دوشنبه، اردیبهشت ۱۲، ۱۳۹۰

ویدیو با زیرنویس فارسی/ تا زمانی که قرآن کتابی آسمانی و مقدس خوانده می شود، امکان پرورش بن لادن های دیگر هست/ برای حل مشکل تروریسم، باید بر روی آموزش سرمایه گذاری کرد.

بن لادن یک نفر نیست، بن لادن اسلام واقعی است، برای کشتن آن باید بر روی آموزش سرمایه گذاری کرد.

خبر کوتاه بود و تکان  دهنده ، بن لادن توسط کماندوهای آمریکایی در پاکستان کشته شده است، این خبر خوشی برای کسانی است که در حمله یازدهم سپتامبر ، عزیزان خود را از دست داده اند، اما آیا ترور و تروریستم  اسلامی با کشته شدن بن لادن تمام می شود ؟! البته که پاسخ نه است.

بن لادن بر اساس اسلام و بنا به آیات صریح قرآن عمل می کرد. تا زمانی که قرآن ، کتابی آسمانی و مقدس دانسته می شود، بن لادن زنده است و امکان پرورش بن لادن های دیگر در کشورهای اسلامی وجود دارد.در انتهای این نوشته ، چند آیه قرآنی آورده ام تا ببیند که بن لادن جز بر اساس قرآن ، بر اساس چیز دیگری عمل نمی کرد.

روش مبارزه با تروریست، تنها ترویج دموکراسی و هزینه بر روی آموزش در کشورهای اسلامی است، تنها با این روش می توان جلوی ظهور بن لادن های جدید را گرفت.

در اثر حمله یازدهم سپتامبر، بیش از سه هزار میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا ضرر وارد شد، در اثر حمله ای که فقط کمتر از پنجاه هزار دلار برای برنامه ریزی آن خرج شده بود. باید از دولت آمریکا پرسید، چقدر تا کنون برای موضوع مهم آموزش در کشورهای اسلامی هزنیه کرده است ؟

بدون وجود آموزش درست ، زمینه پرورش و رشد تروریسم و به وجود آمدن تروریست های دیگری چون بن لادن براحتی وجود دارد.

این ویدیو(که برای سایت تد آنرا ترجمه کرده و بر آن زیر نویس فارسی گذاشته ام) ، به شکلی مستند نشان می دهد که چگونه کمک قرآن ، از کودکان معصوم، تروریست های اسلامی ساخته می شوند.


لینک این مطلب در سایت بالاترین-----آزادگی-----ریشه ها-----فرندفیددر انتها دیدن این آیات قرآن ، شما را لختی به فکر فرو خواهد برد، براستی آیا تا زمای که این کتاب مقدس شمره می شود، تروریسم اسلامی خاموش خواهد شد؟
سوره مائده آیه 33:
إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ.
سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داش
سوره مائده آیه 38:
وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالاً مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ.
و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه كرده‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خدا ببريد و خداوند توانا و حكيم است
سوره التوبه آیه 29 :
قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.

۳۲ نظر:

 1. یک خانم چینی در باره ما ایرانیان و مذهب شیعه چیزهای جالبی میگفت. شما هم بخوانید:

  “… من این قدر فهمیدم که دو ژنرال از میان فاتحین سرزمین شما با یکدیگر بر سر قدرت جنگیدند. برنده این جنگ ژنرال یزید بود که ژنرال حسین را از میان برداشت. اکنون شما ایرانیان برای ژنرال حسین هر سال بر خود زنجیر و شمشیر میزنید.آیا اعراب هم برای شما چنین میکنند؟ آیا در تاریخ بشر هیچ مردمی برای فاتحین خویش جشن و عزا گرفته؟ شما برای کشندگان نیاکانتان جشن و عزا میگیرید و پدران خویش را کافر خطاب میکنید. دین شما نیکی بوده, شما آن را با خون و شمشیر جایگزین کردید. شما ایرانیان نمیتوانید و نباید خوشبخت باشید. زیرا نیاکان تکه تکه شده شمااکنون در گور بر خود میپیچند که فرزندانشان در آیین کشندگانشان از ایشان آتشین ترند. به به چشم پدرانتان روشن!

