چهارشنبه، خرداد ۰۴، ۱۳۹۰

پدوفیلی چیست و چرا جنایت بزرگی است؟ / چرا در اسلام با بچه بازی مخالفتی نشده است؟

پدروفیل که به دو صورت زیر در انگلیسی نوشته می شود (or pedophilia  paedophilia  ) ،  یک اختلال  روانی است که در آن فرد بزرگسال، درباره تماس جنسی با کودکان به خیال پردازی اقدام می کند و حتی ممکن است به رابطه جنسی با کودکان اقدام کند. فرد مبتلا به پدوفیلیا ، رویاهای سکسی غیر متعارف درباره کودکان دارد و با آن به مرحله تحریک می رسد.

برای اینکه کسی از نظر پزشکی مبتلا به پدوفیلا شناخته شود، باید حداقل به مدت شش ماه ، از این حالت رنج ببرد. ضمنا، کسی که مبتلا به پدوفیلا است، حداقل باید شانزده سال سن داشته باشد و از کودکی که اقدام به رابطه کرده است، حداقل پنج سال بزرگتر باشد.

در بسیاری از کشورها (تمام کشورهای مردم سالار) ، کسی که مبتلا به پدوفیلیا باشد، به عنوان مجرم جنسی شناخته می شود .

برخی از افراد پدوفیل نمی توانند با رابطه با افراد بزرگسال ، به ارضا جنسی دست پیدا کنند، ولی برخی دیگر همزمان با داشتن رابطه جنسی با بزرگسالان  ، اقدام به برقراری رابطه با کودکان می کنند.

بسیاری از افراد پدوفیل ، مرد هستند و معولا نسبت زنان پدوفیل بسیار کمتر از مردان است.

واکنش کودکانی که مورد آزار جنسی افراد پدوفیل قرار می گیرند، بسیار متفاوت است و شامل بازه گسترده ای از ترس و وحشت گرفته تا گیجی و منگ شدن و یا لذت مفعول بودن را شامل می شود.

شواهد آماری  نشان می دهد که کودکان قربای افراد پدوفیل ، شانس بسیار کمتری دارند که در بزرگسالی زندگی معمولی داشته باشند و معمولا تبدیل به افرادی مشکل دار در جامعه می شوند.

دلیل ابتلا به بیماری پدوفیل، هنوز مشخص نیست و هنوز هیچ ارتباطی بین پدوفیلیا و دلایل بیولوژیک اثبات نشده است.
البته در بسیاری از افرادی که پدوفیل شده اند، به وضوح دیده شده که در کودکی مورد بی توجهی قرار گرفته اند و یا اینکه به صورت جنسی در کودکی مورد آزار قرار گرفته اند.

بررسی های تحقیقی نشان می دهد که کودکان پسری که قربانی افراد پدوفیل می شوند، در بزرگسالی یا به یک مجرم و بیمار جنسی تبدیل می شوند و یا خود به کودک آزاری اقدام می کنند. (منظور از بیمار جنسی مردانی است که به زنان تجاوز می کنند).

همچنین بررسی ها نشان می دهد که دخترانی که مورد تجاوز قرار می گیرند،احتمالا در بزرگسالی به سمت فاحشگی کشیده می شوند.

یه دلیل اینکه پدوفیل بودن، یکی از جدی ترین جرایم جنسی محسوب می شود، افرادی که با این بیماری مبتلا هستند، باید که در برنامه های درمانی خاصی شرکت کنند.

چرا در مدارس مذهبی و بین مبلغین مذهبی ، موارد کودک آزاری زیاد است ؟

همانطوری که می دانیم در مدارس مذهبی (چه حوزه های علمیه و چه ارگان هایی که زیر نظر واتیکان اداره می شود) ؛ افراد بدون دسترسی به جنس مخالف بزرگ می شوند و متاسفانه درصد قابل توجهی از آنها توسط معلمان خود مورد آزار جنسی قرار می گیرند. همانطوری که تحقیق های علمی نشان داده است، کودکانی که مورد آزار جنسی قرار می گیرند، احتمالا در بزرگسالی خود به آزار دیگر کودکان روی می آورند.

لذا این چرخه معیوب در مدارس مذهبی وجود دارد، دانش آموزان خود مورد آزار قرار می گیرند و زمانی که به کشیش، آخوند  یا معلم مذهبی تبدیل می شوند، آنها نیز به آزار دیگر کودکان اقدام می کنند.

در آمریکا وبسایتی معتلق به دولت وجود دارد که در آن مشخصات تمام افراد پدوفایل ثبت شده است و افراد می توانند با وارد کردن کد پستی خود ، بفهمند که آیا در همسایگی آنها فرد پدوفیلی زندگی می کند یا نه و اگر چنین شخصی در آن محدوده وجود دارد،آدرسش چیست و مشخصات او مانند عکس و تصاویر او ، چه می باشد. 


چرا در ادیان ابراهیمی (خصوصا اسلام) کودک آزاری به رسمیت شناخته شده است ؟!


اصولا در اسلام، کودک متعلق به پدر قلمداد می شود ، چرا که تصور آنها این است که کودک از همان مایع بدبویی است که از پدر تولید می شود و اولا نقش چندانی برای مادر قایل نیستند و ضمنا ، به کودک به چشم کالایی نگاه می کنند که متعلق به پدرش است. پدر آن کودک می تواند آن کودک را معامله کند و هر بلایی سر طفل بیچاره بیاورد. در قوانین اسلامی می بینم که حتی برای پدری که کودکش را می کشد، مجازاتی در نظر نمی گیرند. 


لذا با توجه به دیدگاه فوق، می بینم که اسلام برای کودک هیچ شخصیت انسانی متصور نیست، لذا با آزار کودک نیز مخالفتی نکرده است.پی نوشت:
جهت یادآوری ، حضرت محمد 56 ساله ، بعد از اینکه چند ده تا زن داشت، با عایشه هفت ساله ازدواج کرد، طبق منابع تاریخی زیر، که مورد قبول تمام شیعه و سنی نیز هست:
منابع:
تاریخ طبری ،جلد چهارمخوله پیمبر را دعوت کرد که بیامد و عایشه را عقد کرد ودرآن هنگام وی (عایشه) 6سال داشتصحیح بخاری ۷٫۶۲٫۹۰ پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم.  / صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است

لینک این مطلب در بالاترین----------آزادگی -------ریشه ها --------فرندفید


۸۳ نظر:

 1. احمقانه ترین و بی پایه و اطلاع ترین مطلبی بود که تا حالا خونم ...متاسفم

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کسی که خود را به خریت بزند را نمی شود آدم کرد!!!!!!
   نیز کسی را که خودش را به خواب زده است نمی شود بیدار کرد.
   شما هم چون خودت را به خریت زدی فکر می کنی که احمقانه است اما اگر بدون تعصب های کورکورانه بنگری می بینی که کاملا درست و بجا ست.

   حذف
 2. شما غرض ورزانه مطلب نوشتین ، در اسلام مجازات شخصی که به کودک تجاوز کرده و یا شخص مذکر با شخص مذکر دیگری عمل لواط انجام دهد محدور دم بوده و کمترین مجازاتش اعدام می باشد ، آخر از دروغ پردازی در مورد اسلام به شما چه می رسد؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ببینید ما به چه احمق هایی اقتدا کرده ایم:

   تا به حال به معنی اسم های عربی که ما ایرانی ها روی فرزندانمان میگذاریم اندیشیده اید؟؟؟ خوب است که قبل از انتخاب اسم..معنی آنرا بفهمیم.
   طبق آمار ثبت احوال ایران سالانه هزاران کودک غلامرضا- غلام عباس- غلامحسن -غلامعلی و غلامحسین نامیده میشوند.


   هرگز یک عرب را نمی بینید که اورا غلام بنامند! اعراب معنی غلام را میدانند. غلام از ریشه غلم می آید که به معنای بهره وری جنسی است! و غلام به پسربچه هایی می گفتند که اعراب از آنها استفاده جنسی می نموده اند! بغلط به ما گفته بودند که غلام یعنی نوکر. درصورتیکه درزبان عربی نوکر را خادم میگویند! غلام وکنیز همطرازند!! از کنیزان و غلام بچه ها بهره جنسی می برده اند !!

   نامهای دیگری چون کلبعلی، کلبحسین و غیره نیز رایج است- کلب یعنی سگ و کلب علی یعنی سگ علی و سگ حسین و غیره

   معنی برخی دیگر از اسامی عربی:


   بیشتر این لغت ها را در واژه نامه دهخدا دیدم و معنی آنها درست بود اگر شما هم شک دارین میتونید برین واژه نامه ببینین

   کلثوم: زن خیکی
   خدیجه: سقط جنین شتر
   بتول: زن دوشیزه که از مردان رغبت و حاجت خود بریده باشد
   رقیه: بندگی کردن و غلامی نمودنعذرا:زنی که همیشه باکره بماند
   جعفر: جوی کوچکذبیح: چارپایی که گلویش را ببرند. گلو بریده .
   عثمان: بچه مار .
   صغری:حقیر اصغر نیز از همین خانواده و ازریشه صغرا است، به معنای کوچکتر!

   مقایسه کنید با معنی اسمهای ایرانی

   منوچهر : کسی که چهره بهشتی دارد
   دلارام : مایه آرامش دل
   بهرام : پیروز
   سهیلا: نورانی ترین ستاره
   بهروز : خوشبخت
   پروین :ستارگان درخشان
   پوران : یادگار
   روشن: نور
   نوشا : گوارا و شیرین
   مرجان : جان من - گلی دریایی
   مینو : بهشت
   رکسان : روشن
   پریسا : همچون پری

   حذف
 3. پدوفیلی بازی غلطه ، یا بنویسید پدوفیلی و یا بچه بازی .پدو=کودک ، فیلی=دوستدار

  پاسخحذف
 4. ناشناس اولی ،
  قسمت عمده این مطلب از دانشنامه بریتانیکا ترجمه شده است!
  حالا شما آنرا بی پایه می دانی ، مشکل از خودت است که فقط قرآن و کتاب حدیث را قبول داری !!

  پاسخحذف
 5. ناشناس دوم،
  عزیز جان،
  پیامبر اسلام (محمد) ، به عایشه نه ساله تجاوز کرده است، چرا اعدامش نکرده اند ؟!
  ------------------------
  ناشناس سوم،
  کی و کجا نوشته ام پدوفیل بازی !؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. برو پاکی آموز گمنامیان که گم باد نامت زایرانیان خیلی پستی ووقاحت می خواهد به پیامبر که منبع پاکی ودرستی وامانت ومنع کننده حرام ونادرستی ومنبع خیر وبرکت است تهمت بزنی .

