شنبه، خرداد ۱۴، ۱۳۹۰

حضرت آیت الله بیات، هاله و صدها هزار انسان دیگر در ایران سلاخی شده اند، چون ایران به جای اینکه کشور مردم ایران باشد، شده است کشور مرجعیت !


نمی توانم زبان در کام کشم و خفه شوم، حرف درست را باید زد، هر چند که مورد انتقاد بسیار قرار گیرم. 

آیت الله بیات زنجانی ، در اشاره به جان باختن مظلومانه هاله سحابی ، فرموده اند:

"باعث شرم است که در یک کشور شیعه، کشور امام زمان و کشور مرجعیت، یک زن مؤمنه به شکل عجیب و غریبی از دنیا می رود و حتی نقل شده که بدون اقامه شرعی نماز میت (که باید با اجازۀ ولی میت خوانده شود) او را شبانه دفن کرده اند!"

حضرت آیت الله مرجع تقلید، مگر هاله اولین کشته راه آزادی و عقیده در رژیم است ؟ در زمان خمینی هزاران نفر را بی دفاع را در زندان ها سلاخی کردند، شما و امام زمان و دیگر مراجع تقلید چه غلطی می کردید؟

اینکه شما برای محکوم کردن این شیوه عمل زشت و کشتن هاله سحابی ، سخن رانده اید، البته چیز با ارزشی است، اما خدمت شما عرض کنم که کشور ایران، کشور مرجعیت نیست، و این رژیم آدم کش و جنایتکار، بنا به تایید و حمایت همان مرجعیت است که اینگونه حمام خون راه انداخته است.

با توجه به اینکه  آن مرجع تقلید محترم  در کارنامه خود، عضویت در هییت رییسه مجلس و عضویت در مجمع تغییر قانون اساسی را دارند، زمانی که جنایتکاران خمینی (بزرگ همان مرجعیتی که ایشان خیلی نگرانش است)، جوخه مرگ را علم کرده بودند و هزاران نفر از زندانیان بی دفاع را سلاخی کردند، ایشان، امام زمان و دیگر مراجع تقلید کدام قبرستانی بوده اند ؟!

آقای بیات زنجانی ، ما کارنامه رژیم اسلامی را از مراجع تقلید جدا نمی کنیم، چون حتی یک مرجع دینی نیز تا کنون دهان به انتقاد اساسی نگشوده است.

مگر تنها هاله سحابی در ایران کشته شده که فقط از او یاد می کنید، سی سال است که یک رژیم خونخوار بنا به دستورات اسلام، مشغول به پا کردن حمام خون در کشور ما است، چرا یکی از مراجع تا کنون نگفته که این رژیم با اسلام و مرجعیت فرق دارد!؟

حضرت آیت الله ، زمانی که در خاواران با بولدزر قبر دسته جمعی می کندند و جوانان این مملکت را دسته جمعی مدفون می کردند، مگر نه آنکه شما عضو هییت رییسه مجلس بودید، ممکن است بفرمایید چرا آن موقع نگران عدم انجام تشریفات مذهبی در خاکسپاری انسان ها نشدید!؟

مشکل ما با احمدی نژاد نیست، مشکل ما با رژیم و نظامی است که می خواهد قوانین وحشی گری اسلام را در سال 2011 در ایران پیاده کند.مشکل ما همان مرجعیت و امام زمانی است که شما به آن توسل جسته اید! 

لینک این مطلب در بالاترین-----------آزادگی -------------فرندفید۸ نظر:

 1. شما ها پول گرفتید واسه نابودی جنبش شک ندارم

  پاسخحذف
 2. کاملا با صحبت گمنامیان عزیز موافقم. کشور کوروش، داریوش، انوشیروان، برزویه، ابوریحان، خیام، حافظ، مولانا .... نیاز به یکسری تازی پرست انگلیسی ندارد.

  پاسخحذف
 3. ناشناس اولی :

  گمنامیان چون می گوید قمه زنی وحشی گری است، مزدور رژیم اسلامی است اما کسانی که از قوانین وحشیانه اسلام دفاع می کنند، آزادی خواه هستند !
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/12/%DA%AF%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%88%D9%86-%D9%85%DB%8C-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D9%85%D9%87-%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%AD%D8%B4%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%DB%8C.html

  پاسخحذف
 4. ناشناس اولی‌: مگه ما میخوایم این‌دفعه باز بیفتیم دنبال یه آخوند دیگه؟ ما دنبال دوران طلائی نیستیم. امسال تو و کسانی‌ که هنوز دنبال آخوند‌ها و آخوند کت شلواری‌ها افتادند و هنوز یک نظام اسلامی میخواهند به این جنبش ضرر زده اند و میزند.

  پاسخحذف
 5. از سایت شما دروغگوتر هم هست؟

  پاسخحذف
 6. ناشناس آخری ،
  بگو کجا چه دروغی گفته ام ، تا دیگر اینجا چیزی ننویسم !

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما یکسری حرفهای بدون سند ومدرک محکمه پسند زدی
   برای یکی از حرفهات سند محکمه پسند رو کن،خوشحال میشم چشمم باز بشه
   بعدشم بالاخره ما نفهمیدیم (بقول شما حرف حق )رو باید زد یا نه؟!
   شما که گویا خود گیری دارین!هردوطرف رو میکوبی!
   فرض کن من یک ایت الله ام!الانم مملکت دست منه،واسش چکاری میتونی بکنی؟اگه میتونین بیاین ازم بگیرین!!!مهم اینه که رییس منم ودست شماهم کوتاه وخرما برنخیل است!!!
   نگو تریبون دارم و فلان که خداوکیلی(چنانچه خدارا قبول ندارید،مشکل از شماست وبه ما ربطی ندارد!) این کارای شما وهمکارای لس انجلسی شما جز اسباب خنده ملت!وخوراک خنده برای "جام نیوز"چیز دیگری نیست!
   این جمله رو از یه ایت الله یادگاری داشته باش!:
   (الانسان حریص علی ما منع)
   یعنی هرچی تا الان جون کندید کشک وپشم!!! بیخود وقت خودتون وملت را نگیرید!
   گرچه شما پول میگیرید که هرروز بشینی اینجا دری وری بنویسی

   حذف
 7. من نمیدونم زمانی که دولت موقت دست این ملی مذهبیها بود چطور اینهمه آخوند بدون اینکه در جامعه مشهور ومطرح باشند یهو مجلس رو در اشغال خودشون گرفتند و از طریق اون مجلس کذایی ،قوانین اسلامی رو به مردم تحمبل کردند. به راستی امثال سحابی و سنجابی و بازرگان چه کردند با این وطن!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.