جمعه، اردیبهشت ۱۶، ۱۳۹۰

هم وطنم، تا شجاعت به خرج ندهی و حاضر به اندیشه درباره اسلام نشوی؛ این وطن،وطن نشود !

هموطن عزیزم ، مشکل از رژیم اسلامی نیست، مشکل از من و تو است که اجازه حکمرانی به رژیم اسلامی را با ایجاد قداست بی مورد درباره اسلام داده ایم.

هموطنم، این رژیم بنا شده بر اساس اسلام است، اگر معتقدی اسلام خوب است، پس رژیم اسلامی را تحمل کن و دم بر نزن و شاهد تاراج کشورت باش.

تصور نکن که فقط  اگر رژیم اسلامی برود، روزگار برای ایرانیان خوب می شود. این فرضی غلط است، چرا که تا وقتی تو برای اسلام ، حرمت بی دلیل قایل هستی و حاضر به فکر درباره جنایات اسلام نباشی، براحتی گروه دیگری از ملایان، بر گرده من و تو سوار می شوند و روز از نو ، روزی از نو.

هموطنم، را رسیدن به آسایش و پیشرفت و سرفرازی، تنها از جاده دموکراسی و سکولاریسم می گذرد. این یک واقعیت است که در تمام قریب دویست کشور دنیا، امتحان شده و نتیجه یکی بوده است، بدون دمکراسی، پیشرفت ممکن نیست.

نمونه ساده آن ، کره شمالی و کره جنوبی هستند؛ هر دو امکانات کاملا مشابه و فرهنگ و مردم یکسان دارند، اما در یکی دمکراسی است، که پیشرفتش معادل ژاپن است و دیگری فقیرترین کشور دنیا است.

هموطنم،  دمکراسی یعنی احترام به تک تک انسان های جامعه. اما در اسلام ، برده داری به رسمیت شناخته شده است، باور کن در دینی که در آن برده داری برسمیت شناخته شده است، هیچ جایی برای دمکراسی نیست.

هموطنم، برای آینده خودت و آینده فرزندانمان، لختی درباره اسلام فکر کن. ببین آیا ممکن است آفریدگار یک فرد بچه باز را به نمایندگی خودش منصوب کند؟! (اینجا)

آیا ممکن است کار کثیفی چون برده داری را به رسمیت بشناسد ؟(اینجا)

هموطنم، تا زمانی که تو حاضر نشوی درباره دین فکر کنی، این وطن ، وطن نخواهد شد و تو مسول خرابی این کشور هستی. 

لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی---------ریشه ها-------فرندفید


۲۰ نظر:

 1. آفرین. حرف دلمو زدی. عکس خیلی‌ خوبی‌ هم انتخاب کردی. متاسفانه بسیاری از هموطنانمان هنوز فکر میکنند که اسلام چیز خوبی‌ هستش ولی‌ آخوند‌ها بد پیادش میکنند. این طرز فکر باعث عقب افتادگی ما هستش و در آینده هم خواهد بود. متاسفانه ما با شیعه گری کاسه داغتر از آش (عرب ها) شدیم. خود عرب‌ها انقدر خرافی نیستند و به حال فاطمه زهرا که ۱۴۰۰ سال پیش به هر دلیلی‌ هم مرده گریه نمیکنند. من که حالم از این ملت احمق که به حال حسین و فاطمه زهرا زار زار گره میکنه بهم میخوره. هر چی‌ بزنی‌ تو سرشون حقشونه. فقط کافیه که توی جمع بگی‌ حسین تشنه مورد و نره خر‌ها شروع به گریه و زاری میکنند. شاشیدم به این مذهب و این احمق‌های خرافاتی.

  پاسخحذف
 2. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 3. دموکراسی!
  آره راست گفتی! مثل دموکراسی که الان توو ایتالیاست. مردم همه میگن برلوسکوونی باید بره ولی حتی دادگاه هم نمیتونه طرف رو بکشه به جلسه دادگاه.
  برلوسکوونی هر زنی رو دلش میخواد میگیره جرش میده و هیچکس نمیتونه بهش بگه بالای چشمت ابروست.
  امروز توو جمهوری آذربایجان که اکثر مردمش مسلمون هستند ، مردمی که برای اعتراض به ممنوعیت حجاب تظاهرت مسالمت آمیز برگزار کرده بودند را با باتوم کتک زدند.
  و البته در زندانهای ابوغریب و گوانتانامو که مربوط به کشور مهد دموکراسی هستند ...
  عکسها و فیلمهای این دو زندان توو اینترنت موجوده ، میشه دموکراسی غربی رو اونجا راحت دید.
  من مسلمون نیستم ولی مطمئنم دموکراسی غربی نمیتونه باعث نجات ما بشه.