  این خانم چینی میگفت این ننگ تا ابد بر ما ایرانیان خواهد ماند. ما همیشه مردمی خواهیم بود که به نیاکان خویش پشت نمودیم و نام فرزندمان را نهادیم غلام قاتلین پدرانمان(غلام – علی، حسن، حسین).

  دیگر خجالت کشیدم که به این خانم در باره امام زمان و سید خراسانی و شعیب صالح و غیره چیزی بگویم. شما چه فکر میکنید؟

  پاسخحذف
 2. گور پدر تو،بن لادن حرامزاده،طالبان و هر چی تروریسته.احمق بی شعور مگه ندیدی بن لادن جز کشتار مسلمانان کار دیگری نکرد؟

  پاسخحذف
 3. تا زمانی که امپریالیسم هست ارتجاع هم هست ارتجاع و امپریالیسم به هم وابسته اند هردو منطقشان ترور و کشتار و قتل عام است

  پاسخحذف
 4. آخر دوست عزیز همه این آیات که آورده ای در باره موقعیت زمانی ومکانی همان موقع از تارخ آمده.درآنزمان اعراب جاهلی علیه کسانی که به پیامبراسلام ایمان آورده بودنداعلان جنگ میدادندوخداوند در قرآن به آنها توصیه کرده که در مقام دفاع باآنها سخت بجنگید تا آنها شما را نابودنکنند وپیامبر بتواند دینش را گسترش دهد.آیا باید میگفت وقتی آن اعراب وحشی وبیرحم به شما حمله کرندشما تسلیم شوید ونازشان کنید تا همه تان را بکشند وچیزی از اسلام الان به من وشما نرسد(در کدام جنگ در تاریخ دنیا اینگونه عمل شده).در مورد قصاص هم همین قرن بیست ویکم هم اگر در کشوری از کشورهای دنیا جرم وجنایت زیاد شودبرای خلافکاران(برای اینکه اوضاع را کنترل کنند)مجازاتهای سنگین میگذارندکما اینکه در بعضی ایالات آمریکا که جرم وجنایت بیشتر است مجازات اعدام داریم که تا چند سال پیش روی صندلی الکتریکی بود که بسیار مرگ فجیعیست ودر بعضی ایالات نه. درکتان میکنم که از نظامی که به نام اسلام در اینکشور بنا نهاده شده بسیار دلخور هستیداما خواهشا کمی منطقی ومتقن تر از این دین عزیز ولطیف وآسمانی انتقادکنید.ممنون

  پاسخحذف
 5. همه نفرینهای آفرینش به روح و روان سلمان فارسی و شاگرد ننگینش محمد تازی که همه چیزمان را از ما گرفت.

  http://www.youtube.com/watch?v=b31dlMR-PrQ

  پاسخحذف
 6. عیب همه ما ایرانیها اینه که فقط اون چیزی رو می بینیم که دلمون می خواد. تو قران هم ایه هایی رو می بینیم که مثلا" ثابت می کنه که ما درست می گیم. قران خیلی بیشتر از کشت و کشتار از معرفت و محبت و عشق و بخشش حرف زده. گناه محمد چی بود که توی جامعه وحشی عرب به دنیا اومد. مردمی که باید قانونی و حرفی بالای سرشون بود که دست از قتل و خونریزی بردارن. بهر حال هیچ جای اسلام و قران هم حرفی از این نیست که برید مردم بقیه کشورها رو بگشید کشورشون رو بیگیرید تا اسلام بیارن. خوی وحشیگری عرب بود که به ایران حمله کرد. و تازه قبل از استباد اسلام در ایران، استبداد زرتشت و ساسانیان در ایران بوده. خامنه ای که با نام اسلام حکومن می کنه یا ایرانیه. پس چه تضمینی هست همین ایرانی با نام زرتشت یا مسیح یا هر چیز دیگه ای استبدادی عمیق تر راه نمی انداخت؟ به جای توهین به یک ایدوئولوژی خودمون رو اصلاح کنیم. با توهین و مقصر ساختن به جایی نمی رسم.
  همین

  پاسخحذف
 7. گمنامیان عزیز سلام!

