پنجشنبه، اردیبهشت ۲۹، ۱۳۹۰

چرا مجاهدین خلق و رجوی قابلیت تبدیل به بزرگترین جنایتکاران تاریخ را دارند؟! شباهت های رجوی و پول پوت(جنایتکاری که دو میلیون نفر را کشت)


پول پوت ، رهبر خمر های سرخ است، شاید یکی از پلیدترین انسان هایی باشد که دنیا تا کنون به چشم خویش دیده است. در طی حکومت او در کامبوج بیش از دو میلیون نفر از جمعیت هشت میلیون نفری کامبوج کشته شدند. او معتقد بود که در کامبوج تنها نیاز به دو میلیون نفر دارد تا در مزارع کار کنند ،  او شعار معروفی داشت که می گفت: (نگه داشتن تو هیچ نفعی برای من ندارد، کشتن تو هم هیچ هزینه ای ندارد!).

مسعود رجوی و گروه مجاهدین خلق بسیار شبیه به پل پوت و گروه خمرهای سرخ هستند.

از نظر من این اشتراکات اساسی در آنها به چشم می خورد:

تلفیق کمونیسم و عقیده محلی :

پل پوت؛ این جنایتکار روانی ، عقیده محلی بودایسم را با کمونیسم درهم آمیخت و یک ایدولوژی جدید به وجود آورد که بنیان فکری خمرهای سرخ را تشکیل می داد. بر اساس این عقیده هر جنایتی برای آنها آزاد بود.
مسعود رجوی و دیگر متفکرین مجاهدین خلق نیز کمونیسم و اسلام (عقیده محلی ) را به هم آمیخته اند و ایدولوژی احمقانه خود را بنا نهاده اند.

خیانت به کشور خود برای رسیدن به قدرت:

در سال 1970 زمانی که ویتنام به کامبوج حمله کرد، پل پوت (که کامبوجی بود)؛ به کشور خود خیانت کرد و به کمک ویتنام رفت ! دقیقا همان کاری که مسعود رجوی و گروه تروریستی مجاهدین خلق در زمان حمله صدام حسین انجام دادند و به کشور و مردم ایران خیانت کردند.

هر دو گروه ، از کشتن انسان ها هراسی ندارند و نداشتند.

گروه خمرهای سرخ، به شکلی جنون آمیز ، نه تنها مخالفین خود را می کشتند، بلکه از کشتن افراد بی گناه نیز ابایی نداشتند.در ویکی می خوانیم: (صدها هزار از مردم کامبوج که تحت نام ذخیره‌ها، طبقه بندی می‌شدند در مزارع مرگ با دست خودشان قبرهای دسته جمعی شان را می‌کندند و سپس سربازان پل پوت آنها را با اشیاء فلزی، پتک و چکش می‌زدند تا بمیرند و یا گاهی نیز همان طور زنده زنده بر روی آنها خاک می ریختند .)

البته گروه تروریستی مجاهدین خلق، قدرتی نیافتند تا بتوانند به مانند خمر های سرخ هنرنمایی کنند، اما در زمانی که بعد از آتش بس و قبول قطع نامه ،آنها به ایران حمله کردند، از کشتار مردم عادی نیز دریغ نکردند. اصولا قرار بود در عملیات فروغ جاویدان، به مدت چهل و هشت ساعت، مجاهدین هر کسی را می خواهند را بکشند تا زمانی که مسعود رجوی عفو عمومی بدهد!

لینک این مطلب در بالاترین------------آزادگی-------ریشه ها---------فرندفیدمطلب مشابه قبلی: 
۳۶ نظر:

 1. آقای گمنامیان .لطفا با این حرفها که فقط میتونه از یک فکر مالیخولیایی صادر شده باشه . ارزش کار خودتون رو در مورد خرافه زدایی، پایین نیارید.

  پاسخحذف
 2. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند. « کورش فردوسی»

  پاسخحذف
 3. پل پوت - از ویکی‌پدیا

  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D9%84_%D9%BE%D9%88%D8%AA

  پاسخحذف
 4. دمت گرم دوست عزیز گکه هرچی از بی پدری مریم جنده بگی کم گفتی.من نمیدونم چرا اینهمه حرام زاده تو این سایت بالاترین میان از مریم چاقال حمایت میکنن.
  موفق باشی گلم.

  پاسخحذف
 5. جناب "همتا" جون مادرت خفه شو.خب ؟ عوضی.

  پاسخحذف
 6. من نیز چون شما از جمهوری اسلامی و دارو دسته رجوی متنفرم و فکر می کنم که شباهت پل پوت و ورجوی بسیار عمیق است اما شما متاسفانه نتوانسته اید با نگاه عمیق تر به اتفاقات دهه 50 تا امروز این دسته ، این رابطه را به تصویر بکشید
  منتظر تکمیل متن شما هستم

  پاسخحذف
 7. علت سوزش شدید خمینی و خامنه ای که مهره های اصلی این رژیم فاشیستی بوده اند و جنایات آنها بر کسی پوشیده نیست، از این گروهک! مشخص و معلوم است. اما علت یا علل سوزش شما از چیست؟؟

  تعجب بر انگیز است که کسی داعیه مبارزه با این رژیم را داشته باشد اما در ارتباط با سازمان مجاهدین خلق ایران، با این رژیم دقیقا در یک جناح باشد و مجاهدین را مثل آنها تروریست بنامد!!

  با فحش و هتاکی و بدوبیراه گفتن، فقط ماهیت توخالی نظراتتان را نشان میدهید و البته آن سوزشی را که اشاره کردم!

  نمیدانم چه وقت میخواهید از کینه توزی ها و استدلالهای ضعیف مانند آنچه که ارائه شده است و در بقیه مطالب توخالی این سایت نیز دیده میشود و فقط از یک مغز علیل میتواند تراوش کند، دست بردارید و به درستی جایگاه این سازمان را در تاریخ سیاسی ایران تشخیص دهید.

  قویترین و با شهامت ترین و سازمان یافته ترین گروه اپوزیسیون به گواه سی سال تاریخ گذشته، مجاهدین هستند چه شما ابلهان بپذیرید و چه نپذیرید!

  پاسخحذف
 8. ناشناس آخری :
  الزاما دشمن دشمن من، دوست من نیست ! درست که مجاهدین خلق با رژیم خامنه ای مبارزه می کنند، اما این دلیل نمی شود که ما مجاهدین خلق را جزوی از جنبش آزادی خواهی ملت ایران بدانیم.

  کافیست نگاهی به طالبان و القاعده بیاندازیم، طالبان بیشترین مخالفت را با رژیم شیعه اسلامی ایران دارد، آنها را حکومت رافضی ها می داند، حتی دیپلمات های ایران را نیز سلاخی کردند، حال با این توصیف ، آیا همعقیده با آزادی خواهان ایران هستند ؟! البته که نه؛ مجاهدین خلق نیز به هکذا !

  از مجاهدین خلق بیزارم ، چون :

  یک-
  زمان شاه، جزو معدود گروه هایی بودند که دست به اسلحه بردند و با توجه به اینکه شاه ، خشونت چندانی به خرج نداده بود؛ استفاده از اسلحه و باب کردن مبارزه چریکی و خشونت آمیز در جامعه ایران، هدیه مجاهدین خلق به مردم ایران است.

  دو-
  زمان جنگ ایران و عراق، در حالی که صدام قصد تسخیر کل کشور ایران را داشت، در حالی که می گفت ایرانی ها بدتر از مگس هستند، این جنایت کاران به آغوش صدام پناه بردند و علیه مردم ایران جنگیدند.