  پاسخحذف
 4. man hamash matalebe shoma ro too facebook share mikonam

  پاسخحذف
 5. بعد گفته که افرادی که این کارها را بکنند از فرزانگان خواهند بود. (اطعام یعنی: بطور رسمی و کیفی غذا دادن. یعنی غذا درست کردن و سفره انداختن و محترمانه پذیرائی نمودن).


  اطعام یعنی غذا دادن، لطفا معنی اضافه نکن !!

  من معنی اضافه نکردم! چرا تهمت بی جا میزنی؟:))
  الان به این نتیجه رسیدم لینک هات فقط انرژی میبره!
  متاسفانه انرژی نداشتم اونجا جوابت رو بدم!
  اینم لینکش:

  http://www.quranology.com/porsesh/porsesh101-200/porsesh113.htm

  بالاترین شده جایی برای خالی کردن عقده!خدا رو شکر اونجا رو داری، من درکت می کنم:)

  پاسخحذف
 6. مجادله 2ــ 4: « الَّذِينَ يُظَاهِرُونَ مِنْكُمْ مِنْ نِسَائِهِمْ مَا هُنَّ أُمَّهَاتِهِمْ إِنْ أُمَّهَاتُهُمْ إِلَّا اللَّائِي وَلَدْنَهُمْ وَإِنَّهُمْ لَيَقُولُونَ مُنْكَرًا مِنَ الْقَوْلِ وَزُورًا وَ إِنَّ اللَّهَ لَعَفُوٌّ غَفُورٌ ـــ وَ الَّذِينَ يُظَاهِرُونَ مِنْ نِسَائِهِمْ ثُمَّ يَعُودُونَ لِمَا قَالُوا فَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَتَمَاسَّا ذَلِكُمْ تُوعَظُونَ بِهِ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ ـــ فَمَنْ لَمْ يَجِدْ فَصِيَامُ شَهْرَيْنِ مُتَتَابِعَيْنِ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَتَمَاسَّا فَمَنْ لَمْ يَسْتَطِعْ فَإِطْعَامُ سِتِّينَ مِسْكِينًا ذَلِكَ لِتُؤْمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَتِلْكَ حُدُودُ اللَّهِ وَلِلْكَافِرِينَ عَذَابٌ أَلِيمٌ: کسانی از شما که به همسران خود میگویند: تو مانند مادر من هستی! آنها (یعنی همسران) مادران آنها نیستند. مادران آنها فقط کسانی هستند که آنها را زائیده اند. براستی که حرفهای ناخوشایند و دروغ می زنند. اما خدا بخشنده است و مسائل را برای تعیین تکلیف شدن به آینده موکول می کند ـــ کسانی نیز که به همسران خود می گویند: تو مانند مادر من هستی! و بعدها باز هم آنرا تکرار می کنند، پیش از اینکه با آنها آمیزشی داشته باشند برده ای را آزاد کنند. این (یعنی آزاد سازی برده) درسی است برای برنگشتن به حرف نادرست گذشته. و خداوند به همه کارهائی که انجام می دهید دانا است ـــ کسیکه برده ای پیدا نکند پیش از اینکه آمیزشی داشته باشد دو ماه پشت سر هم روزه بگیرد. و کسیکه امکانات لازم برای روزه گرفتن نداشته باشد (یعنی برای امکانات زندگی مجبور باشد کار بکند و نتواند روزه بگیرد) به 60 نفر آدم بینوا بطور رسمی و کیفی غذا بدهد. این بخاطر اینست که به خدا و پیامبر وی "ایمان" بیاورید (یعنی ایمان خود را درست و جدی بکنید)، و این مرزهای خداوند است. و برای افراد بی ایمان مجازات دردناکی خواهد بود». (یعنی کسانیکه به خدا ایمان ندارند و حرف مزبور را به همسران خود می زنند مجازات آنها در روز رستاخیز خواهد بود).

