سه‌شنبه، اردیبهشت ۲۷، ۱۳۹۰

آقای خاتمی، همانقدری به خامنه ای ظلم شده که به عباس کارگر جاوید ظلم شده است! / کسی باید ببخشد که در مبارزه آزادی خواهانه زحمتی کشیده است ، نه تو !


خاتمی در سخنانی پرده را اندکی کنار زده و چهره واقعی خود را به معرض نمایش گذاشته است ، او گفته که (بی بی سی):

 "اگر ظلمی شده است که شده است، همه بیاییم عفو کنیم و به آینده نگاه کنیم. اگر به نظام و رهبری ظلم شده است به نفع آینده از آن چشم پوشی شود، و ملت هم بر ظلمی که بر او و فرزندانش رفته است می گذرد."

·        آقای خاتمی ، تو نماینده مردم ایران نیستی، زمانی بیست میلیون رای داشتی، اما با خیانت به مردم ایران، انرژی جنبش آزادی خواهی مردم ایران را به مدت هشت سال به هدر دادی. 
·        کسی می تواند از طرف مردم و به عنوان جنبش آزادی خواهی ایران سخن بگوید ، که برای جنبش آزادی خواهی ایران حاضر به هزینه شده باشد، شما هیچ هزینه ای نکرده ای که اینچنین سخن می گویی. 
·        حرفی بس گزافه است که بگویید بر رهبری ظلم شده است! چه ظلمی ؟! دست رهبری از خسته شده از بس دستور به کشتن و شکنجه و تجاوز به آزادی خواهان ایران داده است؟
  
فراموش نمی کنیم سال 78 ، زمانی که فرهیخته ترین جوانان این کشور توسط بسیج خامنه ای به شیوه چنگیزخانی مورد حمله قرار گرفتند، مردم برای اعتراض به خیابان آمدند، اما خاتمی به جای اینکه به پیشتوانه بیست میلیون رای خود و مردمی که در خیابان هستند، طرف مردم را بگیرد و خواستار محدود کردن خامنه ای شود، به مردم ایران خیانت کرد و خواستار برگشتن مردم به خانه های خود شد.

بی شک اصلاح طلبان ایرانی ، یکی از ننگین ترین کارنامه های ممکنه را دارند، تا زمانی که خود به صورت بلا منازع در مسند قدرت بوده اند، از هیچ جنایتی فروگذار نکرده اند، از کشتار زندانیان بی دفاع در سال 67 گرفته ، تا احکام وحشی گری صانعی به عنوان دادستان کل کشور.

درست در زمانی که مردم ایران به جنب و جوش افتادند و از اقدامات هاشمی رفسنجانی خسته بودند ، اینبار در لباسی جدید بر سر کار آمدند و  در دوران اصلاحات ، هشت سال با مردم ایران بازی کردند و هیچ اقدام اساسی انجام ندادند و هشت سال انرژی مردم ایران را هدر دادند.

اکنون نیز که جنبش آزادی خواهی ، هدفش سرنگونی خامنه ای است، به شکلی دیگر در صدد خیانت به مردم ایران هستند. (بیانیه جبهه مشارکت به صراحت این را بیان می کند)

تمام غم و نگرانی کنونی اصلاح طلبان مذهبی این است که به نوعی باز در ساختار قدرت قرار گیرند، آنها به هیچ وجه موافق تشکیل یک حکومت دموکراتیک در ایران نیستند، به دو دلیل:

یک- می دانند در یک حکومت دموکراتیک ، جایی برای آنها نیست و کسی حاضر به انتخاب آنها نخواهد شد . چرا که نه پیشینه درخشان و سالمی دارند و نه مدیران توانمندنی هستند.
دو- می دانند که در یک حکومت دموکراتیک، باید بابت بسیاری از جنایات خود در زمان قدرت، در دادگاه ، پاسخگو باشند.

آنها ترجیح می دهند حکومت به همین شکل موجود حفظ شود، اما سرنگون نشد ، و حرف اصلاح طلبان این است:  خامنه ای قسمتی از قدرت را به ما اصلاح طلبان  واگذار کند، تا ما نیز بتوانیم بخشی از کشور را چپاول کنیم.

لینک این مطلب در بالاترین------آزادگی------ریشه ها----------فرندفید


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.