  پاسخحذف
 9. بر اساس این استدلال ضعیفتان لابد ارتش آزادی بخش فرانسه هم با پل پت فرقی ندارد، چرا:
  ۱- "تلفیق کمونیسم و عقیده محلی "
  درجنبش ضد اشغال فرانسه در جنگ جهانی دوم در فرانسه کمونیستها، ناسیونالیستها و غیره که هیتلر تمامی آنها را خرابکار مینامید، در مقابل هیتلر مقاومت میکردند. برخی از ناسیونالیستها و آزادی خواهان عقاید کمونیستی یا سوسیالیستی داشتند.
  ۲- "خیانت به کشور خود برای رسیدن به قدرت"
  در فرانسه پس از اشغال، مبارزین ضد اشغالگری آلمان، از حمایتهای بی دریغ لندن برخوردار بودند که هر روزه فرانسه را بمباران میکرد. حکومت دست نشانده ویشی مخالفین را مزدور و خائن به فرانسه مینامید. منتهی مردم فرانس خائنین را بدرستی حکومت دست نشانده ویشی میدانستند و نه مبارزان ضد اشغالگری را.
  به همین دلیل خائنین واقعی آخوندها و در راس آنها خمینی بود که جنگ دو ساله را در توافقی ننگین با غرب و در جهت منافع ان هشت سال ادامه داد و نه مبارزینی که
  میخواستند صلح را به خمینی تحمیل کنند.

  ۳- "هر دو گروه ، از کشتن انسان ها هراسی ندارند و نداشتند. "
  البته اگر منظور شما از "انسانها" مزدوران رژیم باشد که اتفاقا همین کار را نهضت مقاومت ملی فرانسه هم انجام میداد و به ان هم به حق افتخار میکرد.

  " اما در زمانی که بعد از آتش بس و قبول قطع نامه ،آنها به ایران حمله کردند، از کشتار مردم عادی نیز دریغ نکردند......... "

  سند....؟ منبع معتبر.....؟


  " اصولا قرار بود در عملیات فروغ جاویدان، به مدت چهل و هشت ساعت، مجاهدین هر کسی را می خواهند را بکشند تا زمانی که مسعود رجوی عفو عمومی بدهد!"

  لابد سند این کشتار و ان عفو عمومی را هم مسعود رجوی به شما نشان داده است!!!!! که شما از قرار و مدار آنها هم آگاه بوده اید. شاید هم گوی بلورین در اختیار دارید یا با یکی از اجنه آقای احمدی نژاد در ارتباط هستید!!!

  پاسخحذف
 10. با نظر آقای گمنامیان موافق نیستم چون :اولا نیروهای مجاهدین در حال حاضر زیر فضای خفقان و سانسور شدیدی که از طرف سران فرقه اعمال میشود بسر میبرند و در صورتی که امکان دسترسی به اطلاعات آزاد را داشته باشند قابلیت تبدیل شدن به نیروهای دموکرات و ترقی خواه را دارند.گواه این مطلب اینکه: در سال 54 تقریبا تمامی اعضای سازمان «بجز اندکی از گروه شریف واقفی در بیرون و رجوی در زندان» به ماهیت اسلام پی برده و آن را نفی کردند.و بعد از 2 سال به بیهوده بودن عملیات مسلحانه رسیدند.البته بعد از سال 57 مجاهدین مسلمان به رهبری رجوی تشکیل شد.
  در ثانی نباید مبارزات سیاسی«بدون هیچ گونه خشونت»مجاهدین در سالهای 58 و 59 و اوایل 60 را نادیده گرفت. چه اینکه جنبش سبزی که اکنون شما از آن حمایت میکنید کپی برابر اصل کارهای مجاهدین در آن دو سال است. برای مثال افشای تقلب در انتخابات اولین دوره ی مجلس . شهید دادن در تظاهرات «حدود 50 نفر»به دست لباس شخصی های آن دوران که موسوم به چماقداران بودند. راهپیمایی مادران عزادار در اردیبهشت 60 . شرکت در راهپیمایی روز قدس بدون آرم ونمادهای سازمان. صدور اعلامیه ها و دیکتاتور خواندن جناح حاکم.. مدد خواستن از مراجع .ملزم دانستن خود به قانون اساسی و حتی ولایت فقیه خمینی.مخالفت با تصویب قانون قصاص اسلامی.
  و بسیاری نمونه های جزئی دیگر .
  شرایط مختلف اجتماعی و همچنین اشتباهات «شاید عمدی» رجوی آن بر سر مجاهدین آورد که امروز شاهد آن هستیم .به هر حال نباید فقط با اتکا به دروغهای رسانه های رژیم اسلامی ، آنها را جنایتکار نامید. تا سالها پس از عملیات فروغ ،رژیم ادعا میکرد که مجاهدین در شهر کرمانشاه دست به جنایت زده اند . کسی نپرسید که آیا اصلا مجاهدین به کرمانشاه رسیده بودند یا نه! بعدها خودشان افشا کردند که ما افرادی را که مظنون بودیم میخواهند به مجاهدین بپیوندند، در خیابانهای شهر کرمانشاه اعدام می کردیم .اگر شما به مناسبات فرقه ای که اکنون در سازمان وجود دارد استناد میکنید .این را هم در نظر بگیرید که در فردای پیروزی مردم . اساسا رجوی ها دیگر امکان تسلط فکری بر نیروهای خود را نخواهند داشت. رجوی یعنی اردوگاه اشرف. به خاطر همین به هیچ قیمتی حاضر به تخلیه ی این اردوگاه نیست.

  پاسخحذف
 11. ناشناس آخری،
  از قیاست خنده آمد خلق را !!!!
  سپاس از لطف شما و کامنت شما، اولین باری است که یک نفر بدون فحش دادن در صدد دفاع از مجاهدین خلق بر می آید !!
  اما گرامی ،
  جسارتا مقایسه ارتش آزادی بخش فرانسه و سازمان مجاهدین خلق، خیلی خیلی پر رویی می خواهد !!!
  چرا ؟!
  آزادی خواهان فرانسوی ،زمانی که یک کشور خارجی به نام آلمان و تحت یک تفکر غیر انسانی و وحشی گری به نام نازی به فرانسه حمله کرد، به کشور ثالثی رفتند تا علیه آن ارتش اشغال گر بجنگند.
  اولا
  آن کشور ثالث ، یک کشور دموکرات و با سیستم آزاد بود، نه به مانند مجاهدین خلق که به آغوش صدام جنایت کار رفته بودند.
  دوما،
  کشور ایران توسط یک کشور خارجی اشغال نشده بود که مجاهدین خلق بخواند سراغ کشور ثالث بروند.
  سوما،
  هر بچه ای آن موقع می دانست در صورتی که فرانسه آزاد شود، بریتانیا به آنها کمک می کند تا دموکراسی داشته باشند، اما صدام حسین قصدش غارت و کشتن ایرانیان بود.
  -----------------------
  در باب آزار و کشتن انسان ها نیز که در بالا خود شما تایید کردید مجاهدین خلق آدم می کشد و نیازی به اثبات از طرف ندارد !!!

  پاسخحذف
 12. مزدک گرامی ،
  بله درست می فرمایید.
  اگر اعضا ساده مجاهدین خلق به دنیای آزاد دسترسی داشته باشند، به انسان های معمولی تبدیل می شوند.
  اما تا آن زمان به مانند ماشین جنگی در اخیار سران این فرقه هستند.
  همانطوری که اگر اعضا خمر سرخ به دنیای آزاد و اطلاعات دسترسی می داشتند، دست به جنایت نمی زدند.
  ما با اشخاص سر و کار نداریم، طرف ما یک گروهک و ساختار است که دست به جنایت می زند.

  پاسخحذف
 13. میدونید چرا جمهوری اسلامی هنوز داره حکومت میکنه؟
  جوابشو باید آقای گمنامیان بده که با اینکه کامنت آزاد رو بسته بازم ما میاییم کامنت میزاریم.

  پاسخحذف
 14. همتای عزیز،
  چه کار باید بکنم ؟!
  می دانی که یکی دو سال بخش کامنت ها کاملا باز بود و من حتی کامنت های فحش هم حذف نمی کردم.
  اما ساندیس خوران حکومتی سو استفاده می کردند و اینجا لینک های آلوده به بد افزار می گذاشتند و امنیت خواننده گان وبلاگ را به خطر می انداختند.
  من تعهد اخلاقی می دهد که هیچ کامنتی حذف نشود، مگر اینکه آلوده به بد افزار باشد

  پاسخحذف
 15. پاسخ به گمنام گمنامیان
  فرموده اید که :

  "سپاس از لطف شما و کامنت شما، اولین باری است که یک نفر بدون فحش دادن در صدد دفاع از مجاهدین خلق بر می آید !!"

