یکشنبه، خرداد ۰۸، ۱۳۹۰

نسرین ستوده، نامت جاودان بادا / دستبند بر دستان تو یادآور نگاه مصدق است در زندان

نسرین ستوده، نامت جاودان بادا  ؛  دستبند بر دستان تو یادآور نگاه مصدق است در زندان.

بانوی قهرمان، نسرین ستوده را با دستبند به زندان برده اند، رسانه ها ، تصویر زنی  را با دستبند بر دست  منتشر کرده اند که  دنیا به احترامش کلاه از سر برداشته است. 

و البته که دستبند رژیم اسلامی ، مبارک دستان نسرین ستوده است، براستی که این دستبند ، نشان از شرف و انسانیت است. 

بانوی عدالت، 

نامت بلند مرتبه بادا، 

به وجودت افتخار می کنیم، 

جاودانه بمان !

پی نوشت: 
زندانی کردن انسان های بزرگ ، تنها بدنامی را برای رژیم های دیکتاتوری به یادگار می گذارد و باعث سست شدن بیشتر پایه های حکومت آنها می شود. 
همانقدر که رژیم آپارتاید با زندانی کردن ماندلای بزرگ موفق به حفظ حکومت شد، رژیم اسلامی نیز با به بند کشیدن نسرین ها ، موفق خواهد بود. 

لینک این مطلب در سایت بالاترین-------آزادگی------ریشه ها------فرندفید


۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.