چهارشنبه، خرداد ۲۵، ۱۳۹۰

سپری مضحک برای دین و دلیلی مسخره برای فکر نکردن : تو به عقیده من توهین می کنی ... !


اگر من از شما بپرسم آیا به نظریه چرخش زمین به دور خورشید اعتقاد دارید ؟ و اگر من با جواب شما (هر چه باشد) مخالفت کنم و بگویم شما اشتباه می کنید، آیا شما حق دارید به من بگویید به شما بی حرمتی کرده ام ؟ بگویید به شما توهین کرده ام ؟ یا بخواهید علیه من دست به خشونت بزنید؟!

قطعا این اعتراض شما خنده اور خواهد بود و همه به شما خواهند گفت خوب نظرشما و ایشان متفاوت است، چرا به خشونت می خواهید متوسل شوید ؟!

مساله دین شما نیز همین گونه است، همانطوری که شما نباید از به چالش کشیدن (یا توهین به اعتقاد فیزیکی خود) ناراحت شوید ، نباید از به چالش کشیده شدن دین خود نیز ابایی داشته باشید.

در حقیقت ، این شیوه برخورد (عدم تحمل نقد)، سپر دفاعی ادیان برای ادامه حیات بوده است.

 فرض بگیرید اسلام، این دین در فضایی آزاد اگر مورد انتقاد قرار بگیرد، خیلی خیلی زود مسلمانان متوجه اشکالات آن می شوند و از این دین خارج می شوند و صد البته که این دین دوام نمی آورده است، لذا طراحان این دین ، این سپر دفاعی را برای این دین طراحی کرده اند و می گویند اگر کسی از اسلام انتقاد کند، به آن توهین کرده است و سزای توهین کننده مرگ است ! لذا اجازه نقد و به چالش کشیدن این را از دیگران می گیرند.

این سپر دفاعی ، بسیار احمقانه است، اما عجیب است که همچنان کارایی دارد. کافیست مسلمانان عزیز، یک لحظه به خود بیایند و فکر کنند این چگونه دینی است که نمی شود انرا نقد کرد و درباره آن به شیوه انتقادی اندیشید!

در واقع اگر به خوبی نگاه کنیم، این سپر دفاعی ، خود نشان دهنده این است که این دین تا چه حد بر اساس مبانی غلطی بنا شده است.
لینک این مطلب در بالاترین -------آزادگی ------فرندفید۲۳ نظر:

 1. گمناميان عزيز.

  اينها کشور ما را با اين احکام حقوقي عقب مانده وا دادند.

  احکام قضايي ما هميشه با نظر اين اخوندها نوشته مي شده حتي قبل از انقلاب.

  براي همين است که انقلاب هيچ آزادي براي ما به ارمغان نياورده و استبداد را بيشتر کرده.

  چون پس از انقلاب دست اين کفتارها براي نوشتن احکام عقب افتاده و جاهلي در سيستم قضايي ما بازتر شده.

  نمونه:
  ماده 300 قانون مجازات اسلامي
  خونبهاي قتل زن مسلمان خواه اين قتل عمدا صورت گرفته باشد و خواه غير عمدي پنجاه شتر است

  ماده 435 قانون مجازات اسلامي
  خونبهاي قطع بيضه چپ يک مرد مسلمان 66 شتر است و خونبهاي قطع بيضه راست او 34 شتر . خونبهاي قطع هر دو بيضه چپ و راست مرد مسلمان صد شتر است

  مستند شرعي
  علت تفاوت خونبهاي بيضه چپ و راست روايت عبدالله بن سنان از حضرت امام جعفر صادق است که فرمود به بيضه چپ دو ثلث ديه کامل تعلق مي گيرد زيرا بچه از بيضه چپ بوجود مي آيد.

