سه‌شنبه، اردیبهشت ۲۰، ۱۳۹۰

وقتی حضرت محمد چون صفیه یهودی است،شوهرو پدر و برادر صفیه را می کشد وبعدبه او تجاوز می کند،چه توقعی از مسلمانان بنیادگرای قاهره دارید؟!


نمی دانم مصاحبه خانم لورا لوگان را دیده اید یا نه ؟

ایشان خانم خبرنگاری بوده اند که در میان مردم قاهره ، مشغول گزارش تظاهرات بوده است. ناگاه از میان جمعیت یک نفر با اشاره به او فریاد زده : (جهود، جهود) و بعد سیصد نفر از مردمی که تجمع کرده بودند ، به او حمله کرده اند و با احاطه کردن این خانم خبرنگار، به صورت دسته جمعی به تجاوز به او پرداخته اند.(ویدیو سخنرانی این خانم در انتهای این مطلب آورده شده اسـت )

برای من تجاوز دسته جمعی مسلمانان بنیادگرا  با استناد به اینکه کسی یهودی است ، چیز عجیبی نیست؛ مگر فراموشمان شده در افغانستان سر چند کارمند سازمان ملل متحد را بریدند ، چرا که در آمریکا یک نفر دیگر قرآن آتش زده بود ؟!

چه توقعی از مسلمانان بنیادگرا دارید؟ آنها به اصل دین اسلام عمل می کنند.

به یاد داشته باشید که  پیامبر اسلام، برادر و شوهر و پدر صفیه را می کشد و بعد با او همان شب همبستر می شود، چرا ؟! چون جرم آن زن این بوده که خودش یهودی بوده است، وقتی پیامبر خدا به یک زن بی دفاع که داغدار است، به جرم یهودی بودن رحم نمی کند، چه توقعی از مسلمانان بنیادگرای قاهره دارید؟!

وقتی محمد شوهر و پدر صفیه را می کشد و بعد به او تجاوز می کند، چون یهودی است، چه توقعی از مردم قاهره دارید؟!

براستی ، کدامین زن داغدار است که بخواهد همان شبی که شوهر و پدر و برادرش کشته شده اند، با قاتل آنها همبستر شود و سکس داشته باشد ؟! آیا مسلمانان بنیاد گرا، همان روش و منش وحشی گری محمد را دنبال نمی کنند ؟

این سند تاریخی نشان می دهد که چگونه محمد همان شبی که پدر و برادر و شوهر صفیه را کشته است، با او همبستر شده است:

 ]بعد از  کشتار قبیله بنی قریظه و بنی نظیر و شکست آنها[  :دحيه آمد و گفت، "ای پیامبر یک دختر برده از میان بردگان به من بده" پیامبر گفت "برو و هرکدام از دختر های برده شده را که میخواهی بگیر"، او صفیه بنت حیی را انتخاب کرد. مردی پیش پیامبر آمد و گفت "ای رسول الله، تو صفیه بنت حیی را به دحيه دادی و او بانوی بزرگ قبایل بنی قریظه و بنی نضیر است، و او برازنده هیچکس غیر از تو نیست. پس پیامبر گفت "آن دو نفر را (صفیه و دحيه را) بیاورید"، پس دحيه با صفیه آمدند، پیامبر به دحيه گفت، "یک دختر برده دیگر غیر از این را از میان اسرا انتخاب کن"، انس ادامه میدهد، "پیامبر او را آزاد کرد و با او ازدواج کرد". / ثابت از انس پرسید "ای ابو حمزه! پیامبر چه به او پرداخت (بعنوان مهریه)؟"، او گفت، "او خود مهریه خود بود، برای اینکه پیامبر اورا آزاد کرد و بعد با او ازدواج کرد." انس ادامه داد" وقتی در راه بودیم، ام سلمه او را لباس (عروسی) پوشانید، و در شب او را بعنوان عروس به نزد پیامبر آوردند.

لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی--------ریشه ها---------فرندفید

۱۰ نظر:

 1. این وحشیگری‌ها ثمرهٔ اسلام هستش. زن در اسلام به عنوان کالا دیده میشود. زن رو بگیر، بکن، بزن، بکش.... هر کاری که دلت می‌خواد میتونی‌ باهاش انجام بدی.

  پاسخحذف
 2. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 3. از اينكه اين مطالب را مي نويسيد و منتشر مي كنيد متعجبم چون همه ميدانيم كه آنچه امروز در كتاب ها مي خوانيم شايد درصدي از آن واقعي باشد. چون ما از گذشته به خوبي اطلاع نداريم. مثال هاي زيادي ميتوان زد.مثل سوزاندن كتابخانه ها در ايران در زمان حمله مسلمانان به ايران كه هيچوقت اثبات نشد.
  يا همين موردي كه در مطلب فوق آمده است با توجه به تعاريفي كه از حضرت محمد (ص) مي شود همخواني ندارد چون همه ما مي دانيم اسلام بعد از مرگ پيامبركاملا منحرف گرديد و اين موضوع را ايشان با توجه به شناختي كه از اصحاب خود داشتند قبل از مرگ نيز به زبان آورده اند و شاهد فرقه گرايي در اسلام نيز هستيم كه هركسي فرقه اي بوجود آورد و با عث شد كه اسلام فرسنگ ها از مسير اصلي خود خارج شود
  و اين كمال سود جويي و ساده لوحي مردم را مي رساند كه تاكنون ادامه دارد.
  از نظر من اسلام واقعي همان است كه ما در قران با تفسير صحيح آن و در تفكرات پيامبر و انبياء ديگر مي بينيم مي شنويم اوستا نماد كامل خير و شر از ديدگاه زرتشت است اديان شرقي هم همينطور ولي آنچه ميتوان به آن با توجه به مطلب بالا اشاره كرد احاديث و روايات فراواني است كه در جهت تخريب بيان شده است در صورتيكه ذهن ما نمي تواند آنراهضم كند آن هم از پيامبري كه زنده بگور كردن دختران نوزاد را امري شيطاني و مضموم مي داند و در راستاي از بين بردن آن از جان و هستي خود نمي گذرد و بيايد كه در حق اسرا كه در مورد آنها بسيار توصيه فرموده اند اينچنين تصميم بگيرند.
  اين پذيرفتني نيست.