   حذف
  2. پیامبر پاکی و درستی و امانت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   همانا پاکی در تجاوز و راهزنی و دشمنی با سگهای بی گناه به خاطر اینکه نمی گذاشتند راحت به کاروانها دستبرد بزند.
   درستی در اینکه با زن پسرخوانده خود ازدواج کند و پسرخوانده را وادار به طلاق زنش بنماید.
   امانت داری در اینکه دختر کسانی را که کشته است در همان شب اول به حجله ببرد تا زیر شکم را سیر نماید به امر الله پاسدار انسانیت و انسانها.

   اف بر انسانهایی که همچون خرس خود را به خواب زده اند و هرگز هم نمی خواهند از این خواب زمستانی برخیزند.
   برو ای مسلمان تو مردی شناس که از پشه هم کمتری، بچه ساس

   حذف
 6. دانشنامه بریتانیکاعلم مطلق است .هرچی بگه راست گفته.شما حق ندارید با محتویات این کتاب مخالفت کنید.پس بدون چون و چرا قبول کنید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما همان قران خودتان را قبول کنید و کوشش و سعی در ماله کشی کثافاتش نکنید، کافیست و نیازی به هیچ مدرک دیگری برای فهم آشغال بودن دین اسلام ندارید.
   اکیدا می گویم که قران خودتان را با معنی بخوانید و بدون تعصب در آن فکر کنید.بی گمان به سرعت دین اسلام را برای همیشه ترک خواهید گفت و حتی نزدیک به آن هم نخواهید گشت.
   من هنوز انسان بی غرض و مرضی را ندیده ام که قران را با معنی آن بخواند و از آن روی برنگرداند. چون به قدر کافی درآن تناقض و تشویق به جنایت و کشتار و برده داری و تجاوز و آتش زدن و تکه تکه کردن و دست و پا بریدن و سر بربدن و خرافات و ... هست که امروزه هر کسی آن را بخواند قران را به عنوان یک کتاب کمیک از هم گسیخته خواهد دید.

   حذف
 7. خیر ،
  بریتانیکا علم مطلق نیست، قابل نقد و تصحیح و بررسی است،
  اما کسی می تواند به آن نقد وارد کند که دو زار سواد داشته باشد

  پاسخحذف
 8. هیچ معلوم نیست که محمد (قرمساق) به عایشه در ۶ سالگی تجاوز نکرده باشه. از این حیوان که شخصاً آدم کشته و فرمان قتل هزاران هزار نفر و به بردگی گرفتن زن‌ها و دختران آنها را و سرقت اموالشان را داده هیچ جنایتی بعید نیست. تٔف به این الله کثیف و رسول اش.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تف بردامن پستی که تو آدم بی شعور را پرورده .تو دیگر چه گه غلطانی هستی؟

   حذف
  2. علی و حسن و حسین و ... همه ادمای کلاش و کلاهبرداری بودن که در جنگ قدرت با پسر عموهایشان شکست خوردند آن هم بر اساس بی عرضگی و تنبلی و تن پروری و زنباره گی و پدوفیل بودن.
   جالب است که پسر عموهایشان نیز همین گونه بوده اند ولی باز از اینها با شعورتر و کمی هم به سیاست و کیاست مشهور بوده اند و جنگ قدرت را بر همین اساس از عموزاده های احمقشان برده اند و حال ایرانیان بدبخت باید گند آنها را، زیر یوغ جمهوری اسلامی و ماله کشان دینی که در این وبلاگ هم کم نیستند تحمل کنند.
   جالب برای من اینجاست که این ماله کشان چرا به سایتها و وبلاگهای هوادار دین و ماله کش سر نمی زنند.
   من اکیدا به آنها توصیه می کنم که به این وبلاگ و وبلاگکهای مشابه این وبلاگ به هیچ وجه سر نزنید اگر می خواهید همچنان دیندار و پاچه خوار حکومت اسلام باشید چرا که این وبلاگ و دیگر وبلاگهای منتقد اسلام آنقدر پرمایه و کوبنده و قوی، نقد می کنند که اگر خود الله هم به این وبلاگ بیاید پس از مدتی به خودش و دین نادرست و باطلش شک می کند و کافر می شود.
   حالا شاید به خاطر پست و مقامش در نزد الله پرستان یا ترس از حکم ارتداد و سنگسار و مرگ در آتش و ... سکوت کند و خود را مخالف نشان دهد اما در اصل می داند که حق با گمنامیان و دیگر منتقدین دین است.

   حذف
 9. عایشه دختر خلیفه اول (ابوبکر) می باشد .
  عایشه اولین دختری است که بعد از ظهور دین اسلام و آشکار شدن این دین به دنیا آمدن . همانطور که می دونید غرایض و صفات چه زنانه و چه مردانه در مردم صحرا نشین بخصوص قبایل عرب زودتر از انسانهای نقاط دیگر که شرایط جوی و جغرافیایی خاص خودشان را دارند یروز می کند
  در اوایل ظهور دین اسلام و فراگیر شدن این دین هم از لحاظ انسانی و هم از لحاظ قدرته منطقه ای تمام اقوام و قبایل بزرگ عرب که خویشاوندی رو ملاک اصلیه نزدیک شدن به مرکز قدرت می دونستن همگی تلاش داشتن تا به طریقی به پیامبر اکرم(ص) نزدیکتر شوند به خاطر همین ویژگی های اعراب خیلی مشتاق بودن تا با پیامبر وصلت کنن .
  وقتی عایشه به سنی رسیدن که از لحاظ جسمی و ظاهری مشخص شد که می تونن وظایف زنانگی رو انجام بدن عده زیادی از بزرگان قبایل و طایفه ها به این نتیجه رسیدن که هیچ کس شایسته تر از پیامبر نیستن که اولین دختری که بعد از ظهور اسلام به دنیا اومدن به همسری اختیار کنن و و اولین دختر اسلام همسر پیامبر(ص) باشن
  و ابوبکر و سایر بزرگان بسیار شمتاق و راضی به این وصلت بودن و همانطور که عرض کردم ایشون این پیشنهاد رو به حضرت محمد(ص) دادن و ضمن اینکه : ازدواج عائشه با رسول خدا در سن شش و یا نُه سالگی از دروغ‌هایی است كه در زمان بنی امیه ساخته شده است و با واقعیت‌های تاریخی سازگاری ندارد.اگر گفته های من تا اینجا شمارو قانع نکرده من با سند و مدرک و بر اساس تاریخ دقیق این دروغ بزرگ رو ثابت خواهم کرد
  این افطراها به فخر عالم بشریت و ماییه مباهات انس و جن نمی چسبه .
  آرزو می کنم خداوند شمارو هدایت کنه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. 1- تمامی اسناد موجود نشان دهنده کمتر از نه ساله بودن عايشه است.
   2- طبق همين اسناد در اولين نزديکی پيامبر با عايشه به دليل بچه بودنش و فشار وارده ، پارگی شديد فرج و مقعد اتفاق افتاده بود و پس از آن بخاطر عدم امکان همبستری پيامبر ، علی به عايشه اتهام رابطه با ديگران را می زد.

   حذف
  2. درسته و من یک سوال دارم آیا برده داری در اسلام حلال است اگر حلال است چرا محمد و زنانش کنیز داشتند دوم اگر او برای خیرخواهی از آنها نگهداری میکرد آنها را به عقد مردان جوان اطرافش در می آورد مگر قحطی مرد بوده سوم مضمون سوره تحریم چه بوده غیر از اینکه رابطه نامشرع با کنیز مصری عایشه به نام حفضه بوده در غیاب عایشه که بعد سرزده از راه میرسد و پیامبر عالی مرتبه را در بستر خود با حفضه میبیند و در حالی که سراسیمه بوده و عرق بر جبین مبارکش نقش بسته بوده به او میگوید که کسی از این مسئله چیزی نداند و من او را برخود حرام یا تحریم میکنم و خدای دروغین او هم در لحظات گند زنی برایش آیه نازل میکند و سوره تحریم را میفرستد که ای محمد چرا آنجه را که ما بر تو حلال کردیم تو بر خود حرام میکنی خدایی که عظمتش در شهوت رانی که انسان به زیر سوال میرود این بی احترامی به ذات متعالی خداوند است که از چنین اعمالی بیزار است میگویید نه بروید سوره تحریم واقعی را به زبان عربی بخوانید اگر سواد دارید بعد قضاوت کنید يَأَيهُّا النَّبىِ‏ لِمَ تحُرِّمُ مَا أَحَلَّ اللَّهُ لَكَ تَبْتَغِى مَرْضَاتَ أَزْوَاجِكَ وَ اللَّهُ غَفُورٌ رَّحِيم یک لکه کوچک و ناپاک هم که در کلامی مشاهده شود نمیتوان آن رابه خدا نسبت داد خداوند پاک تر از آن است که آیاتی برای یک زن باره بدهد که او همیشه از هم آغوشی بازنان راضی باشد و بعد هم به بهشت برود و خدمت حوریان زیبای روی بهتشی را برسد

   حذف
  3. برای رفع اشکال درموردبرده وکنیز و....به کتاب شبهاتی پیرامون اسلام نوشته محمد قطب درسایت عقیده یاکلمه قسمت کتابخانه وبرای رفع تمام اشکالات دینی به سایت ولیعصر عج مراجعه شود.

   حذف
 10. ناشناس آخری /
  یک-
  صفات مردان و زنانه در مناطق صحرا نشین زودتر بروز نمی کند، این از آن حرف ها و مغلطه های آخوندی است
  اگر راست می گویید یک گزارش پزشکی بیاورید.
  دو-
  اصولا بچه نه ساله، غیر از اینکه از نظر جسمی آماده فعالیت جنسی ندارد، از نظر مغزی نیز شعور کافی پیدا نکرده که بخواند و بتواند برای فعالیت جنسی خود تصمیم بگیرد و مورد سو استفاده قرار می گیرد.
  سه-
  شما تاریخ طبری، صحیح مسلم، صحیح بخاری و دیگر اسناد اسلامی را قبول نداری ؟!
  همه آنها به تاکید و به صورت متواتر می گویند عابشه نه سالش بوده است.
  مثلا:

  تاریخ طبری ،جلد چهارم : خوله پیمبر را دعوت کرد که بیامد و عایشه را عقد کرد ودرآن هنگام وی (عایشه) 6سال داشت / صحیح بخاری ۷٫۶۲٫۹۰ پیامبر اسلام وقتی با من ازدواج کرد که من شش یا هفت ساله بودم. / صحیح مسلم ۸٫۳۳۱۱عایشه روایت کرده است که وقتی پیامبر با او ازدواج کرده وی ۷ سال داشته، و وقتی به خانه پیامبر وارد شده است ۹ سال داشته است

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گمنامیان ومهمل گویان طرفدارش همانهایی هستند که درکودکی درست تربیت نشده اند واین مسئله هم برمی گردد به خاواده هایشان .اینها مانند فاضلاب ولجنزاری به میان اجتماع رها شده اند .از انسانهای پاک سرشت انتظار می رود باتجهیزات کامل جلوی این هرز گویان بی مسئولیت را بگیرند .