  من البته خیلی به وبلاگ شما نیامده ام اما هر بار که آمده ام، پاسخهای هواداران مجاهدین را به شما دیده ام که حاوی هیچگونه فحشی نبود. من فکر نمیکنم که اولین کسی باشم که کامنت بدون فحش گذاشته باشم.

  "جسارتا مقایسه ارتش آزادی بخش فرانسه و سازمان مجاهدین خلق، خیلی خیلی پر رویی می خواهد !!! چرا ؟! آزادی خواهان فرانسوی ،زمانی که یک کشور خارجی به نام آلمان و تحت یک تفکر غیر انسانی و وحشی گری به نام نازی به فرانسه حمله کرد، به کشور ثالثی رفتند تا علیه آن ارتش اشغال گر بجنگند. "

  و مجاهدین هم زمانی به عراق رفتند که رژیم وحشی جمهوری اسلامی با تفکر ارتجاعی، وحشی و عقب مانده ولایت فقیه سیاست ادامه جنگ و حمله به خاک عراق را در خارج از مرزها و تحمیل سرکوب و کشتار در داخل مرزها، به منظور هر چه محکم تر کردن میخ ارتجاع مذهبی دنبال میکرد. در اواخر دوران موسوی نخست وزیر خمینی، ایران تقریبا ۵۰ بار در سازمان ملل به علت نقض وحشیانه حقوق بشر محکوم شد. اگر این مهر تایید جهانی بار وحشیگری رژیم نیست، پس چیست؟

  "اولا
  آن کشور ثالث ، یک کشور دموکرات و با سیستم آزاد بود، نه به مانند مجاهدین خلق که به آغوش صدام جنایت کار رفته بودند. "

  البته تا زمانیکه عراق در خاک ایران بود، مجاهدین خلق مثل هر ایرانی دیگری در جبهه ها بر علیه صدام میجنگیدند، منتهی زمانیکه عراق از خاک ایران بیرون رفت، این خمینی بود که بدنبال هجوم به خاک عراق با شعار "فتح قدس از طریق کربلا" به خاک عراق حمله ور شد. تقریبا سه سال پس از خروج عراق بود که مجاهدین به عراق رفتند. در ان زمان از ان جهت که عراق مشغول دفاع از خاکش بود، دول دموکراتیک دنیا از قبیل فرانسه و آمریکا و آلمان از دولت عراق نهایت حمایت را به عمل آورده و همانطور که شما هم حتما میدانید عراق را به انواع و اقسام سلاح ها مجهز کردند که از خاکش دفاع کند. عراق هم بعد از خروج از خاک ایران دیگر در شرایطی نبود که بخواهد ایران را بگیرد. اتفاقا ان کشور وحشی و خونخواری که در داخل مردمش را خفه کرده بود و در خارج به دنبال تهاجم به خاک کشور همسایه بود، کسی نبود جز رژیم جمهوری اسلامی ایران، انهم به قیمت خون و جان سرباز ایرانی.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جوک جالبی بود :"تا زمانیکه عراق در خاک ایران بود، مجاهدین خلق مثل هر ایرانی دیگری در جبهه ها بر علیه صدام میجنگیدند،"......

   چقدر وقیحانه سخنوری میکنید.

   حذف
 16. ------------------دنباله --------------------------------------------
  "دوما،
  کشور ایران توسط یک کشور خارجی اشغال نشده بود که مجاهدین خلق بخواند سراغ کشور ثالث بروند. "

  من نمیدانم که دقیقا تعریف جنابعالی از "اشغال" چیست؟ ما ۳۰ سال است که زیر اشغال قومی وحشی زندگی میکنیم. رفتار این قم حاکم با مردم رفتار قوم فاتح و قالب با قوم مغلوب است. نه تنها آنان به سراغ کشور های ثالث رفتند، بلکه تا آنجا که میبینم من و حتی خود شما هم به کشوری ثالث آواره شدیم. مگر اشغال شاخ و دم دارد؟ کشوری را گرفته اند، حق نفس کشیدن را از صغیر و کبیر گرفته اند، جنگی براه انداخته اند که هر روز ان، ۳۵۰ میلیون دلار خسارت دارد. حاضر به قطع ان هم نیستند، نه با وساطت سازمان ملل، نه با وساطت غیر متعهدها و نه با هیچ لطایف الحیل دیگری. با وقاحت هم رهبر رژیم میگوید که تا زمانی که یک خانه سالم در کشور وجود دارد، جنگ ادامه خواهد داشت. چرا، چون جنگ برای مافیاهای رژیم منفعت دارد.
  بی جهت نیست که در سال ۲۰۰۳ که آمریکا به عراق حمله کرد، بسیاری از وبلاگهای ایرانی پر بود از تقاضا از آمریکا برای در نوبت قرار دادن ایران.
  البته نمی خواهم بگویم که دروغ میگویید، اصلا. ایران را کشوری خارجی اشغال نکرده بود، بلکه قومی خارجی اشغال کرده بود، که ملی گرایی را کفر میدانست و رهبر و بنیانگذارش هم پس از ۱۵ سال دوری، احساسش "هیچ بود". نه کمترین تعصبی به مردم داشتند و نه کمترین دلسوزی برای کشور، که گویا این کشور میراث پدرشان است و وظیفه اینها خالی کردن کشور از هر ان چیزی است که بوی انسانیت، زندگی، شادابی و طراوت میدهد.


  "سوما،
  هر بچه ای آن موقع می دانست در صورتی که فرانسه آزاد شود، بریتانیا به آنها کمک می کند تا دموکراسی داشته باشند، اما صدام حسین قصدش غارت و کشتن ایرانیان بود. "

  همانطور که قبلا هم گفتم صدام در زمان هجوم به ایران با تمامی ایرانیان از جمله مجاهدین خلق در مقابل خود مواجه بود. پس از خروج از خاک ایران تنها هدفش قطع جنگ بود. چه عراق به علت جمعیت کمتری که نسبت به ایران دارد، توان جنگیدن در یک جنگ فرسایشی را با کشوری مثل ایران، با مساحت و جمعیت بزرگتر ندارد. بنا براین صدام پس از آتش بس، هر چقدر هم که قصد کشتن ایرانیان را داشت، توان آنرا نداشت. ضمنا باز همانطور که گفتم، تمام کشورهای دموکراتیک و آزاد جهان از عراق حمایت میکردند که از خاکش دفاع کنند. آخر مسخره نیست که شما کشوری را که برای دفاع از خاک خودش به اینور و انور دنیا میرفت که از کشورهای دنیا کمک بگیرد، انقدر بزرگ میکنید که انگار این کشور هر ان که اراده میکرد، توان کشتار و غارت مردم ایران را داشت. عراق اگر خیلی زرنگ بود، در ان شرایط، تنها میتوانست خودش را در ببرد.
  ضمنا دموکراسی چیزی نیست که یک کشور خارجی مثل انگلیس بخواهد آنرا برای کشور دیگری بسازد. مگر انگلستان بنگاه خیریه باز کرده که بخواهد برای این کشور و ان کشور دموکراسی بسازد؟ چرا چنین دموکراسی را برای ما ایرانیان نساخت؟ چرا انگلیس و آمریکا برای ما ایرانیان تنها دیکتاتوری به ارمغان آوردند؟ نه جناب، هر کشوری در دنیا به دنبال منافع خودش میباشد. بالاخص انگلیس که نخست وزیرش وینستون چرچیل به صراحت گفت که انگلستان نه دوست دائمی دارد و نه دشمن دائمی، بلکه منافع دائمی دارد. واقعیت اینست که انگلستان میخواست با هیتلر مبارزه کند و به همین علت هم به نهضت مقاومت ملی فرانسه کمک کرد، از کمکهای مالی گرفته، تا کمکهای لجستیکی. دلش برای مردم فرانسه و دموکراسی از دست رفته ان بدست نازیها و حکومت ویشی نسوخته. اساسا اتحاد بین کشورها، یا بین یک کشور با هر سازمان و گروهی، اتحاد ایدولوژیک نیست، بلکه اتحاد بر سر منافعی مشترک است. دموکراسی هم بدست مردم فرانسه که سابقه و فرهنگ دموکراسی را داشتند ساخته شد و نه بدست انگلیس.