  براي اطلاع بيشتر بر ديگر مواد قانون مجازات اسلامي به دوره چاپ شده پنج جلدي آن جمعا در 1944 صفحه شامل دو جلد مربوط به حدود دو جلد مربوط به ديات و يک جلد مربوط به تعزيرات حکومتي و مواد مخدر که زير نظر اداره کل قوانين و مقررات رياست جمهوري به چاپ رسيده است مراجعه کنيد

  پاسخحذف
 2. ماده 124 قانون مجازات اسلامي بخش حدود
  هرگاه کسي ديگري را از روي شهوت ببوسد تا 60 ضربه شلاق مي خورد

  آخه اين هم شد قانون؟
  چند نفر تا حالا تونستند ثابت کنند که فلاني مرا با شهوت بوسيد.
  لابد 4 مرد عادل بايد شهادت بدهند

  پاسخحذف
 3. اگر تنها يک سال در اروپا به قانون قصاص و ديه و حدود اسلامي عمل بشود خواهيد ديد که تخم همه بيدادگري ها و دزدي ها و بي عفتي هاي خانمانسوز از کشورهاي آن برچيده خواهد شد
  (کشف الاسرار امام خميني ص274

  پاسخحذف
 4. توهین به اعتقادات بد است مقلا اگر من بگویم مادر شما جنده بوده (عذرمیخوام) شما ناراحت نمی شوید ؟

  پاسخحذف
 5. آقای گمنامیان طرف صحبت شما کیست؟ اکثر آنهایی که با حرفهای منطقی شما مخالفت میکنند آخوندهای مزدوری هستند که کاری جز مفت خوردن و خوابیدن و تر کردن همدیگر کاری ندارند. و آنها به خوبی و بهتر از من و شما میدانند که دینی که ازش حمایت میکنند ، همه روی دروغ و دغل بنا شده. خوب میدانند که محمد پیغمبرشان یک دروغگویی بیش نبود ولی دقت کنید که در آمد اینها ، مفت خوری شان ، و چپاولشان روی این دروغها بنا شده. البته هستند که یک عده آدمهایی که یا واقعن نادان و نا آگاه هستند یا در آمدشان و چپاولشان با آخوند ها گره خورده مانند این سرداران مانند نقدی و امثال آن. درود بر شما و درود بر شرف و وطن پرستی شما.

  پاسخحذف
 6. اشکال تقدس در این است که به هر نقدی بر چسب توهین میزند. تقدس یعنی رد انتقاد. یعنی عدم تفکر. چیز مقدس اعتباری قراردادی و فرای واقعیت میابد. همانطور که شما گفتید مطرح کردن توهین به اعتقاد ابزار دینکاران برای خفه کردن انتقاد است . چون انتقاد و پرسشگری ویرانگر تقدس است. انتقاد کردن هیچ ارتباطی به توهین کردن که به معنی احترام نگذاشتن است ندارد . مثلا اگر شما عقیده داشته باشی که صبح زود با صدای بلند اذان بگویی و همسایه را از خواب بیدار کنی، اگر همسایه انتقاد کند که شما نباید مرا بیدار کنی این به معنی این نیست که من به اعتقاد شما به اذان با صدای بلند توهین میکنم بلکه به این معنیست که من با این عمل مخالفم و حق ابراز مخالفت دارم.

  پاسخحذف
 7. عزیز جان
  بین انتقاد از عقیده یک نفر و توهین به خواهر و مادر آن شخص، زمین تا آسمان فرق وجود دارد.
  شما هنوز این را نمی دانی ؟!
  من کجا به مادر شما چیزی گفته ام که شما بخواهی چنین کنی ؟
  ------------------