   حذف
  2. درود و دو صد بدرود بر گمنامیان و هوادارنش. چون کاری کرده اند که مسلمانان دو آتشه هم برای دستیابی به حقیقت، حداقل کمی مخ اکبندشان را به کار انداخته و به فکر مطالعه و خواندن آثار دینی بزرگان و محمدشان(قران) بپردازند، زیرا پیش از این، این خواب رفته های ابدی، کورکورانه و از روی دین و مذهب پاپی و مامی یا بابا و مامان یا پدر و مادر یا اب و امشان متدین می شدند ولی همین گمنامیان و امثال ایشان باعث شده اند که انها شک کرده و به مخشان رجوع کنند .و به خواندن روی آورند.
   من به همه آنها وودشان به دنیای آزاد بی دینی و رهایی از هرویین دین تبریک می گویم، زیرا به زودی با خواندن همان کتابهای دینی اسلامی ماله کشان و مطالب سایتهای دینی و نظرات الله و محمد و علی و ... و آیت الله ها، پی به چرت و پرت بودن آنها برده و خود به خود دین را به کناری می گذارید.
   از طرفی به ماله کشان و ماله کشان ماله کشان( هواداران آیت الله ها، توصیه می کنم که به مسلمانان نگویید بروند و مطالعه کنند چون همانطور که گفتم حتی با خواندن منابع دینی خودتان به زودی به گند و کثافت اسلام و دروغین بودن ادیان پی برده و از چنگال دین و شماها آزاد می شوند پس بهتر است به آنها بگویید که مطالعه حرام است و آیت الله ها یتان را وادار به دادن فتوایی در این باره کنید. همانطور که در ابتدای ورود اسلام کثیف به ایران همه دانشمندان و کتابها و مقالات و نوشته ها و مظاهر علم و دانش همچون دانشگاه هارا از بین بردند، زیرا می دانستند که مطالعه سند نابودی آنها را امضا می کند.

   حذف
  3. بعله در کودکی درست تربیت نشده اند، دقیقا همانند محمد که نه پدر داشت و نه مادر و بعدش هم دو تا از بزرگترین خادمین بتهای کعبه (عبدالمطلب و ابوطالب) با مال حرام او را بزرگ کردند. ونیز همانند علی که محمد او را از پدرش قرض گرفت تا مشکل پدوفیل بودنش را با او حل کند و مسلمین می گویند که چون وضع مالی ابوطالب خراب بود محمد سرپرستی علی را به عهده گرفت.
   و این دروغ است زیرا ابوطالب از متمولین بود و هیچ نیازی به محمد گدا نداشت که خودش او را بزرگ کرده بود(البته با پول حرام نگهداری از بتهای کعبه).

   حذف
 11. مغلطه آخوندی دیگه چه صیغه ای هستش یعنی واقعا شما یک نوجوان جنوبی رو از لحاظ جنسی و جسمی با یک نوجوان شمالی در یک رده و درجه قرار می دین این که دیگه از واضحات علم پزشکی می باشد
  پیامبر در سن 25 سالگی با خدیجه 40 ساله ازدواج کرده است، و پیامبر تا زمانی که خدیجه زنده بود با هیچ زن دیگری ازدواج نکرد. اگر پیامبر اسلام انسان شهوت رانی بود، با زنی پیر تر از خود ازدواج نمیکرد و تا زمان مرگ وی به او وفادار نمی ماند
  در مورد کذب بودن سن کم عایشه همانطور که قول داده بودم نظر شما رو به لینک های زیر جلب می کنم
  http://fekrejavan.ir/516.html
  http://antipan.blogfa.com/
  http://www.mihancamp.com/1390/01/27/سن-عایشه-در-زمان-ازدواج-با-پیامبر.html
  این آخرین برهانی هستش که می تونه شما و دوستان شما رو اگر طالب حقیقت هستید اقناع کنه هر چند من به هیچ وجه مواضع و اعتقادات شما در مورد دین و پروردگار و ایدئولوژی جهانیتون نمی دونم که بر اساس آن با شما وارد بحث بشم ولی تا این قسمت که به مطلب شما در رابطه با این موضوع مربوط می شد تکلیف از اینجانب برداشته شد و شما مطمئنن خود پاسخگوی اعمالتان در هر مرحله از زندگی خواهید بود

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دینی که بزرگترین پاداشش در بهشت را در زیر آورده ام چه انتظاری می توان از آن داشت؟؟؟؟؟؟؟؟ و آیا دینی که بزرگترین پاداشش همخوابگی می باشد آیا نباید از پیامبرش انتظار همخوابگی با دختران(عایشه) و پسران شش ساله(علی) را داشت.

   (دربهشت)توان بدنی انسان درکامیابی از زنان به اندازه صد نفر می گردد. کتاب کنزالعمال، جلد14، ص 468
   {یعنی زن را انسان حساب نکرده است}

   بهترین چیزهایی که مردم در دنیا و آخرت از آنها لذّت می‌برند، لذت آمیزش و بهره برداری از زنان می‌باشد. (کتاب وسائل، جلد14، ص 468)
   {یعنی زنان را از مردم نمی داند}

   همانا بهشتیان به چیزی بیشتراز نکاح اشتها ندارند و لذت نمی‌برند. (کتاب لثالی، ص 503)
   (یعنی همه مومنین فقط دنبال همخوابگی و زیر شکم هستند و به همین خاطر در دنیا هرچی غیر مسلمان را مستحق مرگ و تجاوز و بردگی و ... می دانند)

   حوری از خیمه خود بیرون آید و روی به تخت مؤمن بخرامد و چون به نزد مؤمن می آید با پانصد سال ازسالهای دنیا همدیگر را بوسه زنند که برای هیچ کدامشان ، خستگی و ملال حاصل نمی گردد. هرمؤمنی را هفتاد زوجه از حوران می دهند و چهار زن از آدمیان، که ساعتی با حوریّه صحبت می‌دارد و ساعتی با زن دنیا و ساعتی باخود خلوت می کند و بر کُرسیها تکیه زده‌اند و بایکدیگر صحبت می‌دارند. (بحارالانوار،ج 8، ص 157، ح 98)
   {مومن را چیزهای گوناگون از جمله چهار زن از آدمیان می دهند و این یعنی خود زن از مومنین نیست و هر غلطی هم بکند فقط برای خوابیدن زیر مردان ارزش دارد و نه بیشتر}

   بیشتر نهر های بهشتی از نهر کوثر است که در کناره آن دختران نار پستان (مانند گیاه) می‌رویند. در بهشت نهری وجود دارد که در دو طرفش دختران باکره سفید روی و سفید پوش نشسته‌اند و مشغول تغنی (آواز خواندن) هستند. (بحارالانوار،ج۸،ص۱۹۶)
   {یعنی باز هم الله که خودش نر بوده است(الله = سلمان پارسی که قران را به پیامبر القا می کند) برای مردان و نه زنان پاداش در نظر گرفته است. چون این حوریان که برای نزدیکی کردن خانمها و زنان ساخته نشده اند تا الله لزبین پرورش بدهد. پس در نتیجه باز هم از نظر الله، زنان جزو آدمیزاد نیستند}

   دوشیزگان با چنان صدایی می خوانند که خلایق تا کنون چنین صدایی را نشنیده‌اند و این نعمت، بالاترین نعمات بهشتی است این دوشیزگان به تسبیح (ذکر صفات الهی) تغنی میکنند. (بحارالانوارص۱۲۷)
   {باز هم درباره پاداش آقایان که به زیر شکمشان مشغول باشند}

   هریک ازآن حوریان، هفتاد حلّه پوشیده اند و سفیدی ساق ایشان از زیر هفتاد حلّه معلوم است. از جماع با هر یک ازآن حوریان لذّت صد مرد را می یابد که هریک چهل سال خواهش مجامعت و آمیزش داشته باشند و برایشان میسّر نشده باشد. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)
   {از جماع با هر حوری لذت صد مرد را می یابد یعنی باز هم برای آقایان(خودمانیم چه الله و خدای خوبی که همیشه هوای ما مردان را دارد و به فکر زیر شکم ما هست و به این زنان به درد نخور رو نمی دهد. مطمئنا این الله از خودمان است و مرد است}

   پس آن مؤمن با قوّت صد جوان با آن حوری جماع و آمیزش کند و یک آغوش با او هفتاد سال طول می کشد. مؤمن متحیّر می باشد که نظر به کدام اندام حوری بکند، بر روی او یا بر پشت او یا بر ساق او، بر هر اندام او که نگاه می کند از شدّت نور و صفا، روی خود را درآن مشاهده می نماید. پس دراین حال زن دیگری بر او مشرف میگردد که خوشروتر و خوشبویتر از اوّلی است. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)
   {بازهم برای زنان خبری از جماع و یک آغوش هفتاد ساله نیست و او فقط ظرفی است برای خالی شدن مرد}

   هیچ مؤمنی داخل بهشت نمی شود مگر آنکه خداوند غنیّ ، پانصد حوری به او عطا می‌فرماید که با هر حوری هفتاد غلام وهفتاد کنیز نیز می‌باشد که هریک مانند لؤلؤ منثور و لؤلؤ مکنون می‌باشند. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)
   {برای زنها تربچه هم نمی دهد. دمش گرم این الله، چقدر ما مردها را می فهمد و دوستمان دارد، و می داند که زنها به درد لای جرز می خورند. در ضمن همانطور که می دانید کنیز= برده جنسی مادینه، است و غلام = برده جنسی نرینه، است در اسلام و شبه جزیره عربستان. مانند قنبر غلام علی که یار و دلدار علی بود و در بیست سال اخیر، ملایان او را به علت شرمندگی از همجنس باز بودن امام علی شان، از تاریخ شیعه و اسلام حذف کرده اند}

   بنابراین زنان گرامی بی خودی زور نزنند که در بهشت برای آنان پاداشی باشد، زیرا همان گونه که در بالا می بینید، این پاداشها فقط برای مردان بوده و زنان احتمالا به عنوان کنیز در خدمت ما مردان می باشند تا ما بیشتر لذت ببریم. و بچه ها نیز همانند غلامانی که در اوایل اسلام به عنوان برده جنسی از ممالک اسلامی به حاکم اسلام داده می شد، در بهشت به عنوان غلمان، دراختیار ما آقایان مسلمان ذوب در ولایت،؛ سرو خواهند شد.