  امیدوارم که حالت خوب باشه.
  قبل از هر چیز،مردن بن لادن رو تبریک می گم بهت و آرزو دارم که مسلمان ها هم سر عقل بیان(همشون،از افراطی گرفته تا غیر افراطی)و قدرت انتقاد پذیریشون بالا بره،با ور کن اگه بتونند تحمل مخالف به روش های مدنی(نه ترور و کشتار)داشته باشند،قرآن واسلام و عقائد خرافی و مزخرف اون تماما به کنار گذاشته می شه.چون در مرود اینها تفکر میک نند و به لاطئالات بودن اراجیف الهی پی می برند.

  ضمنا:
  غرض از مزاحمت این بود که من یک مدت در بالاترین لینک نمی ذارم؛امتحانات دانشگاه شروع شده(میان ترم)و درسه ا واقعا خوندن می خواد،منم به بالاترین حسابی معتاد شده ام و اگه همینطوری پیس بره مشروط می شم!اینه که تصمیم گرفتم حداقل تا 10تیر(2ماه و10 روز)لینکی ندم واگر لاگین کردم میام رای میدم؛در تمام رای دادن هام مثبت دادن به لینک هات خواهد بود.

  اومدم یه خداحافظی و عرض ارادت وادبی بکنم.
  امبدوارم که در لحظه لحظه زندگی کامروا و خشنود باشی.

  ارادتمند تو دوست عزیز:
  فرورتیش کردتبار

  پاسخحذف
 8. فروتریش عزیزم،
  آرزوی موفقیت دارم ، امیدوارم که امتحانات را به خوبی پشت سر بگذاری ،
  می دانم چه می گویی ،
  بالاترین بد جوری اعتیاد می آورد.
  با آرزوی بازگشت مجدد شما و سلامتی برای شما

  پاسخحذف
 9. کاملا با این پست موافق هستم.
  مطلب دردناک این است که بسیاری از مردم اهمیت آموزش و پرورش را درک نمیکنند و از این غم انگیز تر آموزش و پرورش در ایران است!!! بله خیلی ها تصور میکنند که همین آموزش پرورشی که داریم خوب است اما اینطور نیست.

  پاسخحذف
 10. آخوند از مردم خر سواری میگیره، واسه همینم هست که درس دینی و اچس مچس از آموزش علم جایگاه مهمتری زیر نظر حکومت ملا‌ها داره. بسیجی‌‌ها رو ببینین و دیگه به مثال دیگری احتیاج ندارین! عقده ای= چک جنایتکار = چک نفهم و بی‌ سواد = چک ( وقتی‌ همینطوری بفرستنتون تو دانشگاه و بی‌ زحمت هم بیائید بیرون، مدرکتون مفت نمی‌ارزه ) مزدور بی‌ اختیار = چک بسیجی‌‌ها عین همین بچه احمق‌های طالبان هستن

  پاسخحذف
 11. سردبیر بخش عکس خبرگزاری فرانسه در اظهاراتی ضمن اشاره به دستکاری شدن عکس منتشره از جسد "اسامه‌ بن‌لادن " اعلام کرد که عکس منتشره مونتاژ شده است.

  به نقل از روزنامه فرانسوی "فیگارو "، تلویزیون‌های پاکستان امروز عکس دستکاری شده‌ای را منتشر کردند و مدعی شدند که این صورت خونین و ورم کرده متعلق به جسد "اسامه بن‌لادن " است.

