسخحذف
 8. خودمونیم معلوم است که در مقابل حرف حسابی همه تان کیش و مات شده اید(نظر آقای گرامی) . و باز به فحش و بی ادبی پناه برده اید

  پاسخحذف
 9. آیا تاکنون دیده اید که یک مرجع تقلید در مورد مثلا" متالورژی اظهار نظر کند ؟
  -------------------------------
  چون اين علوم جايي براي مغالطه و سفسطه باقي نمي گذارند مراجع تقليد جرات وارد شدن ندارند واگرنه قران با پر رويي و بي شرفي تمام در علم زمين شناسي وارد شده و کوه ها را ميخ هايي براي محکم کردن زمين معرفي کرده!!!

  در حالي که امروزه هر بچه اي مي داند که کوهها از حرکت پوسته زمين طي ميلون ها سال بوجود آمده اند و همينطور از فوران مواد آتشفشاني از لايه هاي دروني زمين.

  پاسخحذف
 10. مسلماناني که در ايران زندگي مي کنند اموالشان حرام است چون کشور ما را غصب کرده اند اول پاسخ اين را بدهيد!!!

  آخوندها آنقدر به خوردن مال حرام عادت کرده اند که با پررويي هر مال حرامي که گير بياورند به آن چشم طمع دارند.

  پاسخحذف
 11. اصولامراجع عظام زیادنبایدنظربدهند.چون معمولا نظرشان به نظررییس جمهورمحترم نزدیک است ودر نهایت ضایع میشوند.البته غیرازبزرگانی چون صانعی ودستغیب و...

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.