   حذف
 12. ناشناس دوم ،
  سپاس از کامنت شما،
  یک-
  محمد در 25 سالگی با خدیجه ازدواج کرد، چون می خواست به پول خدیجه دست یابد.
  تا زمان زنده بودن خدیچه هم جرات هوسرانی نداشت، اما بعد از مرگ خدیجه شروع به هوسبازی کرد.
  اصولا چطور است که یک نفر در 25 سالگی زن 40 ساله می گیرد و در 55 سالگی زن 8 ساله !؟
  دو-
  اصولا نوجوان شمالی و نوجوان جنوبی هیج فرقی ندارند و در یک سن بالغ می شوند.
  شما یک گزارش پزشکی معتبر به من نشان بده که ادعای شما را تایید کرده باشد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. در ضمن باید اضافه کنید که "نوجوان" یا "جوان" جنوبی یا شمالی یا ... در صورتیکه بالغ هم باشه باید با "نوجوان" یا " جوان " جنوبی و ... باشه نه اینکه یک پیره مرد در کمین باشه که هر وقت دختری اندامش رشد کرد بگه خب دیگه آماده است برای وظایف زناشویی. همونطور که بالا هم نوشتید یکی از فاکتورهای این بیماری فاصله سنی حد اقل پنج سال با قربانی هست.

   حذف
  2. دقیقا گفته های گمنامیان درست است و علی هم تا فاطمه زنده بود از ترس محمد جرات گرفتن زن دیگری یا کنیزی را نداشت و همینکه محمد مرد، علی او را سر به نیست کرد تا با خیال راحت چند ده زن و تا دلت بخواهد کنیز برای خود بردارد.
   این سخن محمد نیز که گفته بود: فاطمه پاره تن من است و هرگز او را بیازارد انگار مرا آزرده است، به خاطر شکایت فاطمه از این بود که علی می خواست زن دومش را بگیرد وفاطمه به پدر شکایت برده بود و بعد از ان علی منصرف شد تا محمد بمیرد و بعد هدفش را دوباره از سر گیرد.

   حذف
 13. مطمئن بودم همچین پاسخی می دین.
  برای من جای سوال و تعجبه که چگونه شما به شخصی که وقتی نزدیکان و بزرگان عرب به نداریش ایراد و خرده می گرفتن و به کنایه به پیامبر می گفتن که همچین زندگیی در شان شما نیست، پیامبر بار ها و بارها می گفتن الفقروفخری،
  من به نداری و فقرم به عزت نفسم می بالم و افتخار می کنم،شخصی که بزرگترین و بیشترین پولی که در طول عمرش برای خود خرج کرد خریدن عطر بود
  حالا با چه روویی می گین همچین شخصی به خاطر پول و صاحب شدن این پول با حضرت خدیجه ازدواج کرد؟
  متاسفانه شما اعمال اشخاصی که به اسم دین و اسلام از هیچ جنایتی دریغ نکردن رو به پای اسلام و پیامبر بزرگوارش گذاشتین و مشکل شما همینجاست،
  من مطمئنم اگه شرایطی به وجود می اومد که پیامبر بزرگوار اسلام در همین زمان در قید حیات می بودن خود شما از استوارترین پیروان ایشون می بودین
  اسلام به ذات خود ندارد عیبی
  هر عیبی که هست از مسلمانی ماست

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اگه در تاریخ این قوم احمق - قریش و ... - دقت کنی، متوجه می شوی که در میان ایشان تظاهر به فقر و ناداری و خود را در فشار قرار دادن مایه مباهات و یک ارزش بوده است و هیچ ربطی به نداری و فقر واقعی ندارد.
   در ضمن بر طبق گفته های دانشمندان دین مسخره خودتان اسلام، نانی که پیغمبر خورده از بت های کعبه بوده و بنابراین پیامبرتان که عبدالمطلب و ابوطالب(کلید داران بتخانه کعبه) نانش راداده اند، نان حرامی خورده است و کسی که نان حرامی خورده دروغ زن و بی ارزش و آدم کثیفی است(به قول دین عزیزتان) و هیچ اعتباری به سخنانش نیست و همه دروغ و تزویر و کلاهبرداری است.
   اگر اینچنین نیست ماله کشی های جدید و نوین تان را ارایه دهید.

   حذف
  2. بی تعصب بخوانید و آنرا انگیزه مطالعه بیشتر قرار دهید. تعصب بن بستی برای گمراهی است
   کوروش کبیر برده ها را آزاد می کرد کسی را به غلامی و کنیزی نمی برد
   داستان پرشور آناهیتا زنی بسیار زیبا از قومی شکست خورده که کوروش حتی حاضر نشد به وی نگاهی بیفکند مبادا دچار لغزش شود و او را برای شوهرش حفظ کرد و تحویل او داد. اما سپاه عرب با ایرانیان یکتا پرست از هزاران سال پیش چه کردند . کشتند . زنان را به کنیزی برای بهره کشی از هر نوع پسران و شوهران را به غلامی برای بهره کشی از هرنوع بردندو چیزی به ما دادند که بیش از هزار سال قبل از آن داشتیم آئین یکتا پرستی.
   مگر در جنگهای کوروش سربازان ایرانی نمی مردند. آیا سرداران و جنگجویان ایرانی به بهانه سرپرستی بیوه ها ده ها زن را به نام سرپرستی صیغه می کردند. در دوران کوروش زنان مرخصی زایمان و آئین بازنشستگی و جود داشت.
   لعنت بر قو م عرب نادان و کتاب سوز و حمام ندیده که در فتوحات خود چه جنایت ها که نکردند. که بزرگی ایرانیان را لجن مال کردند و به امید روزی که این قوم کثیف و آثار آن را از فرهنگ این مرز و بوم پاک کنیم

   حذف
 14. ناشناس دوم واقعا دمت گرم و حرف های تو من رو بسیار خوشحال کرد چرا که می بینم افرادی مثل شما وجود دارند که چرندیات افراد بولهوسی مثل گمنامیان که از ترس توی خارج لم داده رو باور نمی کنند. آقا یا خانم گمنامیان من باید به شما بگم که شما به قول کتاب قرآن صرفا یک چهارپا هستین و جز دنباله روی افراد مبتلا به شیزوفرنی هم چون بهرام مشیری کار دیگری بلد نیستید. هیچ کس نداند همه میدونن که بیشتر مطالب کتاب طبری مشتی چرندیات است.من لازم میدانم که صرفا جهت اطلاع سری به لینک های زیر بزنید:
  wwww.naria.ir
  www.anwarequran.blogspot.com
  هرچند که مطمئنم این مطالب در وجود افراد یابو صفتی هم چون شما هیچ تاثیری نمی گذارد و اگر حتی سفیدی یک ماست را ببینید انکار می کنید و می گویید سیاه است. چون دلتان این جور می خواهد که سیاه باشد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست عزیز با احترام به شما ، اگر شما تاریخ طبری و دیگر منابع گفته شده را مشتی چرندیات معرفی می کنید ، پس چرا در زمان نیازتان به همین منابع آنها ادله محکمه می شود .؟ گرانقدر این کتابها چه چرندیات باشد چه نباشد منابع معتبر جهان اسلام است چه در محافل شیعی و چه در بین اهل سنت ..در ضمن رد کردن منابع محدود در مورد تاریخ اسلام صورت مسئله را حل نمی کند . شاید بگوئید این همه منابع ولی در تمام این منابع که شما و من بهتر می دانیک که .منابع آنها هم ماخذی از تاریخ طبری و دیگر منابع ذکر شده می باشد .

   حذف
  2. تو هم از ترس توی داخل لم دادی و از پول خون و گوشت جوون و پیر ایرانی می خوری و هر روز پروارتر می شی تا بیای اینجا و در این وبلاگ کافرها زرزر کنی.
   بعدش هم حقوقتو از بسیج کثافت و سپاه کثافت تر بگیری و خانومتو ببری خارج از ایران در دوبی و کویت و ... تا با خیال راحت کونشو لخت کنه و کسی هم نشناسه. اما اگه یه جوون تو ایران موی سرش معلوم باشه تو خودتو پاره می کنی.
   اگه راست میگی برو بیرون از ایران در کشورهای کاملا آزاد و این زرزر رو درباره کشورهایی که میگین دشمن اسلامن انجام بده تا ببینیم چقدر شهامت داری. البته نه با اسم مستعار.

   حذف
 15. البته جناب ناشناس دوم ضمن تجلیم از نظرتون باید بگم که افرادی همچون پیامبر اسلام اگر در عصر حاضر بودند مسلما افرادی چون گمنامیان(که حتی جرات گفتن هویت واقعیش را نیز ندارد) از منکران اصلی آن بزرگوار می شدند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بله درسته چون اگه هویت واقعیشو بگه آدم کشان و متجاوزین دین مبین و نوآور اسلام به سراغ او رفته و در یک آن به حکم قران کثیف(= کتاب آموزش جنایت، تجاوز، کشتار، سنگسار، آدم سوزی، تکه تکه کردن، برده داری، کنیز(نوکر و برده جنسی ماده) و غلام(نوکر و برده جنسی نر) کردن اسیران، انواع شکنجه و ...)
   او را تکه تکه می کردند.
   اما برای من یک پرسش باقی است اینکه تویی که از ناشناسی دیگران(گمنامیان) سوخته ای که نمی توانی او را بکشی یا خانواده اش را اسیر و شکنجه کنی و ...، تو چرا هویت واقعی خودت را مخفی می کنی؟ و چرا در حکومت عدل می ترسی اسم خودت را بنویسی؟
   پاسخ بسیار ساده است و خودت می دانی به زودی ورق بر می گردد و دین اسلام در کشور باستانی و بزرگ ایران به زباله دانی تاریخ خواهد رفت و ما به دوران رشد و شکوفایی کشور و مردممان بازخواهیم گشت، و شما می خواهی که در آن زمان اگر خواستی خودت را به عنوان یک مبارز ضد دین معرفی کنی مشکلی نداشته باشی و بتوانی همچون اختاپوس و آفتاب پرست رنگ عوض کنی. همانند همه مسلمانانی که با اطلاع کامل از کثافات اسلامی، بر سر مسلمانی خویش باقی مانده اند.

