شنبه، فروردین ۱۳، ۱۳۹۰

مسلمانان عزیز، دقت فرمایید، تسخیر سفارت یک کشور و کشتن افراد خارجی ، اصلا نشانه قدرت نظامی شما نیست ! / چند نفر به یک نفر؟!

مسلمانان عزیز عادت کرده اند که هر اتفاقی می افتد و چیزی مخالف نظر آنها گفته می شود، به سفارت کشور فوق حمله می کنند. مثلا در طی ماجرای کاریکاتورهای محمد، به سفارت دانمارک و سوید دیگر کشورهای اروپایی حمله می کردند و با شجاعت تمام آنرا به تسخیر در می آوردند.
یا مثل واقعه اول آپریل 2011 به دفتر سازمان ملل متحد حمله می کنند و افراد آنجا را می کشند. 
اصولا در طی تاریخ دیپلماسی ( علی الخصوص در چند صد سال اخیر) ، همیشه سفرا و یا کارمندان یک کشور خارجی (یا در اینجا سازمان ملل متحد) از مصونیت دیپلماتیک برخوردار بوده اند. دلیلش نیز بسیار ساده است، چون مثلا سفیر یا کارمندان سفارت خانه، صرفا چند ده نفر در میان جمعیت چند ده میلیون نفری کشور میزبان هستند و اصولا خیلی حماقت می خواهد که مثلا به سفیر بدرفتاری شود. 
چون اگر قرار به زورآزمایی و نشان دادن قدرت باشد، باید به خود کشور متخاصم حمله کنید و نشان دهید که چقدر قدرت دارید، اینکه چند نفر آدم بی گناه توسط چند ده هزار نفر معترض از کشور میزبان کشته شوند، نشان از قدرت کشور میزبان نیست ، بلکه صرفا نشان می دهد دولت و جامعه کشور میزبان تا چه حد بی فرهنگ است که از آزار افرادی که مصونیت دارند، لذت می بردو به این مصونیت و قول ، بی احترامی می کند.
لینک این مطلب در بالاترین (هنوز ارسال نشده)-------در آزادگی -------در ریشه ها----------در فرندفید

۱۱ نظر:

 1. درود بر اون کشیش آمریکایی‌ که قرآن رو آتیش زد. درود بر هر کسی‌ که با دین و ایدئولوژی کثیف اسلام مبارزه میکنه. امیدوارم که این قرآن سوزی هر سال تکرار بشه. امیدوارم که یکروزی در ایران قرآن سوزی رسم بشه.

  http://www.youtube.com/watch?v=5RbAN4zERrc&feature=related

  پاسخحذف
 2. اون الاغ اون بالا توی عکس چیکار داره میکنه؟

  پاسخحذف
 3. یک مشت کمونیست تروریست مادر جنده اجنبی و یک مشت مسلمان تروریست مادرقحبه بیگانه ریخته اند توی مملکت زندگی همه رو خراب کرده اند. تازه به هم اید ئولوژی ضد امپریالیستی هم یاد میدهند و به هم خط میدهند و بعضی وقتها با هم ائتلاف میکنند و سازمان مشترک تشکیل میدهند. کس مادر محمد و مارکس ، کون لق خمینی و کاسترو و کیم جونگ ایل . گمشید برید عربستان و کره شمالی و کوبا. یا اگه کونشو دارید برید مستقیما با آمریکا مبارزه مثلا ضد امپریالیستی بکنید که خواهر و مادرتون رو مستقیما بگاد. میخواهید حکومت جهانی اسلامی یا حکومت جهانی کمونیستی درست کنید، خیر سرتون برید یه جای دیگه درست کنید. از این به بعد تا وقتی اینجا باشید و دهنتون رو باز کنید فحش خواهر و مادر میخورید. یک نفرتون به اندازه هزار نفر سرو صدا میکنه . میخواهید زندگی ما رو خراب کنید ما هم تو اید ئولوژی و دین تون می شاشیم. ریدیم تو اسلام و کمونیسم تروریست.
  ما کشورمان را میخواهیم و همین امروز هم میخواهیم.