  خبرگزاری فرانسه عکس منتشر شده را با استفاده از نرم‌افزار ویژه‌ای مورد بررسی قرار داده و در نهایت اعلام کرد که قالب این عکس که متعلق به یکی از عکس‌های بسیار قدیمی بن لادن است، با اعمال تغییراتی در ریش و بخش پائینی صورت دستکاری شده است.

  "ملادن آنتونوف " سردبیر بخش عکس خبرگزاری فرانسه در اظهاراتی در این باره اعلام کرد: «در این تصویر مونتاژ شده ریش بن‌لادن به صورت تار و غیر واضح نمایش داده شده و کاملا برای ما روشن است که این عکس مونتاژ شده است.»

  بر اساس این گزارش، خبرگزاری فرانسه که معتقد بود عکس منتشر شده در تلویزیون‌های پاکستانی دستکاری شده پس از انتشار خبر مرگ بن‌لادن هیچ عکسی را از وی منتشر نکرد و نحوه دستکاری و اعمال حقه‌های تصویری در مونتاژ این عکس را اعلام کرد.

  اوباما شب گذشته اعلام کرد که بن لادن کشته شده است و جسد وی در اختیار مقامات آمریکایی قرار دارد و به ‌صورت بسیار کوتاه در کاخ سفید اعلام کرد: "عملیات تمام شده است ".

  این در حالی است که درست ساعاتی پس از آنکه دولت آمریکا از کشته شدن سرکرده القاعده خبر داد، یک شبکه تلویزیونی پاکستان به نقل از طالبان خبر داد که بن‌لادن زنده است.

  بنا بر اعلام روزنامه فرانسوی "فیگارو "، هم‌اکنون آزمایشهای DNA برای تشخیص هویت واقعی این جسد در حال انجام است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد


  http://img11.hostingpics.net/pics/400751or6159206.jpg

  http://img11.hostingpics.net/pics/62859325321.jpg

  پاسخحذف
 12. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

  پاسخحذف
 13. خایه من تو حلق ننه جنده ات...مادرت با سگ خوابیده تو کس کش پس افتادی

  پاسخحذف
 14. این سخنرانی تد رو هم نگاه كن:
  http://www.ted.com/talks/lesley_hazelton_on_reading_the_koran.html
  بعد در مورد پیشینه هر دو سخنران تحقیق كن. این طوری بی طرفانه تر می تونی قضاوت كنی.

  پاسخحذف
 15. آقای کاظم ،
  آن ویدیو را هم دیده ام،
  ناسلامتی مترجم تد هستم ، قبل از اینکه شما روی سایت ببیند، من هنگام سخنرانی ، آنرا آنلاین و لایو دیده ام !!
  ایشان سواد قرانی و دینی اش ، بسیار سطحی است.
  در پستی جداگانه به آن خواهم پرداخت

  پاسخحذف
 16. چرا واسه خودتون ترجمه الکی می کنین؟
  اینم معنی آیه 29 سوره توبه:
  با كسانى از اهل كتاب كه نه به خدا، و نه به روز جزا ايمان دارند، و نه آنچه را خدا و رسولش تحريم كرده حرام مى‏شمرند، و نه آيين حق را مى‏پذيرند، پيكار كنيد تا زمانى كه با خضوع و تسليم، جزيه را به دست خود بپردازند! (29)

  پاسخحذف
 17. ناشناس آخری ،
  ترجمه من، ترجمه مکارم است.
  حال ترجمه شما چیز دیگری است؛ اما هیچ فرقی در معنی ندارد.
  می شود تفاوتش را برای ما بگویید ؟!؟!؟!؟

  پاسخحذف
 18. فرقش تو کشتنه،خدا نگفته بکش،گفته مبارزه!!!
  حالا آدمایی مثه بن لادن میان اینو کشتن برداشت میکنن دلیلی بر قرآن نمیشه!
  مشکله ما اینه که دیگران دینه مارو بهتر از ما فهمیدن و دارن از همون بر علیه خودمون استفاده میکنن

  پاسخحذف
 19. عزیز جان
  آیه قران می گوید (قاتلو ...)
  کلمه قاتلو از قتل کردن می آید ، یعنی کشتن .
  .
  ضمنا،
  مبارزه کردن هم یعنی جنگیدن ، می شود بگویی در جنگ چه کار می کنند ؟! خوب آدم می کشند دیگر !!
  .
  باز تاکید می کنم ،
  قاتلو یعنی کشتن !!!!