  "در باب آزار و کشتن انسان ها نیز که در بالا خود شما تایید کردید مجاهدین خلق آدم می کشد و نیازی به اثبات از طرف ندارد !!! "

  من نگفتم که مجاهدین "آدم " میکشند. من گفتم مجاهدین پاسدار و بسیجی میکشند و اتفاقا درود بر شرفشان به این خاطر. مگر نهضت مقاومت ملی فرانسه، نازیها و جاسوسنشان را به مجازات نمی رساندند؟ حرف من این بود که مردم عادی و غیر نظامیان بی گناه را نکشتند. شما چرا حرف توی دهان من میگذاری؟

  پاسخحذف
 17. ناشناس آخری،
  لطفا نکات زیر را توجه داشته باشید،
  حالا چون رژیم ایران جنگ را ادامه داده بود، مجاهدین خلق باید می رفتند و تبدیل به چماق صدام حسین می شدند ؟!
  باید در عملیات مروارید ، کردهای بیچاره را به خاک و خون می کشیدند؟
  واقعا چه فکری می کنید و این حرف را می زنید ؟!
  صدام حسین یکی از جنایتکارترین افراد قرن حاضر است، حتی بدتر از خمینی !
  ---------------
  مجاهدین خلق، وقتی که دیدند دیگر در قدرت شانسی ندارند، به سمت عراق رفتند.
  ----------------------------
  اینها اشخاص و رژیم جنایت کار است، اما ما خمینی را با جنایتکاران صدام عوض نمی کنیم.
  بین خمینی و صدام، طبیعی است که ترجیح با رژیم خمینی است.
  صدام معتقد بود ایرانی و پشه بی خود آفریده شده اند، مجاهدین خلق می خواستند حکومت صدام را به جای حکومت خمینی جایگزین کنند.

  پاسخحذف
 18. فرموده اید که:
  "از قیاست خنده آمد خلق را !!!! "
  تا منظور شما از "خلق" چه باشد! اگر [خلق=گمنام گمنامیان] در اینصورت حرف شما را میپذیرم و امیدوارم که همیشه همینقدر خوش خنده باشید!

  پاسخحذف
 19. پاسخ به گمنام گمنامیان:

  فرموده اید که :

  "حالا چون رژیم ایران جنگ را ادامه داده بود، مجاهدین خلق باید می رفتند و تبدیل به چماق صدام حسین می شدند ؟! "

  مجاهدین و نه فقط مجاهدین بلکه مردم باید جنگ را تمام میکردند. اگر هم صدام در ان برهه زمانی یعنی پس از خروجش از خرمشهر با مردم ایران منافع مشترکی در قطع جنگ پیدا کرده، البته که باید از این مساله نهایت بهره برداری را کرد. آیا قرار است که چون صدام غلطی کرده و جنگی را شروع کرده است تا ابدالدهر جنگ را با خون سربازان ایرانی ادامه داد؟ ما که با صدام دشمنی ایدئولوژیک نداریم. صدام دشمن بود چون به خاک ما حمله کرد، زمانیکه از خاک ما بیرون رفت دیگر دشمن ما نیست. دشمنی یا دوستی ایدئولوژیک مبارک کله خشک ها و فناتیک ها. همانطور که چرچیل هم گفت دوستی و دشمنی بر اساس منافع تعریف میشود. البته برای رژیم آخوندی منافع ملی بی معناست.

  "باید در عملیات مروارید ، کردهای بیچاره را به خاک و خون می کشیدند؟"
  نه. ولی آنها هم کردها را به خاک و خون نکشیدند. اتفاقا چند وقت پیش بود که آقای موفق الربیعی یکی از وزرای عراق، این اتهام را رد کرد و گفت که کردکشی مجاهدین اتهامی بی اساس است. آخر چرا باید صدام از یک گروه خارجی برای کشتن کردها استفاده کند؟

  "واقعا چه فکری می کنید و این حرف را می زنید ؟! "

  من فکر میکنم که شما واقعیت را نمیگویید و به همین دلیل هم از همه گیر شدن جو تهمت و افترا وحشت دارم. اگر شما هم یک لحظه فکر کنید که دارید در این دهکده جهانی زندگی میکنید و نتیجه کارتان خیلی زودتر از آنچه که تصور میکنید میتواند به خودتان برگردد، بنایی را نمی گذاشتید که در نهایت میتواند به قربانی شدن شما و امثال شما منجر شود. تمام احکامی که شما صادر میکنید بر اساس اطلاعات مجعول و ساختگی یا بر اساس هیجانات است و متاسفانه کمتر عنصر تفکر و منطق در ان دیده میشود.این نظر من است البته، مگر اینکه شما جواب ایرادات مرا بدهید و بگویید که من کجا اشتباه میکنم.


  "صدام حسین یکی از جنایتکارترین افراد قرن حاضر است، حتی بدتر از خمینی !"

  با این حکمتان موافق نیستم. جنایات خمینی بسا وحشیانه تر از جنایات صدام بود. معذلک حتی به فرض درستی این صحبت شما، وظیفه ما این نیست که به خاک جنایتکاران حمله کنیم و قدس را از طریق کربلایشان فتح کنیم. از صدام حسین جنایتکارتر طلبان است، آیا ما باید به افغانستان حمله کنیم؟ حافظ اسد هم دست کمی از صدام نداشت، آیا ما هرگز به سوریه حمله کردیم، یا اصلا باید حمله کنیم؟
  به نظر من جنگ اهریمن است و این اهریمن را باید تا آنجا ادامه داد که برای دفاع از کشور ضروری است. به مجرد آنکه نیاز برای دفاع از کشور از بین رفت، جنگ باید خاتمه یابد، میخواهد طرف جنگ صدام حسین باشد یا خمینی یا حافظ اسد یا هر کس دیگر.
  از ان مهمتر آنکه سمت گیریها در میدان سیاست بر اساس منافع مشترک است. آیا مگر پدران ما در زمان مشروطه با استفاده از تضاد روس و انگلیس از یک طرف و حمایت انگلیس از مخالفین حکومت روسو فیل قاجار، انقلاب مشروطه را به پیروزی نرساندند؟ چه کسی میتواند منکر همیت انگلیس از انقلاب مشروطه ایران شود؟ چه کسی میتواند منکر حمایت انقلابیون روسیه و از جمله سوسیال دموکراتهای قفقاز از انقلاب مشروطه شود؟ آیا پدران ما نوکران انگلیس بودند؟ قطعا نه. اگر ما با صدام در مرحله ای و برهه ای اشتراک منافع در ختم جنگ پیدا کردیم، چرا نباید از ان استفاده کنیم.

  پاسخحذف
 20. ---------------------دنباله ---------------------------------------------------

  "مجاهدین خلق، وقتی که دیدند دیگر در قدرت شانسی ندارند، به سمت عراق رفتند. "

  مجاهدین خلق از سال ۶۰ دیدند که در قدرت شانسی ندارند. چرا تازه سال ۶۵ به عراق رفتند؟ از ان گذشته، اصلا هیچکس جز اعضای مافیای حاکم شانسی در قدرت ندارد. مگر سلطنت طلبان یا ملیون یا کمونیستها یا غیره شانسی دارند یا داشتند؟

  "اینها اشخاص و رژیم جنایت کار است، اما ما خمینی را با جنایتکاران صدام عوض نمی کنیم. "

  البته با این حکمتان موافقم، نه به خمینی و نه به صدام، منتهی اگر من هم مثل شما مجاهدین را "جنایتکاران صدام " میدانستم که اساسا چنین بحثی با شما نداشتم.