  پاسخحذف
 7. نساء 92: « وَمَا كَانَ لِمُؤْمِنٍ أَنْ يَقْتُلَ مُؤْمِنًا إِلَّا خَطَأً وَمَنْ قَتَلَ مُؤْمِنًا خَطَأً فَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مُؤْمِنَةٍ وَدِيَةٌ مُسَلَّمَةٌ إِلَى أَهْلِهِ إِلَّا أَنْ يَصَّدَّقُوا. فَإِنْ كَانَ مِنْ قَوْمٍ عَدُوٍّ لَكُمْ وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مُؤْمِنَةٍ وَإِنْ كَانَ مِنْ قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُمْ مِيثَاقٌ فَدِيَةٌ مُسَلَّمَةٌ إِلَى أَهْلِهِ وَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مُؤْمِنَةٍ فَمَنْ لَمْ يَجِدْ فَصِيَامُ شَهْرَيْنِ مُتَتَابِعَيْنِ تَوْبَةً مِنَ اللَّهِ وَكَانَ اللَّهُ عَلِيمًا حَكِيمًا: هیچ مؤمنی مؤمنی را نمی کشد مگر به اشتباه. و اگر کسی مؤمنی را اشتباهاً بکشد مؤمن برده ای را آزاد بکند و خون بهای درست و سالمی نیز به خانواده مقتول بدهد مگر اینکه خودِ آن خانواده از آن گذشت کنند. اگر فرد کشته شده از قومی باشد که دشمن شما است و مقتول ایماندار باشد (قاتل) یک برده مؤمن را آزاد کند. و اگر مقتول از قومی باشد که میان شما و آنها پیمانی باشد (قاتل) خون بهای درست و سالمی را به خانواده مقتول بدهد و برده مؤمنی را آزاد کند. اگر کسی (برده ای را برای آزاد کردن) پیدا نکرد دو ماه پشت سر هم روزه بگیرد، این پذیرشی از جانب خداست و خدا داناست و با حکمت کار می کند». (منظور از خون بهای "درست و سالم" در آیه اینست که اگر خون بها حیوانات یا اشیاء قیمتی باشند درست و سالم باشد).

  این آیاتی بود از جنگیدن برای مستضعفین یعنی کسانیکه دستشان به جائی نمی رسد و نمی توانند برای خود کاری بکنند (که شامل بردگان نیز می شود) و خریدن و آزاد نمودن بردگان. و در قرآن آیه ای نیست که بگوید مسلمان یا انسان می تواند برده داشته باشد. چیزیکه در قرآن هست و برخی ها آنرا بنام برده و برده داری مطرح می کنند « مـلـک یَـمـیـن» است. « مـلک» یعنی: دارائی و مالکیت. و « یَـمـیـن» یعنی: راست (سمت راست، دست راست)، سوگند، قرارداد و پیمان. و «ملک یمین» روی هم رفته یعنی: دارائی و مالکیت قراردادی و پیمانی. مثلاً ما بنابر قرار داد در یک کارخانه روزی هشت ساعت کار می کنیم. این هشت ساعت کار ما در روز ملکِ صاحبِ کارخانه است یعنی صاحب کارخانه هشت ساعت کار ما را خریده است. در زبان و ادبیات گذشته عرب و قرآن به آن « ملک یمین» گفته میشود. در «مـلـک یَـمـیـن» صاحب کار بنابر قرارداد فقط صاحبِ کارِ فرد است نه خودِ فرد. مثلاً اگر بخواهد با کنیز ازدواج کند باید با اجازه خانواده وی اینکار را بکند. این موضوع در آیه 25 سوره نساء آمده:«... فـَانْـكِـحُـوهُـنَّ بـِإِذْنِ أَهْـلِـهـِنَّ وَ آتـُوهُـنَّ أُجُـورَهُـنَّ بـِالْـمَـعْـرُوفِ : با اجازه خانواده شان با آنها ازدواج کنید (یعنی با خواستگاری و موافقت خانواده آنها)، و اجر آنها را بطور اصولی و متعارف بدهید.

  مسئله وجود کنیز به شرایط اجتماعی و معیشتی جامعه مربوط می شود، هنوز نیز وجود دارد (با نام کنيزی يا نامهای ديگری) و چیز ضد انسانی نیست. شغل کنيزی يک مسئله شخصی است، با انتخاب شخصی است، برای امرار معاش است، و اسلام به زندگی شخصی کسی کاری ندارد. اگر کسی بزور به کنيزی گرفته بشود برده ناميده می شود.

