پنجشنبه، خرداد ۱۹، ۱۳۹۰

بله، روزنامه نگارها هم گاهی گول می خورند/اما شرم بر رژیمی که برای نفوذ بین مخالفین، به چنین رذالتی تن می دهد و به آن نیز افتخار می کند!


شرم باد بر رژیمی که نفت کشور را مجانی دارد صادر می کند، مردم در گرسنگی هستند و کارگر شهرداری از گرسنگی می میرد، آنگاه تمام افتخارش شده جاسوسی یکی از مزودرانش بین مخالفین سیاسی رژیم!

داستان شخصی به نام مدحی را شنیده ایم، گویا یکی از مزدوران وزارت اطلاعات ، خود را نادم از همکاری با رژیم جا زده است و بعد به خارج از ایران رفته و بعد از تقاضای پناهندگی ، با چند نفری از فعالین سیاسی و یا روزنامه نگاران مخالف رژیم، ملاقات هایی داشته است. گویا در این میان دکتر نوری زاده، روزنامه نگار ساکن لندن، بیش از همه به او بها داده است و اخبار او را منتشر کرده است. حال این مزدور رژیم به ایران بازگشته است و تلوزیون ایران ، با افتخار فراوان از او یاد می کنند و او را در بوق و کرنا کرده اند.

در رژیم اسلامی و نزد سفله گان حاکم بر آن رژیم، کلمه شرم معنا ندارد، آنها به هر رذالتی تن می دهند و بعد بی هیچ ابایی آنرا در تلوزیون رسمی خود ، به نمایش می گذارند.

اینکه یک حکومت، برای نفوذ بین مخالفین سیاسی خود به چنین روش های رذیلانه ای تن دهد، صرفا نشان از عدم مشروعیت آن است و ثابت می کند که آن رژیم از رای و پشتوانه مردمی کمترین بهره ای نبرده و چون بر آرا مردم متکی نیست، می داند که در شرف سقوط است و برای جمع آوری اطلاعات به هر کاری دست می یازد. اما زمانی که یک رژیم ، دست به چنین اعمالی می زند، و بعد با پر رویی تمام آنرا به نمایش می گذارد، صرفا ثابت می کند که سران آن رژیم به آخر خط رسیده اند و دیگر به هیچ چارچوب اخلاقی نه تنها پایبند نیستند، بلکه با وقاحت تمام آنرا منتشر نیز می کنند.

لینک این مطلب در بالاترین---------آزادگی ---------فرندفید


۴ نظر:

 1. فکر می‌ کنم بهتره زود قضاوت نکنیم و اخبار مربوط به این شخص از درون رژیم هم ضد و نقیض است!

  پاسخحذف
 2. نکنه این هم داستانش مثل شهرام امیری هستش؟
  راستی‌ اون بدبخت کجاست؟

  پاسخحذف
 3. حالا اون گوساله هم لابد فکر میکنه میره بهشت و بهش ۷۲ حوری باکره می‌رسه.

  پاسخحذف
 4. بویه سوختن داره میاد!
  بنازم به جسارت و دلیر بودنش.تفلکیا همگی ک.. خوردن.
  درود به شرفت.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.