  "بین خمینی و صدام، طبیعی است که ترجیح با رژیم خمینی است."
  این با صحبت بالایی شما مغایر است که گفتید حاضر به عوض کردن مجاهدین با صدام نیستید. با کمال تاسف من بر خلاف شما هیچ ترجیحی برای رژیم خمینی قائل نیستم. تا آنجا که من میدانم، و از شما هم میپرسم، (از خودم بارها پرسیده ام) اگر صدام بقول خودش سه روزه تهران را میگرفت، چه فجایعی بر سر ما مردم میاورد که خمینی و پاسدارانش تا کنون بر سر مردم نیاورده اند؟ کشتار؟، تجاوز؟، غارت؟........
  من برای هیچ کدامشان ارجحیتی قائل نیستم، تنها برای منافع ایران و مردم ارزش قائلم. تا زمانی که عراق یا هر کشور دیگری در خاک کشور من است، منافع من ایرانی در جنگ با ان کشور خارجی تا بیرون راندن ان از کشور است، اما اگر ان کشور خارجی از خاک کشور من بیرون رفت، دیگر جنگی با ان کشور ندارم و آنگاه منافع من ایرانی در قطع جنگ و گرفتن خسارت است. اگر حکومتی داشته باشم که علیرغم خروج دشمن متجاوز از خاک کشور حاضر به قطع جنگ نیست و سربازان ایرانی را برای جاه طلبی هایش به کشتن میدهد، در اینصورت دشمن من ان حکومت جنگ طلب است نه ان دشمن سابقا متجاوزی که امروز دیگر مشغول دفاع از خاک کشور خود میباشد و تمامی جامعه جهانی هم بر این حق صحه میگذارند.


  "صدام معتقد بود ایرانی و پشه بی خود آفریده شده اند، مجاهدین خلق می خواستند حکومت صدام را به جای حکومت خمینی جایگزین کنند. "

  ۱- خوب غلط زیادی کرد ولی این که ادامه جنگ را توجیه نمیکند. مگر آقای مک کین آهنگ "ایران را بمباران کنید" را نخواند؟ آیا باید با آمریکا وارد جنگ شد؟ مگر اعراب سنی شیعه را کافر نمیدانند و خونشان را مباح نمیدانند؟ آیا ما باید با اعراب وارد جنگ شویم؟ شما به همین تلویزیونهای لس آنجلسی نگاه کنید و ببینید که چه حرفهایی راجع به اعراب میزنند. آیا ما تجاوز کشورهای عرب را، به بهانه این سخنان سخیف، به کشورمان تایید میکنیم؟
  این حرفها حرفهای تبلیغاتی است که مصرف داخلی دارد، چه اعراب متاسفانه با این سخنان تحریک میشوند و در جهت منظور دیکتاتور به حرکت در می آیند. (البته خود ما هم چندان متفاوت نیستیم) همانطور که قبلا هم گفتم، رابطه کشورها با هم، از جنگ با هم گرفته تا صلح، هرگز و هرگز ماهیت ایدئولوژیک و اعتقادی ندارد، بلکه بیشتر ماهیت زمینی و مادی داشته و برای تامین منافع یک یا چند کشور میباشد. خلاصه آنکه صدام به ایران حمله نکرد چون خلقت مگس و ایرانی را بیهوده میدانست، جنگ برای تامین هدف دیگری بود که طبعا زمانی که صدام فهمید که ازتجاوز به ایران طرفی نمی بندد به دست و پا افتاد که آتش بس برقرار کند.

  ۲- کی مجاهدین میخواستند حکومت صدام را با حکومت خمینی جایگزین کنند؟ تمامی عملیاتی که مجاهدین انجام دادند بدون حمایت و پشتیبانی عراقیها بود. مجاهدین میخواستند با نیروی زمینی که داشتند وارد خاک ایران شوند و قدرت را از دست خمینی بگیرند.
  از ان گذشته آخر شما فکر نمیکنید که اگر مجاهدین چنین کاری میکردند که نهایت درجه حماقت بود چه مردمی را که معترض به ادامه جنگ بودند، و کم هم نبودند، با این کار به کیسه خمینی میریختند. تمامی عملیات مجاهدین، از عملیات جبهه مهران گرفته تا فروغ جاویدان در حالی انجام شد که ارتش عراق در پشت مرزهای ایران بودند.

  پاسخحذف
 21. عزیز جان ،
  چون ادامه جنگ ایران و عراق باعث می شد که خون سربازان ایرانی ریخته شود، دلیل نمی شود برای عمل زشت مجاهدین خلق که بروند به کمک صدام و خود مجاهدین خلق نیز خون سربازان ایران را بریزند ؟!
  به دیگر سخن اگر خون سربازان ایران با ارزش است، چرا مجاهدین خلق آن خون ها را بر زمین می ریختند !؟!؟
  -----------------
  نوشته اید که شما با صدام دشمنی ایدولوژیک ندارید !!
  یالعجب !!
  اتفاقا مردم ایران با صدام دشمنی ایدولوژیک دارند، چون اولا ایرانی ها را مانند پشه می دانست و می گفت آفرینش هر دو اشتباه بوده است.
  دوما اینکه فردی دیکتاتور بود که در صدد تسخیر ایران و غارت کشور ایران بود و سوادی نبرد قادصیه را در سر داشت. او جنایتکاری بود که علیه مردم خودش هم از بمب شیمیایی استفاده کرد.
  حال تصور کن با مردم بیجاره ایران چه می کرده است!!
  -----------------
  صدام از مجاهدین خلق برای کشتن مخالفین خودش استغاده می کند، به دلیل اینکه عراقی ها کمتر دلشان می آمده هموطنان خودشان را به این وحشی گری بکشند.
  نمونه اش الان سوریه که دولت سوریه از سپاه ایران برای سرکوب استفاده می کند.
  یا در تظاهرات ایران، حزب الله لبنان به کمک سرکوبگران رژیم ایران آمده بود.
  --------------------------------
  من نکفتم وظیفه ما است که به خاک صدام حمله کنیم، اما وظیفه ما است که در مقابل حمله صدام دفاع کنیم و حتی اگر جنگ نیز ادامه یافت، به کمک صدام (به مانند مجاهدین خلق نرویم)!!
  -------------------------------
  -----------------------------
  خیر ،
  مجاهدین خلق از سال 1980 به کمک صدام حسین رفته اند این هم منبع آن :
  http://www.historycommons.org/context.jsp?item=us_plans_to_use_military_force_against_iran_1972#us_plans_to_use_military_force_against_iran_1972
  ------------------------------
  تجاوزات صدام (اگر تهران را می گرفت) صدها برابر وحشتناک تر از تجاوزات خمینی می شد.
  نمونه اش رفتار صدام در حلبچه !!
  ______________________

  پاسخحذف
 22. جناب گمنامیان
  گفته اید که :
  "دیگر سخن اگر خون سربازان ایران با ارزش است، چرا مجاهدین خلق آن خون ها را بر زمین می ریختند !؟!؟"
  برای آنکه هر یک روز که جنگ زودتر قطع شود تعداد کمتری کشته یا زخمی میشوند. مثلا اگر روزی هزار سرباز ایرانی در جنگ کشته یا زخمی شوند( مطابق آمار رژیم تقریبا یک میلیون سرباز ایرانی در سرتاسر جنگ کشته یا زخمی شدند) و در نتیجه دخالت مجاهدین جنگ ۶ ماه زودتر تمام شود، تقریبا ۱۸۰ هزار سرباز کمتر کشته میشوند، حال اگر در نتیجه برخورد بین مجاهدین و نیروهای نظامی ایران ۵۰ نفر سرباز کشته شوند، هنوز میتوان صحبت از حفظ جان تعداد قابل توجهی از سربازان نمود. تازه خون ان ۵۰ نفر هم مثل بقیه همراهانشان بر گردن خمینی و اعوان و انصارش است.

  "اتفاقا مردم ایران با صدام دشمنی ایدولوژیک دارند"
  اگر مردم با صدام بخواهند دشمنی ایدولوژیک داشته باشند، باید با تمام اعراب، آمریکاییها، روسها و غیره وارد جنگ شوند. چنین چیزی که منطقی نیست.

