شنبه، خرداد ۲۱، ۱۳۹۰

لختی شکیبایی؛ سحر نزدیک است/ آزادی و دمکراسی مفت به چنگ نمی آید، اگر تکانی نخوریم، هر روزمان همین است و هر روز باید شاهد یک ننگ جدید باشیم.


یکصدسالی است که بی بی مریم بختیاری، تنفگ بدست گرفت و زنان ایران را رو سفید کرد، یکصد سالی است که لر و ترک و بختیاری و فارس، دست به دست هم دادند تا مشروطه را بنا کنند، یک صد سالی است که برای آزادی خون می دهیم، اما دریغ از لحظه ای آزادی.

برای هر کشوری ، آزادی یک هزنیه ای دارد، برای کشور ما این هزینه بسیار بوده است، چرا که گرفتار دو سرطان عمده بوده ایم، خاندان شاهی و آخوندها ، دو سد عظیم مقابل مردم ایران برای رسیدن به آزادی بوده اند.

اما عمر روژیم هایی دیکتاتوری، رو به اتمام است، چه آنکه به مدد سی سال جنایات رژیم آخوندی و هم حضور گسترده اینترنت و ماهواره ، مردم ایران به خوبی آگاه از شرایط پیش روی کشور هستند، لذا سرنگونی حکومت زور و جنایت، دور نیست.

هموطنم برای آزادی ، باید که زحمت کشید، دیگران را اگاه کرد، به خیابان آمد و مخالفت خود را ابراز داشت، وگرنه این دیو جنایت، همچنان بر گرده ما سوار باقی خواهند ماند.

براستی ، اگر مریم بخیتاری اکنون زنده بود، چه جوابی برای او داشتیم ؟ باید به او چه می گفتیم ؟! آیا باید می گفتیم که ما به مانند تو شجاعت مردن برای آزادی را   نداشتیم ؟ یا شاید بهتر است بگوییم که لیاقتش را نداشتیم ؟!

لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی-------فرندفید

تصویر بی بی مریم بختیاری به نقل از ویکی 

۲ نظر:

  1. http://www.youtube.com/watch?v=8eIQAamF9ik&feature=related

    پاسخحذف
  2. در مرگ هاله سحابی
    ضمن تسلیت به همه هموطنان بی ادب و بی دین و ایمون به خاطر مرگ خانم هاله سحابی، باید یک نکته ای رو عرض کنم خدمت همه شیعه های دو آتیشه و جماعت مثلا اصلاح طلب. میگن که وقتی علی شنید که خلخال از پای زن یهودی در آوردن اینقدر ناراحت و غصه دار شد که ارواح کونش نزدیک بود دق کنه و بمیره ولی نمرد تا بالاخره با شمشیر مرحوم ابن ملجم رفت اون دنیا. از دوره علی تا حالا اگر برای هر ستمی که به یک زن میشه یک مرد مسلمون دق کرده بود و مرده بود نسل مرد مسلمون هم تا حالا مثل نسل دایناسورها منقرض شده بود. از بعد از انقلاب هم اگر برای ستمی که نه به یک زن بلکه به هر هزار تا زن میشه یکی از این آخوندای کس کش دق میکرد و میمرد دیگه یک آخوند هم نمی موند. بیا این خانم هاله سحابی رو روز روشن میکشن، خانم ستوده بی گناه تو زندون هست، ندا آقا سلطان، زهرا کاظمی و زهرا بنی یعقوب و هزارها زن دیگه زندون میرن، شکنجه میشن، اعدام میشن و هزار بدبختی و بیچارگی دیگه ولی تا حالا دیدین یا شنیدین که آخوندی دق کنه بمیره؟ نه، امثال رفسنجانی و خاتمی و کدیور و ابطحی و اشکوری فقط گردنشون کلفت تر میشه و کونشون گنده تر. نه، اینها هیچکدوم از غصه هیچ زنی دق نمیکنن بمیرن. این آخوندا هم مثل همون علی یک مشت کون گشاد خالی بند هستن که زر زر زیاد میکنن، علی از شنبه تا پنج شنبه هزارجور کون میداد بعد روز جمعه میرفت منبر و حرفای گنده گنده میزد. اون جاکش که خودش دهن هفتادودوملت رو گائیده بود از ستمی که به زنها میشد دق نکرد بمیره تا ابن ملجم با شمشیرکله اش رو مثل هندونه شکافت. از این همه آخوند مادر جنده هم یکیش از ستمی که به زنها میشه دق نمی کنه بلکه باید یک ابن ملجمی پیدا بشه این مادر قحبه ها رو دو شقه کنه بفرسته بر دست علی

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.