  پاسخحذف
 20. تاریخ طبری را برید و بخونید. همین امام دومشون حسن وقتی می خواسته با معاویه ( که بزرگ ترین دشمن شیعیان در طول تاریخ حساب میشه ) بیعت کنه، چند تا شرط می گزارد. به معاویه می گه مقدار زیادی پول می خواد، که معاویه بهش میده. میگه خراج می خواهد، که معاویه خراج قسمت هایی از ایران رو بهش می ده ( مثل قسمتهایی از استا ن فارس و شهرهای فسا و داراب و . . . حال فکرش رو بکنید مردم این مناطق چه زجری کشیدن ) . و در آخر به معاویه می گه به پدرم علی هم فحش نده ( چون در زمان معاویه و تا آخر دوران بنی امیه بعد از نماز همین جوری که الان بعد از نماز مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر منافق و . . . می گن، به علی فحش می دادند ) ، جالب اینجا است که معاویه این شرطش رو قبول نمی کنه و تا 200 سال دوران بنی امیه همیشه به علی فحش می دادند و حسن با این وجود با معاویه بیعت می کنه. یعنی به باباش فحش می دادند و با این حال باز قبول می کنه که پول و ثروت رو بگیره و حرفی هم نزنه. امام دوم شیعیان یه همچین موجودی هست حالا فکرش رو بکنید بقیشون چی هستن. باور کنید تمام همین آخوندها اگر پاش بیافته حاضر هستن شرت ننشون رو هم بفروشند.

  پاسخحذف
 21. " فرقش تو کشتنه،خدا نگفته بکش،گفته مبارزه!!!
  حالا آدمایی مثه بن لادن میان اینو کشتن برداشت میکنن دلیلی بر قرآن نمیشه!
  مشکله ما اینه که دیگران دینه مارو بهتر از ما فهمیدن و دارن از همون بر علیه خودمون استفاده میکنن "

  1 " قتلو فی سبیل الله " یعنی: بکش در راه خدا. نه مبارزه کن در راه خدا .
  2 بن لادن درست برداشت کرده چون اسلام گفته بکش. تو نمی خوای درست برداشت کنی.
  3 مشکل شما اینه که دینتون ( اسلام ) مشکل داره. در نتیجه تا زمانی که شما هم خودتون را با این دین به شدت خشن و خرافاتی و منحرف کننده ، . . . متصل کنید ، شما هم مشکل خواهید داشت. در ضمن اینکه شد تف سر بالا که دینت را نمی شناسی. یعنی تو به دینی که حتی نمی دانی چی هست اعتقاد داری. عجبا به این مسلمین!!! حداقل برو دینت رو یاد بگیر شاید تو هم روزی دست از آن برداشتی.

  پاسخحذف
 22. " آخر دوست عزیز همه این آیات که آورده ای در باره موقعیت زمانی ومکانی همان موقع از تارخ آمده.درآنزمان اعراب جاهلی علیه کسانی که به پیامبراسلام ایمان آورده بودنداعلان جنگ میدادندوخداوند در قرآن به آنها توصیه کرده که در مقام دفاع باآنها سخت بجنگید تا آنها شما را نابودنکنند وپیامبر بتواند دینش را گسترش دهد.آیا باید میگفت وقتی آن اعراب وحشی وبیرحم به شما حمله کرندشما تسلیم شوید ونازشان کنید تا همه تان را بکشند وچیزی از اسلام الان به من وشما نرسد(در کدام جنگ در تاریخ دنیا اینگونه عمل شده).در مورد قصاص هم همین قرن بیست ویکم هم اگر در کشوری از کشورهای دنیا جرم وجنایت زیاد شودبرای خلافکاران(برای اینکه اوضاع را کنترل کنند)مجازاتهای سنگین میگذارندکما اینکه در بعضی ایالات آمریکا که جرم وجنایت بیشتر است مجازات اعدام داریم که تا چند سال پیش روی صندلی الکتریکی بود که بسیار مرگ فجیعیست ودر بعضی ایالات نه. درکتان میکنم که از نظامی که به نام اسلام در اینکشور بنا نهاده شده بسیار دلخور هستیداما خواهشا کمی منطقی ومتقن تر از این دین عزیز ولطیف وآسمانی انتقادکنید.ممنون "