  "چون اولا ایرانی ها را مانند پشه می دانست و می گفت آفرینش هر دو اشتباه بوده است. دوما اینکه فردی دیکتاتور بود که در صدد تسخیر ایران و غارت کشور ایران بود و سوادی نبرد قادصیه را در سر داشت"

  آیا آقای احمدی نژاد و آقای حسن عباسی همین مزخرفات را راجع به اسرائیلیها نمیگویند؟ آیا ما می پذیریم که اسرائیل به خاطر این مزخرفات به کشور ما حمله کند؟ من شما را نمیدانم، ولی من بالشخصه با چنین حمله ای مخالفم.

  "او جنایتکاری بود که علیه مردم خودش هم از بمب شیمیایی استفاده کرد. حال تصور کن با مردم بیجاره ایران چه می کرده است!!"
  آیا بدتر از خمینی بود که کردستان را بمباران کرد. اگر هم بمب شیمیایی دشت بر سر کردها میریخت. مگر شما جنایت رژیم را در پاوه نشنیده اید؟
  تازه چه کسی از جنایت صدام بر علیه ایرانیان پشتیبانی کده. حرف من اینست که رژیم مذهبی خمینی به مراتب قسی تر از رژیم صدام است.


  "صدام از مجاهدین خلق برای کشتن مخالفین خودش استغاده می کند، به دلیل اینکه عراقی ها کمتر دلشان می آمده هموطنان خودشان را به این وحشی گری بکشند. "

  به هر حال مطابق قول آقای موفق الربیعی کرد کشی اتهامی بی پایه نسبت به مجاهدین است.


  "من نکفتم وظیفه ما است که به خاک صدام حمله کنیم، اما وظیفه ما است که در مقابل حمله صدام دفاع کنیم و حتی اگر جنگ نیز ادامه یافت، به کمک صدام (به مانند مجاهدین خلق نرویم)!!"

  من با این نظر شما مخالفم. ادامه جنگ به هر قیمتی باید متوقف میشد، نه فقط به خاطر اینکه هر روز جنگ خسارات ملی و جانی سنگینی وارد میکرد، ایران را در جامعه جهانی منزوی و به عنوان کشوری جنگ طلب معرفی مینمود، بلکه هر روز ادامه جنگ میخ استبداد مذهبی را محکم تر میکرد. به همین دلیل ادامه جنگ را خیانت به کشور میدانم.
  راجع به مطلبی هم که داده اید باید بیشتر مطالعه کنم.

  پاسخحذف
 23. گمنامیان عزیز دمت گرم.ماشاالله جواب همه رو هم درست و کامل دادی.لعنت بر مجاهدین، لعنت بر مریم رجوی زنا زاده.گمنامیان خیلی خاطر خاطیم ازین به بعد.

  خطاب به طرفداران مجاهدین : چرا یه ردی از خودتون به جا نمیذارین ؟ سایتی ، ایمیلی چیزی ؟ میترسین ؟

  پاسخحذف
 24. ----------------
  گرامی ،
  طوری سخن می گویید انگار هدف مجاهدین از اینکه به آغوش صدام پناه بردند، صرفا این بوده که جنگ زودتر تمام شود،
  خیر چنین چیزی نبوده است،
  مسعود رجوی صرفا آرزو و رویای قدرت را در سر داشت که به عراق رفت.
  فکر می کرد صدام عراق را می گیرد و او را نایب خودش در ایران می کند.
  -----------------
  طبق مصاحبه تلوزیونی رسمی مجاهدین با یکی از شبکه های غربی در چند سال پیش ، مجاهدین مدعی شده بودند بیش از پنجاه هزار سرباز ایرانی را کشته اند !!
  حال آمار یک دفعه شد پنجاه نفر سرباز ؟!
  --------------------
  صحبت از نفس کار و نفس خیانت به مردم ایران است که کاری زشت است.
  ------------------------
  دشمنی مردم ایران با صدام ، متفاوت با دشمنی آنها با انگلیس است.
  انگلیسی ها نمی خواهند ایرانی ها را برده کنند یا به انها تجاوز کنند، اما صدام می خواست
  ----------------------
  احمدی نزاد مزخرفات علیه اسراییل زیاد گفته ، امام به مانند صدام به ایران حمله نکرده است.
  ------------------------.
  شما اشتباه می کنید،
  در زندان های صدام ، ماشین چرخ گوشت آدم کشف شد، زندانی بود که سی سال نور خورشید ندیده بود!
  صدام با مردم خودش چنین وحشیانه می کرد ، وای به روزی که بر مردم ایران مسلط می شد !!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!طبیعی است که صد مرحله بدتر عمل می کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  شما فکر میکنید صدام وقتی با مردم خودش چنین جنایت می کرد، با مردم کشور دشمن که اینقدر از آنها متنفر بود ، چه می کرد ؟!
  _______________________

  پاسخحذف
 25. جناب گم نامیان بنده با این نوشته زیبا وتحقیقی شما کاملا موافقم سرانجام سرکرده فراری فرقه رجوی مرگ درنهانگاه می باشد البته این امکان هم وجودارد که امریکا اورا از مخفی گاهش بیرون بکشد وتحویل دهد دیگرسران هم درغربت خواهند ومرد وخواهند پوسید
  عالی بود با تشکر فراوان ...... ضمنا بنده اشتباها به لینک شما دربالاترین رای منفی داردم که پوزش می طلبم.... الف .مینو سپهر گورکن فرقه تروریستی رجوی

  پاسخحذف
 26. آقای گمنامیان از شما تشکر میکنم و در ضمن یک انتقادی هم دارم و آن اینکه شما بخشی از کامنت من را تایید کرده و آن را مصادره به مطلوب کردید. حرف من این نبود که مجاهدین افراد کاملا مغزشویی شده ای هستند که قابلیت تبدیل شدن به ماشین آدمکشی را دارند.اساسا اینطور نیست .نیروهای مجاهدین حتی بعضی از کادرهای بالا، افراد بسیار عاطفی، مهربان و متواضعی هستند وبسیاری از آنها افراد تحصیلکرده و فرهیخته ای هستند. همانطور که قبلا هم گفتم، مجاهدین در سالهای اول حکومت خمینی ،در صف اول مبارزات سیاسی و دمکراتیک بودند و اینطور نیست که اساسا با مبارزه ی سیاسی بیگانه باشند و فقط با بمب و تفنگ سروکار داشته باشند.لذا مقایسه ی آنها با انسانهای بدوی نظیر خمرهای سرخ ،منصفانه نیست. این مقایسه بیشتر شایسته ی الله پرستان موئتلفه ی اسلامی و لاجوردی هاست نه مجاهدین.
  در مورد موضوعاتی که شما و این دوست مجاهد با هم بحث کردید ، تا زمانی که مدرک معتبری در دست نباشد نمیتوان قضاوت کرد .به گفته ی یکی از دوستانم که در مرز های کردستان خدمت میکرد رژیم برای زنده یا مرده ی مجاهدین جایزه ی دو میلیون تومانی و همچنین کارت پایان خدمت ،در نظر گرفته بود .این دوستم بنا به دیده ها و شنیده های خودش میگفت که مجاهدین تحت هیچ شرایطی به سربازان وظیفه و افسران شلیک نمیکنند.
  به هر حال مجاهدین هم نقاط ضعف خودش را دارد وتا زمانی که از حالت یک فرقه ی مذهبی بیرون نیاید و در جنبش لیبرال و پیشرو ایران ادغام نشود جایگاهی نزد قشر عظیم در حال بیداری مردم ایران نخواهد داشت.