  پاسخحذف
 8. irananalyser کمتر از ۱ دقیقه قبل گفت:
  من معنی اضافه نکردم! چرا تهمت بی جا میزنی؟:))
  الان به این نتیجه رسیدم لینک هات فقط انرژی میبره!
  متاسفانه انرژی نداشتم اونجا جوابت رو بدم!
  اینم لینکش:
  http://www.quranology.com/porsesh/porsesh101-200/porsesh113.htm
  بالاترین شده جایی برای خالی کردن عقده!خدا رو شکر اونجا رو داری، من درکت می کنم:)
  ------------------------------------------
  ------------------------------
  و اما جواب من :
  یک سایت در پیتی گذاشته ای ، فکر کردی مثلا این سایت در پیتی ، بریتانیکا است که روی حرفش حسابی باز کنم !؟
  ضمنا،
  ادب هم خوب چیزی است.

  پاسخحذف
 9. راستی راجع به زنان و دختران فیلیپینی و اندونزیایی و... تحقیق کن که به دلیل فقر کنیز (کلفت خانه)می شن:))
  فرق هست بین برده و کنیز!
  من خانواده هایی میشناسم که کنیز دارن!مشکلی هم نیست!
  قبل از اینکه مطلبی رو که نظر خودت هست رو لینک کنی سعی کن بدون اینکه آن را به خواننده بقبولانی یا به خوردش دهی و تاییدش کنی لینک کن تا قضاوت با خواننده شود وگرنه شما که شاهکار نمیکنی!
  تو خودت مطلبت رو تایید و قضاوت میکنی!
  یه کم انتقاد های منتقدین سینما را بخوان! منظورم رو میگیری!
  (بصیرت؟!)
  :))
  در هر صورت من نه قصد توهین دارم و نه اینکه شما رو توجیه کنم!!!فقط نظر خودم رو گفتم!

  پاسخحذف
 10. ادب هم خوب چیزی است. *
  بله خوبه!اگه به شما برخورد پوزش می طلبم:)
  کاری به نوع سایتش نداشته باش میبینی که معنی قرآن نوشته!معنی قرآن چه ربطی به اعتبار سایت داره؟
  (قرآن معنی دار وجود داره)
  بریتانیکا هم که گفتی نمیدونم چیه:))

  شاید یافتن مفهوم دقیق کلمه أَسِير نیازمند تحقیق بیشتر باشد . اما بنظر میرسد مراد همان اسیران جنگی هستند . (یا اسیران جنگی که که وادار به کار مجانی یا بیگاری { نوعی از بردگی } میشوند ) . این کلمه در 3 آیه از قرآن موجود است ...

  وَيُطْعِمُونَ الطَّعَامَ عَلَى حُبِّهِ مِسْكِينًا وَيَتِيمًا وَأَسِيرًا ( سوره مبارکه انسان آیه 8 )
  (مومنین) همراه با محبت به مسکینی و فقیری و اسیری غذا میخورانند.

  اى پيامبر به آن اسیران كه در دست شمايند بگو اگر خدا در دلهاى شما خيرى بداند به شما بهتر از آنچه از شما گرفته شده بدهد و شما را بيامرزد و خدا آمرزنده مهربان‏ است ( سوره مبارکه انفال آیه 70)

  پيامبرى را نسزد ( یا نبوده ) که اسیرانی داشته باشد تا در زمين كشتار كند شما بهره دنيا را میخواهيد و خدا آخرت را میخواهد و خدا عزّتمند حكيم‏ است ( سوره مبارکه انفال آیه 67 )

  و نکته جالب توجه در مورد کلمه رقبه (وفی الرقاب) اینکه در تمامی آیات مربوطه خداوند دستور به آزادسازی آنها و نیکویی و محبت و دادن مال به آنها و دادن صدقات به آنها فرموده است ( هر چند این کلمه بمعنای غلام زرخرید یا نوعی برده باشد ) . سوره های مبارکه نساء آیه 92 , مائده 89 , مجادله 3 , بلد 13 , بقره 177 و توبه 60

  مِّا مَلَكَتْ أَيْمَان ( آنچه یمین ها مالک است ) نیز زنانی هستند که تحت مسئولیت صاحب اختیار خود بسر میبرند یعنی کسی خرجی و تمام هزینه ایشان را می پردازد و در قبالشان مسئول است؛ و دستيابی به مفهوم دقيقتر ميسور نيست و در هر صورت، آنچه مسلم است به معنای بردگان زن نیستند.