  پاسخحذف
 4. خیرخواه:
  زنان اسیر چه کودک چه میانسال و چه پیر گردن زده نمی شوند . اسیر محارب اگر زن باشد برای خوار کردن دشمنان خدا به کنیزی گرفته می شود
  و این هرگز برای خدمت به شهوات و یا توهین به جنس زن نیست و دلیل بر این ادعا هم اسرای جنگ حنین بودند . در این جنگ با آنکه اسرا و اموال زیادی به دست مسلمانان افتاد بمحض آنکه دشمنان شکست خورده و فراری اسلام آوردند و دست از عداوت برداشتند رسول خدا تمامی اموال و زنان و فرزندان و احشام را به آنان بازگرداند.
  دلیل اینکه زنان اسیری که شوهردار بوده اند به کنیزی گرفته می شدند اول خوار کردن دشمنان خدا و محاربان است و دیگر اینکه عقد ازدواج کفاری که با مسلمانان وارد چنگ می شوند محترم نیست و برسمیت شناخته نمی شود . در حالیکه اگر اسیر مسلمان باشد هرگز به بردگی و کنیزی گرفته نمی شود. مانند شکست خوردگان جنگ جمل که امیرالمؤمنین علیه السلام آنان را آزاد کرده و اموالشان به آنان بازگرداند.

  پاسخحذف
 5. ناشناس بالایی‌: چرا همه باید مسلمان میشدند تا کشته نشوند و یا به زن‌ها و دخترانشان تجاوز نشود؟ کافران چه گناهی کردند؟ شما هم مثل اکثریت از بچگی شستشوی مغزی شده اید و فکر می‌کنید که کشتار کفّار کار درستی‌ بوده و هستش. این دین کثیف شما به شما یاد داده که کفّار نجس هستند و مسلمانان حق کشتنشون را دارند. ادیان دیگر دگر اندیشان را نجس نمی‌دانند و قتل کفّار را حلال نمی‌دانند. چه اشکالی‌ داره کسی‌ به اسلام اعتقاد نداشته باشه؟ این الله چه جانور خون آشامی هستش که انسان را آفریده بعد فرمان کشتار همدیگر رو میده؟ این چه پیامبر خدایی هستش که شخصاً آدم کشته و فرمان کشتار هزاران هزار نفر و یا تجاوز و غارت اموالشان رو داده. لطفا دین کثیف اسلام را با ادیان دیگر قاطی‌ نکنید.

  پاسخحذف
 6. @خیر خواه، چقدر ابله باید باشی‌، که این سخنان مزخرف رو بنویسی‌ و اسمت رو هم پاش بذاری! یعنی‌ میگی‌ زنان مخالفان آدم نیستند، بلکه وسیله و ابزار تنبیه مردان مخالف محمد بچه باز و کثیف بوده اند؟ حیف اسم حیوان که روی شما‌ها گذاشته بشه. حیوانات نجیبند، مسلمانان، دیو صفتانی هستند که بر زشتی اعمال خود غافلند و دیو صفتی را ملاک زندگی‌ خود قرار داده اند. این حکم خداست، مردک دیو صفت؟ ریدم به خدایت که از ابلیس کثافت تره

  پاسخحذف
 7. مزخرف نگه مرتیکه. یک عده وحشی یه این خانم حمله کردند، چه ربطی به دستورات اسلامی داره؟!!! تو کاری هم به جز نفرت پراکنی و لجنگویی بلدی؟

  پاسخحذف
 8. تف و لعنت بر محمد و آل محمد
  محمد 80 تا زن داشت و به زنان و دختران مردم هم تجاوز میکرد حتی به عایشه 6 ساله رحم نکرد و به اون تجاوز کرد پس این را بدونید که همه جنایت کثیف از محمد کثیف بر میاد و به نظر من کشتن برادر و پدر و شوهر صفیه و بعد تجاوز به صفیه برای محمد خیلی عادی بود

  پاسخحذف
 9. اون کی‌ بوده که وقتی‌ جوان بود و پول و قدرت نداشت خودش را مثل یک مرده فاحشه به یک زن بسیار مسن تر از خودش فروخت تا از پول اون استفاده کنه... بعد کتاب یهودیا و مسیحیا را تقلید کرد... قتل بسیار کرد... دزدی بسیار کرد... آخر کار وقتی‌ پول دار شد به یک دختر ۷ ساله تجاوز کرد؟؟؟
  ممد بیابون گرد نبوده؟؟؟

  پاسخحذف
 10. به یاد داشته باشید که پیامبر اسلام، برادر و شوهر و پدر صفیه را می کشد و بعد با او همان شب همبستر می شود، چرا ؟! چون جرم آن زن این بوده که خودش یهودی بوده است، وقتی پیامبر خدا به یک زن بی دفاع که داغدار است، به جرم یهودی بودن رحم نمی کند، چه توقعی از مسلمانان بنیادگرای قاهره دارید؟!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.