  پاسخحذف
 27. مزدک عزیز،
  من در کامنت شما دست نبرده ام، اصولا بلاگ اسپات اجازه دست بردن در کامنت را نمی دهد، یا باید تایید کنم یا پاک کنم، حالت سومی نیست.
  ------------------------
  اینکه افراد تحصیل کرده در میان مجاهدین هستند، چیزی را عوض نمی کند، مگر لاریجانی معاون قوه قضاییه دکترا از آمریکا ندارد ؟!
  -------------------------
  اختیار دارید،
  مصاحبه رسمی مجاهدین می گوید آنها پنجاه هزار نفر سرباز ایرانی را کشته اند !
  حالا ممکن است پیاز داعش را زیاد کرده اند تا خود را مهم کنند، اما در واقع می بینم که ابایی از کشتن سرباز یا درجه دار ندارند.
  ---------------------------------

  پاسخحذف
 28. آقای گمنامیان .میدانم و تشکر میکنم که هیچ کامنتی را حذف نمیکنید . منظورم نتیجه گیری خود شما از کامنت اول من بود. در ضمن خود بزرگ بینی رجوی بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر مصاحبه های صیاد شیرازی و تصاویر پخش شده از عملیات فروغ را دیده باشید میبینید که نیروی هوایی وهوانیروز مدام در حال خالی کردن بمب و موشک روی مجاهدین هستند و نیروی پیاده ای به چشم نمیخورد . و با توجه به اینکه اصل درگیری در تنگه ی چهار زبر درگرفت ،میتوان نتیجه گرفت که سپاه اسلام تلفات چندانی نداشت.

  پاسخحذف
 29. جناب گمنام گمنامیان
  فرموده اید که :
  "طوری سخن می گویید انگار هدف مجاهدین از اینکه به آغوش صدام پناه بردند، صرفا این بوده که جنگ زودتر تمام شود، خیر چنین چیزی نبوده است، مسعود رجوی صرفا آرزو و رویای قدرت را در سر داشت که به عراق رفت. فکر می کرد صدام عراق را می گیرد و او را نایب خودش در ایران می کند. "
  صدام که در عراق بود، لازم نبود که عراق را بگیرد. ضمنا مگر رجوی مغز خر خورده بود که چنین فکری بکند؟ عراق خرمشهر را از سر ناچاری تخلیه کرد، اعراب حامی اش هم برای کمک به وی پیشنهاد پرداخت غرامت جنگ به ایران کردند. وزیر امور خارجه خودش هم دائم همه جای دنیا پلاس بود که از کشورهای دیگر دنیا کمک بگیرد. در چنین شرایطی عراق در وضعیتی نبود که بخواهد برای خودش در ایران "نایب" بگذارد. از ان گذشته دوران کشور گشایی و امپراتور سازی حتی برای شوروی و آمریکا هم تمام شده بود و تمام شده است. اگر هم صدام اینرا نمیفهمید، پس از دو سال جنگ دو زاری اش افتاد. مجاهدین همه که سال ۶۵ یعنی تقریبا ۵ سال پس از شروع جنگ به عراق رفتند، یعنی زمانی که عراق اصلا در خاک ایران حضوری نداشت.
  از ان گذشته، گر چه صدام هدف خود را تسخیر سه روزه ایران عنوان کرد اما هدفش بیشتر اشغال خوزستان یا دست کم گرفتن کنترل کامل شط العرب بود. آخر صدام همان سه ماهه اول جنگ فهمید که جنگ دارد به صورت فرسایشی در می اید که به همین دلیل هم دائم هیات مذاکره میفرستاد.
  بنا بر این بله، مجاهدین برای هر چه کوتاه تر کردن جنگ به عراق رفتند چون آنها این تحلیل غلط را داشتند که با ختم جنگ، امر رژیم هم به پایان میرسد.

  "طبق مصاحبه تلوزیونی رسمی مجاهدین با یکی از شبکه های غربی در چند سال پیش ، مجاهدین مدعی شده بودند بیش از پنجاه هزار سرباز ایرانی را کشته اند !! حال آمار یک دفعه شد پنجاه نفر سرباز ؟!"
  حالا اونها یک چیزی گفتند، شما چرا باید باور کنید. مگر بزرگنمایی در اینگونه سازمانها چیزی غیر عادی است. با نهایت معذرت شما گویا نمیدانید "پنجاه هزار کشته یعنی چه. طبق امار خود رژیم در تمام طول ۸ سال جنگ، یک میلیون سرباز توسط عراق کشته یا زخمی یا مفقود الاثر شدند. این یعنی بطور متوسط روزی ۳۰۰ نفر در مجموع تعداد کشته و زخمی و مفقود الاثر بدست عراقیها وجود داشته است. حالا شما میخواهید بگویید که یک سازمان چریکی حتی از ارتش عراق هم مجهز تر و پیشرفته تر است که تنها در چند عملیات محدود میتواند فقط ۵۰ هزار نفر سرباز را بکشد؟ ما اینجا داریم از کشته شدن سربازان صحبت میکنیم نه از کشته شدن مگس. یعنی کسانی که میتوانند از خودشان دفاع کنند. این آمار برای من باور نکردنی است.

  "صحبت از نفس کار و نفس خیانت به مردم ایران است که کاری زشت است."
  نفس کدام کار زشت و خیانت است؟ جلوگیری از ادامه جنگ؟ من چنین فکر نمیکنم، بر عکس جلوگیری از ادامه جنگ را خدمت بزرگی میدانم. اگر منهم مثل شما اینکار را خیانت میدانستم طبعا مخالفتی با شما نداشتم.

  پاسخحذف
 30. ---------------------------دنباله ------------------------------------------
  "دشمنی مردم ایران با صدام ، متفاوت با دشمنی آنها با انگلیس است. انگلیسی ها نمی خواهند ایرانی ها را برده کنند یا به انها تجاوز کنند، اما صدام می خواست"

  ۱- آقای گمنامیان، خواب دیده اید خیر باشد. انگلستان نمیخواست مردم ایران را برده خود کند؟ آیا انگلستان هندیها را برده خود نکرد؟ پس معنای تحمیل دیکتاتوری برای غارت منابع ثروت و سرکوب جنبشهای مردمی چه بود؟ آیا با تبدیل ایران به بازار واردات محصولات انگلیسی از یکطرف و غارت منابع زیر زمینی از طرف دیگر ان فقر سیاه را به مردم تحمیل نکردند؟ شما میدانید اشکالتان چیست؟ اشکال شما اینست که خیال میکنید که برده داری یعنی آنکه زنجیری به گردن برده بیندازند و شلاق بر گرده اش بزنند. تصویر و تصور شما از برده داری تصویری قدیمی است و متعلق به ۱۴۰۰ سال پیش. آیا شما هندیان تحت استعمار انگلستان را "برده " نمیدانید. آیا بردن هندیها را به میادین جنگ جهانی دوم برای هفت تیر کشی بر علیه دشمنان انگلستان برده داری نمیدانید؟ آیا شما میدانید که تعداد سربازان هندی در تهاجم انگلیسیان از تعداد سربازان انگلیسی بیشتر بود؟ آیا این بی ارزشی خون هندی را در مقابل خون انگلیسی نمیرساند؟ ان برده داری که در ذهن شماست دوره اش مدتهاست که به پایان رسیده و نه صدام و نه خیلی بزرگتر از وی قادر به برگرداندنش نیستند.
  ۲- هیچ ملتی برای رضای خدا به ملت دیگری حمله نکرده و آنها را استعمار نمیکند. تنها هدفش برده کردن ملت دیگر است، حالا یک زمان این برده را با زنجیری به گردن مشغول به کار کرده و ماحصل دسترنجش را غارت میکردند، یک موقع این کار را با استقرار یک سیستم استعماری که به روش سیستماتیک و مدرن همین کار را انجام دهد. حاصل کار هم همانست.


  "احمدی نزاد مزخرفات علیه اسراییل زیاد گفته ، امام به مانند صدام به ایران حمله نکرده است."

