جمعه، اردیبهشت ۱۶، ۱۳۹۰

ویدیویی منتشر شده از آموزش اسلامی بانوان در عربستان


همانطوری که در این ویدیو می بیند ، بر حسب سنت پیامبر بزرگوار اسلام ؛ در اینجا یکی از مسلمانان بسیار معتقد، به آموزش علوم و هنر اسلامی به بانوان  می پردازد.
البته بی نیاز از گفته است که دیدگاه اسلام، به زنان کاملا در این ویدیو مشهود است. 
زمانی که پیامبر اسلام شونصد تا(!) زن داشته اند، و به دختر هفت ساله نیز رحم نمی کرده و زن از نظر او تنها وسیله شهوت بوده است،  طبیعی است که پیروان آن بزرگوار نیز به ایشان اقتدا کنند. 


لینک این مطلب در بالاترین----آزادگی-----ریشه ها-------فرندفید


۱ نظر:

  1. این فکر کنم مراسم عزا و سوگواری حضرت فاطمه زهرا (کس قلمبه) در عربستان باشه :)

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.