  پاسخحذف
 11. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  عزیز جان
  با هیچ ماله ای نمی توانی برده داری در اسلام را ماست مالی کنی ،
  بیخود تلاش نکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  پاسخحذف
 12. به هموطنان پیشنهاد می‌کنم که مثل عربها (بنا‌ بگفته خیلی‌ از ایرانیان نژاد‌پرست) ملخ و سوسمار بخورن تا شاید مثل عربها شجاع بشن و هر روز بریزن تو خیابانها، اینجوری کلک اسلام و آخوند و ازگل و موزقل کنده میشه. ali zand

  پاسخحذف
 13. <<<>>

  !!!زیر لینکت چی میبینم؟؟؟از طرف کی نقل قول کردی؟!!!:-O!!!
  داشتم باهات درست صحبت میکردم من به عنوان یه مهمون اومدم تو سایتت ولی اینجوری دکم کردی:
  """"عزیز جان
  با هیچ ماله ای نمی توانی برده داری در اسلام را ماست مالی کنی ،
  بیخود تلاش نکن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11"""
  ممنون از لطف شما
  سعی می کنم مزاحم نشم تا آرامش داشته باشی:)
  من میدونم آرامش چیه:))

  پاسخحذف
 14. در زمانیکه در هیچیک از نقاط دنیا نامی از دمکراسی نبود پیامبر اسلام برای تشکیل حکومت از مردم بیعت گرفت یعنی به نوعی رأی اعتماد.
  2-همین پیامبر وقتی جانشین مورد نظرش را به مردم معرفی می کرد از دادن حکم کتبی به او خودداری کرد تا مردم مجبور نباشند به فردی که او معرفی کرده رأی بدهند و بعد از فوت او هم مردم آزادانه فرد دیگری را برای حکومت انتخاب کردند.
  3-اولین پیشوای این دینی که شما از آن انتقاد می کنید وقتی دید مردم علیرغم سفارش پیامبر فرد دیگری را به زمامداری برگزیده اند با کمال احترام به رأی مردم با هر سه حکمران بعد از پیامبر فقط به این دلیل که منتخب مردم بودند همکاری کرد.
  و زمانی حکومت را به دست گرفت که مردم با اجتماع در مقابل خانه اش به او رأی اعتماد دادند.
  4-دومین پیشوای این آیین وقتی دید مردم به دشمن درجه یک پدرش(معاویه) برای حکومت رأی داده اند با او پیمان صلح امضاء کرد.
  5-سومین پیشوای این حکومت وقتی دعوت مردم کوفه را برای زمامداری دریافت کرد مراسم حجش را نیمه تمام گذاشت و باتفاق خانواده اش راهی کوفه شد. در بین راه به او خبر دادند که همان مردمی که از او دعوت به حکومت کرده اند از رأیشان برگشته اند و او بلافاصله تصمیم به بازگشت گرفت ولی عمال حکومتی از او خواستند با حکومت وقت بیعت کند و او برای مبارزه با تحمیل عقیده با آنها جنگید و جان خود و خانواده اش را در راه این مبارزه فدا کرد.
  دوست عزیز
  در مورد حرفهایی که می گویی قدری بیندیش و مطالعه کن. پایدار باشی

  پاسخحذف
 15. منظورم این نقل قول بود:
  http://balatarin.com/permlink/2011/5/6/2496687#c-4414994
  شاد باشی:))

  پاسخحذف
 16. ما باید طبق فرهنگ خودمون کشورمون رو بسازیم گور بابای دموکراسی غربیو و اسلامی خمینی حرف خوبی زد نه شرقی نه غربی فقط اگه اون اسلامیش رو نمیگفت میشد جمهوری ایرنی خیلی عالی میشد متاسفانه پدران ما باید جموری ایرانی رو انتخاب میکردن که نکردن.جمهوری که مبتنی بر فرهنگ راستین ایرانیست.کردار نیک گفتار نیک پندار نیک

  پاسخحذف
 17. یک مسلمان یا یک کمونیست به کس مادرش خندیده اگر فکر می کند به آزادی یا دموکراسی معتقد است٬ زیرا در مرام او چیزی به نام آزادی و دموکراسی اصلاً وجود ندارد.

  پاسخحذف
 18. الان شما با گفتن سکولار می خوای بگی سکولار یعنی بی دینی؟ یا جدایی دین از سیاست؟ اگه قرار باشه جدا بشه که نیازی نیست مردم در مورد جنایت های اسلام فکر کنن، اما بی دینی سکولار نیست ها!!!!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.