  پاسخحذف
 4. درود
  اون کشیش که قرآن رو آتیش زد کاری رو کرد که باید همه انسان دوستان و آزادی خواهان انجام می دادند. مگر کشتار غیر مسلمانان و توهین هایی که به ادیان دیگه میشه باعث میشه که اونها این کارو کنند؟
  خوشم میاد فقر فرهنگی و کوته فکریه مسلمانان روز به روز رو به افزایشه...
  من که تو خونه خودم تا دلم بخواد قرآن آتیش میزنم. کونه همه مسلمونا بسوزه

  پاسخحذف
 5. چه هدفی‌ پشت سر سوزاندن قران هست؟ وقتی‌ که از این کار فیلم گرفته میشود و در سایت اجتماع می‌‌گذراند ،باید توضیح دهند که چه هدفی از این کار دارند؟و به دنبال چه نتیجه ای هستند .

  شخصا به عنوان کسی‌ که به خاطر بزرگ

  شدن در یک خانوادهٔ آتئیست هیچ سابقه از اعتقاد به خدا و دین نداشته و بعدها هم با مطالعه و بررسی هرگز خود را متدین به هیچ دینی نبوده‌ام،تجربه شخصی من می‌گوید که واکنشهای اینچنینی نسبت به کتاب نشان دهندهٔ سابقه مذهبی اشخاص است که همچنان با استفاده از ابزار و راهکردهای مذهبی مثل کتابسوزی سعی‌ در نفی گذشته خود دارند

  تنها ذهن جزمگرای مذهبی کتابسوزی را به عنوان راهکرد مبارزه درگذشته تاریخی خود دارد و در این ذهنیت است که با کثیف آلوده و شیطانی ارزیابی کردن یک شی‌ به نام کتاب به جای مبارزه با اندیشه اقدام به کتابسوزی کرد اند سوزاندن کتابخانه‌های دانشگاه جندی شاپور و کتاب سوزیهای کلیسای کاتولیک در قرون وسطی از مثال‌های بارز استفاده از این شیوه توسط مذهبییون است

  با توجه با اینکه همه میدانند صرف سوزاندن قران نه تنها باعث تغییر عقیده کسی‌ نشده و هیچ اموزهٔ فرهنگی‌ نداشته و صرفا با دادن بهانه به دست حاکمیت برای سرکوب بیشتر عملا اثر تخریبی بر جنبش مردم داخل ایران دارد امکان اینکه این رفتارها توسط نظام کارگردانی شده باشد هم کم نیست

  پاسخحذف
 6. آخ که شاشیدن به قرآن و سوزوندنش بعد از شاشیدن چه کیفی داره!

  پاسخحذف
 7. لطفا قرآن سوزی توسط اشخاص آزاد را با کتاب سوزی برنامه گذاری شده از طرف رژیم‌های توتالیتری و دیکتاتوری مقایسه نکنید. و درضمن فراموش نشود که حرکت قرآن سوزی و کاریکاتور کشیدن محمد بعد از کشتن کاریکتوریستی که محمد را کشیده بود شدت گرفت. قرآن سوزی و کاریکاتور کشیدن جزو آزادی بیان در کشورت‌های غربی حساب می‌شه و اکثریت مردم در غرب با این کار موافق نیستند اما یه سری هم بخاطر ابراز این آزادی و بخصوص در مبارزه با مسلمانان افراطی این جور برنامه‌ها رو تشویق میکنند. خوشحالی‌ از قرآن سوزی بخاطر اختناق و سرکوبی هستش که این کتاب و معتقدین به این کتاب بر ما و دیگران و اجدادمون وارد کردند. اگر این کتاب محبت و عشق را تشویق میکرد هیچ کسی‌ نه این کتاب را میسوزاند و نه سوزاندنش را تشویق میکرد.