  ۱- احسنت، من هم همین را گفتم. صرف اظهارات جنون آمیز مجوز حمله نمیدهد. به همین دلیل هم شما نمیتوانید ادامه جنگ خمینی خواسته با عراق را پس از تخلیه خاک ایران از قوای عراقی را با استناد به این گفته های جنون آمیز صدام توجیه کنید. تمام حرف همینست. صدام تا زمانی دشمن است که در خاک ایران است. به محض تخلیه خاک ایران، دیگر دشمن نیست، ولو آنکه هنوز هم همان اظهارات جنون آمیز را بر زبان بیاورد.
  ۲- من بار قبل یادم رفت به شما یاداوری کنم. گفته کامل صدام این بود که خدا یهودی و ایرانی و مگس را بیهوده آفریده است. حالا چرا این را یاداوری کردم؟ برای آنکه بگویم که با آنکه رژیم عراق در سال ۱۹۴۸ جز رژیمهایی بود که به اسرائیل حمله کرد، و با آنکه اعراب عین همین اراجیف را برای اسرائیل و یهودیان هم میگویند، معذلک اسرائیل پس از شکست ارتشهای عربی و بیرون راندن آنان از خاک اسرائیل، حتی یک ساعت هم بیشتر به جنگ ادامه نداد. با وجود آنکه انقدر قدرت داشت که میتوانست رژیمهای عربی را سرنگون کند. بنابر این، این اظهارات جنون آمیز هرگز مجوز ادامه جنگ را در زمانی که دشمن از خاک کشور بیرون رفته است را نمیدهد. اینها بیشتر به بهانه تجاوز شبیهند تا به دلایل جدی و معتبر. یادتان باشد که اسرائیل با بهانه اینکه اعراب میخواهند یهودیان را به دریا بریزند، میتوانست جنگ را تا ابد ادامه دهد.
  ۳- اساسا شروع جنگ یا ادامه ان بخاطر انتقام گیری عملی وحشیانه است که در قاموس روابط و حقوق بین الملل نمیگنجد. در قوانین بین المللی جنگ تنها در شکل جنگ "دفاعی " مشروعیت دارد و به محض رفع ضرورت دفاعی، جنگ باید متوقف شده و مذاکرات صلح آغاز گردند. شروع جنگ تنها با مجوز سازمان ملل و توافق جامعه جهانی مشروعیت دارد، مانند جنگ افغانستان.

  پاسخحذف
 31. ------------------------------دنباله -----------------------------------
  "شما اشتباه می کنید، در زندان های صدام ، ماشین چرخ گوشت آدم کشف شد، زندانی بود که سی سال نور خورشید ندیده بود!صدام با مردم خودش چنین وحشیانه می کرد ، وای به روزی که بر مردم ایران مسلط می شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!طبیعی است که صد مرحله بدتر عمل می کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!شما فکر میکنید صدام وقتی با مردم خودش چنین جنایت می کرد، با مردم کشور دشمن که اینقدر از آنها متنفر بود ، چه می کرد ؟!"
  ۱- اولا چه کسی گفته که من میخواهم که صدام بر کشور مسلط شود؟
  ۲- به نظر من شب دراز است. زود قضاوت نکنید، صبر کنید تا این رژیم هم مانند رژیم صدام برود تا ببینید که چه دستگاه های مخوفی در درون شکنجه گاه های این رژیم وجود دارد. اگر رژیم صدام چرخ گوشت داشت، این رژیم اتاق سفید دارد که زندانی پس از یک هفته زندانی در این اتاق به نعره کشیدن می افتد و عقلش و تعادل روحی اش را از دست میدهد. البته این چیزی است که من تا اینجا میدانم. از اتاق قبر دیگر نمیگویم. اینها در مقوله شکنجه روانی جا میگیرند که به نظر تمامی متخصصین، اثراتی به مراتب ویرانگرتر از شکنجه جسمی (مانند چرخ گوشت) بر قربانی دارد.
  در مورد قربانیان شکنجه های جسمی در ایران هم کم نبودند زندانیانی که در اثر شدت شکنجه و عفونت های شدید در محیط کثیف زندان جان دادند. کشیدن خون زندانی محکوم به اعدام و تجاوز به دختران باکره اعدامی تنها گوشه هایی از شکنجه های قرن وسطایی است که حتی در زندانهای صدام هم کمتر سابقه دارد.

  پاسخحذف
 32. جناب مزدک
  من همانکسی هستم که بیشتر از دیگران با آقای گمنامیان بحث کردم. من مجاهد نیستم، منتهی از اینهمه یک طرفه به قاضی رفتن متنفرم. متاسفانه آقای گمنامیان متوجه نیستند که با تکرار حرفهای بدون منبع و دروغ و در عین حال تخریبگر علیه مجاهدین یا هر گروه دیگری چطور دارند زمینه تهمت زنی و ترور شخصیت را فراهم میکنند و آب را چنان گل آلود میکنند که پس از مدتی تنها سران رژیم میتوانند در این عرصه حضور داشته باشند. ایشان، مثل خیلیها فکر میکنند که هویت مجازی، ایشان را از هر صدمه ای مصون میدارد. اما کمتر به این مساله فکر میکنند که بنایی را که میگذارند و رسمی را که پایه گذاری میکنند، نهایتا اثر ویرانگرش را حتی بر خود ایشان یعنی ان شخص حقیقی که در پشت ان هویت مجازی وجود دارد، خواهد گذاشت.
  کسی با انتقاد مخالف نیست، منتهی انتقاد باید منطقی و مستدل باشد. به نظر من میرسد که ایشان در تحلیلهایشان بیشتر تحت تاثیر احساس قرار میگیرند تا راهنمایی برهان و استدلال. اگر پاسخهای ایشان را به من بخوانید، خود خواهید دید.

  پاسخحذف
 33. بهتر است مصاحبه مجاهد کبیر مسعود رجوی را در زمان قیل از پرواز به خاک امام حسین را ببینید . همین بس برای مجاهدین که جام زهر را به حلقوم خمینی ریختند که به قول خمینی می خواسته این جنگ را بیست سال هم طول بدهد . در زمینه همکاری نمی دانم چه دلیل و سندی دارید اگر سندتان فیلمهای و جعلیات تلویریونی در سال 86 بود که احتیاجی ندارد ک بخواهیم حرفی بزنیم در نسبت دادن انفجار حرم امام رضا تا قتا روحانیون مسیحی به انها نتیجه ایی جز رسوایی خود اخونها نداشت . صنعن مونتاژو سرهم بندی جعلیلت تلویزیونی علیه ارتش ازادیبخش و هنر تحریف چسباندن صحنه های دیدار ارهای مقاومت با مقامات دولتهای پیشین دولت عراق به مصرف روغهای ساختگی در باره کشتار کردها و شیعیان عراق و .. چاره درماندگی و رسوایی رژیم قرون وسطایی نیست . دوستان عزیر مجاهدین و یا هر جنبشی دو طیف دشمن دارد یکی همان رژیم با مزدوران و جلادانش یکی کسانی که به دلیل عدم اگاهی با مجاهدین مخالفت می کنند حتما در مورد مجاهدین از منابع خودشان هم تحقیق کنید . و من پیشنهاد می کنم یک کتبش را برنامه هایش را حتما ببینید ( سلسله اموزشهایی برای نسل جوان

  پاسخحذف
 34. ناشناس آخری :
  اول از همه گفتی :"مصاحبه مجاهد کبیر مسعود رجوی"
  خب اینو جوابی ندارم جز اینکه بگم دمت گرم چون شاشیدم از خنده.ولی اگه "ب" رو از کبیر برمیداشتی و به جاش یدونه "ی" مینوشتی آخر کبیر دیگه میترکوندی =))

  بعد گفتی : "حتما در مورد مجاهدین از منابع خودشان هم تحقیق کنید" جوابت اینه : هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه.همونطوری که مریم رجوی نمیاد بگه من جنده ام.این حقیقت رو به نظرت روزی به زبون میاره ؟ نه.چون واسش بد میشه.

  یچزی بگم.امیدوارم اگه قرار باشه بعد جمهوری اسلامی افرادی همچون رجوی ها تو ایران بخوان به قدرت برسن هیچ وقت جمهوری اسلامی نره.یا اینجوری بگم.اگه جمهوری اسلامی بخواد بره، قبلش حتما مجاهدین رو یه حالی بهشون بده =))


  گمنامیان : نوکرتم به مولا.کسی تو فضای اینترنت چپ نگاهت کرد یه ندا بده تو کامنت هات فقط.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.