  ما در حقوق بشر و دمکراسی ، دو بحث جداگانه داریم:
  یک- آزادی عقیده: یعنی شما و بنده مجاز هستیم که هر عقیده ای را برگزینیم،
  دو - آزادی بیان: یعنی من و شما حق داریم هر عقیده ای را نقد کنیم، این شامل ادیان و اعتقادات همه می شود،
  لطفا توجه فرمایید ،
  الف- میلیونها عقیده در دنیا است که بعضا با هم اختلاف و همپوشانی بنیادی دارند، مثلا اگر بخواهیم به عقاید سنی ها احترام بگذاریم، باید به بخشی از عقیده شیعه ، بی احترامی کنیم !! حال تصور کنید که میلیونها عقیده در دنیا است! احترام گذاشتن به عقیده دیگران کاری غیر عملی است.
  ب- آیا مثلا باید به عقیده هیتلر هم احترام گذاشت ؟!
  به عقیده چنگیز چه ؟! خامنه ای نیز عقیده خودش را دارد و خودش را نماینده خدا می داند ، پس باید به عقیده او هم احترام گذاشت ؟!
  سه- تا زمانی که عقیده شما ، اره در ماتحت ملت نکرده است، کسی کاری به آن دارد، اما دین شریف اسلام، باعث نابودی کشور من و زندگی مردم کشور من شده است، چگونه توقع داری من سکوت کنم و حرفی علیه آن نزنم؟!
  چهار- این چه دین بند تنبانی و مسخره ای است که با نقد من، شوخی من اینگونه به لرزه در می آید ؟!
  پنج- زمانی که اسلام بندتنبانی شما ، من غیر مسلمان را نجس می داند، شما کجا بودی که اعتراض کنی و ششصد بار یک جمله را تکرار کنی ؟! اسلام به عقیده من که هیچ، به خود من توهین کرده است !!
  لطفا یادت باشد که :
  عقیده شما که اسلام است زندگی مرا به باد فنا داده است.
  مساله این است که این عقیده زندگی میلیونها انسان را فنا کرده و اگر با آن مبارزه نشود، میلیونها زندگی دیگر را نیز فنا می کند، من از توهین کردن لذت نمی برم و توهین هم نمی کنم ولی براستی چه کسی مرز توهین و انتقاد را مشخص می کند ؟! این محدودیت با اصل آزادی بیان در تناقض است. آیا اسلامی که به صراحت می گوید کسانی را که اسلام نمی آورند را بکشید(برابر نص صریح قرآن) ، می تواند توقع داشته باشد کسی حتی شوخی هم نکند؟! اسلام حتی حق حیات را برای غیر مسلمانان قایل نیست، چه رسد احترام به عقاید دیگران

  پاسخحذف
 8. انتقاد که هیچ، به این دین کثیف اسلام و مقدساتش (خرافات) که باعث بدبختی میلیارد‌ها انسان شده باید بی‌احترامی کرد. دینی که با کشتار و تجاوز و شکنجه و غارت و خفقان ترویج پیدا کرده. دینی که اجازه میده با دختر بچهٔ شیرخواره هم سکس داشته باشی‌. دینی که زن رو ناقص العقل می‌دونه و اجازهٔ کتک زدنشون رو میده. تًف بر این مذهب کثیف. هیچ احترامی برای این مذهب نباید قائل شد. باید در هر جای ممکن این مذهب کثیف و احکام وحشی‌اش را برای دیگران آشکار کرد.

  پاسخحذف
 9. نادان عقده ای بیسواد لافزن پر مدعا ,کی و چی تو را از انتقاد مشروح از اسلام در همین سایت خودت که تحت اختیارت هست باز میدارد ?!! فقط لافزنی و حرف کلی زدن ,فقط بیمایگی و بيسوادی.تو حتی نمیفمی از چه حرف میزنی .نادان در اسلام فقط کشتن کافر حربی ,یعنی کافری که مسلمین را در جنگی که براه میندازد میکشد ,مجاز ست.برو بفهم که امام صادق (ع) چطور آزادانه با کفار بحث میکرد که حاصل آن کتاب توحید مفضل است. نادان لافزن برو یک کتاب تاریخ را سرسری ورق بزن تا ببینی ,هر چند از دیدن تا فهمیدن ره بسیارست,پیامبر (ص) حتی به ابوسفیان رئیس کفار حربی که بانی جنگهای بسیار علیه مسلمین بود وبانی کشته شدن مسلمین بسیار بود ,بلکه همو بود که با آزار بسیار مسلمین
  را مجبور به هجرت به مدینه کرد ,امان داد و حال آنکه پیامبر میتوانست حکم قتلش را بدهد.
  تو بیسواد عقده ای فکر میکنی در آمریکا و اروپا کسی نمیتواند از اسلام انتقاد کند ?!! و در نتیجه کسی اسلام را نمیشاسد جز تو نابغه دهر ?!!

  بیسواد بفهم که از چی حرف میزنی .در اسلام بلکه در همه ادیان واقعی خدا برای هدایت همه از جمله کفار پیامبران را ارسال میکند تا راه درست را به آحاد بشر نشان دهند.