   حذف
 16. عزیز جان ،
  من جرات گفتن هویت واقعیم را ندارم ، چون آیین وحشی گری اسلام، به پیروانش دستور می دهد مرا به دلیل اندیشه ام بکشند.
  این نشان از ترس من نیست، نشان از آیین وحشی گری اسلام است.

  پاسخحذف
 17. جناب ناشناس آخری وقتی با توهین می خوای از اعتقاداتت دفاع کنی انتظار نداشته باش با رفتارمنطقی پاسخ بگیری
  وقتی شما به ایشون توهین می کنی ایشون مستقیما اعتقادات شمارو هدف قرار می دن ،توهین کردن شما به ایشون مساویست با توهین ایشون به اسلام ، ایا واقعا شما همچین چیزی رو می خواین ؟اونقدر دین ما جواب منطقی داره که نیازی به توهین به مخالفین نیست در ثانی صرف اینکه ایشون نظرشون و اعتقاداتشون با بقیه همسو نیست دلیل نمیشه که بقیه بخوان ایشون رو مورد تعدی قرار بدن وظیفه انسانی و دینی ما در مقابل اعتقاداتمون اینه که به شکل منطقی از ارزشهامون دفاع کنیم وگرنه اهانت و توهین رو همه انسانها از بدو تولد به نحوی یاد می گیرن و بلدن البته این صحبت ها شامل حال نویسنده این وبلاگ هم می شه .اگر واقعا انسان هستین بدون توهین و اهانت به اعتقادات و شخصیت همدیگه نظراتتون رو بیان کنین وگرنه خوی حیوانی رو با ارزشهای فطری انسانیمون معاوضه کردیم.
  هر وقت باد بکارین مطمئن باشین طوفان درو خواهید کرد.

  پاسخحذف
 18. ناشناس اول و ناشناس دوم همان آخوند های مفت خوری هستند که جز دروغ گفتن و مال مفت خودن و همدیگر را تر کردن کاری ندارند. وقتی محمد به ابوبکر گفت که قصد دارد با عایشه دختر ابوبکر ازدواج کند ، ابوبکر خیلی تعجب کرد ولی چاره ای جز قبول پبشنهاد محمد نداشت. محمد از ٦ سالگی تا سن ٢٥ سالگی با برکه زندگی کرد و بچه دار نشدند وقتی محمد میخواست با خدیجه ازدواج کند برکه را آزاد کرد بعدن برکه با دو نفر ازدواج کرد و از هر کدام یک بچه به دنیا آورد . در همان زمان خدیجه هم غلامی بنام زید داشت که ١٦ ساله بود برسم عرب خدیجه هم میبایست زید را آزاد میکرد ولی خدیجه زید را آزاد نکرد بلکه به محمد گفت که من زید را به تو بخشیدم یعنی اینکه زید در همان خانه خدیجه ماند و تمام شش بچه خدیجه از زید است چون اگر محمد بچه دار میشد از عایشه و سایر زنان متعدد هم بچه دار میشد. اعراب به محمد میگفتند که محمد ابطر است که در جواب محمد میگوید آنهایی که به من ابطر میگویند خودشان ابتر هستند. این محمد ، مردک اغده ای سبب شده که آخوند ها سالهای سال مفت بخورند و دروغ بافی کنند و با دروغ و ریا مردم را نابود کنند مانند کاری که خمینی دجال کرد .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دربالا یک ناشنا س لقب گه غلطان به امثال آدم بی شعوری مثل تو که ابطر رانمی دانی به خاطر نداشتن پسر به پیامبر اعظم می گفتند نه به خاطر غلطی که ازدهن آلوده وکثیف تو در آمد.می گویند دریا با دهن سگ نجس نمی شود.شماها غرق درآلودگی خود هستید .شماها بااظهار نظر درمورد دین وحکومت ومردم جز آبروی نداشته ی خود ریختن چه کاری ساخته است ؟

   حذف
  2. این را منهم میگویم که اگر فاطمه فرزند محمد می بود میبایست محمد فرزندان بسیار دیگری هم می داشت اما از آنجا که محمد از سی چهل زن عقدی و کلی کنیز فقط چند بچه داشته است خود گویای این واقعیت است که فاطمه نیز بچه او نیست و از کسی دیگر است. و امروزه هر بچه سیزده چهارده ساله نیز این را می داند.

   حذف
 19. ناشناسی که گفته منطق اسلام قوی است و احتیاج به باسزا ندارد.
  واقعن خجالت نمیکشی این حرف را میزنی ؟ کدام منطق؟ اینهمه مردم که در زندانهای رژیم شما هستند با منطق به زندان افتاده اند؟ اینهمه مردم را که رژیم کثافت آخوندی کشته با منطق کشته؟ هزاران دختر بچه ١٦ و یا ١٧ ساله را در زندانها تجاوز کردید و کشتید با منطق کشتید؟ شاید خواهی گفت که شما قبول نداری و این اسلامی نیست .
  سوره محمد آیه ٤ ، توبه آیه ٥ و توبه آیه ٢٩ و ..... این منطقی که کسی که محمد را به عنوان پیغمبر قبول نداشته باشد باید بدست شما کثافتها بمیرند ؟ تف به روی محمد جارکش که زنش را زید میکرد و تف به روی هر جه دیوس دروغگوست. به قول قرآن کثافت بیش ٦ ملیارد مردم باید بمیرند به خاطر اینکه محمد ، پییغمبر دروغین را قبول ندارند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. فقط باید بگویم از عو عو سگ کاری ساخته نیست .ودریای بزرگ بزرگ دین با دهان سگ نجس نمی شود.

   حذف
 20. حکومت ما حکومت حجته بن الحسن عسگری امام عصر امام زمان روحی فداست کثافتکاری افراد سیاسیه امسال خود را که اگر قدرت حاکمه دست هریک از شماها بود ذره ای تفاوت با سیاسیون و حاکمان عصر حاضر نداشتید به پای اسلام و عقیده اکثریت ملت شریف ایران نگذارید که اگر خود شمایی که زبان منطقتان زبان فحش و اهانت و توهین به اعتقادات عده زیادی از جمعیت جامعه هست خدای نکرده فردایی صاحب قدرت شوید به صغیر و کبیر این جامعه رحم نخواهید کرد شما از لحاظ طرز فکر هیچ تفاوتی با افرادی که در این دوره از آنها تنفر دارید ندارین فقط قدرت دستتان نیست.
  خدایا ما در این چاله به حد کافی زجر کش شده ایم حداقل اگر فعلا مصلحت گشایش نیست مارو گرفتار چاه این پارسی گویان نازی خوی نکن.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سعی کن مثل میمون از گفته ها و رفتار دیگران تقلید نکنی البته شاید شعورت بیشتر از این نمیرسه

   حذف
 21. امثال= لطفا تصحیح شود

  پاسخحذف
 22. در مورد صحبت فردی که میفرماید پیامبر اسلام به دختر 9 سالته تجاوز کرده اون از شعورته.

  برو مقلات علمی و پزشکی بخوان تا بفهمی نیاز جنسی در دختر 9 سالگی شکل میگیره و تا 11 سالگی تکمیل میشه و در مرد از 15 سالگی تا 16.
  حالا تو شعور نداری بفهمی مشکل خودته.

  این اقا هم معلومه چرا داره میره پا اعدام.به دلیل نداشتن شعور و درک انسانی.

  مرگ بر تو باد اگر خودت موقع ازدواج دنبال دختری باشی که با خودت اختلاف سنی داشته باشه.

  خداحافظ

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مشکل این نیست که نیاز دختر در چه سنی شکل می گیره مشکل اینجاست که چرا محمد ایستی با کسی که از خودش 54 سال کوچکتر بوده است ازدواج کنه؟
   بی گمان آن دختر به علت اینکه یک پیر خرفت شصت ساله نمی تواند او را ارضا کند،به زودی با جوانان و نوجوانان هم سن خودش رابطه ایجاد می کند و باعث سرافکندگی محمد و کل اسلام خواهد شد.
   همچنان که دیدیم عایشه به رابطه با طلحه و زبیر اقدام کرده بود حتی پیش از مرگ محمد و این نشانه ای از گند و کثافت محمد است که یک انسان را به تباهی و فساد می کشاند.
   پیامبر خدا؟؟؟!!!! هه هه هه هه هه هه هه هه هه هه چقدر خندیدیم.

   حذف
 23. در مورد صحبت فردی که میفرماید پیامبر اسلام به دختر 9 سالته تجاوز کرده اون از شعورته.

  برو مقلات علمی و پزشکی بخوان تا بفهمی نیاز جنسی در دختر 9 سالگی شکل میگیره و تا 11 سالگی تکمیل میشه و در مرد از 15 سالگی تا 16.
  حالا تو شعور نداری بفهمی مشکل خودته.

  این اقا هم معلومه چرا داره میره پا اعدام.به دلیل نداشتن شعور و درک انسانی.

  مرگ بر تو باد اگر خودت موقع ازدواج دنبال دختری باشی که با خودت اختلاف سنی داشته باشه.

  خداحافظ

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. شما پای قصه اکثر مادر بزرگها که بنشینید، میگه من داشتم عروسک بازی می کردم، اومدن لباس سفید تنم کردن بردنم پای سفره عقد. حرف مفت که کنتور نداره.... نیاز جنسی شکل می گیره و تکمیل میشه چیه؟؟؟ حالا به فرض هم که شکل گرفت و اصلا تکمیل هم شد، این دلیل میشه که طرف رشد عقلی و احساسی کافی هم برای یک زندگی زناشویی داشته باشه؟

   حذف
 24. در مورد صحبت فردی که میفرماید پیامبر اسلام به دختر 9 سالته تجاوز کرده اون از شعورته.

  برو مقلات علمی و پزشکی بخوان تا بفهمی نیاز جنسی در دختر 9 سالگی شکل میگیره و تا 11 سالگی تکمیل میشه و در مرد از 15 سالگی تا 16.
  حالا تو شعور نداری بفهمی مشکل خودته.

  این اقا هم معلومه چرا داره میره پا اعدام.به دلیل نداشتن شعور و درک انسانی.

  مرگ بر تو باد اگر خودت موقع ازدواج دنبال دختری باشی که با خودت اختلاف سنی داشته باشه.

  خداحافظ

  پاسخحذف
 25. لعنت بر من باد اگر مثل پیامبر اسلام، آدم منحرفی باشم و در 55 سالگی بروم و دختر هفت ساله بگیرم...!!