  پاسخحذف
 8. ناشناس گفت...
  با توجه با اینکه همه میدانند صرف سوزاندن قران نه تنها باعث تغییر عقیده کسی‌ نشده و هیچ اموزهٔ فرهنگی‌ نداشته و صرفا با دادن بهانه به دست حاکمیت برای سرکوب بیشتر عملا اثر تخریبی بر جنبش مردم داخل ایران دارد امکان اینکه این رفتارها توسط نظام کارگردانی شده باشد هم کم نیست
  =============================
  ممکن است که فحاشی به مقدسات اسلام، کاریکاتور کشیدن و قرآن سوزی عقیده بعضی‌ هارو عوض نکنه ولی‌ به خیلی‌‌ها هم نشون میده که این خرافات و مقدسات همچنین مقدس هم نیستند. حداقل برای همه نیست. این اعمال بهشون نشون میده که در این دنیا کسانی‌ هم هستند که به این عقاید و خرافات هیچ اعتقادی ندارند و حتی با این خرافات مبارزه هم میکنند. اگر مسلمانان تقاضای احترام به دینشون رو دارند باید اول از همه خودشون به دین و عقاید دیگر اندیشان احترام بگذارند. که متاسفانه قرآن این امکان رو ازشون گرفته.

  پاسخحذف
 9. ناشناس گفت...
  ممکن است که فحاشی به مقدسات اسلام، کاریکاتور کشیدن و قرآن سوزی عقیده بعضی‌ هارو عوض نکنه ولی‌ به خیلی‌‌ها هم نشون میده که این خرافات و مقدسات همچنین مقدس هم نیستند. حداقل برای همه نیست. این اعمال بهشون نشون میده که در این دنیا کسانی‌ هم هستند که به این عقاید و خرافات هیچ اعتقادی ندارند و حتی با این خرافات مبارزه هم میکنند. اگر مسلمانان تقاضای احترام به دینشون رو دارند باید اول از همه خودشون به دین و عقاید دیگر اندیشان احترام بگذارند. که متاسفانه قرآن این امکان رو ازشون گرفته.
  ===============================================

  بنده آتئیست اخوندان را مسلمان نمیبینم زیرا خیلی از وحشیگری ها و اعدام ها و غارتگری ها به دور از کلام قران میباشد بنده اخوندان را به گرگ درنده که 32 سال به جون ملت بزرگ ایران افتادن و نه تنها باغ های سبز کشورمان را به غارت میبرند بلکه ان باغ ها را پشت سر به اتش میکشند.
  من معتقدم سوزاندن هرنوع کتابی یک حرکت فاشیستی و قرون وسطایی میباشد.
  به امید نابودی اصل ولایت فقه
  و به امید نابودی اخوندان غارتگر

  پاسخحذف
 10. آفرین به اون خانوم شجاعی که قرآن رو سوزوند و ازش فیلم گرفته. به امید روزی که در ایران تمام چادر‌ها و قرآن‌ها رو بسوزنیم.

  http://www.youtube.com/watch?v=jMf44HfO4wc

  پاسخحذف
 11. http://holycrime.com/CrimeDoc60.asp

  این آقای حجت الاسلام و المسلمین در خانه خدا مشغول لواط است . حالا آقای خدا کجا تشریف داشتند که اجازه دادند در خانه اش چنین بی ناموسی هایی صورت بگیرد داستان دیگری است
  این آقای حجت الاسلام و المسلمین برای اینکه زانوی مبارک شان هنگام لواط خدای نکرده صدمه ای نبیند عمامه مبارک شان را پیامبر گونه در آورده اند و زیر زانوی خودشان گذاشته اند تا این عمل انقلابی - اسلامی شان را راحت تر انجام دهند بعید نیست فردا پس فردا این آقای حجت الاسلام و المسلمین ؛ وزیری ؛ وکیلی ؛ استانداری ؛ نماینده مجلسی بشود و به مقام عظمای آیت اللهی هم ارتقاپیدا کند . این ویدیو را ببینیدو بر بیچارگی ملت ما بگریید .!

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.