  مسلمان نمیگوید که خدا ناتوان از کشتن کفارست به همین خاطر رسول میفرستد تا از من مسلمان قویتر از خودش خواهش کند کفار را بکشم !! نابغه همه زمانها بفهم که چی میگی !!
  پرت و پلا گفتن هم حدی دارد .
  نادان پیامبران مامور تبلیغ بودند نه مامور کشتن.هیچ پیامبری هیچ کافری را نکشت مگر آنکه حتماآن کافر جنگ علیه مومنین براه نداخته بود.

  لکم دینکم و لی دین :من دین خود را دارم شما هم دین خود را دارید.

  لا اکراه فی الدین : اکراه و اجباری در پذیرش دین نیست.

  ولا تقولوا لمن القی الیکم السلام لست مومنا : به کسی که به شما سلام داد نگوئید مومن نیستی = کافری .

  نابغه دوران در حد جورج بوش احمق هفت تیر کش گاو چران فهم و سواد نداری چرا که بعد از 11 سپتامبر که در آمریکا عصبانیت بیداد میکرد به صراحت گفت که این حملات ربطی به دین اسلام ندارد و به مسلمانان کاری نداشته باشید.

  عین همین جملات را اخیرا اوباما بعد از سقط کردن بن لادن احمق آدمکش گفت.

  نادان تو خیال میکنی من مسلم که در اروپا و در آمریکا و در کانادا با کفار بحث میکنم و هیچوقت نخواسته ام کافری
  را بکشم اسلام را نمیشناسم و تو لافزن تهی مایه اسلام را میشناسی ?!!! چون خیال میکنی در اسلام غیر مسلمان را باید کشت ?!!!


  نوشته هایت به درد عده ا ی عقده ای نافهم سایت بالاترین ,که الحق در جهل و بلاهت بالاترین است,میخورد و بس !

  پاسخحذف
 10. قسمتهائي از یک مقاله BBC


  برنارد لوئیس یکی از راست های افراطی آمریکا است. او
  مدعی است که هر کس در جوامع مسیحی مورد خشونت و نارواداری قرار می گرفت به جوامع اسلامی پناه می برد: "فرار یهودیان در ۱۴۹۲ میلادی از اسپانیا به خاک عثمانی معروف است، ولی به هیچ وجه یگانه مورد نیست. گروه های دیگر پناهنده، مسیحیان دگراندیشی که در کشورهای خود تحت آزار و پیگرد کلیساهای مقتدر بودند، همسان یهودیان، در سرزمین های عثمانی پناه داده شدند. و هنگامی که فرمانروایی عثمانی در اروپا به پایان رسید، ملت های عیسوی قرن ها تحت فرمان عثمانیان، همه هنوز برجا بودند، زبان، فرهنگ، مذهب و حتی، تا حدی، نهادهای آن ها دست نخورده بود، و همه آماده از سر گرفتن موجودیت ملی جداگانه خود بودند. اما درباره مسلمانانی که پس از پایان حکومت عثمانی در بالکان و پس از حکومت مورها در اسپانیا ماندند همین را نمی توان گفت". [برنارد لوئیس، خاورمیانه، دو هزار سال تاریخ از ظهور مسیحیت تا امروز، ترجمه حسن کامشاد، نشر نی، صص ۱۳۳- ۱۳۲]
  تری جونز

  تری جونز، کشیش اهل ایالت فلوریدای آمریکا، با ترتیب دادن مراسم سوزاندن قرآن خشم مسلمانان را برانگیخت

  ولتر -که در ضد اسلام بودن او شکی وجود ندارد- در رساله ای در باب تساهل همین مدعا را تأیید کرده و می نویسد: "سلطان اعظم، در صلح بر بیست قوم مختلف حکومت می کند. دویست هزار یونانی در کمال امنیت در قسطنطنیه زندگی می کنند. خود مفتی مسلمانان، پطریرک یونانی را منصوب و به سلطان معرفی می کند. حتی یک پطریرک [کاتولیک] لاتینی را نیز می پذیرند... به علاوه، در امپراطوری ترک ها کثیری از یعقوبی ها، نستوری ها، قائلان به وحدت مشیت، قبطی ها و مسیحیان نحله یوحنا، یهودیان، گبرها، بانیان ها (هندوها) زندگی می کنند. در کتب تاریخ ترک ها هیچ شورشی ثبت نشده که از سوی یکی از این ادیان صورت گرفته باشد". [سیلویا هرش، عقلانیت و تساهل در اسلام از دیدگاه لسینگ، ترجمه الهام حسینی بهشتی و فریده فرنودفر، انتشارات دانشگاه ادیان و مذاهب، صص ۱۳۹- ۱۳۸].