  1 کجای قرآن گفته که این دستورها مال 1400 سال پیش هست؟
  2 اگر مال 1400 سال پیش هست ، از کجا معلوم که باقیش هم مال همون 1400 سال پیش نباشه . در نتیجه امروزه شما مسلمانان که نباید از قرآن پیروی کنید چون به گفته خودت مال 1400 سال پیش عربهای وحشی هست.
  3 آمریکایی ها تو بعضی از ایالات شون اعدام می کنن، خوب کار بدی می کنن. از کی تا حالا آمریکایی ها ( شیطان بزرگ ) شدن الگو برای مسلمین. تو دنیا کلی آدم بد داشتیم و داریم. جای تعجب دارد که وقتی به مسلمانان می گویند چرا جنایت می کنید ، آدم می کشید ، سر انسانها را می برید ، . . . فورا خود را با موسولینی و هیتلر و استالین و مغول ها و آتیلا و . . . مقایسه می کنند و می گویند مگه آنها نکرده اند؟ آخه این هم شد منطق؟
  کسی که عملکرد مغو لها و استالین و هیتلر و موسولینی و آتیلا را مورد تایید قرار نمی دهد که شما خود را با آنها مقایسه می کنید تا حقانیت خود را ثابت نمایید. خوب اگر این طور باشد این خود دلیلی است که مسلمانان هم مانند این افراد منفور و مترود هستند.

  پاسخحذف
 23. گمنامیان عزیز، 2 تا کامنت بالا رو من گذاشتم. تو لینک زیر هم:
  http://visionisthetruth2.wordpress.com/2011/04/18/dawkins/
  کامنتهایی که به اسم " 123 " هست کار منه.
  اما من عضو بالاترین نیستم. می خواستم خواهش کنم شما یا دیگر دوستانی که عضو بالاترین هستند می تونن کمک کنن که من هم عضو بالاترین بشم؟

  پاسخحذف
 24. اصلا این یارو رو راه ندید،123 همش لینک از پایگاه صالحات میده و حرومزاده ایه که دومی نداره...گمنامیان،بهش دعوتنامه نده.همکاره نیماست(فاکس)

  جاسوس اطلاعاته.

  پاسخحذف
 25. من متاسفانه الان دعوت نامه بالاترین ندارم،
  دوستان هم عقیده من نیز آنچنان سر قضیه دعوتنامه پورشا به فاکس ، داغدیده شده اند که خیلی با احتیاط عمل می کنند، من خودم تا کسی را برای مدتی نشاسم ، دعوتنامه نمی دهم .

  پاسخحذف
 26. آخه انسان محترم ( بلا نسبت انسان ) با اون ادبیاتت. تو اینقدر نمی فهمی که هر کسی هر اسمی رو می تونه واسه خودش انتخاب کنه؟ من که گفتم لینک بالا مال منه. حالا هر کسی هر جایی به اسم 123 چیزی می نویسه، من هستم؟ تو قبل از اینکه بخوای به دیگران بگی چه کار کنند بهتره بری کمی ادب و تربیت یاد بگیری. در ضمن او اطلاعاتی ها اینقدر تو بالاترین هستن که برای دعوت دوستاشون ( بقیه به قول تو اطلاعاتی ها )نیازی ندارن مثل من بیان و از بقیه دوستان در خواست دعوت نامه کنن.