  لعنت بر من اگر دنبال رابطه جنسی با خردسالان باشم...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گمنامیان که گم باد نامت زایرانیان تو مگر لعنت هم می دانی چیه؟!!!!!!!!!!!!!اگر فطرت وسرشت پاکی داشتی که بااعتقادات مسلمانان که منبع پاکی ودرستی هستند مبارزه نمی کردی .شماها فقط خودتان را گم کرده ومنحرف شده اید .کسی که در این زمانه (که خودت بهتر آن رامیبینی)دین نداشته باشد به هر کاری دست می زند .من اکثر کتابهای دین ناباوران را خوانده ام .آنها حتی به یک سوال ساده نمی توانند جواب دهند .مثال:آیا درمرام شما تبه کاروبدکار مخفی که دست قانون به او نرسد چه می شود؟ آیا با خیال راحت هر کاری دوست دارد بکند؟ جوابشان حواله به باز خورد قانون طبیعت است .در صورتی که آیا قانون بدون قانون گذار می شود؟و........

   حذف
  2. منبع پاکی و درستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاهقاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاهقاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه قاه

   حذف
 26. خدا لعنت کنه اونایی که دارین به پاک ترین بندگان خداکه دلیل خلقت آسمان و زمین هستن توهین میکنین
  یقین دارم که نطفه ی شماها با حرام بسته شده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این پاک ترین بنده خدا، یعنی محمد، چرا بچه بازی کرده است؟؟!!
   از کی تا به حال یک متجاوز و منحرف جنسی مانند محمد، پاک ترین بنده خوانده می شود؟!

   حذف
  2. حیوان دوپا احتمال میدم از نسل ناندرتانها باشی چون اگه اون الله احمق هستی و جهان رو بخاطر محمدتازی خلق کرده پس بیشعور چرا بعد مرگ این جانور این جهان رو از بین نبرده؟

   حذف
  3. حتما منظورت از نطفه حرام مانند فاطمه است که فرزند محمد نبوده است و فرزند خدیجه و یکی دیگر بوده است.
   چون محمد با وجود این همه زن فقط یک بچه داشته که غیر قابل قبول است و اینکه به او می گفته اند ابتر نه به خاطر نداشتن پسر که به خاطر نداشتن بچه بوده است و مردمان آن زمان حتما از خیلی ماجراها که ما از آنها بی خبریم خبر داشته اند و می دانستند که فاطمه دختر محمد نبوده، به همین دلیل او را ابتر نامیده بودند و سندش هم در قران شما هست.

   حذف
 27. کتاب تاریخ نامه طبری
  تاریخنامه طبری ترجمه اخبارالُامم و الملوک اثر محمد بن جریر طبری دومین متن منثور تاریخ دار زبان فارسی است. تاریخنامه طبری نخستین نمونه­ های ارزشمند زبان فارسی دری است که گذشته از قدمت و اصالت، به اعتبار در برداشتن تاریخ عمومی جهان و ایران، از آفرینش آدم (ع) تا روزگار نویسنده، مجموعه ه­ای گرانبار از اساطیر و داستان­ها و افسانه­ های آیینی و ملی است و به دلیل داشتن گنجینه ه­ایی از واژگان و ترکیب­های کهن زبان فارسی و پرهیز از واژه­ های بیگانه شایسته بررسی است.مؤلف، وقایع تاریخی بعد از اسلام را برحسب ترتیب سنوات تنظیم کرده و نوشته است.به گفته ی بسیاری از تاریخ دانان این کتاب معتبرترین منبع درباره ی تاریخ صدر اسلام است.این کتاب را «ابوعلی محمد بن محمد بلعمی»، وزیر منصور بن نوح سامانی، خلاصه کرده و در سال 352 هجری قمری از عربی به فارسی ترجمه کرده است.(نام کتاب خلاصه شده تاریخنامه ی طبری است(.در واقع این اثر پس از «دیباچه ی شاهنامه ی ابومنصوری» قدیمی ترین سند نثر فارسی است که در اختیار ما قرار گرفته و از لحاظ تاریخ ایران پیش از اسلام خاصه دوران ساسانی بسیار با اهمیت است.اين اثر يكى از قديمترين آثار به نثر فارسى درى است كه از لحاظ ادبى و تاريخى ارزشى ويژه دارد. افسوس كه اين ترجمه در طول زمان از تصرف كاتبان و حاشيه نويسان در امان نبوده، و اكنون به صورتى در آمده كه گويى اين اثر را چند تن نوشتهاند.
  http://www.tarikheslam.com

  پاسخحذف
 28. از روشنگری‌هایِ شما بی‌ نهایت سپاسگزارم،گمنامیان.

  باشد که روزی میهنمان از افیونِ اسلام رهایی یابد.(یاشار)

  پاسخحذف
 29. درقران اورده است که ای پیامبر تومیتوانی نوبت همخوابگی زنانت را رعایت نکنی اما دیگران باید رعایت کنند ایا این یارو اگه از طرف خدا بوده نمی تونسته درقرانش بگه کسی نباید مثل من با بچه ازدواج کنه؟پس حدافل هرکس از آن زمان ببعد با کودک ازدواج کند شریک جرمش ممد چاخان است

  پاسخحذف
 30. این دریوری یرو از کجات در اوردی که می گی آیشه 7 ساله بوده محمد 56 ساله اگر یه وهابی کثافت هر دریوری بگویند تو بی سواد احمق هم می نویسی فکر می کنی خیلی سرت میشه وقتی انقدر نمی دونی بدبخت ازدواج با نابالغ تو اسلام باطل اونی هم که راجع به قرآن از خودش آیه در میاره و تفسیر می کنه اگر راست میگوید مدرک ایه را با متن عربی بگوید

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. من به منابع اسلام که مورد تایید شیعه و سنی است، استناد کرده ام، در خود متن هم منبع آورده ام.
   شما بیا و بگو شما بر اساس کدام منبع حرف می زنی؟!

   حذف
  2. وهابی = مسلمان
   طالبان = مسلمان
   خمینی = مسلمان
   صدام حسین = مسلمان
   بشار اسد = مسلمان
   القاعده = مسلمان
   معاویه = مسلمان
   یزید = مسلمان
   عمر = مسلمان
   خامنه ای = مسلمان
   مبارک = مسلمان
   عمر البشیر = مسلمان
   حسن نصر الله = مسلمان
   و .....
   همگی = جنایتکاران قرن

   حذف
 31. ابولاشی را چون ابوبکر، ابولاشی صدیق (!) می خواندند،چون همسر ابولاشی، زایمانی زودرس داشت و کودکی نارس و شش ماه را به دنیا آورد، ابولاشی در نهایت اخلاص، کودک را در حالی که داخل ماشین انکوباتور بود، به عقد امام نقی درآورد و اصولا همان انکوباتور، حجله دخترک نوزاد گردید!!

  پاسخحذف
 32. توکه تا تونستی با این چرتوپرتا مغضمونو داغون میکنی دیگه ببندش وگرنه خودم ...استغفرالله اسلام بهترین دین است شما که قران نمیخونی نباید هم از چیزی سردربیاری

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. اتفاقا کسانی که از دین اسلام برگشته اند همگی قران را زیاد خوانده اند و اگر نمی خواندند احتمالا اکنون نیز در دام دین جهل و خرافه و جنایت و نکبت و کثافت اسلام گرفتار بودند و نمی توانستند چشم به روی حقیقت و واقعیت بگشایند.
   به همین جهت اگر می خواهید افراد بیشتری از دین کثیف اسلام بر نگردند و به آن پشت نکنند، به آنها توصیه کنید که هرگز قران را با معنی پارسی نخوانند چون پس از مدت کوتاهی به تهی بودن و چرندیات قران پی برده و از آن رو بر میگرداندند همان گونه که ما پس از مطالعه معانی قران به پارسی از آن رو بر گرداندیم.
   من تا زمانی که خود قران را نخوانده بودم هر کس درمورد اسلام چیزی می گفت به او می تاختم و می گفتم که کتاب های دیگر و احادیث می توانند ساختگی باشند و سندیت ندارندو من فقط قران را قبول دارم زیرا قران به قول همه تحریف نمی توانست شده باشد و ساختگی نبود. پس از توصیه های و اصزازهای فراوان و چند ساله (چون خودتان می دانید که خواندن چرندیات قرانی خیلی حوصله و صبر می خواهد زیرا خیلی بی سر و ته و پراکنده گوست) برخی نزدیکان به خواندن قران ، آن هم با معنی پارسی اش، کم کم از به ذات و کنه این دین پی بردم و برای همیشه آنرا به کناری نهادم.
   البته بگویم که رسیدن به این مرحله برای من در حدود 10 سال طول کشید زیرا در گذشته منابع قوی برای افشای تضادها و چرندیات قران کم بود اما اکنون این گونه نیست و هر روز کتابهای تازه و جدیدی در این باره چاپ و در جهان منتشر می شود - بویژه به زبان پارسی چون هیچ کس به اندازه مردم ما از اسلام و محمد و ازنابش، بالاخص ملایان و دمهایشان ضربه نخورده است - و همه می توانند از آن کتابها و مقالات استفاده و با اصل دین پلید و اهریمنی اسلام آشنا گردند.

   حذف
  2. دینی که اینقدر کثافت است که در آن احکام برده داری در قرانش (کتاب خدایش) آمده است دیگر معلوم است پیروانش که کورکورانه آن را پذیرفته اند چه کاره اند:
   ( بر گرفته از وبسایت http://geranom.wordpress.com )

   ادعای مبارزه تدریجی اسلام با برده داری.