  یک مسیحی دیگر، رایماروس، مدعی است که مسیحیان در جوامع اسلامی از آزادی بیشتری نسبت به جوامع مسیحی بهره مند هستند: "آری، این درست است! آنها در میان خود با مسیحیان مدارا می کنند و باید این رسوایی را درباره مسیحیت برملا کرد که مسیحیان تحت امپراطوری ترک ها در قیاس با حکومت های مسیحی، با آزادی عمل بیشتری به فرایض دینی خود عمل می کنند". [همان، ص ۱۳۹]

  ولتر و لسینگ به طور خاص به صلاح الدین ایوبی اشاره می کنند که با یهویان و مسیحیان برادرانه رفتار می کرد، اما سپاهیان صلیبی مسیحی در اورشلیم، مسلمانان، و بیش از آنان یهودیان، را قتل عام کردند. صلاح الدین مسیحیان زندانی را آزاد کرد و کلیسای مرقد مقدس را به آنها پس داد. ولتر می نویسد: "اگر این اسناد را با رفتاری که مسیحیان در اورشلیم داشتند، مقایسه کنیم، متأسفانه خواهیم فهمید که چه کسانی بربر بودند". [همان، ص ۱۴۱]

  پاسخحذف
 11. پس از سخنان سال ۲۰۰۶ پاپ در باره مسلمان ها و اسلام، خانم کارن آرمسترانگ دین شناس مسیحی انگلیسی طی یک مقاله در گاردین در پاسخ پاپ نوشت: "تا قرن بیستم، اسلام یک دین بسیار بسیار روادارتر و صلح دوست تر از مسیحیت بود... مسلمان ها دین شان را با شمشیر به کسی تحمیل نکردند… تا نیمه قرن هشتم، یهودیان و مسیحیان در امپراتوری اسلام به طور جدی از گرویدن به اسلام بر حذر داشته می شدند. چون بنا به تعالیم قرآنی، آنها وحی راستین را در دین خودشان دریافت کرده بودند". [Guardian, Sept. 18, 2006]

  پاسخحذف
 12. "توهین به اعتقادات بد است مقلا اگر من بگویم مادر شما جنده بوده (عذرمیخوام) شما ناراحت نمی شوید ؟"

  گرامی، قرآن را از کنار طاقچه بردار، خاک آنرا بگیر و بخوان. قرآن دشنامهایی در همین سطح به دیگران داده است:

  http://mamnoe.wordpress.com/%d9%81%d8%ad%d8%a7%d8%b4%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d8%b1%d8%a2%d9%86/

  کتاب مقدس خود را از این فحشها بزدایید و سپس ادعای اخلاق و محکوم کردن توهین را بنمایید.

  پاسخحذف
 13. "مسلمان ها دین شان را با شمشیر به کسی تحمیل نکردند…"

  پس علی و حسن و حسین مبلغ و راهنما و فیه به ایران و مصر صادر نمودند و آنجاها را فتح کردند!!! گرامی، هر چه میشونی را باور نکن. ایرانیان سالها با اسلام مبارزه کرده‌اند در همه نقاط ایران. ضعیف و ضعیف تر شدند و کاری از پیش نبردند، مسلمانان به هر عنوان حاکم گردیدند، تبلیغات نمودند و برای ملت راهی نماند.

  صادق خان هم مجبور بوده با دیگران بحث کند. بنی امیه و بنی عباس است بنا به شرایط آن آزادی نسبی را فراهم نموده بودند. اسلحه دست جناب صادق شما نبوده است والا مثل پدر جدش علی در شمشیر کشی کم نمیآورد.

