دوشنبه، اردیبهشت ۲۶، ۱۳۹۰

همانقدر که برخی از بسیجی ها قربانی شستشوی مغزی رژیم هستند، اعضا ساده مجاهدین خلق نیز قربانی شستشوی مغزی سران مجاهدین شده اند.

می دانیم که جهنمی وجود دارد به نام کمپ اشرف، برزخی که در آن قریب سه هزار و چهار صد نفر از هموطنان ساده دل ما ، قربانی یک عقیده غلط و افرادی هستند که سعی در استفاده سو از آنها دارند، و از آنها به عنوان سپر انسانی برای امیال جنایتکارانه خود استفاده می کند.

سران مجاهدین اجازه دسترسی اعضا این سازمان مخوف و تروریستی را به اطلاعات و دنیای آزاد نمی دهند، آنها در سال 2011 اجازه داشتن تلفن همراه یا دسترسی به  اینترنت یا شبکه های تلوزیونی (به غیر از تلوزیون مجاهدین ) ندارند، حتی اجازه دسترسی آنها و دیدار با اعضا خانواده را به آنها نمی دهند(یعنی ساده ترین اصول انسانی را نیز زیر پا می گذارند.

اگر بخواهند از سازمان مجاهدین خلق جدا شوند یا به روسای سازمان اعتراضی کنند، با خطر شکنجه و یا مرگ روبرو می شوند.
در حقیقت رجوی ، سازمانی را بنا نهاده است که در آن اعضا ، ابتدا شستشوی مغزی می شوند، بعد اجازه دسترسی به اطلاعات و دنیای خارج از آنها سلب می شود و در نهایت ، اگر یکی از اعضا بخواهد طور دیگری فکر کند، با خطر شکنجه و مرگ روبرو است.

این روش ، دقیقا روشی است که تمام سیستم های دیکتاتوری پیاده می شود، نمونه واضح آن کره شمالی است. در این کشور فلک زده، بدلیل نبود داروی بیهوشی ، عمل جراحی قطع پا بدون بیهوشی انجام می شود؛ در حالی  که مردم در بدترین و فقیر ترین حالت ممکن زندگی می کنند،  اما به صورت همزمان تصور می کنند که بقیه دنیا وضع خیلی خیلی بدتری دارند و آنها خیلی خوشبخت هستند؛ چرا که به هیچ اطلاعات دسترسی ندارند و تماس تلفنی با خارج از کشور مجازات مرگ به همراه دارد.

این روش ، دقیقا روشی است که سران جنایتکار و تروریست مجاهدین خلق پیاده کرده اند.

این ویدیو به درستی نشان می دهد که مجاهدین خلق، چگونه اعضا ساده خود را به گروگان گرفته است.این افراد صحبت می کنند، اعضایی هستند که توانسته اند از جهنم کمپ اشرف فرار کنند.


لینک این مطلب در بالاترین---------آزادگی -----------ریشه ها-------فرندفید


مطلب مشابه قبلی: 
۶ نظر:

 1. گمنامیان کثافت مزدور رژیم تو کی هستی که به ما فحش بدی شهید دادیم تو چه گهی خوردی فقط پشت کیبورد مبارزه کردی
  مجاهد زنده است چون مسعود زنده است چون مریم زنده است چون ایران زنده است
  کیرم تو دهنت

  پاسخحذف
 2. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 3. شکارچی مزدوران وزارت اطلاعات میگوید:
  این اراجیف وزارت بدنام اطلاعات آخوندی و سربازان گمنام و پیشانی سفید این لانه فساد برای خودشان هم دیگر جذابیتی ندارد. مجاهدین بیش از سی سال است که کمر به نابودی حکومت کثیف دست پخت خمینی حرامزاده بسته اند و این کار رو به سرانجام است. ننگ و نفرت و ذلت بر پیشانی مزدوران میمیون صفت حکومت آخوندی مهر شده است.
  درود بر مبارزین و مجاهدین راه آزادی ملت ایران از دست سیاه ترین استبداد تاریخ این میهن

  پاسخحذف
 4. با اون مجاهد بی تربیت عوضی هستم.تو شهید دادی پفیوز؟ تو هم که پشت کیبوردتی. تو که عددی نیستی. سازمانتم با حمله کردن به ایران شهید گرفت،نه داد!

  پاسخحذف
 5. مزدوران خمینی که برای هوا و حوس این جنایتکار تاریخ ایران به درک واصل شده اند را هیچگاه نمیتوان شهید نام نهاد آنها به قول قرآن مجید مردار شده اند.
  کسانی که برای بسط تروریزم و فساد آخوندها سلاح به دست گرفته اند خسرت الدنیا و ال آخرت هستند. بهتر است که مزدوران پاسدار و بسیج و وزارت اطلاعات آخوندها هر چه زودتر توبه کنند. لعنت خدا بر خمینی که این جوانان بدبخت را مردار کرد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.