سه‌شنبه، خرداد ۱۰، ۱۳۹۰

وقتی اعتقاد به اسلام باعث می شود دخترکی بی دفاع سنگسار شود (آنهم وقتی مسلمین قدرتی ندارند)، اگر قدرت بدست مسلمین افتد، اسلام باعث چه جنایاتی خواهد شد؟/چرا اعتقاد به این دین بدوی، اینچنین انسان را از اخلاقیات دور می کند؟

نباید اجازه داد شنیدن اخبار چنین جنایتی عادی شود، با لختی دقت ، می بینم که هر کدام از اخبار اینچنینی باید چون پتکی وجدان بشریت را به لرزه درآورد.


وقتی اعتقاد به اسلام باعث می شود دخترکی بی دفاع سنگسار شود (آنهم وقتی مسلمین قدرتی ندارند)، اگر قدرت بدست اسلام افتاد، چه می کند ؟!/

در خبرها آمده بود مسلمانان شیرینکاری دیگری کرده اند و یک دختر جوان را بدلیل شرکت در مسابقه زیبایی ، سنگسار کرده اند.

چرا اعتقاد به این دین بدوی، اینچنین انسان را از اخلاقیات دور می کند؟

این چگونه دینی است که طرفدارانش هر روز یک شیرینکاری جدید می کنند؟ یک روز سر چند کارمند سازمان ملل را می برند و روز دیگر دخترکی را سنگسار می کنند ؟!

نکته در اینجاست که مسلمانان در نهایت ضعف هستند و تنها زورشان گویا به افراد بی دفاع می رسد، مثلا در مورد سر بریدن کارمندان سازمان ملل متحد، ده ها هزار نفر مسلمان به دفتر سازمان ملل حمله می کنند و البته که قدرت آنها بیش از چند کارمند بی دفاع است !

یا اینکه چند نفر از مسلمان سبیل کلفت دخترکی جوان و بی دفاع را به دلیل شرکت در مسابقه زیبایی سنگسار و سلاخی می کنند.

براستی ، وقتی که اسلام قدرتی ندارد، چنین متوسل به خشونت می شود ؛ تصور اینکه اسلام قدرتی مثلا در حد قدرت آمریکا را بیابد ، پشت آدم را به لرزه در می آورد.

این دین خشن و وحشی ، سوغاتی جز کشتن و غارت و تجاوز و سنگسار ندارد، وای به روز کسانی که در سال 2011 حاضر نیستند چشم خود را باز کنند و اثرات این دین وحشی را ببیند.

لینک این مطلب در سایت بالاترین------آزادگی-------فرندفید۹ نظر:

 1. vay be hale ma agar hanooz nafahmidim taghriban tamame badbakhtiye ma iraninan az eteghad be in dine zedde akhlagho ensani shekl gerefte.

  پاسخحذف
 2. عزیز من مشکل مردم ایرانند، نه اخوندها؛ آخوند هرکجا باشه و هر دینی داشته باشه سعی میکنه این وحشی گری ها رو تبلیغ کنه، اما این مردم ایرانند که هنوز مشروب میخورن و اجازه نمیدن کلمه ای از اسلام انتقاد کنی، همجنسگرا هستند و نماز میخونند، زنانی که شوهر دارند و رابطه جنسی با شریک دیگری دارند و هنوز طاقت یک کلمه انتقاد از محمد را ندارند. این یعنی ایران، بهترین کار ترک این مردمانه که هر طور دوست دارند با خودشون رفتار کنند

  پاسخحذف
 3. متاسفانه هنوز یه سری هالو فکر میکنند این کار‌ها از اسلام جدا هستش و نمیتونند باور کنند که اسلام مردم رو به اینجور جنایات تشویق میکنه.

  پاسخحذف
 4. دوست ناشناس نخستین، سپاس از شما. خوب گفتی. اشکال از خود ماست. باید از خانواده آغازید و تحت شانتاژ و فشار مسلمانان پیرامونی قرار نگرفت. همین حالا و در همین شرایط میتوان خیلی از این مراسمها و آداب و رسوم اسلامی را تعطیل نمود. من به برخی از خویشان گفته‌ام: از خدا میخواهم که زودتر از شما بمیرم ولی اگر کسی از شما زودتر از من درگذشت، مرا از آمدن به مسجد برای مراسم پرسه عزیزانتان عفو کنید. به خودم قول داده‌ام که پا به مسجد نگذاریم بجز برای جیشیدن. و این را به برخی از اقوام که میشد گفته‌ام. خیلی کارها میتوان کرد.

  باید یک فهرستی از کارهایی که میتوان کرد تهیه و تبلیغ نمود. حتا برخی از مردم ما که هیچ باوری به اسلام ندارند، خود را وا داده با شرکت در مراسمهای اسلامی یا تایید ضمنی معنوی یا حتا مادی آب به آسیاب اسلام میریزند. فکر میکنند که هیچ کاری نمیتوان کرد و باید منتظر نشست تا جمهوری اسلامی نابود شود!!!!

  پاسخحذف
 5. این عمل حتی با استانداردهای روحانیون محافظه كار ایران هم قابل توجیه نیست. نسبت دادن این جنایت به شریعت از سوی متهمین نشانه كمال بی اطلاعی آنها از دین است. و البته نشان می دهد اسلام طالبانی تا قلب اروپا هم رسوخ كرده است.

  پاسخحذف
 6. باید شاشید به این مذهب کثیف اسلام

  پاسخحذف
 7. ما اسلام واقعی نداریم.کدوم کشور مسلمون طبق گفته های خدا عمل میکنه؟؟؟؟
  مونده به قانون اون کشور ربطی به دین خدا نداره
  عربا میگن زن حق رانندگی نداره.ایرانم کشور مسلمونه ولی اینو نمیگه!!!هرکی یه برداشتی واسه خودش کرده!
  اگه قران خونده باشی میفهمی خدا چقدر واسه زن ارزش قایل شده.سوره به نامش هست.
  حضرت محمد(ص):بهشت زیر پای مادران است.اینا ارزش زن رو میبره بالا.مونده تو ارزشه خودتو نگه داری.

  پاسخحذف
 8. ناشناس بالایی‌: ۷۲ حوری برای هر مرد مسلمان هم ارزش زن رو میبره بالا؟ ۴ زن برای هر مرد چی‌؟ صیغه چی‌؟ حجاب زورکی چی‌؟ ایران از تمام کشور‌های اسلامی اسلامی تره. فقط افغانستان در دوران طالبان از ایران اسلامی تر بود. علکی‌ خودت رو خر نکن.

  پاسخحذف
 9. خاتمی زن جنده اگه فکر کرده خیلی زرنگه به کس ننش خندیده. ۸ سال عمر و انرژی مردم رو به باد داده ٬ تازه هر چند وقتی می آد یک عرعری می کنه میره بغل زن جنده اش. آخه خواهر کسده مادر قحبه مگه با خامنه ای قرارداد داری که هر چند وقت یک زری بزنی؟ اگه نزنی هم فرقی نمی کنه. برو این کلکها رو به زن جنده ات بزن و الا ما که از اول می دونستیم هیچ گهی نمی خوری.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.