   ادعای رایج دیگری که آخوندها در دفاع از اسلام پیرامون مسئله برده داری مطرح میکنند ای است که اسلام به تدریج با برده داری مبارزه کرده است، بعنوان نمونهاسلامگرایی گفته است:

   «…طبيعي‌ است‌ كه‌ در صدر اسلام‌ نيز برده‌داري‌ يعني‌ تجارت‌ انسان‌ از هنجارهاي‌ ديرينه‌ بود و نه‌تنها قبحي‌ نداشت‌ كه‌ مانند معامله‌ شير و عسل‌ و شمشير و انواع‌ ابزارها و اشيا ديگر امري‌ عادي‌ بود و برده‌ در رديف‌ كالاهاي‌ قابل‌ خريد و فروش‌ به‌شمار مي‌رفت‌ و ممنوع‌ كردن‌ ناگهاني‌ آن‌ بسان‌ حرام‌ كردن‌ خريد و فروش‌ اتومبيل‌ در زمان‌ ما غيرقابل‌ هضم‌ و قبول‌ بود. به‌ همين‌ دليل‌ روش‌ بنيان‌كني‌ براي‌ آن‌ معقول‌ نمي‌نمود……هر آئین نوینی که بخواهد جامعه را اعتلا بخشد باید به گونه ای عرضه گردد که در جامعه پذیرفته شود…» (3)

   آیا این ادعا میتواند صحت داشته باشد؟ چگونه است که پیامبر اسلام چیزهای دیگری را همچون شراب و ازدواج با والدین و غیره را که بین اعراب و مسلمانان نخستین رایج بوده است را حرام اعلام کرده است و اتفاقی نیافتاده است، اما اگر برده داری را نیز حرام اعلام میکرد آسمان به زمین می آمد؟ آیا خرید و فروش شراب در میان اعراب وجود نداشته است؟

   از این گذشته، دانستن اینکه اگر اسلام برده داری را منع میکرد، در میان اعراب و مسلمین مورد قبول واقع نمیشد نیازمند علم غیب است، زیرا چنین اتفاقی نیافتاده است تا ما نتیجه آنرا بدانیم، آخوندها این علم غیب را از کجا آورده است؟

   این اسلامگرا بگونه ای سخن گفته است که انگار برای اینکه الغای برده داری قابل هضم باشد نباید برده «در رد کالاهای قابل خرید و فروش به شمار برود»، به عبارت دیگر برده داری را تنها در زمانی میتوان الغا کرد که برده داری از پیش الغا شده باشد! و چون برده داری در میان اعراب و ساکنین عربستان رایج بوده است الغای آن محال بوده است! بنابر نظر این اسلامگرا در واقع الغای برده داری در هر جامعه ای محال است، زیرا در آن جوامع تجارت انسانها از هنجار های دیرینه بوده است و از آنجا که برده داری رایج است نمیتوان آنرا الغا کرد (!)، اما این ادعا علی رغم متناقض بودن و غیر منطقی بودنش از لحاظ تاریخی نیز کاملاً باطل است، تقریباً هزار سال قبل از اینکه نطفه پیامبر اسلام بسته شود کوروش بزرگ در منشور حقوق بشرش برده داری را الغا کرده است و بعد از او نیز افرادی همچون رضاشاه و آبراهام لینکن(رییس جمهور) آمیکا بطور کامل برده داری را، در زمانی که رایج بوده است الغا کردند و از مقاومت برده داران نترسیده اند.

   حذف
  3. ادامه برده داری کثیف اسلام:


   از طرفی دیگر این ادعای آخوندها در واقع حمله ای به پیامبر اسلام است. اگر این ادعا درست باشد پیامبر اسلام از روی مصلحت و از ترس اینکه مبادا عده ای قدرتمند و ظالم و برده دار حرف او را قبول نکنند برده داری را تایید کرده است، و همین کار ننگین او باعث نابودی زندگی میلیونها انسان آزاد شده است که به دست مسلمانان افتاده اند و برده آنها شده اند و تن به قوانین ظالمانه اسلامی داده اند. هیچ انسان انسانگرا و باوجدانی چنین کاری که محمد کرده است را نکرده و نخواهد کرد، یک انسان حق جو در مقابل ظلم می ایستد و از حقیقت به هر قیمتی که باشد دفاع میکند، یا حداقل اگر نتواند از حقیقت دفاع کند، باطل و انسان ستیزی را تایید و امضا نمیکند، اما محمد هرگز اینگونه رفتار نکرده است، درست مثل هر سیاست مدار نابکار و شرور دیگری. اگر محمد واقعاً چنین کاری کرده باشد هر چیز میتوان او را نامید به غیر از یک پیامبر.

   از این گذشته مبارزه تدریجی اسلام با برده داری قرار بود چند هزار سال طول بکشد؟ اگر اسلام واقعا قصد مبارزه تدریجی با برده داری را داشته است چگونه است که به این هدف نائل نمیشود و برده داری در نهایت به دست اسلام ستیزان و کفار الغا میشود، اما هنوز در میان برخی از مسلمانان رواج دارد؟

   اما از جهتی میتوان این حرف را درست دانست، هدف بسیاری از اعراب از پذیرش اسلام تنها دست یافتن به برده ها و ثروتهایی بوده است که از راه غارت دیگران به دست می آمده است، هدف خود پیامبر اسلام نیز چیزی جز سلطه بر دیگران و دست یافتن به ثروت آنها و کنیز و غلام کردن اسرا نبوده است و از آنجا که این غارتها در نهایت موجب گسترش اسلام میشد، میتوان از آخوندها قبول کرد که الغای برده داری به مرگ اسلام ختم میشد، اما نه به دلیل اینکه جامعه بخاطر مخالفت اسلام با برده داری عکس العمل منفی نسبت به این دین نشان میداد بلکه به دلیل اینکه دیگر انگیزه ای برای گرویدن به اسلام باقی نمیماد تا چپاولگران و کشتارگرانی همچون خالد بن ولید به آن بپیوندند.

   در ادامه خواهیم دید که اسلام نه تنها به مبارزه تدریجی با برده داری نپرداخته است بلکه اسلام شاید بیش از هر دین و یا باور دیگری به برده داری وفادار ماند و این رسم غیر انسانی را حیاتی تازه بخشید.

   حذف
 33. دوستان احمقی که می گویند در زمان محمد، دختران زودتر به سن بلوغ می رسند یا خیلی بی سواد هستند یا باید نظریه ی تکاملی جدید ارائه دهند یا باید خفه شوند و اعتراف کنند که اسلام را از پدر و مادرشان به ارث برده اند و مطالعاتشان در حد منبرهای آخوند قرائتی بوده. حتی 5 میلیون سال هم برای تغییر بدنی ناکافی است. چطور نمی بینید که سن و سال محمد و علی و اکثر اعراب آن زمان در همین حد فعلی است؟ چطور این همه سند و مدرک را به پای دین مسخره ای به نام اسلام قربانی می کنید. اگر با دینداران می شد منطقی بحث کرد هیچ دینداری باقی نمی ماند. از صاحب این وبلاگ هم سپاسگذارم و می گویم قوی باش این جماعت کثیف تر از آنند که تف به رویشان بیاندازی.

  پاسخحذف
 34. با سلام خدمت جناب گمنامیان
  ۱-طرف اسم خودش ناشناسه اسم دوست و همکارش ناشناس دوم( درجات جدید برادران سرباز گمنام امام زمان بایدم ناشناس یکم .دوم و ناشناس تمام باشه)بعد به شما که حداقل اسمتون معلومه میگه جريت نداری هویت تو به ما بگی جل الخالق احتمالا اینها با این اسامی از نظر خودشون هویت شون کاملا معلومه
  ۲- مدل صحبت کردنشون هم منطبق با بازجویی هست یکی ادم بده و بی تربیت اون یکی ادم حسابی و با شخصیت ! البته هر جفتشونم اخر ماه از یکجا حقوق می گیرند
  ۳- شما به این فعالیت موثر خودتون ادامه بدین متمانن از اسلحه گرفتن و جنگیدن موثر تره که رژیم داره اینهمه هزینه ناشناس اول و دوم پرداخت میکنه
  پاینده باشید

  پاسخحذف
 35. خيلي سخته فهماندن كسي كه در مقابل نفهميدن پول ميگيره!
  من خودم قبلا يك آدم مذهبي بودم و با ديدن فيلم هاي سر بريدن مسلمونها چند روزي نتونستم غذا بخورم! بعد تحقيق كردم ديدم كه اي دل غافل اين عين دستورات اسلام هست و من عين خر فقط از پدر و مادر مسلمون شده ام! بعد باز هم تحقيق كردم ديدم كه بابا اسلام يعني اگر زور نداري مظلوش باش و آيه بيار لكم دينكم ولي دين يا مثل حسين باش و وقتي كه زور داشتي بكش عين علي و سالهاي قدرت ممد بچه باز!!! خوشحالم كه با تحقيق بسيار فهميدم همش كشكه و الان از جمله كسانيم كه ميرينم به ريش ممد!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. روده درازت برای دهنت مناسب است تو یک گول خورده بیشتر نیستی.

   حذف
 36. اگه یه کم دقیق تر به مقالات علمی رجوع کنید وبه روند تکاملی خلقت دقت کنید (اینکه یه تک سلولی ازداخل دریاها کثرت پیدا کرده کم کم به خشکی رسیده ودرطی میلیون ها سال به اینی رسیده که الآن می بینیم )هیچ نیازی به شخم زدن اتفاقات این دین یا اون دین نیست نیازی به فحش وفحش کاری هم نیست

  پاسخحذف
 37. می دانی سایت شما رابه چه تشبیه کرده ایم ؟به یک فاضلاب که میان خانه های مردم رها شده متاسفانه شما ازنتیجه ی کارخود آگاه نیستید.بوی گند سایت شما ازسایت های مستهجن سک...هم خیلی بیشتر ومضرتر است .آنجا به مادر خواهر و...رحم نمی کنند .به همه.......کار شما از آنها هم بدتر است چون عقیده را از جوانان خام ما می گیرید وهمه چیز را برای آنها نامقدس وقابل تجاوز می کنید .ازخدا بترسید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تجاوز چیزی است که الله و محمد عزیزت در غرعانم کریم شیره ای تون تبلیغ کرده است برای جذب راهزنان عرب و غارت اموال قریش احمق.
   تجتوز چیزی است که در کهریزک نظام اسلامی که الگوی واقعی اسلام است تبلیغ می شود.
   تجاوز چیزی است که در سوریه اسلامی که یکی دیگر از الگوهای .اقعی اسلام است تبلیغ و بر علیه مخالفان و گاهی موافقان و خواهر و مادرشان صورت می گیرد.
   تجاوز چیزی است که در عراق تحت سلطه صدام حسین- توجه کنید به حسین- به وفور استفاده شده است.
   اینها همگی نشان دهنده تجاوزکاری و کثافات و پلید بودن و اهریمنی بودن دین اسلام و پبروان واقعی اش است. واقعی از این جهت که خیلی از مسلمانان عزیز نمی دانند که این دین چه می گوید و از روی نادانی و فقط به علت اینکه پدر یا مادرشان مسلمان بوده است، مسلمان هستند و این کار را بدون مطالعه و پژوهش و کورکورانه پذیرفته اند و اگر کسی با پژوهش و تحقیق و با آگاهی کامل به این نتیجه برسد که دین اسلام دین گندی است و از آن خارج شود، مرتد بوده و اعدام و کشتنش لازم و مباح است پس دیگر جرات مطالعه و به نتیجه رسیدن را به خود نمی دهند چون در آخر کشته می شوند پس بهتر است با همین دین سر کنند.
   توجه کنید:
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.
   اگر دین اسلام برترین و بهترین دین برای مردم است نباید کسانی را که با تحقیق و بررسی از دین اسلام خارج می شوند، مرتد دانسته و آنها را اعدام کند.