  پاسخحذف
 14. بقیه حرفهایت هم همه پاسخ دارد.

  پاسخحذف
 15. ( کمونیست = مسلمان = ضد انتخابات آزاد = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند. « کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 16. مردی بنام “عتبه” که بخاطر عدم پخش مساوی غنایم بین لشکریان اسلام به صورت محمد تف کرده بود بوسیله علی سر بریده شد. (تاریخ طبری . جلد 5 .صفحه 1103)

  پاسخحذف
 17. در سال 39 هجری مردم فارس و کرمان نیز سر به شورش گذاشتند و حکام ستمگر امام علی را از شهر خود بیرون کردند. امام علی مجددا زیادابن ابیه را به آنجا گسیل داشت و لشکریان وی از هیچ جنایتی فروگذاری نکردند. (تاریخ طبری، جلد 6، ص 2657 و یا فارسنامه، ص 136)

  پاسخحذف
 18. آنانکه دست رنگ کرده بودند و شادی و شعف در اثر در گذشت محمد نشان داده بودند ” علی” و” خالد بن ولید” همه را بکشتند و اجسادشان را در آتش سوزاندند. (تاریخ طبری .جلد ۴ . صفحات ۱۳۸۰٫۱۴۶۴) (تاریخ طبری .جلد ۶٫صفحات ۲۴۲۰٫۲۲۶۵

  پاسخحذف
 19. علی و زبیر بن عوام پس از پیروزی بر قبیله” بنی قریظه” تعداد ۹۰۰ نفر از مردان قبیله را در مقابل گو دالهایی که از پیش کنده بودند سر بریدند. (تاریخ طبری. جلد ۳)پیامبر بگفت تا در زمین گودالها بکندند و ” علی” و” زبیر” در حضور پیامبر گردن انها را زدند. (تاریخ طبری .جلد ۳٫ صفحه ۱۰۹۳)

  پاسخحذف
 20. اعراب بسیاری که همچون ایرانیان با ارعاب و زور شمشیر مسلمان شده بودند مرگ محمد را جشن گرفتند و زنانشان دست خود را حنا بسته بودند، مسلمانان به شدت به سرکوب و قتل عام این افراد و قبایل پرداختند به این جنگها جنگهای ردّه گفته می‌شود. علی این افراد را زنده زنده سوزاند. (کامل ابن اثیر، پوشینه دوم صفحات 37، 83، 88)

  پاسخحذف
 21. سوره توبه (٩ ) آیه ٥ : پس از آنکه ماههای حرام ( ذیقعده ، ذیحجه ، محرم ، و رجب ) که ( مدت امانست) در گذشت آنگاه مشرکان را هر جا به قتل برسانید و آنها را دستگیر و محاصره کنید و هر سو در کمین آنها باشید چنانچه از شرک توبه کرده و نماز اسلام به پا داشتند و زکوة دادند پس از آنها دست بردارید که خدا آمرزنده و مهربان است.

  طبق این آیه خدای محمد عرب دستور قتل ملیاردها مردم را داده و از جمله من . این کثافتی که دستور قتل منو داده مهم نیست . ولی اگر من بگویم این خدای محمد گه زیادی خورده ، به اعتقاد شما توهین شده؟ حالا اگر من بگویم این عرب کثافت این حرفها را از خودش در آورده که بتواند به قدرت برسد و با دختران خوردسال مانند عایشه ٧ ساله تجاوز کند به دین و اعتقاد شما توهین شده؟ آخه احمق اگر آخوند نیستی عقلت را بکار بانداز. اگر به قول تو همه را خدا آفریده ، پس چرا به یک کثافت عرب دستور میده که مرا بکشد؟ خوب مگر این خدا قادر متعال نیست؟ خوب ، یک باره آدم دلخواه خودش می آفرید که اینهمه جنگ و خونریزی هم در بین نباشد. لابد از آخوند ک... شنیدی که خدا آدم ها را امتحان میکند . امتحان کردن میدونی یعنی چه؟ سازنده مطمئن نیست که چیزی که ساخته کار میکند یا نه. خوب امتحان میکند . مانند اینکه بمب اتمی میسازند و امتحان میکنند که آیا کارشان درست است یا نه؟ امتحان خدا اینکه خدا نمی دانسته که چی ساخته و حالا دارد امتحان میکند. یک حرف هم به این آخوند های کثافت دارم و آن اینکه اگر پدر احمقت با مادره بیشعورت همخوابگی نمی کرد تو کثافت بدنیا نمی آمدی . اگر غیر از این باشد و همه را خدا بیافرینت ، خدا چه جانور درنده ای است که جانیانی مثل هیتلر مثل خمینی و مثل خامنه ای و امثال آنها به عمل آورده که دنیا را به آشوب بکشند و اینهمه قتل و جنایت کنند. درود فراوان به آقای گمنامیان . بنویس ، دستتان درد نکند. گور پدر علی

