شنبه، خرداد ۰۷، ۱۳۹۰

زنان ایرانی پیشروان آزادی و دمکراسی در ایران هستند، از ندا آقا سلطان بگیر تا شیوا نظر آهاری/مگر می شود چنین شیرزنانی را کنج خانه محبوس کرد؟!/مباد چنین روزی !

امروز رژیم اسلامی با عدم پذیرش زنان در رشته های دانشگاه علم و صنعت (منبع)، قدم مهمی به سمت طالبانیزه شدن برداشت و البته این آخرین قدم آنها نیست، ملایان اسلامی ، بنا به دستور قران و سنت و سیره پیامبر اسلام، زنان را به شکل اسباب بازی سکسی خود می دانند و تا زمانی که حقوق زنان ایرانی را به حد طالبان کاهش ندهند، متوقف نخواهند شد.

آخر و عاقبت تمام رژیم های اسلامی به مانند طالبان  خواهد بود، زنان را کتک می زنند و خانه نشین می کنند، اجازه تحصیل نمی دهند و یک کلام ، بانوان جامعه را انسان نخواهند دانست.

مشکل از اجرای قوانین اسلامی نیست، بلکه مشکل از خود اسلام است. مگر نه اینکه آیه 34 نسا، رسما دستور به کتک زدن زنان می دهد و یا آیه 223 سوره بقره با بی شرمی تمام ، زنان را کشتزار مردان می داند؟!

سوره النساء (زنان) آیه ۳۴
... وَ اللاَّتِي تَخَافُونَ نُشُوزَهُنَّ فَعِظُوهُنَّ وَاهْجُرُوهُنَّ فِي الْمَضَاجِعِ وَاضْرِبُوهُنَّ فَإِنْ أَطَعْنَكُمْ فَلاَ تَبْغُواْ عَلَيْهِنَّسَبِيلاً إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيًّا كَبِيرًا.
... و آن زنان را که از نافرمانیشان بیم دارید، اندرز دهید و از خوابگاهشان دوری کنید و بزنیدشان. اگر فرمانبرداری کردند، از آن پس دیگر راه بیداد پیش مگیرید. و خدا بلند پایه و بزرگ است.

هر وقت زبانی به نقد اسلام و قوانین وحشیانه و ضد زن آن گشوده می شود، اصلاح طلبان دینی و آخوند های کت و شلواری ، سعی به ماست مالی می کنند و می گویند اسلام رحمانی چیز دیگری است و امکان ندارد در اسلام رحمانی مثلا با زنان بد رفتاری شود.

اسلام رحمانی، اصطلاح مسخره ای است، مانند این است که بگوییم دزد امانت دار یا قاتل دلرحم ! آخر مگر می شود دزد امانت دار باشد یا قاتل دلرحم بشود؟! مگر می شود اسلامی که می گوید اگر غیر مسلمانان دین شما را قبول نکردند، آنها را بکشید، بویی از مهربانی و رحمانیت برده باشد؟!


زنان ایرانی پیشروان آزادی و دمکراسی در ایران هستند، از سیمین بهبانی بگیر تا نسرین ستوده ، از ندا آقا سلطان بگیر تا شیوا نظر آهاری.

مگر می شود چنین شیرزنانی را کنج خانه محبوس کرد؟!
مباد چنین روزی !

لینک این مطلب در بالاترین --------آزادگی -----------ریشه ها---------فرندفید


۳ نظر:

 1. جناب گمنامیان این نمی دانم بار چندم است که شما از این همه آیه ی قرآن صرفا همین آیه را برداشته اید و طوطی وار در حال تکرار آن هستید ولی اولا باید بگویم این که قرآن زنان را کشتزار می نامد به این علت است که زنان باردار می شوند مگر این که به گونه ای ثابت کنید که مردان نیز باردار می شوند!!!
  ثانیا جواب شما در لینک زیر موجود است:
  http://anwarequran.blogspot.com/2010/04/blog-post_6356.html
  در ضمن باید بگویم که پیامبر فردی بود که در آن زمان که اعراب وجود زن و دختر را ننگی برای خود می دانستند از زنان بیعت می گرفت و به حدی فرد زن سالاری بود که بعدها به علت مشاجره با زنانش خود خانه را ترک کردو هزارن سختی به خود داد ولی هیچ گاه دست خود را به روی زنان خود بلند نکرد آن هم در جامعه ای که مردان حتی اگر زنان خود را می کشتند نیز سرزنش نمی شدند. آقای گمنامیان پیشنهاد من این است که در صورت امکان کمی از کتب دکتر علی شریعتی را که مطمئنم سوادش و اطلاعاتش از اسلام و شیعه خیلی بیشتر از بهرام مشیری(نادان و احمقی که خود را نخود هر آشی می کند و در باره هر چیز نظر میدهد) است را بخوانید و بعد بیایید این چرندیات را بنویسید چون کسی که چهار تا کتاب خوانده باشد با دیدن حرف های شما می خندد. کتب زیر از دکتر شریعتی را به شما پیشنهاد می کنم:
  1-فاطمه فاطمه است 2-زن در چشم و دل محمد

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سگ به قبر اون شریعتی که این بلای خانمان سوز را با نظرات کهنه التقاطی مارکسیستی اسلامیستی بسر ما آورد ... کنه. توبرو ساندیستو بخور

   حذف
 2. البته گمنامیان عزیز این رو هم به متنت اضافه کن که:
  "عدم پذیرش زنان در رشته های روزانه دانشگاه علم و صنعت..."

  رشته های روزانه تحصیل رایگان دارند، اما دخترها بالاجبار باید پول بدند، و البته مقدار این شهریه برای ایرانیها خیلی خیلی زیاده. تقریباً ترمی 1 و نیم میلیون.

  لطفاً اینها رو هم اضافه کن تا دیگه کسایی که میان اینجا نظر بی خود میدن که تو که آمار درست نداری نگو، حرفی برای گفتن نداشته باشن.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.