  پاسخحذف
 27. آقای گمنامیان، از اینکه جوابم رو دادی متشکرم. در ضمن یه مدتی تو بلاگت کامنت می گذارم، شاید کمک کنه بتونم از تو یا دیگر دوستان دعوتنامه بگیرم.اسمم رو هم می گذارم ABC . البته اگر کسی دوباره نیاد بگه فلان جا به این اسم یه کسی هست که ازش خوشش نمآید.

  پاسخحذف
 28. ABC گرامی
  لطفا به من ایمیل بزنید
  gomnamgomnamian@gmail.com

  پاسخحذف
 29. ادیان در اصل راه حلی برای کنترل جامعه بوده اند. اما امروزه دوره آنها به پایان رسیده است. اگر با کتاب موج سوم آقای آلوین تافلر آشنایی داشته باشید متوجه می شوید که ادیان در اصل راه حلی برای کنترل جوامع موج اولی بوده اند. موج اول یعنی از ابتدایی که انسان متمدن شد تا انقلابهای صنعتی اروپا که حدودا 400 الی 500 سال پیش شروع شد. منظورم این است که در جوامعی که 400 الی 500 سال پیش و قبل از آن وجود داشته اند، حاکمان برای اینکه مردم را کنترل کنند و آنها را به انجام کارهایی وادار کنند و از انجام کارهایی منع کنند، از ابزار دین استفاده می کرده اند که بسیار هم موثر بوده است. یعنی مردم را از موجودی به نام خدا می ترساندند تا آنها را وادار کنند طبق نظراتشان عمل نمایند. یعنی در جوامع موج اولی به انسانها به دید گوسفندانی نگاه می شده که نیاز به یک چوپان ( پادشاه ، سلطان ، رهبر ، ولی فقیه ، . . . ) دارند و باید دستورات این چوپان را اطاعت کنند. اگر دقت کنید این عنوان چوپان و گله گوسفندان در نظریه ولایت فقیه هم به شدت تبلغ می شود. اما همان طور که امروزه در یک بزرگ راه مدرن نمی توان از گاری برای جابجا شدن استفاده کرد ( نه فرمون داره، نه بوق داره، نه ترمز داره، هر لحظه ممکن اس رم کند، . . . ) و می تواند بسیار خطرناک باشد هم برای خود گاری سوار و هم یرای دیگر اتومبیلها، دین هم امروزه عاملی برای جلوگیری از پیشرفت و ترقی بود و می تواند بسیار خطر ناک باشد. اولین و مهمترین چیزی که ادیان از انسانها می خواهند فکر نکردن و اطاعت کردن محض است. اصولا این ادیان می گویند که موجودی به نام خدا در مورد همه چیز فکر کرده است . شما نیازی ندارید فکر کنید و کافی است از دستورات این خدا اطاعت کنید. این اطاعت کردن به ظاهر از موجودی به نام خدا است اما در واقع از شیاد و شارلاتانی است که خود را پیغمبر ، امام ، ولی فقیه ، . . . می نامد. البته همان طور که گفتم این شارلاتانیسم در گذشته کاربرد داشته است چون می توانسته نوع انسجام و وحدت و کنترل برای جامعه به وجود آورد. اما امروزه به بزرگترین مشکل و معزل جوامع عقب افتاده بدل شده است. زیرا در جوامع امروزی برای پیشرفت همه آحاد جامعه باید فکر کنند و باید همه چیز را به نقد بکشند چه در غیر این صورت امکان ارتقا و پیشرفت را از دست می دهند.
  امروزه بجای دین راه کارهای بسیار مدرنتری برای کنترل جامعه وجود دارد مانند پلیس، قوانین اجتماعی، جرائم، آموزش، . . .

  پاسخحذف
 30. گمنامیان عزیز من برات یه ایمیل فرستادم با عنوان " دعوت نامه "، اما تا حالا که ایمیلی دریافت نکرده ام؟!؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.