  پاسخحذف
 22. ۱۰۰۰ آفرین به این ناشناس بالایی‌. شما هم لطفا بنویسین.

  پاسخحذف
 23. عزیزان بهترین راه برای مبارزه با این دین کثافت اسلام و آخوند های بی ناموس دروغگو که کارشان مفت خوردن و پخش دروغ در سطح جامعه است ، خواندن قرآن و کپی و های لات آیه هایی که بطور آشکارا دروغ محض است مانند چرخش خورشید و ماه به دور زمین که در آیه های مختلف مثل سوره رحمان آیه ٥ بیان شده و پخش آنها در جامعه است . از نسخه های قرآن که من مطالعه کرده ام ، ترجمه مهدی الهی قمشه ای نسبت به آنهای دیگر واضحتر است. چند تا آیه را بنده برای نمونه مینویسم. سوره بقره ( ماده گوساله) آیه ٢٥٦ و سوره مائده آیه ٩٩ ، سوره زمر آیه ٤١ ، سوره کافرون آیه ١ تا ٦ ، سوره بقره آیه ١٩١ و ١٩٣ ، سوره محمد آیه ٤ ، سوره انفال آیه ٦٥ ، سوره نساء آیه ٥٦ و ٣٤ ،
  سوره بقره ٢٢٣ ( زنان شما کشتزار شمایند از هر دری که خواستید وارد شوید ..... ) ، سوره مائده آیه ٣٨ ، سوره نور آیه ٤ ( این آیه را محمد برای این گفته که دهن مردم را که از رابطه بین عایشه ، زن پیغمبر ، و صفوان سخن میگفتند را به بندد) و الی ممکن نیست که یک نفر مانند صفوان که میخواهد زن ١٣ ساله پیغمبر را در آغوش بگیرد و فلان کند ، برود و چهار نفر را صدا کند که بیایید و شاهد باشید که من دارم زن محمد را فلان میکنم . سوره ابراهیم آیه ٤ ، سوره نحل آیه ٣٦ ، سوره اسراء آیه ١٥ ، سوره رعد آیه ٧ ، سوره یونس آیه ٤٧ ، سوره آل عمران آیه ١٦٤ ، سوره شعراء آیه های ١٩٨ و ١٩٩ ، سوره انعام آیه ٩٢ ، سوره بقره آیه ٢٦٦ ، سوره تکویر آی های ١٥ تا ١٩ ، سوره انفطار آیه ١ و ٢ ، سوره فصلت آیه ٩ ،
  اینها از نمونه های قر آن است که هر کدام ثابت میکند که خدا و مدایی توی کار نبوده و محمد عرب با عقل ناقص خود یک چیزی را نسبت به حالی که داشت بیان میکرد و به حساب خدا میگذاشت. بطور مثال میگوید خدا آسمان را نگهداشته که به زمین نافتد. از این قبیل حرفهای مسغره در قر آن فراوان یافت میشود . لطفن بخوانید و به دوستانتان هم نشان دهید . من این را انتخاب کردم برای اینکه هر کتابی را جلو افراد مذهبی میگذاری ، نویسنده کتاب را مورد سؤال قرار میدهند ولی در مورد قرآن بهانه ای ندارند که بگویند که این را کی نوشته . موفق باشید. درود فراوان به آقای گمنامیان ، زنده و پایدار باشی و بنویسی تا آزادی مملکتمان را از یوغ این جانوران بی همه چیز همه با هم جشن بگیریم.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.