   حذف
  2. از دینی که در آن الله اش برده داری را به افتخار تمام تبلیغ می کند چه انتظاری دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   سوره نساء آیه 92
   وَمَا كَانَ لِمُؤْمِنٍ أَن يَقْتُلَ مُؤْمِنًا إِلاَّ خَطَئًا وَمَن قَتَلَ مُؤْمِنًا خَطَئًا فَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مُّؤْمِنَةٍ وَدِيَةٌ مُّسَلَّمَةٌ إِلَى أَهْلِهِ إِلاَّ أَن يَصَّدَّقُواْ فَإِن كَانَ مِن قَوْمٍ عَدُوٍّ لَّكُمْ وَهُوَ مْؤْمِنٌ فَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مُّؤْمِنَةٍ وَإِن كَانَ مِن قَوْمٍ بَيْنَكُمْ وَبَيْنَهُمْ مِّيثَاقٌ فَدِيَةٌ مُّسَلَّمَةٌ إِلَى أَهْلِهِ وَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مُّؤْمِنَةً فَمَن لَّمْ يَجِدْ فَصِيَامُ شَهْرَيْنِ مُتَتَابِعَيْنِ تَوْبَةً مِّنَ اللّهِ وَكَانَ اللّهُ عَلِيمًا حَكِيمًا.

   هيچ مؤمنی را نرسد که مؤمن ديگر را جز به خطا بکشد و هر کس که مؤمنی را، به خطا بکشد بايد که بنده ای مؤمن را آزاد کند يا خونبهايش را به خانواده اش تسليم کند ، مگر آنکه خونبها را ببخشند و اگر مقتول ، مؤمن واز قومی است که با شما پيمان بسته اند ، خونبها به خانواده اش پرداخت شود و بنده مؤمنی را آزاد کند و هر کس که بنده ای نيابد برای توبه دو ماه پی در پی روزه بگيرد و خدا دانا و حکيم است.

   نکاتی که از این آیه میتوان دریافت از این قرارند.

   یکم – باید توجه داشت که این آیه قانون آزاد کردن برده مومنی را وضع کرده است نه هر برده ای، یعنی فاشیسم و اسلام بار دیگر در اینجا دیده میشود که حق آزادی را به برده غیر مومن (غیر مسلمان) نمیداند.

   دوم – این آیه از «و» استفاده کرده است یعنی کسی که قتل غیر عمد را مرتکب میشود، و مسلمان دیگری (نه هر انسانی) را میکشد باید هردو کار را انجام دهد، یعنی هم یک برده آزاد کند و هم خونبها را به خانواده اش بدهند.

   بر اساس این آیه در ازای هر مسلمانی که به خطا کشته شود یک برده مسلمان آزاد میشود، آیا این مسئله میتواند به الغای بردگی بیانجامد؟ مگر چقدر پیش می آید که مسلمانی به خطا مسلمان دیگری را کشته باشد؟ در تمام دوران حیات محمد به سختی میتوان 10 مورد از مسلمانانی که یکدیگر را کشته اند یافت، اما در عوض تعداد بیشماری از افراد را میتوان یافت که آزاد بوده اند و برده شده اند.

   سوره مائده آیه 89

   لاَ يُؤَاخِذُكُمُ اللّهُ بِاللَّغْوِ فِي أَيْمَانِكُمْ وَلَـكِن يُؤَاخِذُكُم بِمَا عَقَّدتُّمُ الأَيْمَانَ فَكَفَّارَتُهُ إِطْعَامُ عَشَرَةِ مَسَاكِينَ مِنْ أَوْسَطِ مَا تُطْعِمُونَ أَهْلِيكُمْ أَوْ كِسْوَتُهُمْ أَوْ تَحْرِيرُ رَقَبَةٍ فَمَن لَّمْ يَجِدْ فَصِيَامُ ثَلاَثَةِ أَيَّامٍ ذَلِكَ كَفَّارَةُ أَيْمَانِكُمْ إِذَا حَلَفْتُمْ وَاحْفَظُواْ أَيْمَانَكُمْ كَذَلِكَ يُبَيِّنُ اللّهُ لَكُمْ آيَاتِهِ لَعَلَّكُمْ تَشْكُرُونَ.

   خداوند شما را به سبب سوگندهای لغوتان بازخواست نخواهد کرد ولی به سبب ، شکستن سوگندهايی که به قصد می خوريد ، بازخواست می کند و کفاره آن اطعام ده مسکين است از غذای متوسطی که به خانواده خويش می خورانيد يا پوشيدن آنها يا آزاد کردن يک بنده ، و هر که نيابد سه روز روزه داشتن اين کفاره قسم است ، هر گاه که قسم خورديد به قسمهای خود وفا کنيد خدا آيات خود را برای شما اينچنين بيان می کند ، باشد که سپاسگزار باشيد.

   نکاتی که از این آیه میتوان دریافت از این قرارند.

   یکم – در اینجا نیز از یک بنده صحبت شده است. و در اینجا در کنار آزادی یک بنده سه امکان دیگر نیز آمده است و بر خلاف آیه قبلی در اینجا از «یا» استفاده شده است، یعنی طعام دادن 10 مسکین و یا سه روز روزه گرفتن را میتوان بجای آزاد کردن برده انجام داد.

   دوم- سوگند دروغ خوردن با توجه به این آیه مکافات اخروی در پی ندارد، بعبارت دیگر یک مسلمان بر اساس این آیه میتواند سوگند بخورد و بعد از شکستن سوگند خود سه روز روزه گرفته و مسئله تمام است.

   این مسئله نیز چندان اتفاق نمی افتد، در سیره پیامبر تنها موارد انگشت شماری همانگونه که در ادامه در مورد عایشه خواهد آمد پیش آمده است که شخصی سوگندی خورده باشد و بعد آنرا شکسته باشد. از این گذشته بر اساس احتمالات ریاضی تنها در یک سوم موارد شکسته شدن سوگند تنها یک برده آزاد میشود. این درحالی است که مسلماً طعام دادن به 10 مسکین خیلی ارزان تر از برده ای است که این هزینه حداکثر هزینه طعام 3 روز او است. بنابر این در واقعیت این «بهانه» نیز اساساً کمک زیادی به مبارزه با برده داری نکرده است.

   حذف
 38. ادامه برده داری در اسلام دین مبین و نوین برده داری و کثافت:

  سوره مجادله آیه 3

  وَالَّذِينَ يُظَاهِرُونَ مِن نِّسَائِهِمْ ثُمَّ يَعُودُونَ لِمَا قَالُوا فَتَحْرِيرُ رَقَبَةٍ مِّن قَبْلِ أَن يَتَمَاسَّا ذَلِكُمْ تُوعَظُونَ بِهِ وَاللَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ خَبِيرٌ.

  آنهايی که زنانشان را ظهار می کنند ، آنگاه از آنچه گفته اند پشيمان می شوند ، پيش از آنکه با يکديگر تماس يابند ، بايد بنده ای آزاد کنند اين پندی است که به شما می دهند و خدا به کارهايی که می کنيد آگاه است.

  نکاتی که از این آیه میتوان دریافت از این قرارند.

  یکم – در اینجا نیز از یک بنده صحبت شده است و در آیه بعدی آمده است که اگر برده ای یافت نشد آن زن و مرد میتوانند دو ماه روزه بگیرند، و یا 60 مسکین را طعام دهند.

  ظهار کردن زنان در میان اعراب نوعی از طلاق بوده است، کسی که میخواسته است زنش را طلاق بدهد میگفته است «انت مني كظهر امي – تو نسبت به من مانند پشت مادرم هستي». این آیه وقتی توسط محمد سراییده شده که یکی از ساکنین مدینه زنش را به این شیوه طلاق داده بود و از محمد میخواسته است که به او اجازه بدهد باز هم با زنش همبستر شود. محمد گفت برای اینکه با زنت تماس جنسی برقراری کنی باید حتماً بنده ای آزاد کنی، برای اطلاعات بیشتر به تفسیر المیزان پیرامون این آیه مراجعه کنید.

  ظهار کردن زن نیز در زمان حیات محمد تنها به تعداد انگشت شماری گزارش شده است، و از آنجا که امری کاملا عربی بوده است این اتفاق در سایر کشورها و زمانها پیش نمی آید که مردی زن خود را ظهار کرده باشد. از این گذشته تنها ظهار کردن مستلزم کفاره دادن نیست، بلکه تمایل برای ازدواج مجدد است که مستلزم پرداخت کفاره است. به این ترتیب این «بهانه» حتی از بهانه های پیشین نیز کمتر به الغای برده داری کمک کرده است.

  در نتیجه این «بهانه های مختلف» که آخوندها از آن یاد میکنند تنها سه مورد است، و این سه مورد آنقدر بعید است که اگر کسی ادعا کند به این سه بهانه اسلام در 1400 سال گذشته به الغای برده داری کمک کرده است واقعا انصاف را رعایت نکرده است.

  اگر هدف الله از این «بهانه» ها مبارزه با برده داری بوده است واقعا ابزار ناکار آمد و مضحکی را برای مبارزه با برده داری انتخاب کرده است، و اینکه یک مسلمان میتواند در این سه مورد مشخص و بعید، برده ای را آزاد کند هرگز به این مفهوم نیست که برده داری تقبیح شده است. ادعای اینکه خرج کردن از طریق آزاد کردن برده که از اموال ارباب به حساب میرود در تقبیح برده داری است، مانند این است که ادعا شود پرداخت پول طعام به مسکین ها به معنی تقبیح طعام و یا پول است. در هیچ کجای قرآن برده داری تقبیح نشده است.

  پاسخحذف
 39. من اولین بار است که وبلاگ شکا رو میبینم و به شدت به دنبال دلایل و ریشه های پدوفیلی هستم . وبلاگ خوبی دارید و موفق باشید .

  پاسخحذف
 40. خودت را به خریت نزن کثافت ؛ ما از اینجور دشمن ها زیاد دیدیم. شما احمقا نمیتونید با چند لاف ساده ما مسلمان ها را منحرف کنید. من همه ی شما را نابود خواهم کرد. امیدوارم منتظر روزی باشی که با بدترین شرایط حسابت را برسم... انشاالله

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.